Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Συνάδελφοί θα ήθελα μια πληροφορία πριν αρκετό καιρό Σύχναζε μια ξανθιά 40αρα στην περιοχή Της πλατείας Βάθης την λένε Αλίκη Τσισμελη αδύνατη με ωραίο λουκ, η ταρίφα της ήταν 50€ για μισή ώρα και 100 για μια ώρα τους πελάτες της τους πήγαινε στό ξενοδοχείο Κισσος μήπως ξέρει κανείς συνάδελφος τι απέγινε η εν λόγο κυρία παρακαλώ πες τε μου με pm ευχαριστώ
 

alwaysfff

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλησπέρα...

Ενημερωθείτε για τη νέα κομπίνα που κάνουν και πάρτε τα μέτρα σας!

Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο
παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.
Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω.
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι!

Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή!



Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα !!!
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι καλησπέρα...

Ενημερωθείτε για τη νέα κομπίνα που κάνουν και πάρτε τα μέτρα σας!

Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο
παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.
Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω.
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι!

Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή!



Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα !!!
ποσα πορτοφολια εχεις ρε γιγα!!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εντάξει την πρώτη φόρα....τις επόμενες δεν την ψυλλιάστηκες τη δουλειά?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα..
---
δηλ. στο κάνει  από το  ΠΙΣΩ κάθισμα  όπου είναι , και ενώ εσύ πάντοτε οδηγείς κανονικα .... :think: :rockon:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μήπως τις γαμάς κι όλας ενώ βρίσκονται στο πίσω κάθισμα και εσύ οδηγείς?......
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Ημουν σταματημενος και περιμενα καποιον και ειδα το εξης σκηνικο..
Αισχος στον τυπα με γυαλισμενο ασημι BMW Χ-5 πεντε χιλιαδων κυβικων και αξιας πανω απο 100.000 ο οποιος
σε μια πιατσα που κανουν στην ποσειδωνος στο αβαξ σταματησε και φορτωσε μια ελεεινη βρωμιαρα
πουτανα την οποια καθε φορα της λεω "γαμω το θεο σου φυγε απο δω". Μιλαμε για ενα ασχημο πρεζακι
περιπου 35 ετων με αρκετα παχουλο σωμα και ματια θολα τιγκα στην πρεζα..
Σαβουρογαμηδες αστο διαολο δηλαδη
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλησπέρα...

Ενημερωθείτε για τη νέα κομπίνα που κάνουν και πάρτε τα μέτρα σας!

Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο
παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.
Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω.
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι!

Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή!



Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα !!!
Που να τις βρεις αφου ετρωγα και επινα μαζι τους με τα λεφτα σου!!! :2funny:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
Ημουν σταματημενος και περιμενα καποιον και ειδα το εξης σκηνικο..
Αισχος στον τυπα με γυαλισμενο ασημι BMW Χ-5 πεντε χιλιαδων κυβικων και αξιας πανω απο 100.000 ο οποιος
σε μια πιατσα που κανουν στην ποσειδωνος στο αβαξ σταματησε και φορτωσε μια ελεεινη βρωμιαρα
πουτανα την οποια καθε φορα της λεω "γαμω το θεο σου φυγε απο δω". Μιλαμε για ενα ασχημο πρεζακι
περιπου 35 ετων με αρκετα παχουλο σωμα και ματια θολα τιγκα στην πρεζα..
Σαβουρογαμηδες αστο διαολο δηλαδη

για να πιούνε την πρέζα μαζί θα την πήρε...ασε που δεν ξερουμε μηπως ηταν και ο νταβάς της. Πλεον ειμαι ένας δημόσιος υπάλληλος, παλιότερα δούλευα ταξί το βράδυ. Παιδιά το τι βλέπεις τη νύχτα άλλο πράγμα. Το τι λέρα κυκλοφορεί....επώδυνες ψυχικά εμπειρίες γιατί εμείς μπορεί να γαμάμε αλλά πιστεύω στο μεγαλύτερο ποσοστό μας, είμαστε άνθρωποι και σεβόμαστε τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά. Υπάρχουν και άνθρωποι που δεν τις σέβονται καν...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Συνάδελφοι καλησπέρα...

Ενημερωθείτε για τη νέα κομπίνα που κάνουν και πάρτε τα μέτρα σας!

Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Κωνταντινουπόλεως και Ιεράς Οδού, στην κάθοδο.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο
παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις! Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας λίγο παρακάτω, μέχρι το Ρουφ, με το αυτοκίνητό σου.
Συμφωνείς εσύ ανυποψίαστος και τους λες να καθίσουν πίσω.
Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά, μία από αυτές σου αποσπά την προσοχή κάνοντάς σου στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι!

Δώστε προσοχή γιατί εμένα με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή!



Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα !!!
Kαι αν εγώ δεν έχω πορτοφόλι τι γίνεται?Μου λένε δωσε μας λεφτά για την πίπα?Αντι να την χρεώσω για την βενζίνα θα την πληρώσω κιόλας?Θα περάσω απο εκει να δω.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Πλεον ειμαι ένας δημόσιος υπάλληλος, παλιότερα δούλευα ταξί το βράδυ.
σε καποια φαση δουλευα και εγω ταξι βραδυ φιλε.οποιος δεν εχει κανει αυτη τη δουλεια δε μπορει να καταλαβει τι μπαινει μεσα στο αμαξι.δεν το διανοειται βασικα
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αυτο ακριβώς...δεν το διανοείται καν. και όποιος δεν έχει δουλέψει ταξί και βρίζει τους ταξιτζήδες θα άλλαζε πάρα πολύ εύκολα γνώμη ΑΝ ΑΝΤΕΧΕ έστω και ένα μηνα να δουλεύει οδηγώντας 12-15 ώρες και να συναναστρέφεται με όλο αυτό τον κόσμο
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
αυτο ακριβώς...δεν το διανοείται καν. και όποιος δεν έχει δουλέψει ταξί και βρίζει τους ταξιτζήδες θα άλλαζε πάρα πολύ εύκολα γνώμη ΑΝ ΑΝΤΕΧΕ έστω και ένα μηνα να δουλεύει οδηγώντας 12-15 ώρες και να συναναστρέφεται με όλο αυτό τον κόσμο
ετσι φιλε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
και όποιος δεν έχει δουλέψει ταξί και βρίζει τους ταξιτζήδες θα άλλαζε πάρα πολύ εύκολα γνώμη ΑΝ ΑΝΤΕΧΕ έστω και ένα μηνα να δουλεύει οδηγώντας 12-15 ώρες και να συναναστρέφεται με όλο αυτό τον κόσμο
Σιγουρα θα αλλαζε! Οδηγαω μηχανη και εβριζα και τσακωνομουν με τους ταξιτζηδες μεχρι που δουλεψα ταξι για τρεις μηνες σε καποια φαση. Απο τοτε ποτε ξανα. Ειναι απο τις πιο δυσκολες και ψυχοφθορες δουλειες!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Σωστός ! οπότε,  ... 
είμαι άρρωστος ... Αλίνα ....και κρυβω βαθιά μέσά μου ένα παιδί ..  κλπ ... :rockon: ;) :cheesy:
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια μου θυμιζεται εκεινο το παιχνιδι του απατεωανα στην Τ.V me tis  διαφορες!!Δεν εχετε κα8ολου χιουμορ  νομιζω...ο αν8ρωπος ενα ανεκδοτο ειπε  και δεν πηρε κανενας χαμπαρι?Δεν το πιστευω μαλλον δεν 8α καταλαβα εγω κατι καλα...Οπως αυτο στην Κυπρο,ειχε παει ενας Ελληνας και οδηγουσε οποτε σε καποια φαση ακουει στο ραδιο ΄΄προσοχη-προσοχη,υπαρχει ενας τρελος που οδηγει αναποδα στην εθνικη της λαρνακας΄΄ και λεει ο τυπος μονο εναααααααααςςςςςς....
Καπως ετσι νοι8ω και εγω τωρα...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
...Σωστος ο παικτης...... :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom