Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

sax125

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ειμαι καινουργιος sto site ξερετε κανενα καλο γκομενακι να ερχετε στο σπιτι
εχω ακουση και για κατι στο κολονακι ξερι κανεις καμια αν ναι στιλτε μου κανα τηλ
το ιμαιλ μου sax19891989400@yayoo.gr
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36464

Επισκέπτης
κυριοι καλησπερα σας.
δοκιμαστε και κατι αλλο.
πχ. πεζοδρομο περιστεριου ξανθια ελληνιδα πολυ καλο κομματι περιφερεται εκει το απογευμα ωρεες καταστηματων, με αφελες βλεμμα και χαζευει τις βιτρινες, απλα προσεγγιστε σαν να κανατε καμακι και θα σας βαλει γρηγορα στο νοημα.
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
11
Πόντοι
10
Παιδιά οι πουτανόπιατσες που ξέρω είναι οι ακόλουθες :
1. Σόλωνος και πέριξ: ελάχιστες καλές , πρεζούδες και τραβέλια
2. Πλ.Λαυρίου και Γ΄Σεπτεμβρίου:μπάζα, μαύρες αλλά και μερικές καλές.
3. Συγγρού: τραβέλια
4. Αθηνάς - Π.Δημαρχείο: μαύρες
5.Λ.Αθηνών: τραβέλια

ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΟΠΙΑΤΣΕΣ;  :headbang: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ. :helpplea:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Σόλωνος από Μπενακη μέχρι Τζωρτζ, οπου μετονομαζεται σε Καποδιστριου. Μαρια-λολιτα η καλυτερη πιπα. Εχει και διαφορες αλλες Ελληνιδες(=ψοφιες εκτος απο μια) η αλλοδαπες.
Χαλκοκονδυλη εναντι ALPHA BANK. Καμμια φορα σκαει κατι καλο, ειναι θεμα τυχης. Εκει ειχα πετυχει τη Νορα.
Σατωβριανδου (και Σωκρατους) προς 3ης Σεπτεμβριου. Και εκει εχω χτυπησει ενα αστερι αργα καθημερινη.
Σαββατοκυριακα δεν λεει.
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
HELP

πριν από μιση ωρα, στην πλατεία βικτωρίας, μου την έπεσε πουτανιτσα γυρω στα 25, 165-170, καστανη με μαλι μαζεμενο κοτσιδα, μπλε ματι, λεπτη, εντονα βαμενη, φορουσε κολλητή τζην βερμουδα και κατευθυνόταν προς την πιατσα της γ σεπτεμβριου+καποδιστριου.

ψιλοκομπλαρα διοτι δεν ειμαστε και για να μας βλέπουν στη γειτονια να μιλάμε σε "κοριτσια"

Μαρινα μου ειπε και μου εδωσε την 697....49

τι ειναι τουτη??
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
παιδια περνουσα τυχαια απο σωλονος,και πετυχα ενα πολυ καλο ξανθο ελληνακι,γυρω στα 20,ονοματι μαρυλενα.πιπα 20,σεξ 40,μου ειπε.στο αμαξι.σε παει σε ενα παρκινγκ κοντα εκει που κανει πιατσα.εχει τυχει σε κανεναν?παρα πολυ καλη παιδια,επαθα πλακαη κοπελα το ζει.μου εδωσε και τηλ,αλλα την πηρα κανα δυο φορες και δεν απανταει..
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
αυτο το κολλημα να δινουνε οι πουτανες τα τηλ κ να μην απαντανε δεν μπορω να το καταλαβω  :jerking: :jerking: :jerking:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
αυτο το κολλημα να δινουνε οι πουτανες τα τηλ κ να μην απαντανε δεν μπορω να το καταλαβω  :jerking: :jerking: :jerking:
+1 δισεκατομμυριο.αλλα μπορει και να κοιμουνται η να γαμιουνται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ξεροχινο οταν βλεπο ατακτες πορνες να περιφερονται στα λαγνα πονιρα και εροτικα σοκακια  με τα μπουτακια τους ξεβρακοτα!
επισις ξεροχινο οταν βλεπο ατιθασες πορνες να σε καρφονουν με τισ ματιες τους θελοντας κατι να σου πουνε....καυλονο ασιστολος οταν σου κανουν παιχνιδακια με τισ γλοσιτσες τους πανο στο πεζοδρομιο...
θελο να σας πιτσιλισο ολες παλιοξεβρακοκεφαλες πουτανιτσες!καριολιτσες!
ι πανουκλα τισ ιδονις εχει εξαπλοθει στο κορμι μου....και θα ιποστιτε τις σινεπιες ...ενας επεξεργαστισ σπερματος θα εγκατασταθει στισ κινουμενες αλκαλικες κλιτοριδες σας και θα βογκατε ολιμερις ζιτοντας αφεσι αμαρτιον ξεκολιασμενες παρθενοπες τισ δισις!
χιστε καυλιαριδες χιστεεεεε....ι παρανια τις καυλας με εχει χτιπισι στα εγκεφαλικα μου αιμοφορα αγκυααα!!!!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ρε πιτσι πολυ ξεροχυσιμο ρε φιλε.ασε και λιγο σπερμα για να ποτισεις τα ατακτα πορνιδια που σε περιμενουν...δεν ειμαστε για σπαταλες.......
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ξεροχινο οταν βλεπο ατακτες πορνες να περιφερονται στα λαγνα πονιρα και εροτικα σοκακια  με τα μπουτακια τους ξεβρακοτα!
επισις ξεροχινο οταν βλεπο ατιθασες πορνες να σε καρφονουν με τισ ματιες τους θελοντας κατι να σου πουνε....καυλονο ασιστολος οταν σου κανουν παιχνιδακια με τισ γλοσιτσες τους πανο στο πεζοδρομιο...
θελο να σας πιτσιλισο ολες παλιοξεβρακοκεφαλες πουτανιτσες!καριολιτσες!
ι πανουκλα τισ ιδονις εχει εξαπλοθει στο κορμι μου....και θα ιποστιτε τις σινεπιες ...ενας επεξεργαστισ σπερματος θα εγκατασταθει στισ κινουμενες αλκαλικες κλιτοριδες σας και θα βογκατε ολιμερις ζιτοντας αφεσι αμαρτιον ξεκολιασμενες παρθενοπες τισ δισις!
χιστε καυλιαριδες χιστεεεεε....ι παρανια τις καυλας με εχει χτιπισι στα εγκεφαλικα μου αιμοφορα αγκυααα!!!!!!
Ο ποιητικός 'καταραμένος' συναισθηματισμός του πουτανιάρη όταν κατεβαίνει στην πιάτσα.Ο Μπουκόφσκι πέθανε ζήτω pitsi  :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια ξερετε γιατι στο νεο καραισκακη οι γαυρινες εκοψαν τις πιπες και τα γαμησια στις τουαλετες?ειχα παρει διαρκειας για αυτο το λογο και τωρα τιποτα...πειτε κατι στον κοκκαλη..θελουμε τις πουτανες μας πισω...
Εδώ γράφουμε πληροφορίες για κοπέλες που δουλεύουν στις πιάτσες.Αν ξαναγράψεις εμπρηστικά σχόλια οπαδικού περιεχομένου θα σβηστεί το πόστ σου γιατί θα είναι εκτός θέματος.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.955
Πόντοι
12.056
Εδώ γράφουμε πληροφορίες για κοπέλες που δουλεύουν στις πιάτσες.Αν ξαναγράψεις εμπρηστικά σχόλια οπαδικού περιεχομένου θα σβηστεί το πόστ σου γιατί θα είναι εκτός θέματος.

Αντε καλη αρχη και καλα μπανακια.. :P :P
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες και συναθλητες, καθως περπατουσα επι της οδου 3ης σεπτεμβριου συναντηθηκα με πορνιδιο που δουλευε καποτε σε σπιτια του μεταξουργιου περι της οδου ιασονως και ηταν παντα βραδυνη βαρδια.
μετα την γνωστη καρινα του μεταξουργιου ηταν η δευτερη επιλογη μου στις καταθεσης.
η ατιμη με γνωρισε αμμεσως ενω εγω ειχα καποιες αμφιβολιες( ειναι δεν ειναι).
χαρηκε οπως και εγω.
βρεθηκαμε σε ξενοδοχειο δ, δεν προσεξα ποιο αλλα ειναι καθετο της τριτης σεπτεμβριου κοντα στο οκανα.
οπωσ παντα αψογη, διχως βιασινες, πολυ γλυκια, και προπαντον διαλογικη, ευχαρη, χαροπη.
δινει και εξτρα κουλουρι αλλα με κατι παραπανω, που φυσικα πηρα και ηταν αψογα.
συναθλητες μου διαφερει κατα πολυ απο τα αλλα πορνιδια της πιατσας οπου ειναι ολο ζακια και ξεπετες απο αλλα αλοδαπα και εγχωρια πορνιδια.
ελπιζω να μην χαλαση με το καιρο!!!!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ένα πολύ αξιόλογο τεμάχιο με κότσο μαλλί,μπλέ μάτια ωραίο λεπτό σώμα,στήθος 3άρι και χαμογελαστό στύλ είναι η Σούζυ.Αυτή παίζει στη Σωκράτους.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλη ειναι αλλα ψιλοβιαστικη και δεν δινει τιποτα παραπανω απο τα κλασικα.
ασε που την πετυχενης και με τις ορεξης της.
συναθλητη ψαξε να βρεις και να δοκιμασεις την αντζελα που συχναζει στην 3η σεπτεμβριου.
ειναι μετριου αναστηματος με μαυρο πλουσιο μαλλι γαλανα ματια . συνηθως φοραει μινι φουστα με μποτα λευκη.
αξιζει και ειναι πολυ καθαρη.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
συναγωνιστες και συναθλητες, καθως περπατουσα επι της οδου 3ης σεπτεμβριου συναντηθηκα με πορνιδιο που δουλευε καποτε σε σπιτια του μεταξουργιου περι της οδου ιασονως και ηταν παντα βραδυνη βαρδια.
μετα την γνωστη καρινα του μεταξουργιου ηταν η δευτερη επιλογη μου στις καταθεσης.
η ατιμη με γνωρισε αμμεσως ενω εγω ειχα καποιες αμφιβολιες( ειναι δεν ειναι).
χαρηκε οπως και εγω.
βρεθηκαμε σε ξενοδοχειο δ, δεν προσεξα ποιο αλλα ειναι καθετο της τριτης σεπτεμβριου κοντα στο οκανα.
οπωσ παντα αψογη, διχως βιασινες, πολυ γλυκια, και προπαντον διαλογικη, ευχαρη, χαροπη.
δινει και εξτρα κουλουρι αλλα με κατι παραπανω, που φυσικα πηρα και ηταν αψογα.
συναθλητες μου διαφερει κατα πολυ απο τα αλλα πορνιδια της πιατσας οπου ειναι ολο ζακια και ξεπετες απο αλλα αλοδαπα και εγχωρια πορνιδια.
ελπιζω να μην χαλαση με το καιρο!!!!!!
ονομα δεν εχει??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom