Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
με πουτανες του δρομου δεν παω αλλα οφειλω να αναφερω οτι στη γωνια 3ησ σεπτεμβριου που μαζευονται συνηθως ητανε πριν κανα δυωρο 2 πολυ καλα μουνια στα κιτρινα ντυμενα,μια ξανθια και μια μελαχροινη.η μελαχροινη ειδικα ητανε φωτια αλλα ελα που πρεπει να πληρωσω τισ πιστωτικες αυριο.... :headbang:πολυ καλες :rockon:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Κατεβαινα την σολωνος πριν 2 περιπου ωρες φτανοντας στην χαριλαου τρικουπη στριβω δεξια μηπως πετυχω καμμια μουνιτσα στην σταση να κανει πιατσα δυστυχως τιποτε αλλα στριβωντας ξανα δεξια εξω απο το χημειο πετυχαινω με ασπρο φορεμα και χωρις τιποτε αλλο μια παρα πολυ καλη για τα δικα μου γουστα δυστυχως δεν προλαβα γιατι ηταν ηδη σε συνενοηση με το μπροστινο μου αυτοκινητο οπου και επιβιβαστηκε ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτε για αυτην?
Πρεπει να λες μια ψηλη μελαχροινη με ενα πολυ κοντο ασπρο, τυπου φορεμα. Ωραιο ειναι, δεν το εχω παρει, κανεις αλλος εντυπωσεις?
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
με πουτανες του δρομου δεν παω αλλα οφειλω να αναφερω οτι στη γωνια 3ησ σεπτεμβριου που μαζευονται συνηθως ητανε πριν κανα δυωρο 2 πολυ καλα μουνια στα κιτρινα ντυμενα,μια ξανθια και μια μελαχροινη.η μελαχροινη ειδικα ητανε φωτια αλλα ελα που πρεπει να πληρωσω τισ πιστωτικες αυριο.... :headbang:πολυ καλες :rockon:
Η ξανθια ειναι Πολωνη, την εχω παρει με 45 ευρω, δεν αφηνει πιασιματα κ.λ.π., παρολα αυτα με κατακαβλωσε γιατι μου αρεσε και την εχυσα σαν 15χρονος. Η φιλη της και αυτη μουναρακι καλο δεν μιλαει Ελληνικα και ζηταει 65, δεν την πηρα γιατι μου φαινεται μια απο τα ιδια. Ειναι παντως ωραια κομματια και τα δυο.
Οι τιμες συμπεριλαμβανουν το φορο ξενοδοχειου!
 

achilleasp01

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες εχω μια ερωτηση. δεν εχω παρει ποτε απο πιατσα και εχω σταμπαρει μια ξανθουλα στην συγγρου με ενα γκρι 206 καμπριο. 100 ευρω σε ενα δωματιο πιο κατω μου λεει. ειναι safe? εχετε υποψη σας κανενα ατυχες συμβαν?
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Καινουργιο (Βουλγαρικο η τσιγγανικο?) αιμα Σατωβριανδου και Σωκρατους, ωρα 3.30. Δυο πολυ καλα και ενα χαλια.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδες εχω μια ερωτηση. δεν εχω παρει ποτε απο πιατσα και εχω σταμπαρει μια ξανθουλα στην συγγρου με ενα γκρι 206 καμπριο. 100 ευρω σε ενα δωματιο πιο κατω μου λεει. ειναι safe? εχετε υποψη σας κανενα ατυχες συμβαν?

ενα ατυχες συμβαν που μπορει να σου συμβει στη συγκεκριμενη πιατσα, ειναι να πας για μαλλι και να βγεις καραφλος..  :grin: :grin:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεις να γινεις πιο σαφης, μην την πατησω καμμια μερα που θα εχω σουρωμενοκαβλες? :2funny:
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Μπορεις να γινεις πιο σαφης, μην την πατησω καμμια μερα που θα εχω σουρωμενοκαβλες? :2funny:
Άμα έχεις σουρομενοκαυλες (???) τότε μην ανησυχείς δεν θα καταλάβεις τίποτα. Και το σημαντικότερο είναι ότι την επομενη, δεν θα θυμασαι και τίποτα!!!
 

athinaios1972

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες εχω μια ερωτηση. δεν εχω παρει ποτε απο πιατσα και εχω σταμπαρει μια ξανθουλα στην συγγρου με ενα γκρι 206 καμπριο. 100 ευρω σε ενα δωματιο πιο κατω μου λεει. ειναι safe? εχετε υποψη σας κανενα ατυχες συμβαν?

Το περασμένο Σάββατο κατά τις 2 το βράδυ πέρναγα από Συγγρού με κατεύθυνση προς Αθήνα και βλέπω αμέσως μετά τον Άγιο Σώστη ένα ξανθό μωρό με μίνι και κάτι ψηλοτάκουνες λευκές μπότες. Κάνω τη γύρα, μπαίνω στον παράδρομο και την παίρνω. Η ταρίφα ήταν 50 ευρώ για ξενοδοχείο, μιας και μένω κοντά όμως, την πήρα σπίτι με 100 ευρώ για μια ώρα. Τη λένε Αλεξάνδρα, 19 χρονών, είναι πολύ κοντή (γύρω στο 1.50 την υπολογίζω) αλλά με τις ψηλοτάκουνες μπότες το 'σωζε, ωραίο κορμάκι, κανονική με ωραία στητά βυζάκια (2 με 2+) και τουρλωτό κωλαράκι. Έλεγε ότι είναι από Θεσσαλονίκη και έχει και παιδί αλλά μάλλον αλλοδαπή που μιλάει πολύ καλά ελληνικά, μου έκανε... 2 γαμίσια, πολύ συμμετοχή, τσιμπούκι με προφυλακτικό, κώλο δε ζήτησα, για να πω την αλήθεια... Δεν ξέρω αν θα την ξανάπερνα, πάντως τα λεφτά δεν τα 'κλαψα!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ενα ατυχες συμβαν που μπορει να σου συμβει στη συγκεκριμενη πιατσα, ειναι να πας για μαλλι και να βγεις καραφλος..  :grin: :grin:

μαλλον να πας παρθενος και να βγεις πουτανακι αλλα εστω :grin:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Το περασμένο Σάββατο κατά τις 2 το βράδυ πέρναγα από Συγγρού με κατεύθυνση προς Αθήνα και βλέπω αμέσως μετά τον Άγιο Σώστη ένα ξανθό μωρό με μίνι και κάτι ψηλοτάκουνες λευκές μπότες.
εγω παλι δεν εχω δει ποτε γυναικα στη συγγρου.οσες φορες εχω περασει εχει μονο κατι τελειωμενα τραβεστι :think: :think: :huh:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
εγω παλι δεν εχω δει ποτε γυναικα στη συγγρου.οσες φορες εχω περασει εχει μονο κατι τελειωμενα τραβεστι :think: :think: :huh:

μπορει να την πετυχε οπως εφευγε απο την εκκλησια και ηταν καθ οδον προς φυλης :grin:
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
εγω παλι δεν εχω δει ποτε γυναικα στη συγγρου.οσες φορες εχω περασει εχει μονο κατι τελειωμενα τραβεστι :think: :think: :huh:

εχει... εχει! τουλαχιστον 2 στην σταση του λεοφωρειου "Αγιος Σωστης" με κατευθυνση παραλια (κατω απο τον ραδιοσταθμο John Greek ή στη γωνια της οδου Ευαγγελιστριας)
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
με πουτανες του δρομου δεν παω αλλα οφειλω να αναφερω οτι στη γωνια 3ησ σεπτεμβριου που μαζευονται συνηθως ητανε πριν κανα δυωρο 2 πολυ καλα μουνια στα κιτρινα ντυμενα,μια ξανθια και μια μελαχροινη.η μελαχροινη ειδικα ητανε φωτια αλλα ελα που πρεπει να πληρωσω τισ πιστωτικες αυριο.... :headbang:πολυ καλες :rockon:

Το μόνο που ξέρω είναι οτι την μελαχροινή την λένε Τσέρρυ, Ουκρανέζα και ζητάει 65 ευρώ για 15 λεπτά. Υπάρχει κανείς να την έχει τεστάρει? 
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
στη συγγρου στο ρευμα προς παραλια εχει παντα 2-3 πουτανες (ΟΧΙ ΤΡΑΒΕΛΙΑ) αλλα ολα ειναι θεμα γουστου.εγω αυτες δεν τις γαμαγα. πριν 2-3 χρονια ειχε και τρελα μουνια (ΞΕΡΩ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΤΡΑΒΕΛΙΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ) και με 30€ τις επαιρνες στο αμαξι.....πλεον εχουν μεινει κατι μουφες
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εννοείς ΑΦΟΥ κατεβάσουν το παντελόνι?

Παιδια που πιστευετε οτι οφειλεται γενικοτερα
οτι οι εκδιδομενες γυναικες με ωραιο προσωπο και σωμα
λιγοστευουν μηνα με το μηνα?


;)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Το περασμένο Σάββατο κατά τις 2 το βράδυ πέρναγα από Συγγρού με κατεύθυνση προς Αθήνα και βλέπω αμέσως μετά τον Άγιο Σώστη ένα ξανθό μωρό με μίνι και κάτι ψηλοτάκουνες λευκές μπότες. Κάνω τη γύρα, μπαίνω στον παράδρομο και την παίρνω. Η ταρίφα ήταν 50 ευρώ για ξενοδοχείο, μιας και μένω κοντά όμως, την πήρα σπίτι με 100 ευρώ για μια ώρα. Τη λένε Αλεξάνδρα, 19 χρονών, είναι πολύ κοντή (γύρω στο 1.50 την υπολογίζω) αλλά με τις ψηλοτάκουνες μπότες το 'σωζε, ωραίο κορμάκι, κανονική με ωραία στητά βυζάκια (2 με 2+) και τουρλωτό κωλαράκι. Έλεγε ότι είναι από Θεσσαλονίκη και έχει και παιδί αλλά μάλλον αλλοδαπή που μιλάει πολύ καλά ελληνικά, μου έκανε... 2 γαμίσια, πολύ συμμετοχή, τσιμπούκι με προφυλακτικό, κώλο δε ζήτησα, για να πω την αλήθεια... Δεν ξέρω αν θα την ξανάπερνα, πάντως τα λεφτά δεν τα 'κλαψα!
αυτο το θεμα ερχομαι να το επιβεβαιωσω και εγω....ακριβως σε αυτο το σημειο,λιγο πανω απο το τσιαο εστιατοριο,πιτσαρια,ηταν καποια μερα του καλοκαιριου μια μαυρη,και εκανε πιατσα.μαλιστα εχει αναφερθει και παλιοτερα για την συγκεκριμενη.μαλλον πρεπει να ειναι διδυμο με την κοντη και κανουν αντιπερισπασμο με την απεναντι πλευρα του δρομου.παντως μην φαταστητε τιποτα τρελλογκομενες διμετρες.....μετρια πραγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom