Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Αν βρεις παρκινγκ χαλοκονδυλη κοντα στα ξενοδοχειο η οντα στο ιδιωτικο παρκινγκ βαλτο εκει,στην πλευρα προς 3η σεπτεμβριου ειναι πολυ καλυτερα.Αλλιως πιο πανω πριν την πλατεια βαθης αναλογως χωρων.Πες μας τι ειδες οταν πας
Ευχαριστώ φίλε μου.απλα.δεν ξέρω αν έχει κάποιο αριθμό οδό να βάλω.για σίγουρα...
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
10
Like
2.855
Πόντοι
746
Ευχαριστώ φίλε μου.απλα.δεν ξέρω αν έχει κάποιο αριθμό οδό να βάλω.για σίγουρα...
Βαλε 42 κοιτα τον χαρτη σου εχει ξενοδοχεια εκει κ παρκαρουν κ αλλοι σε ολο αυτο δρομο αυτης της πλευρας,η αλλη πλευρα παει ορφεα εσυ χρειαζεσαι την ππλευρα που καταληγει στην 3η σεμπτεμβριου,αν πας απο λιοσιων σερι κατω ως πλατεια βαθης την περνας και παει λοξα αριστερα ο δρομος *εχει φαναρι) ευρθεια πας σωκρατους αριτερα πας στο σημειο που σου λεμε
 

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Βαλε 42 κοιτα τον χαρτη σου εχει ξενοδοχεια εκει κ παρκαρουν κ αλλοι σε ολο αυτο δρομο αυτης της πλευρας,η αλλη πλευρα παει ορφεα εσυ χρειαζεσαι την ππλευρα που καταληγει στην 3η σεμπτεμβριου,αν πας απο λιοσιων σερι κατω ως πλατεια βαθης την περνας και παει λοξα αριστερα ο δρομος *εχει φαναρι) ευρθεια πας σωκρατους αριτερα πας στο σημειο που σου λεμε
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom