Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Ελέω κρύου και αστυνόμευσης, δεν υπήρχε χτες τίποτα ιδιαίτερο. Μονο μια μελαχρινη (μαλλον σλαβικης προελευσης) απεναντι απο eurobank στην Σωκράτους. Δεν προλαβα να ρωτησω. Οποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε τι ωρα την ειδες? Μια ψηλη με καπως μακρυ μαλι?
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
μαγκεσ καλισπερα.ζηταω τηλ απο κοριτσι πιατσας σε λογικη τιμη.παιζουν και ανταλλαγες.εχω πολλα τηλεφονα.στειλτε πμ
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια σας συνμπουρδελιάρηδες..

Σήμερα ήμουν Αθήνα το μεσημεράκι θέλoντας να νοιώσω το εορταστικό κλίμα των χριστουγέννων :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
(περαστικός ήμουν)

Δυστηχώς όμως έπεσα στον καλλικάντζαρο του Αι-Βασίλη όπως βλέπετε παρακάτω..δίπλα της είναι ένας που μάλλον είχε αρχή καταρράκτη ο άνθρωπος...



Χάρη σας έκανα που κάλυψα τη φάτσα..

Προχωράμε .. Εδώ βλέπουμε απ'έξω απ'τον ΟΚΑΝΑ ένα νταρντανοπούτανο με την κοιλιά του Αι-Βασίλη.. ενώ ετοιμάζεται να κάνει τάρανδο την γυναίκα κάποιου άτυχου περαστικού.



Επιστρέφουμε πλ.Λαυρίου για να σας δείξω 2 χριστουγεννιάτικα πορνίδια τα οποία ήταν μέτρια σε εμφάνιση



και τέλος ένα πουτανάκι που στεκόταν στο ύψος των περιστάσεων και ίσως το μοναδικό.. ιδού





ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Αν θέλετε να μπει το 2008 και να είστε ζωντανοί καλύτερα να τις αποφύγετε και να μην υποκείψετε στην καύλα σας!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ :headbang: :headbang: :headbang:Εχθες ειπα για πρωτη φορα να δοκιμασω μασαζερι,οποτε παω στην στουρναρη 63,ψαχνω για κουδουνι,ολο δικηγοροι ηταν,τεσπα βγαινει καποιος οποτε μπαινω μεσα και ανεβαινω στον 3ο,χτυπαω,μου ανοιγει μιλφ κοκκινομαλλα και μου λεειπεραστε αργοτερα γιατι ειμαστε φουλ τωρα :headbang:τεσπα φευγω,κανω μια βολτα 3 σεπτεμβριου και περιξ και στην σατωβριανου,βρισκεται λουλουδακι,γυρω στα 20 ξανθο,σγουρομαλλικο μια κουκλιτσα,παω να περασω απεναντι να της μιλησω,με προσπερναει ενας και παει κατευθειαν πανω της,μπλα-μπλα και κατευθειαν για ξενοδοχειο :headbang: :headbang: :headbang:τιποτε αλλο δεν επαιζε,ειχε και ψωφοκρυο,αλλη διευθυση μασαζει δεν ειχα κρατησει οποτε εμεινα με το :bigdick:στο χερι...σημερα το μεσημερι παω παλι μια βολτα,μασαζερι δεν ηθελα,λογω χρονου.Κανω μια βολτα,τιποτα αξιολογο και λεω να παρω την τατιανα ενα τηλ.-δεν μπορω καλε μου σημερα,αυριο αν θελεις... :headbang: :headbang:οποτε λεω να φυγω και περνωντας απο 3σεπτεμβριου βλεπω στο δρομο ΤΟ ΜΟΥΝΙ :boobies: :boobies: :boobies: :huh: :huh:Αν εχετε δει ποτε την ορνελα μουτι στα νιατα της,εεεε ακομα καλυτερη χωρις υπερβολη :boobies: :boobies:η γκομενα παει προς την σταση,και ο κοσμος γυρω της οπου περναει κανει κυκλο και γυριζει να την κοιταξει,αντρες γυναικες.το μωρο ψηλο μελαχροινο,με μπαλκονια,αυλεςκαι ακαλυπτους,φοραει μαυρο εφαρμοστο κολλανκαι ειναι θανατηφορο.μιλαει στο κινητο και σκεφτομαι,αν αυτη κανει πιατσα,την παιρνω,οσο και να μου ζητησει,απο την αλλη παλι σκεφτομαι δεν μπορει τετοιο θεομουνο να βρισκεται εδω :think: :think:τεσπα η γκομενα παει και καθεται στην σταση και οκοσμος γυρω εχει χαζεψει.αν κανεις περασε απο εκει γυρω στη 1.30 με 2.00,ας μας πει :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:τεσπα μετα την θεα που να πας...τηνεκανα και εγω...NEXT TIME BETTER LUCK.. :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
κοκκιναμαλα,μακρυα μαλλια ,πισωκινητη,πολυ ομορφο προσωπο,αραζει μπροστα στον οκανα!!φαινεται καλη επιλογη για οποιον θελει!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Επίσης πολύ δυνατά τεμάχια Βουλγαρικής καταγωγής έχει στη Σωκράτους.Έχουμε σταμπάρει δύο που είναι τόσο όμορφες και καυλοντυμένες και θα τις χαρακτήριζα χωρίς επιφύλαξη και παρεξήγηση σε επίπεδα city tour.Είναι απομακρυσμένες απο τα ζάκια και τους ηπατιτηδοπαθείς και σκάνε μπροστά στο ξενοδοχείο συνήθως.
 

Επισκέπτης
ειμασταν που ειμασταν εξω με τον πανο ,ειπαμε να περασουμε απο την πιατσα να κοψουμε κινηση βρε αδελφε !!μπροστα απο τον οκανα μια ελληνιδα -κατα τα λεγομενα του πανου-,με ασπρο φορεματακι και τα μπουτια εξω!!με το που στριβεις στον οκανα δεξια ,ενα ξανθο με κοντο μαλλακι,και ωραιο ,σχετικα αδυνατο σωμα!απο προσωπο ηταν πολυ καλη!!επειδη  μας χαρακτηριζει η εγκρατεια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:,πηγαμε σπιτια μας και καθομαστε και  γραφουμε εδω !!για more details για την ελληνιδα θα σας πει ο πανος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Συνεχίζω απο τα λεγόμενα του κυρίου warhol και λέγω ότι η Ελληνίδα λέγεται Μαρία είναι ξανθιά με τις μπούτες έξω και δεν φαίνεται για τοξικομανής η κάτι ανάλογο.Ηλικιακά την κάνω 25 χρονών περίπου και κάνει πιάτσα ακριβώς στην Καποδιστρίου και Γ'Σεπτεμβρίου.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
εγω εχω να πω WELCOME BACK AGAIN BROTHERS.το bourdela.com σας περιμενε να γυρισετε για να συμβαλλετε ξανα στον πολεμο του αγοραιου ερωτα..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ευχαριστούμε αδερφέ ΣΚΡΟΥΝΤΖ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εσεις ρε μπαγασηδες λογικα θα πρεπει να κυκλοφορειτε με τεφτερι στις τσαρκες η εχετε μνημη ελεφαντα...εγω αν κανω τσαρκα δεν θυμαμαι ουτε που πηγα οχι τι ρουχα φορουσαν τα "θυματα"....
 

Επισκέπτης
εσεις ρε μπαγασηδες λογικα θα πρεπει να κυκλοφορειτε με τεφτερι στις τσαρκες η εχετε μνημη ελεφαντα...εγω αν κανω τσαρκα δεν θυμαμαι ουτε που πηγα οχι τι ρουχα φορουσαν τα "θυματα"....
η λεπτομερεια κανει τη διαφορα..... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)!!εχει εξασκηθει το ματι και η μνημη μας  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
λογικον!!!και ορθων...παντως καλου κακου αν δω τιποτα λεβεντες με κανα τεφτερι θα το σκασω το συνθηματικο μπας κι ειστε εσεις...εχεχεχεχχεεχεχ
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
λογικον!!!και ορθων...παντως καλου κακου αν δω τιποτα λεβεντες με κανα τεφτερι θα το σκασω το συνθηματικο μπας κι ειστε εσεις...εχεχεχεχχεεχεχ

Εγω φιλε παντα με τεφτερι. Οταν κανω τσαρκα παω σε καμια 25ρια σπιτια το λιγοτερο. Στις πιατσες παω για τσεκαρισμα, αλλα δε δοκιμαζω γιατι τη θελω τη ζωουλα μου.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω φιλε παντα με τεφτερι. Οταν κανω τσαρκα παω σε καμια 25ρια σπιτια το λιγοτερο. Στις πιατσες παω για τσεκαρισμα, αλλα δε δοκιμαζω γιατι τη θελω τη ζωουλα μου.
αντε απο δω και σο εξης θα κραταω καμι σημειωση στο τεφτερι του κινητου...μην γινω και μπακαλογατος :cheesy:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
αντε απο δω και σο εξης θα κραταω καμι σημειωση στο τεφτερι του κινητου...μην γινω και μπακαλογατος :cheesy:

Tο καλυτερο ειναι να δουλευεις με συστημα.
Για να θυμασαι τα μερη που πρεπει να ριξεις μαυρο και να μη ξαναπας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom