Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
942
Κριτικές
32
Like
10.114
Πόντοι
3.436
εσύ ο ίδιος έχεις πετύχει κάποια τέτοια περίπτωση σε αυτούς τους δρόμους, ή κάνεις μια πρόταση η οποία είναι θεωρητική;
Θεωρητικη κατα το ημισι....Επειδη περναω αρκετες φορες απο αυτους τους δρομους πηγαινοντας στα μπουρδελα του Μεταξουργειου, αρκετες φορες μου εχουν μιλησει γυναικες σε στυλ "συγνωμη μηπως σου περισσευουν 2 ευρω ή ενα τσιγγαρο ή μια βοηθεια οτι θες" οι οποιες κανουν μπαμ οτι ειναι πρεζονια...μια απο αυτες μαλιστα ηταν ας πουμε γαμευσιμη, μου ζητησε μια βοηθεια οτι μπορω γιατι ηταν αστεγη της αρνηθηκα, μετα ομως που την εβλεπα να περπαταει, εβγαζε αρκετο σεξ απιλ, οποτε μονο και μονο για αυτο την σταματησα και της εδωσα ενα 5ευρω ετσι απλα γιατι μου βγηκε εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα να παω μαζι της...Κατενθουσιαστηκε και μου χαμογελασε την χαιρετησα και εφυγα βιαστικα.....αυτα....δεν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να παω με πρεζονι, ο φιλος μας ομως που εγραψε οτι θελει να παει ισως θα μπορουσε να κανει μερικες καταδρομικες και να παιξει με την φωτια...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.531
Πόντοι
3.656
Θεωρητικη κατα το ημισι....Επειδη περναω αρκετες φορες απο αυτους τους δρομους πηγαινοντας στα μπουρδελα του Μεταξουργειου, αρκετες φορες μου εχουν μιλησει γυναικες σε στυλ "συγνωμη μηπως σου περισσευουν 2 ευρω ή ενα τσιγγαρο ή μια βοηθεια οτι θες" οι οποιες κανουν μπαμ οτι ειναι πρεζονια...μια απο αυτες μαλιστα ηταν ας πουμε γαμευσιμη, μου ζητησε μια βοηθεια οτι μπορω γιατι ηταν αστεγη της αρνηθηκα, μετα ομως που την εβλεπα να περπαταει, εβγαζε αρκετο σεξ απιλ, οποτε μονο και μονο για αυτο την σταματησα και της εδωσα ενα 5ευρω ετσι απλα γιατι μου βγηκε εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα να παω μαζι της...Κατενθουσιαστηκε και μου χαμογελασε την χαιρετησα και εφυγα βιαστικα.....αυτα....δεν σκεφτομαι σε καμια περιπτωση να παω με πρεζονι, ο φιλος μας ομως που εγραψε οτι θελει να παει ισως θα μπορουσε να κανει μερικες καταδρομικες και να παιξει με την φωτια...
ok, δεκτή η εξήγηση. Απλά να προσθέσω ότι όποιες κοπέλες εκπορνεύονται, σε πλησιάζουν και σε ρωτάνε αν θες παρέα, ή κάποιες φορές ρωτάνε ευθέως ...πάμε;..... δεν μου έχει τύχει κάποια να κάνει ζητιανιά. Όμως τίποτα δεν είναι απίθανο, στο κάτω - κάτω η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς. Εγώ θα δοκίμαζα την προσέγγιση ....δεν μου περισσεύουν, ψάχνω όμως μια κοπέλα που να θέλει να κερδίσει 15€, σεξ για μισή ώρα στο ξενοδοχείο. Μήπως γνωρίζεις κάποια;......... Αν εκπορνευόταν θα με ρώταγε ...εγώ δεν σου κάνω;... Αν όχι, θα μου έδινε αρνητική απάντηση, όλα καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom