Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν μας πληροφορείτε και δια το οικονομικόν κ. pitsilistis?
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
οριστε και μια γευσι απο πουτανοδοματιο..!!το χοτελ βρισκετε γονια ξουθου και σοκρατουσ αλλα δεν σιγρατισα απο τιν καυλα το ονομα του!!!

Κρίμα βρε συναγωνιστή ...
Παρασυρόμενος από τα γραφόμενα σου είχα την εντύπωση ότι κάτι καινούργιο έσκασε μύτη στην πιάτσα.
Κι έτσι έσπευσα χτες το βράδυ προς αναζήτηση του "φρέσκου"
Αλλά φευ ....
Η Σούζι η Βουλγάρα δεν ήταν άλλη από την τσιγγάνα που κάνει πιάτσα εκεί πάνω από ένα μήνα
Το έχω ξαναγράψει εδώ ... μακρια από τις συγκεκριμένες Βουλγάρες
Στην πατρίδα τους εκδίδονται στο επαρχιακό δίκτυο ... συνήθως ληστεύοντας ανυποψίαστους
Νερό και σαπούνι είναι σχεδόν άγνωστες λέξεις γι αυτές
Ειναι πιο γρήγορες και από την ξεπέτα των γνωστών στην άλλη πιάτσα Αλβανίδων
Και γενικά μακριά.
Όσο για χτες .... την ώρα που πήγα ήταν στην πιάτσα μια συμπατριώτισσα της (όχι τσιγγάνα)... η οποία μιλούσε μόνο Αγγλικά και μου είπε ότι τη Σούζι την έχουν στο τμήμα και θα ξεμπέρδευε σε καμιά ώρα
Πραγματικά μετά από τρία τέταρτα που ξαναπήγα ήταν εκεί .... και η άλλη της είπε ότι την έψαχνα
Βεβαίως και δεν την τίμησα γιατί αυτό το έργο δεν το ξαναβλέπω.
Σόρρυ φίλε αλλά η γνώμη μου είναι να μην παρασυρθεί και άλλος συναγωνιστής.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Πιο γρήγορες και απο τις Αλβανιδες της Λαυριου? Αδυνατον
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα το πρωί στην Γ' Σεπτεμβρίου..2 πουτανάκια πολύ καλά!

Αυτό με την φουστίτσα ήταν λίγο πιο δίπλα απτον ΟΚΑΝΑ..Δείτε..




Το άλλο ήταν ακριβώς απ'έξω απτον ΟΚΑΝΑ

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ξέρει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες για τα πορνίδια αυτά??Κανείς??Αχχ..μάλλον παρθένες θα'ναι :2funny:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
οτι ειναι παρθενες ειναι δε χωραει σηζητηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Και οι δύο γνωστές απο την πιάτσα πίσω απ τα λεωφορεία
Η πρώτη =  η Κάρμεν.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ , ξεπέτα και  αγενέστατη και  γενικώς  βρωμιάρα
Η δεύτερη , αν διακρίνω καλά= η όμορφη τσιγγανορουμάνα,  μικρή , που γέρασε μέσα σε μήνες. Ξεπέτα, αλλά  πιο καθαρή- αλλά επικίνδυνη- ίσως ζάκι στα αρχικά / είναι σε συνεχή συνεννόηση με τον νταβατζή στο κινητό. Τις είχα πάρει  από μια φορά, πριν το καλοκαίρι-
Προς αποφυγήν- δουλεύω εκεί κοντά – και είδα ότι παίρνουν του πάντες/ κάθε φυλής σκούρους / ως και  τρισάθλιους  πανβρώμικους γέρους κλπ με 25- 35 + 10 το χοτέλ
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Σήμερα το πρωί στην Γ' Σεπτεμβρίου..2 πουτανάκια πολύ καλά!

Αυτό με την φουστίτσα ήταν λίγο πιο δίπλα απτον ΟΚΑΝΑ..Δείτε..


Πίσω απο την πουτάνα ακριβώς, βλέπουμε τον ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ....γνωστή πρεζόφατσα της περιοχής, με τα χέρια ανοιχτά σαν πεταλούδα συνεχώς. μιας και σουτάρει ενέσεις στις μασχάλες! Γνωστός πελάτης των κοριτσιών! Η καφετέρια που βλεπετε είναι γεμάτη πρεζάκια και κάθε λογής αρρωστημένο και παρακμιακό άτομο. 5 λεπτά αν κάτσετε εκεί θα δείτε.

Γαμήστε άφοβα στην πιάτσα εκεί, κυρίως αν έχετε παίξει ρώσικη ρουλέτα τελευταία και έχετε κερδίσει, ή σας έχει κάτσει το Λότο ή το Τζόκερ. Συνιστάται επίσης σε όσους νομίζουν η λέξη Ηπατίτιδα και Aids είναι το όνομα κάποιου χωριού στην Ιταλία! :jerking: :jerking: :jerking: Γενικά η πιάτσα συνιστάται σε όσους αρέσουν να φλερτάρουν με τον θάνατο και δεν έχουν μακροχρόνιες βλέψεις στην ζωή τους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πουτάνα στην Συγγρού στην κάθοδο,πριν την Πάντειο ακριβώς έξω από την αντιπροσωπεία της SEAT.Όπως πιάσετε την δεξιά λωρίδα ,θα την δείτε μέσα σε ένα σπορ αμάξι,με ανοιχτή πόρτα κ τα alarm αναμένα.Μετά τις 12 ανοίγει το μαγαζί της.Φοράει ψηλές κόκκινες μπότες.Φαίνεται εκ του μακρόθεν μουνάρα.Δείτε την κ μας λέτε γιατί εγώ δεν παώ με τέτοια κορίτσια απλά σας το αναφέρω για όσους φίλους ενδιαφέρονται.
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Πουτάνα στην Συγγρού στην κάθοδο,πριν την Πάντειο ακριβώς έξω από την αντιπροσωπεία της SEAT.Δείτε την κ μας λέτε γιατί εγώ δεν παώ με τέτοια κορίτσια απλά σας το αναφέρω για όσους φίλους ενδιαφέρονται.

Γυναίκα ή τραβέλι;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Τριτη απογευμα,απο 3η σεπτεμβριου,πηρα την Ελενα,μελαχροινη,αδυνατουλα με το μικρο καβλιαρικο βυζακι.Πιπα μετρια προς χαλια,αλλα στο γαμησι καλη συμμετοχη και τελος φορμαρισμα στο καβλωτικο κολαρακι της,σε ολες τις στασεις,την βαζεις και απο πανω,φατσα η αναποδακαι της τον ξεσκιζεις.Το μαλλι 50+15 ξενοδοχειο :booty: :booty: :booty:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πίσω απο την πουτάνα ακριβώς, βλέπουμε τον ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ....γνωστή πρεζόφατσα της περιοχής, με τα χέρια ανοιχτά σαν πεταλούδα συνεχώς. μιας και σουτάρει ενέσεις στις μασχάλες! Γνωστός πελάτης των κοριτσιών! Η καφετέρια που βλεπετε είναι γεμάτη πρεζάκια και κάθε λογής αρρωστημένο και παρακμιακό άτομο. 5 λεπτά αν κάτσετε εκεί θα δείτε.

Γαμήστε άφοβα στην πιάτσα εκεί, κυρίως αν έχετε παίξει ρώσικη ρουλέτα τελευταία και έχετε κερδίσει, ή σας έχει κάτσει το Λότο ή το Τζόκερ. Συνιστάται επίσης σε όσους νομίζουν η λέξη Ηπατίτιδα και Aids είναι το όνομα κάποιου χωριού στην Ιταλία! :jerking: :jerking: :jerking: Γενικά η πιάτσα συνιστάται σε όσους αρέσουν να φλερτάρουν με τον θάνατο και δεν έχουν μακροχρόνιες βλέψεις στην ζωή τους.
Μπράβο ρε φίλε...πέστα....τί πράμα είναι αυτός ο...Πεταλούδας....ανατρίχιασα μόλις διάβασα πως τραβάει ενέσεις στην μασχάλη....
 

LEOPOLDOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι αντιμετωπίζω το εξής δίλημα: στην πιάτσα της Γ Σεπτεμβρίου, έχω δεί μια γυναίκα που μου αρέσει πολύ. Δυστυχώς δουλεύει μόνο πρωί, είναι γεματούλα, με γυαλιά. Της μίλησα μια μέρα και μου απάντησε ευγενέστατα σε άπταιστα ελληνικά.Μάλλον είναι ελληνίδα. Αν ήταν σε σπίτι δεν το συζητάω. Αλλά τώρα έχω αρκετούς ενδοιασμούς. Τι λέτε και εσείς;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Αγαπητοί φίλοι αντιμετωπίζω το εξής δίλημα: στην πιάτσα της Γ Σεπτεμβρίου, έχω δεί μια γυναίκα που μου αρέσει πολύ. Δυστυχώς δουλεύει μόνο πρωί, είναι γεματούλα, με γυαλιά. Της μίλησα μια μέρα και μου απάντησε ευγενέστατα σε άπταιστα ελληνικά.Μάλλον είναι ελληνίδα. Αν ήταν σε σπίτι δεν το συζητάω. Αλλά τώρα έχω αρκετούς ενδοιασμούς. Τι λέτε και εσείς;

Δεν αξιζει να ρισκαρεις. Πηγαινε σε καμια Φυλης. Εχει αρκετες καλες και ειναι ασφαλεστερα.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σωστός ο pisoxostis .. έτσι κιάλλιώς δεν έχει και τίποτα σπουδαίο τις περισσότερες φόρες.. Σήμερα ήταν κοντά στη στάση της Γ' Σεπτεμβρίου περίπου 6-7 πουτανάκια..

Οι 2 ήταν γύρω στα 40 με 50 και έμοιαζαν με τον θάνατο προσωποποιημένο.Ήταν επίσης μία ξανθιά που λογικά σε πλήρωνε για να πας μαζί της και είδα και δυο τρεις ακόμα 1.65 με 1.70 ύψος .. μαύρο μαλλί .. φαινόντουσαν γύρω στα 30.

Μόνο μία είδα καλούλα.Μια κοκκινομάλλα με συμπαθητικό σώμα.Πίσω ακριβώς από τη στάση.Κινητό δεν είχα να τη βγάλω..

Οπότε .. Φυλής και πάλι Φυλής! :cheesy:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
πριν κανα μηνα  ειχα δει ενα μελαχροινο ψηλο μουναρο 3ης σεπτεμβριου γωνια που ομως την ειδα μονο μια φορα και "φαινοταν" καθαρη γενικα.δεν την ξαναειδα ομως.και αλλο ενα τρελλο μουνι παλι για μια φορα μονο λιγο πριν τη γωνια διπλα στη σταση των λεωφορειων.δυστυχως δεν τις εχω ξαναδει. αν και τις γουσταρα παντως οφειλω να πω οτι φοβομουνα και για τις 2 αυτες να παω μαζι τους.η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ρισκο ολες του δρομου
 

mavroalogo

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
πριν κανα μηνα  ειχα δει ενα μελαχροινο ψηλο μουναρο 3ης σεπτεμβριου γωνια που ομως την ειδα μονο μια φορα και "φαινοταν" καθαρη γενικα.δεν την ξαναειδα ομως.και αλλο ενα τρελλο μουνι παλι για μια φορα μονο λιγο πριν τη γωνια διπλα στη σταση των λεωφορειων.δυστυχως δεν τις εχω ξαναδει. αν και τις γουσταρα παντως οφειλω να πω οτι φοβομουνα και για τις 2 αυτες να παω μαζι τους.η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο ρισκο ολες του δρομου
Μαλλον εννοεις την Αννα τη σερβοαλβανιδα.
Μουναρος ψηλος με κορμι μανεκεν, κορακισιο καιλιγο σπαστο πολυ μακρυ μαλλι,με κουμπουρια 2αρια εως τριαρια στητα , κωλος 8,5/10, ΄΄ωραια σκυλοφατσα΄΄ 35-38 χρονων, που δειχνει ομως πολυ μικροτερη.Παλια αραζε στα joy's τωρα ομωσ ειναι μονιμη θαμωνας στο απολλωνιο και δεν βγαινει ποτε στη γυρα γιατι δουλευει μονο με σταθερους πελατες απο τηλεφωνο.
Ικανοποιητικος και ελευθερος πεοθηλασμος δινει και κωλο πεντακαθαρο μουνι και ολα αυτα για 40-50€, οτι της δωσεις.
Εγω της δινω παντα 50βροπουλα γιατι τα καρααξιζει μεχρι το τελευταιο σεντ και δεν βιαζεται καθολου.
Πρεπει ομωσ να βρεις τροπο να την πλησιασεις εκει που καθεται στο απολλωνιο συνηθωσ μετα τη μια το μεσημερι.
 

Επισκέπτης
Μπράβο ρε φίλε...πέστα....τί πράμα είναι αυτός ο...Πεταλούδας....ανατρίχιασα μόλις διάβασα πως τραβάει ενέσεις στην μασχάλη....
γεια σου ρε φιλε ποδολαγνε..που χαθηκες???αν ανατριχιασες που διαβασες οτι ο πεταλουδας χτυπαει ενεσεις στις μασχαλες,τι θα παθεις μολις διαβασεις οτι αλλοι(μπορει & ο ιδιος),χτυπανε επανω στο καυλι,στ' αρχιδια,στον λαιμο τους,οπουδηποτε μπορουν να βρουν ζωντανη φλεβα???πληροφοριακα παντως,ΚΑΝΕΝΑΣ χρονιος χρηστης δεν μπορει να γαμησει,αρα πελατης των κοριτσιων αποκλειεται να ειναι..
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Πίσω απο την πουτάνα ακριβώς, βλέπουμε τον ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ....γνωστή πρεζόφατσα της περιοχής, με τα χέρια ανοιχτά σαν πεταλούδα συνεχώς. μιας και σουτάρει ενέσεις στις μασχάλες! Γνωστός πελάτης των κοριτσιών!

Ρε παιδιά έχω μια έρώτηση...Όλοι αυτοί οι ναρκομανείς που λέτε συμφωνούμε ότι  δεν έχουν να φάνε, κοιμούντε στους δρόμους, κλέβουν για να πάρουν την δόση τους κτλ....τότε δεν είναι λίγο απίθανο να δώσουν 40-50 ευρώ για να γαμήσουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom