Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
καλη ειναι αλλα ψιλοβιαστικη και δεν δινει τιποτα παραπανω απο τα κλασικα.
ασε που την πετυχενης και με τις ορεξης της.
συναθλητη ψαξε να βρεις και να δοκιμασεις την αντζελα που συχναζει στην 3η σεπτεμβριου.
ειναι μετριου αναστηματος με μαυρο πλουσιο μαλλι γαλανα ματια . συνηθως φοραει μινι φουστα με μποτα λευκη.
αξιζει και ειναι πολυ καθαρη.
H Σούζυ είναι αρκετά όμορφη.Για παραπάνω δηλαδή να δίνει το 'κωλούρι' της είναι η Στέφκα η φίλη της ;)
 

Επισκέπτης
υπαρχουν και πολλες ρωσιδες που ερχονται για λιγες μερες αθηνα και πλακωνονται στη βιζιτα  ;) ;) ;)!!εχουν παρει γραμμη τι γινεται και το εκμεταλευονται πληρως !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
υπαρχουν και πολλες ρωσιδες που ερχονται για λιγες μερες αθηνα και πλακωνονται στη βιζιτα  ;) ;) ;)!!εχουν παρει γραμμη τι γινεται και το εκμεταλευονται πληρως !

και πολλες βουλγαρες επισης !!! τις οποιες τις βρισκεις και ελευθερας βοσκης !!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
υπαρχουν και πολλες ρωσιδες που ερχονται για λιγες μερες αθηνα και πλακωνονται στη βιζιτα  ;) ;) ;)!!εχουν παρει γραμμη τι γινεται και το εκμεταλευονται πληρως !
Όχι κύριε warhol οι Ρωσίδες έχουν δηλώσει ότι στην Ελλάδα 'μάθανε' τα μπουρδέλα την βίζιτα,τους νταβάδες και την πορνεία γενικότερα.Το ατέλειωτο και μεγαλύτερο μπουρδέλο που είναι χώρα τους κριτική καμία.Σιγή.Η Ρωσίδα αν δεν πουλήσει το σώμα της θα σκάσει απο το κακό της.Πάντως σε μας βγήκε σε καλό μας  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Όχι κύριε warhol οι Ρωσίδες έχουν δηλώσει ότι στην Ελλάδα 'μάθανε' τα μπουρδέλα την βίζιτα,τους νταβάδες και την πορνεία γενικότερα.Το ατέλειωτο και μεγαλύτερο μπουρδέλο που είναι χώρα τους κριτική καμία.Σιγή.Η Ρωσίδα αν δεν πουλήσει το σώμα της θα σκάσει απο το κακό της.Πάντως σε μας βγήκε σε καλό μας  :rockon: :rockon:
κατι ξερεις εσυ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
παιδια λογω της συνεχους παρουσιας μου στη Λαυρειου και περιξ δηλωνω μετα βεβαιοτητος οτι στον εν λογω χωρο το επιπεδο (εμφανισης) εχει βελτιωθει το τελευταιο χρονο καθως και ο μεσος ορος ηλικιας των θηραματων εχει πεση θεαματικα.

χρειαζεται ομως χρονο γιατι αυτο που δεν θα δεις στις 2μμ. θα το δεις στις 6μμ.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
λοιπόν, παω μια βολτα απο εκει..παντως στις αργιες η ποιοιτητα πεφτει
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε συναγωνιστη gt21 το ονομα του πορνιδιου ειναι αντζελα και εχω δωσει τα χαρακτηριστικα στοιχεια της σε προηγουμενο thrend. να ξερεις οτι συχναζει στη γνωστη πιατσα απο της 10:30 εως της 10 το βραδυ. μερικα μεσιμερια την κανει και ξαναγυρναει το απογευμα.
αντε καλο πιτσιλισα.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Ρε παιδιά τις πουτάνες στο δρόμο πως τις ξεχωρίζετε.
Εγώ φοβάμαι πως αν πλησιάσω μία,που μου φαίνεται για πουτάνα και της πω τα σχετικά,αν δεν είναι τη γάμησα, άσε η ξεφτίλα μέσ'τη μέση του δρόμου.
Ρε γαμώτο κατάντια τόσα χρόνια στη γύρα ούτε πουτάνα δεν μπορώ να "καμακώσω",ακόμα κι αυτές έτοιμες τις θέλω στο πιάτο, studio,μασάζ,call girl κλπ. :helpplea:
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
57
Πόντοι
1
Εσυ πες της <παμε να σε σκισω> και μπορει να σου κατσει και τσαμπα.Οι πιο πολες ειναι πουτανες.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χθες το βραδυ κατα της 3-4 περναγα απο την καποδιστριου με το αυτοκινητο οταν δεχτηκα μαυρη επιθεση !!! δεν ξερω και εγω ποσες μαυρες ηταν γυρω μου στο φαναρι και χτυπαγαν το τζαμι του αυτοκινητου......πανω 30 μαυρες τριγυρω !
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
χθες το βραδυ κατα της 3-4 περναγα απο την καποδιστριου με το αυτοκινητο οταν δεχτηκα μαυρη επιθεση !!! δεν ξερω και εγω ποσες μαυρες ηταν γυρω μου στο φαναρι και χτυπαγαν το τζαμι του αυτοκινητου......πανω 30 μαυρες τριγυρω !

Mαυρη Θυελλα απο Καλαματα / εμενα οποτε με πιανει αυτο το φαναρι περναω και με κοκκινο και ο Θεος βοηθος χεχεχεχε !!!!
 

Επισκέπτης
χθες το βραδυ κατα της 3-4 περναγα απο την καποδιστριου με το αυτοκινητο οταν δεχτηκα μαυρη επιθεση !!! δεν ξερω και εγω ποσες μαυρες ηταν γυρω μου στο φαναρι και χτυπαγαν το τζαμι του αυτοκινητου......πανω 30 μαυρες τριγυρω !
χμ......και δε σε προσεξα.....μπουαχχαχχααχ!!!
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
χθες το βραδυ κατα της 3-4 περναγα απο την καποδιστριου με το αυτοκινητο οταν δεχτηκα μαυρη επιθεση !!! δεν ξερω και εγω ποσες μαυρες ηταν γυρω μου στο φαναρι και χτυπαγαν το τζαμι του αυτοκινητου......πανω 30 μαυρες τριγυρω !

και πως τις διεκρινες... νυχτιατικα?
Καλα, να ηταν μερα... θα νομιζες οτι σκοτινιασε... αλλά τη νυχτα?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά τις πουτάνες στο δρόμο πως τις ξεχωρίζετε.
Εγώ φοβάμαι πως αν πλησιάσω μία,που μου φαίνεται για πουτάνα και της πω τα σχετικά,αν δεν είναι τη γάμησα, άσε η ξεφτίλα μέσ'τη μέση του δρόμου.
Ρε γαμώτο κατάντια τόσα χρόνια στη γύρα ούτε πουτάνα δεν μπορώ να "καμακώσω",ακόμα κι αυτές έτοιμες τις θέλω στο πιάτο, studio,μασάζ,call girl κλπ. :helpplea:
Δεν τις ξεχωρίζουμε εμείς φίλτατε αυτές ξεχωρίζουν  :) Και είναι σε συγκεκριμένα στέκια Καποδιστρίου και Σόλωνος εκεί θα βρεις και μερικά πουτανοδιαμαντάκια (Βουλγάρες απο τα γύρω μπαράκια,Ρωσίδες τουρίστριες όπου κάνουν βίζιτα για κάνα χαρτζηλίκι αρπαχτή κλπ).Πλ.Λαυρίου παίζει πολλά ζάκια και δεν χρειάζετα να κοιτάς εκεί.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
συναθλητες μου τα πορνιδια ξεχωριζουν εντελως κατω στην αθηνα.
περπατας και στην πεφτουν μονες τους, ειδικα εαν εισαι νεοπας και οχι κανενα χουφταλο γιατι εχουν πιξει απο δαυτους.
σολωνος, καποδιστριου, 3η σεπτεμβριου, περιοχη λαυριου ειναι πιχτρα στα πορνιδια.
εαν κατσετε σε μια γωνια  θα παρατηρησετε τις ιδιεσ και τις ιδιες να πηγαινοερχονται.
το αστειο ειναι οτι καποια στιγμη θα τις δειτε κα με αλλα ρουχα.
που αλλαζουν αραγε??????????????  δεν νομιζω οτι χρειαζεται να απορουμε????????
παντος παιδες προσοχη γιατι κυκλοφορουν πολλα παρασημα στις περιοχες αυτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom