Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ααααααα και κατι αλλο,βλεπω το τετραγωνο σολωνος,χαριλαου τρικουπη,ναυαρινου(προεκταση σκουφα)και μασσαλιας να αναπτυσεται σε στεκι για νεες αφιξεις,περα απο τα γνωστα προσοχη ζακια.προσοχη και παλι στα ζακια. :idiot:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ γυρω στις 01:30 τερμα σολωνος, λιγο πριν το ΙΚΑ, αννα, κοντοπούτανο με μικρο βυζακι, δηλωσε μολδαβη (κατα 99% αλμπάνια), καθαρη και ευωδιαστη, πρεπει να την εχω δει και αλλες ωρες στην πιατσα της γ.σεπτεμβριου..
30 ευρω τσιμπουκακι στο car-ο.

καλη περιπτωση για ενα γρηγορο espresso..


υ.γ. δινει και τηλεφωνο για ραντεβου σε fuckotel, αλλα ξεχασα να το παρω..  :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον,

χθες βραδυ κατα τις 02:00 εξω απ το christiana.

MIRA, βουλγαρα, 27 ετων, ξανθο σγουρο μαλλι μεχρι τους ωμους, γαλαζοπρασινα ματια, γυρω στο 1,65-1.70, ομορφα μαυρισμενη, βυζι 2,5άρι και το κυριοτερο μονιμως χαμογελαστη και με σουπερ συμπεριφορα στο δωματιο όπου καθησε τουλαχιστον 35-40 λεπτα.

κοστος 50 ευρω + 10 το fuckotel με τον γλοιωδη παλιόπουστα ρεσεψιονιστ.


εχω την εντυπωση οτι προκειται για μια απ τις ανακαλυψεις του χειμωνα που ερχεται..
 

Επισκέπτης
λοιπον,

χθες βραδυ κατα τις 02:00 εξω απ το christiana.

MIRA, βουλγαρα, 27 ετων, ξανθο σγουρο μαλλι μεχρι τους ωμους, γαλαζοπρασινα ματια, γυρω στο 1,65-1.70, ομορφα μαυρισμενη, βυζι 2,5άρι και το κυριοτερο μονιμως χαμογελαστη και με σουπερ συμπεριφορα στο δωματιο όπου καθησε τουλαχιστον 35-40 λεπτα.

κοστος 50 ευρω + 10 το fuckotel με τον γλοιωδη παλιόπουστα ρεσεψιονιστ.


εχω την εντυπωση οτι προκειται για μια απ τις ανακαλυψεις του χειμωνα που ερχεται..
τι πινεις & δεν μας δινεις???πρωτα πιπα στο καρο & μετα καπακι εντος τεταρτου γαμησι στο ξεν???αγιε πατερα δωσε την συνταγη στο ποιμνιο σου..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι πινεις & δεν μας δινεις???πρωτα πιπα στο καρο & μετα καπακι εντος τεταρτου γαμησι στο ξεν???αγιε πατερα δωσε την συνταγη στο ποιμνιο σου..

πινω το καλλιτερο ναρκωτικο, που ειναι το χρημα.

το μυστικο ειναι στα πολλα και τις περισοτερες φορες ασκοπα χιλιομετρα και βεβαια στο ματι που πρεπει να πεφτει στα σωστα σημεια..

δεν τα λεω ολα αυτα για σενα, εσυ τα ξερεις καλλιτερα απο μενα..  :)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πατεεεεεεερ....

Κωλο εδινε το βουλγαρακι?

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν εδινε θα ειχες πμ στο λογαριασμο σου.. :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αυτη η Ευα φταιει για ολα γαμω την κοινωνια μου γαμω.

Πηγε και εφαγε το γαμημενο το μηλο.

Αντι να κατσει στα 4 και να πει : Αδαμ, ασε το μηλο και ξεσκισε μου τον κωλο.

Γαμω την καταδικη μου.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Αυτη η Ευα φταιει για ολα γαμω την κοινωνια μου γαμω.

Πηγε και εφαγε το γαμημενο το μηλο.

Αντι να κατσει στα 4 και να πει : Αδαμ, ασε το μηλο και ξεσκισε μου τον κωλο.

Γαμω την καταδικη μου.
ασε το μηλο και πιασε την μπανανα..........! ;) ;) ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αυτη η Ευα φταιει για ολα γαμω την κοινωνια μου γαμω.

Πηγε και εφαγε το γαμημενο το μηλο.

Αντι να κατσει στα 4 και να πει : Αδαμ, ασε το μηλο και ξεσκισε μου τον κωλο.

Γαμω την καταδικη μου.

Ωραια ολα αυτα αλλα ο χρηστης αssfiller  εχει και ενα pm που θελει απαντηση.. ;)
 

Επισκέπτης
:dancing: :dancing:[youtube=425,350]Zh3rPP3pz-A&mode[/youtube]πουτάνα στην Σόλωνος.
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
:dancing: :dancing:[youtube=425,350]Zh3rPP3pz-A&mode[/youtube]πουτάνα στην Σόλωνος.


Η Ρανια ειναι..... πριν κανα δυο χρονια που συχναζα απο εκει την ειχα παρει καν δυο φορες στο αμαξι. Καθαρη ξυπνια και ομιλιτικη. ωραιο τσιμπουκακι απο βυζι καλουτσικο και ωραιος κωλος. δεν ειναι κατι το ουαου αλλα αξιζει τον κοπο. τουλαχιστον τοτε.
 

ZAPATA

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Αν μπορει καποιος να με ενημερωσει.1) Πλ. Λαυριου σημερα το απογευμα ωραια γκομενα πανω απο 30, καστανοξανθη με περμαντ, γυρω στο 1.70, με ωραιο σωμα, και ομορφα πρασινα ματια. Φορουσε μινι με μαυρο καλτσον και μποτες. Την εχω ξαναδει και πρωι.2)πλ. Βαθη παλι σημερα γυρω σις 8.00 ξανθουλα γυρω στα 30 με ξανθια ισα μαλλια ανοιχτοχρωμα ματια με ωραιο σωμα, φορουσε λευκο  παντελονι. Και για να σας δωσω και εγω κατι. Μετα την βολτα σε Γ΄Σεπτεμβριου και πλ. Βαθη ανηφορισα προς το Κριστιανα. Υπηρχε μια ασιατισα πατημενα 40 που δηλωνε κινεζα απο το Πεκινο μαλιστα. Ειπα να να δοκιμασω και με αυτη την φυλη. 30 ευρω μαζι με το Ηotel. Πληρωσα 10 ευρω στη ρεσεψιον και στο δωματιο αντι για 20 τις εδωσα 30. Ωραιο σωμα για την ηλικια της με τα χαρακτηριστικα της φυλης της μικρο βυζι και μικρο κωλο. Καθαρη εκανε μπανιο πριν και μετα. Στην πραξη τωρα μπηκα μαζι της στο μπανιο μου τον επλυνε και τον ετριψα στα μπουτια της και στον κωλο. Ολα αυτα χωρις αντιρηση η ιδια μαλιστα επερνε την πρωτοβουλια. Ωραια πιπα ακαποτη γλυφει αρχιδια και παρακατω. Το προβλημα ξεκινησε οταν προσπαθησα να τον βαλω μεσα. Πονουσε πολυ μου ειπε λογω μεγεθους. Δεν επεμενα μου τον πηρε στομα, μου τον επαιξε με τα βυζια και την εχυσα εκεινη την ωρα. Δυστυχως δεν σημαδεψα προσωπο εφτασε μεχρι τον λαμο της.Παρολο που δεν γαμισα παντως δεν κλαιω τα 40 ευρω. Απο κατι ξεπετες του 5λεπτου πολυ καλυτερη. Και μην ξεχαστε αν καποιος γνωριζει κατι για τις δυο που ρωταω στην αρχη και θελει ας ενημερωσει
 

Επισκέπτης
χαιρετο το πλιθος τον ατακτον μπουρδελοκινιγον και ιποκλινομαι ταπεινα στους μαχιτες τισ καθιμερινις βιοπαλις που αγονιζονται ακαταπαυστα ιπιρετοντασ τιν βρομιαρα ιδονι!ατιθασα και κολασμενα μου πλασματα ,αγαπιτοι μου μπουρδελοβιοι χιστες ,μιστεσ ,σκιστες και μπικτες ετουτου του αφορισμενου κοσμου εξαρσις  ιδονις και παθους θα σας  διιγιθο το σιμερα μου μποτοπιτσιλισμα!
μετα απο πολλες μερες αποχισ γευτικα και παλι τιν αρενοπι ιδονι σε ολο τισ το μεγαλιο,αφου επασχα εδο και μερες απο επικινδινι σισορευσι ιγρου πιρ!
γονια ξουθου και σοκρατουσ.......
ι πονιρι σιρινα με το γλικοφονο τραγουδι τις με καλουσε προς το μερος τισ....ι καυλα και η διψα μου για αχαλινοτο εροτα  με οοδιγισε κοντα τισ πολι γριγορα χορισ δευτερι σκεψι...
το πορνιδιο εμιαζε σαν μια καυτι πειρατινα που με το χατζο τις αρπαζε τισ τιμιμενες πουτσες τον πιρατον και τισ πεταγε στα σκιλοψαρα!
με πορνιαρικο ιφος ι ατακτι κορασιδα μου σιστιθικε οσ σουζι απο βουλγαρια!!
αδινατο ,με μινι φουστιτσα και καλσον..και ακρος αιστιθιακες μποτουλες για τουσ λατρισ....μιτερες γκαυλιαρικεσ μαυρες μποτουλες για να χινισ ατελιοτο σπερμα πανο τουσ!
παρκαρο το λαγνο και σαστισμενο οχιμα μου και οδευουμαι παρεα με το πορνιδιο προσ το παθιαρικο ξενοδοχιο τις αγοραιασ ιδονισ!!
μπενουμε λοιπον στο ανσανσερ και αρχιζο με μανια και καυλα να χαιδευο τα ζυμερα τισ μπουτακια και τον ολοστρογιλο ποπο τις....!
το χαλκινο ραβδι μου ειχε αρχισει να σαλευει απο καυλα....
μπενουμε λοιπον στο δοματιο....και αρχιζει ενα μοτιβο παθιασμενου greek lover...οπου τα φιλια μου και τα χαδια μου ειχαν φουντοσει τιν θολομενι σκεψι μου...απο καυλα και ιδονι!
ξεντινομαστε στα γριγορα και αρχιζο να τιν γλιφο σε ολο τισ το κορμακι...σκετι καυλα ιταν!καθαρο απαλο μπεμπικιστικο δερματακι που διεγισει τισ ορμες ενος πολιταραχου και πολιμιχανου εραστι!
ενα τσουναμι ιδονισ ειχε ιποστι το ατακτοειδεσ πορνιδιο αφου τα καυτα μου σαλια ελουζαν το ομορφο και προστιχο κορμακι τισ....
θα το πο ομοσ το μιρεο κιριε δικαστα ...απο τιν καυλα δεν αντεξα και εγλιψα λιγο μουνακι....ετσι λιγουλακι στιν ακρι!οσο προλαβα διλαδι γιατι εφερνε  αντιρισεις ι ανιθικι τσουλα!
εν σινεχια μου βαζει με το απαλο τισ χερακι το καποτιδιο και αρχιζει ενα αισθισιακο τσιμπυκλοβερ που με οδιγει στιν ανορθοσι τισ κρεατινις αδισοπιτις ραβδου μου!με λιγα λογια μου ειχε γινι ο πουτσος γραβατα καυλιαριδες!!!
τιν ειποτασο και τιν διαταζο να ανεβει απο πανο μου και αρχιζει ενα ροντεο ιδονισ χοροπιδοντας ξεφρενα πανο στο μακρι μου ακοντιο που εσκιζε ανελειτα τιν ατιθασι αμαζονα!
αμεσος αμεσοσ αφου δεν αντεχα τιν γιρναο ιεραποστολικα και αρχιζο να τισ σφιροκοπαο το τριφερο αιδιο τις!!!
μετα απο λιγα λεπτα ενασ χιμαρος καυτου σπερματος χιθικε στο ατακτο και λιπαρο καποτιδιο!!!
γενικα φιλοι μου και σινιδοποροι τις ιδονις στα σκοτινα μονοπατια του λαγνου εροτα , ιταν ενα εθχαριστο πιτσιλισμα και αξιζει εστο για μια φορα!!!!το μορακι ειναι καυλακι και αξιζει τιν προσοχι καθε μπουρδελιαρι!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και εγω πιτσι αμα βλεπω περιπιημενο μουνακι δεν κρατιεμαι
 

Επισκέπτης
χαιρετο το πλιθος τον ατακτον μπουρδελοκινιγον και ιποκλινομαι ταπεινα στους μαχιτες τισ καθιμερινις βιοπαλις που αγονιζονται ακαταπαυστα ιπιρετοντασ τιν βρομιαρα ιδονι!ατιθασα και κολασμενα μου πλασματα ,αγαπιτοι μου μπουρδελοβιοι χιστες ,μιστεσ ,σκιστες και μπικτες ετουτου του αφορισμενου κοσμου εξαρσις  ιδονις και παθους θα σας  διιγιθο το σιμερα μου μποτοπιτσιλισμα!
μετα απο πολλες μερες αποχισ γευτικα και παλι τιν αρενοπι ιδονι σε ολο τισ το μεγαλιο,αφου επασχα εδο και μερες απο επικινδινι σισορευσι ιγρου πιρ!
γονια ξουθου και σοκρατουσ.......
ι πονιρι σιρινα με το γλικοφονο τραγουδι τις με καλουσε προς το μερος τισ....ι καυλα και η διψα μου για αχαλινοτο εροτα  με οοδιγισε κοντα τισ πολι γριγορα χορισ δευτερι σκεψι...
το πορνιδιο εμιαζε σαν μια καυτι πειρατινα που με το χατζο τις αρπαζε τισ τιμιμενες πουτσες τον πιρατον και τισ πεταγε στα σκιλοψαρα!
με πορνιαρικο ιφος ι ατακτι κορασιδα μου σιστιθικε οσ σουζι απο βουλγαρια!!
αδινατο ,με μινι φουστιτσα και καλσον..και ακρος αιστιθιακες μποτουλες για τουσ λατρισ....μιτερες γκαυλιαρικεσ μαυρες μποτουλες για να χινισ ατελιοτο σπερμα πανο τουσ!
παρκαρο το λαγνο και σαστισμενο οχιμα μου και οδευουμαι παρεα με το πορνιδιο προσ το παθιαρικο ξενοδοχιο τις αγοραιασ ιδονισ!!
μπενουμε λοιπον στο ανσανσερ και αρχιζο με μανια και καυλα να χαιδευο τα ζυμερα τισ μπουτακια και τον ολοστρογιλο ποπο τις....!
το χαλκινο ραβδι μου ειχε αρχισει να σαλευει απο καυλα....
μπενουμε λοιπον στο δοματιο....και αρχιζει ενα μοτιβο παθιασμενου greek lover...οπου τα φιλια μου και τα χαδια μου ειχαν φουντοσει τιν θολομενι σκεψι μου...απο καυλα και ιδονι!
ξεντινομαστε στα γριγορα και αρχιζο να τιν γλιφο σε ολο τισ το κορμακι...σκετι καυλα ιταν!καθαρο απαλο μπεμπικιστικο δερματακι που διεγισει τισ ορμες ενος πολιταραχου και πολιμιχανου εραστι!
ενα τσουναμι ιδονισ ειχε ιποστι το ατακτοειδεσ πορνιδιο αφου τα καυτα μου σαλια ελουζαν το ομορφο και προστιχο κορμακι τισ....
θα το πο ομοσ το μιρεο κιριε δικαστα ...απο τιν καυλα δεν αντεξα και εγλιψα λιγο μουνακι....ετσι λιγουλακι στιν ακρι!οσο προλαβα διλαδι γιατι εφερνε  αντιρισεις ι ανιθικι τσουλα!
εν σινεχια μου βαζει με το απαλο τισ χερακι το καποτιδιο και αρχιζει ενα αισθισιακο τσιμπυκλοβερ που με οδιγει στιν ανορθοσι τισ κρεατινις αδισοπιτις ραβδου μου!με λιγα λογια μου ειχε γινι ο πουτσος γραβατα καυλιαριδες!!!
τιν ειποτασο και τιν διαταζο να ανεβει απο πανο μου και αρχιζει ενα ροντεο ιδονισ χοροπιδοντας ξεφρενα πανο στο μακρι μου ακοντιο που εσκιζε ανελειτα τιν ατιθασι αμαζονα!
αμεσος αμεσοσ αφου δεν αντεχα τιν γιρναο ιεραποστολικα και αρχιζο να τισ σφιροκοπαο το τριφερο αιδιο τις!!!
μετα απο λιγα λεπτα ενασ χιμαρος καυτου σπερματος χιθικε στο ατακτο και λιπαρο καποτιδιο!!!
γενικα φιλοι μου και σινιδοποροι τις ιδονις στα σκοτινα μονοπατια του λαγνου εροτα , ιταν ενα εθχαριστο πιτσιλισμα και αξιζει εστο για μια φορα!!!!το μορακι ειναι καυλακι και αξιζει τιν προσοχι καθε μπουρδελιαρι!

οριστε και μια γευσι απο πουτανοδοματιο..!!το χοτελ βρισκετε γονια ξουθου και σοκρατουσ αλλα δεν σιγρατισα απο τιν καυλα το ονομα του!!!





 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ω!Μεγάλε άρχοντα της καύλας!!Πιτσίλισες μετά από μήνες ηδονικής νηστείας??Αλησμόνητες περιγραφές πίτσι...

Σε χοτέλ ε?Μπορεί να σε δούμε πρωταγωνιστή(και πρωτογαμιστή) σε καμιά τσόντα?Τζιτζί το δωμάτιο πάντως!

Αχχ... και μουνάκι ρε φίλε??!Δεν μπόρεσες να δαμάσεις τις ασυγκράτητες καύλες σου πρωτού περιλούσεις την άτακτη πόρνη?Σε καταλαβαίνω απολύτως, αλλά προσοχή γιατί οι καύλες σου θα σου βγουν σε κακό!
 

Επισκέπτης
οοο μεγαλε και δοξασμενε ραψοδεεεε μου!!!!πρεπει να κατανοισουμε εμισ ολοι οι καυλιαριδες ποσ ι καυλα δεν εχι ορια και ιθικες και σε σινεπαρει σε αλοπροσαλες πραξεις!δεν μπορις να αντισταθεις στιν γοιτια τις καυλας!ανιατι ασθενια!!!!!χεχε!!!!!!
προσκινο ατροτε ιδονιστικε ποιιτι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom