Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
Ποια είναι τα σημεία που αναφέρεις 16 και 17;;
Ειναι μετα την αττικη οδο προς τα πανω οι 3 στασεις συνεχομενες κ συγκεκριμενα το κομματι που περναμε απο κατω απ τη γεφυρα (εκει που ακουγονται ηχοι) εως ενα κλικ πιο πανω απ τη διασταυρωση με τη μποσδα.
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
196
Like
500
Πόντοι
21
Προτιμω Κεντρο γτ εχει παντα κατι,εδω πανω κοπιαζω πολυ.Ιδανικα οταν ερχονται κοριτσια απο εκει εδω ευκαιριακα ιδανικο.Ασπροπυργο δε παω,καποιος αλλος ειχε αναφερει κ απαντησαν καποια ατομα που σιγουρα οπως κ να χει παιζει κατι ειτε συχνα ειτε σπανια.Εγω Ασπροπυργο δεν ειχα επιτυχιες μονο σπασιμο νευρων,Λιοσια Μενιδι Ζεφυρι (κ τρεις γεφυρες πριν τη λιοσιων αν μου τυχει τα τριγυριζω)εσυ που μενεις?
@GiorgosM145 τρεις γέφυρες είμαι κάθε μέρα δεν έχω πετύχει πότε τίποτα.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
@GiorgosM145 τρεις γέφυρες είμαι κάθε μέρα δεν έχω πετύχει πότε τίποτα.
Ισως δεν σου τυχαινει με τις ωρες,εγω στο Β12 πολλεςφορες πετυχαινα,τελευταια ειχα αναφερει μια Α Σταδιου που ηρθε μεχρι Λιοσια,κατα τυχη δηλαδη.Δεν περναω πολυ συχνα εκει,αν δε βλεπεις πιθανολογω οτι πριν περασει λεωφορειο σκανε μυτη ξαφνικα κ την κανουν η πανε αργοτερα η νυχτα τι να σου πω.Πιο παλια μαζετε αρκετα η σταση εκει,ισως πιανουν τα λεωφορεια απο πιο χαμηλα πλεον η πανε ολες απο σταθμο Αττικη που κλασσικο σημειο συγκεντρωσης τους.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Η μαύρη η Κασσανδρα , αν ζητήσω να χύσω πάνω στην κωλοτρυπιδα της θα με αφήσει; Στο πρόσωπο Επισης με έξτρα χρήματα δέχεται Χυσιμο; Το έχω βίτσιο και θέλω να το κάνω μαζί της. Οποιος ξέρει ας βοηθήσει .

Επισης δεν την έχω δει τώρα θα ψάξω να την πάρω, την έχει καποιος σε βίντεο η εικόνα ; Φάτσα η κωλο;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Η μαύρη η Κασσανδρα , αν ζητήσω να χύσω πάνω στην κωλοτρυπιδα της θα με αφήσει; Στο πρόσωπο Επισης με έξτρα χρήματα δέχεται Χυσιμο; Το έχω βίτσιο και θέλω να το κάνω μαζί της. Οποιος ξέρει ας βοηθήσει .

Επισης δεν την έχω δει τώρα θα ψάξω να την πάρω, την έχει καποιος σε βίντεο η εικόνα ; Φάτσα η κωλο;
η απάντηση είναι όχι σε όλα. Ούτε φωτογραφία δέχεται να τη βγάλεις
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
Η μαύρη η Κασσανδρα , αν ζητήσω να χύσω πάνω στην κωλοτρυπιδα της θα με αφήσει; Στο πρόσωπο Επισης με έξτρα χρήματα δέχεται Χυσιμο; Το έχω βίτσιο και θέλω να το κάνω μαζί της. Οποιος ξέρει ας βοηθήσει .

Επισης δεν την έχω δει τώρα θα ψάξω να την πάρω, την έχει καποιος σε βίντεο η εικόνα ; Φάτσα η κωλο;
Φιλε κανει μπαμ θα την καταλαβεις στη χειροτερη ρωτα αν ειναι η Κασσανδρα,μαυρη με περουκα κ ιδιαιτερο κωλο,μου πε βγαινει στις 7 ως μεσανυχτα μιλησαμε 2 το βραδυ κ ηταν εκει κ θα συνεχιζε να ηταν.Αν πας πες μας τι εγινε κ αν ειδες καμια καλη.
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
148
Like
203
Πόντοι
21
Έχω αρχίσει και ψήνω στα σοβαρά μια τσάρκα μαζί σου στις γυφτοαλάνες του Μενιδιού και του Ασπρόπυργου.
Να πας δεν θα χάσεις!!!Ο τύπος μπαίνει σε μέρη που μονο ο μετροποντικας μπορεί να φτάσει.Εγω που μένω Μενιδι σε αυτά τα μέρη δεν στέλνω ούτε τηλεγράφημα. Αλλα του βγάζω το καπέλο.
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
436
Πόντοι
21
30 ειναι πολλα θεωρω για εξω,25-30 ζητουσε η Ηλιαννα στον οαεδ που ειναι η καλυτερη απ ολες σε εμφανιση.Οι αλλες δε ζητανε τοσα,πολλες φορες ειναι σε φαση οσα θες,και 10 κ 15 κ 20 εκτος αν πας ξενοδοχειο.Εγω εδωσα 17 χθες μου ζητησε 20 ειχα 15 κ ειχα 2 ευρω τα προσθεσα να συμφωνησουμε αλλα μουνι τα αξιζε εμφανισιακα και ηλικιακα.Αν σου πουν πανω απο 20 μην δεχεσαι παζαρευε,σου προτεινω να λες οτι εχεις 10 κ αν αρχισουν τις μαλακιες πας 15,το νου σου να σαι ξεκαθαρος γτ θα προσπαθουν για πιπα μονο σε αυτα τα λεφτα,εσυ θα λες για ολα.Θα τυχουν καριολες θα τυχουν και τιμιες που δε θα ζητανε παραπανω.Για μενα το δικαιο ειναι 5 μαλακιες 10 πιπες 15 γαμησια ανεξαρτητου εμφανισης γτ ερχονται στα μουλωχτα τσιμπανε κανα φραγκο στα γρηγορα δεν ειναι οτι θα κατσουν,μονο αν εχετε συννενοηθει.Αναλογως εμφανισης παει το πραγμα κατ εμε.Οπως σου ερθει εκεινη την ωρα μιλα,μπορει να φας και ακυρα μην πτοεισαι.Εγω αν μπορουσα θα,ρωτουσα ποτε επιστρεφουν ωστε να,φυγουν γτ εκει ειναι πιο ευκολες οχι οταν ερχονται που πανε σα τρελες στη μεσα περιοχη.Στον γυρισμο ειναι το καλυτερο θεωρω που αναγκαστικα φαινονται στο δρομο κ αν ειναι χαρμανες τη ψαχνουν.
Σωστός ο παιχταράς
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Θέλω να βγω με τον τύπο GiorgosM για βόλτα στα στέκια της αγοραίας αγάπης μεγάλος μύστης
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
9
Like
1.560
Πόντοι
266
Ξανα Αθηνα 2η φορα φετος το καλοκαίρι!!!!
Εχετε να προτείνεται καμια πολύ σκιννυ?Με απαραιτητο προσον τελειως φλατ κοιλίτσα βέβαια!:cheesy:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.028
Κριτικές
13
Like
6.724
Πόντοι
2.046
Καλημέρα.. 06 45 το πρωί Έξω απο το ξενοδοχείο liberty μια κοπέλα γύρω στα 23 .. με μακρύ μαύρο μαλλί και καυτό σορτσάκι.. γνωρίζει κανείς κάτι ; Ηταν πολύ όμορφη και μου φάνηκε περίεργο μια τέτοια κοπέλα να βρίσκεται στη συγκεκριμένη περιοχή. Άνετα μπορούσε να είναι call girl.
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
Καλημέρα.. 06 45 το πρωί Έξω απο το ξενοδοχείο liberty μια κοπέλα γύρω στα 23 .. με μακρύ μαύρο μαλλί και καυτό σορτσάκι.. γνωρίζει κανείς κάτι ; Ηταν πολύ όμορφη και μου φάνηκε περίεργο μια τέτοια κοπέλα να βρίσκεται στη συγκεκριμένη περιοχή. Άνετα μπορούσε να είναι call girl.
Τοσο νωρις δεν ειναι ξεκαθαρο.Εκτος αν γαμιοταν οκη νυχτα η χαραματα η ηταν cg που ξενυχτησε καπου η κανει βιζιτες σε υψηλα κασε με γραφεια η ειναι στριπτιτζου κ μενει εκει.Πιθανον δεν ειχε καμια σχεση κ τυχαια σταθηκε εκει περιμενωντας κατι να τη παρουν κτλ αν κ ηθελες να την παρεις εσυ χαχα,αν μπει στο αθλημα θα την ξεσκισουμε οσο ειναι νωρις πριν χαλασει.Αν ειναι call ετοιμαζε το λιγοτερο 120 με αυτα που περιεγραψες.Αν βρεις χρονο παρακολουθησε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξανα Αθηνα 2η φορα φετος το καλοκαίρι!!!!
Εχετε να προτείνεται καμια πολύ σκιννυ?Με απαραιτητο προσον τελειως φλατ κοιλίτσα βέβαια!:cheesy:
Καλως ηρθες,αν βρεις πες μας
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
262
Πόντοι
20
Βόλτα στο τρίγωνο χθες, πήρα Κασσάνδρα, όμορφη, γλυκιά, sexy, όλα πολύ ωραία με έντονη συμμετοχή στον αγώνα. Μιλήσαμε και για αυτά που γράφτηκαν εδώ....και καταλήξαμε, σε ένα ρητό που λέει, μη πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.103
Πόντοι
1.346
Περασε κανεις απο τριγωνο αυτες τις ωρες?
Βόλτα στο τρίγωνο χθες, πήρα Κασσάνδρα, όμορφη, γλυκιά, sexy, όλα πολύ ωραία με έντονη συμμετοχή στον αγώνα. Μιλήσαμε και για αυτά που γράφτηκαν εδώ....και καταλήξαμε, σε ένα ρητό που λέει, μη πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.
Τι ωρα τη βρηκες?Μετα τις 7?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom