Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Παιδιά, μου είπε φιλαράκι πάθημα που έπαθε χτες το βράδυ. Πήρε από γωνία Σόλωνος και Μασσαλίας νεαρή κυρία, πήγαν στο ξενοδοχείο, του έταζε σούπερ πράγματα, και αφού πήρε την αμοιβή, κατέβηκε δήθεν στη ρεσεψιόν να αγοράσει λαστιχάκια επειδή τα είχε ξεχάσει. Δεν ξαναανέβηκε στο δωμάτιο... Αν αληθεύει, για έχετε το νου σας.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το πιθανοτερο ειναι να αληθευει.
παληκαρια, ποτέ τα λεφτα μπροστα σε κοριτσια απ τις πιατσες !!
αν δεν εμπιστευεται αυτη μία, δεν εμπιστευεσαι κι εσυ εκατό !!!!
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Την πατησα και εγω πριν απο παρα πολλα χρονια ως εξης :uglystupid::
Αφου της εδωσα τα χρηματα μου ειπε να παω να πλυθω και εκει μου πηρε τα υπολοιπα απο το πορτοφολι, οσο τον επλενα. Ευτυχως ηταν πολυ λιγα, γι αυτο εχετε το νου σας. Μου ξαναετυχε καποια Ελληνιδα στην Σωκρατους προσφατα, η οποια ειχε τις ιδιες διαθεσεις και ειχε φαγωθει να κανω ντους μετα το ποτισμα. Την ψιλιαστηκα και την εκανα βρωμιαρης :grin:.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Ρε σεις αυτες οι μπουρουχες που ειναι συνεχεια βερανζερου κ γ'σεπτεμβριου ειναι δυνατον να τις πληρωνει ποτε κανεις για να τις πηδαει???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ στο τερμα της σολωνος, εκει που εχουν αρχισει και σκανε τα ζακια, νεο τεμαχιο (παρα πολυ καλο !!!!) και σιγουρα οχι ζακι, με μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους και ωραιο ντυσιμο, αλλα δεν μπορεσα να επιστρεψω να ψαρεψω.

επισης, το ξερατε οτι το fuckotel αττικη, δινει στα κοριτσια 3 ευρω για καθε τους επισκεψη, απο τα 17 ευρω που πληρωνεις ??
αυτο ειναι μαρκετινγκ..  :)
 

Επισκέπτης
Οταν βγηκα εξω ετοιμαζωτανε να την κανει,την σταματαω βλεπω το πορτοφολι μου οτι δεν ειχα τα φραγκα και της λεω οτι αν δεν μου τα δωσει θα παρω τους μπατσους μετα απο καποιες δικαιολογιες και παρακαλια με ρωταει ποσα ειχα,  της λεω 250 και μου τα δινει.
Η μοναδικη φορα που γαμησα πουτανα και με πληρωσε και 50 ευρω.

Καλά ξηγήθηκες μάγκα μου! Respect!
 

apostolishatz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χθες βραδυ στο τερμα της σολωνος, εκει που εχουν αρχισει και σκανε τα ζακια, νεο τεμαχιο (παρα πολυ καλο !!!!) και σιγουρα οχι ζακι, με μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους και ωραιο ντυσιμο, αλλα δεν μπορεσα να επιστρεψω να ψαρεψω.
επισης, το ξερατε οτι το fuckotel αττικη, δινει στα κοριτσια 3 ευρω για καθε τους επισκεψη, απο τα 17 ευρω που πληρωνεις ??
αυτο ειναι μαρκετινγκ..  :)

Αυτό με το Attiki ισχύει 1000% το έχω τσεκάρει.Επίσης επειδή ξέρω τον τύπο του ξενοδοχείου μια φορά με ρώτησε αν έχω πρόχειρο κανένα τηλ με cg
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
χθες βραδυ στο τερμα της σολωνος, εκει που εχουν αρχισει και σκανε τα ζακια, νεο τεμαχιο (παρα πολυ καλο !!!!) και σιγουρα οχι ζακι, με μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους και ωραιο ντυσιμο, αλλα δεν μπορεσα να επιστρεψω να ψαρεψω.

επισης, το ξερατε οτι το fuckotel αττικη, δινει στα κοριτσια 3 ευρω για καθε τους επισκεψη, απο τα 17 ευρω που πληρωνεις ??
αυτο ειναι μαρκετινγκ..  :)
παπουλη δυσκολα να την αφηνουν εκει αν δεν ειναι τζανκι οι άλλες και οι νταβατζηδες. μαλλον θα ειναι....
 

Επισκέπτης
εχθές το βράδυ ανέβαινα την Ευριπίδου από πλ. Κουμουνδούρου προς οδό Αθηνάς και γινόταν από μαύρες χαμός τουλάχιστον καμιά 30ρια σε 3 η 4 γκρουπ αλλά οι περισσότερες ήταν λιώμα εγώ με την γυναίκα μου στο αυτοκίνητο και ήρθαν και μου την πέφτανε. 
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
το ιδιο που γινεται στην Αθηνας εχει αρχισει και γινεται και στην Καποδιστριου στο φαναρι , με καμια εικοσαρια μαυρες μετα τα μεσανυχτα
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
χθες βραδυ στο τερμα της σολωνος, εκει που εχουν αρχισει και σκανε τα ζακια, νεο τεμαχιο (παρα πολυ καλο !!!!) και σιγουρα οχι ζακι, με μαυρο μαλλι μεχρι τους ωμους και ωραιο ντυσιμο, αλλα δεν μπορεσα να επιστρεψω να ψαρεψω.
Πρεπει να την εχω δει και εγω δυο φορες, εκει και πιο κατω, η οποία μετακινειται και σιγουρα δεν ειναι ζακι, μου ζητησε 50.
Επισης ειναι μια καβλολολιτα ξανθια που ντυνεται τελειως λολιστικα, αλλα δεν εχω προλαβει ποτε να της μιλησω, γιατι παντα εισερχεται στο μπροστινο μου αυτοκινητο. Κυκλοφορει στη Σολωνος, ακριβως μετα τη Θεμιστοκλεους και ανεβαινει εκει ερχομενη απο το πηδοπαρκινγκ της Μποταση και μετα ανηφοριζει τη Σολωνος.
Ρε παιδες οι αλλες εκει κατω 2-3 μελαχροινες ειναι τοσο απωθητικες και ξυνες η εμενα μου φαινεται?
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά είμαι από επαρχία και έρχομαι Αθήνα περίπου ένα με δύο Σαββατοκύριακα το μήνα. Θέλω να σας γράψω λοιπόν το εξής, και να μου πείτε την γνώμη σας. Υπάρχει ένα μαγαζί στην Χαλκοκονδύλη με ζωντανή Βουλγαρική μουσική όλη μέρα. Πάω λοιπόν βράδυ και γνωρίζω μια ξανθιά 25αρα περίπου - μου..ρα, έπινε ποτά στο μπαρ. Αρχίζει λοιπόν το λογοπαίγνιο και καταλήγουμε στο ξενοδοχείο που έμενα για όλη την νύχτα με 100 Ευρώ. Απίστευτη στο γ....ι. Μου έδωσε το κινητό της για νέο ολονύχτιο όταν ξανανέβω. Της υποσχέθηκα όμως να μην το δώσω άλλου. Αλβανίδα η κοπελίτσα. Τα γράφω αυτά με το σκεπτικό ότι πρέπει να παίζονται ωραία παιχνίδια στα μαγαζιά της Ομόνοιας. Όποια τέλος πάντων υπάρχουν.
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Ρε συ profondo με έχεις μπερδέψει που είναι τελικά καλύτερα σε συνοικιακά μαγαζιά ή σε μαγαζιά γύρω από την Ομόνοια?


Πάντως σε παραδέχομαι. Όποτε πιάνεις πρωτεύουσα, σου κάθεται και κάτι καλό.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Παιδιά είμαι από επαρχία και έρχομαι Αθήνα περίπου ένα με δύο Σαββατοκύριακα το μήνα. Θέλω να σας γράψω λοιπόν το εξής, και να μου πείτε την γνώμη σας. Υπάρχει ένα μαγαζί στην Χαλκοκονδύλη με ζωντανή Βουλγαρική μουσική όλη μέρα. Πάω λοιπόν βράδυ και γνωρίζω μια ξανθιά 25αρα περίπου - μου..ρα, έπινε ποτά στο μπαρ. Αρχίζει λοιπόν το λογοπαίγνιο και καταλήγουμε στο ξενοδοχείο που έμενα για όλη την νύχτα με 100 Ευρώ. Απίστευτη στο γ....ι. Μου έδωσε το κινητό της για νέο ολονύχτιο όταν ξανανέβω. Της υποσχέθηκα όμως να μην το δώσω άλλου. Αλβανίδα η κοπελίτσα. Τα γράφω αυτά με το σκεπτικό ότι πρέπει να παίζονται ωραία παιχνίδια στα μαγαζιά της Ομόνοιας. Όποια τέλος πάντων υπάρχουν.
Στην Ομονοια αγαπητε παιζουν οι τελευταιοι μπουρουχο-αφροδισιο-σπερματοκουβαδες που κατι τελειωμενοι μαμανε-Ευτυχως σε αυτη την αμαρτωλη και deep down and dirty πολη παιζουν απο call girls-καποια καλα στουντιακια-μασαζιδικα-μπουρδελακια με περγαμηνες SuperLeague,αν επιλεγεις να διαλεγεις εσυ και πολλοι αλλοι φιλοι του γαμησιου κοριτσια απο το δρομο που παιζουνε μπαλα ΕΠΣΝΑ(ερασχιτεχνικο πρωταθλημα)με κινδυνο μεταδοσης νοσηματων ή καμια μαλακιας στο σωμα/καυλι σου,τι να πω
Ο καθενας μας λουζεται τις επιλογες του σε αυτη τη ζωη
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
... Υπάρχει ένα μαγαζί στην Χαλκοκονδύλη με ζωντανή Βουλγαρική μουσική όλη μέρα. Πάω λοιπόν βράδυ και γνωρίζω μια ξανθιά 25αρα περίπου - μου..ρα, έπινε ποτά στο μπαρ. Αρχίζει λοιπόν το λογοπαίγνιο και καταλήγουμε στο ξενοδοχείο που έμενα για όλη την νύχτα με 100 Ευρώ. .

Το μαγαζι ειναι δίπλα απο το Ξενοδοχειο "ionis"?
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μάγκες μεταμόρφωση στο βενζινάδικο που είναι ακριβώς μπροστά απο την ΄γεφυρα κατι βράδυα παίζανε δύο νίτσες τρέλα μέσα σε αυτοκίνητο ξέρει κανείς τίποτα?
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Κατεβαινα την σολωνος πριν 2 περιπου ωρες φτανοντας στην χαριλαου τρικουπη στριβω δεξια μηπως πετυχω καμμια μουνιτσα στην σταση να κανει πιατσα δυστυχως τιποτε αλλα στριβωντας ξανα δεξια εξω απο το χημειο πετυχαινω με ασπρο φορεμα και χωρις τιποτε αλλο μια παρα πολυ καλη για τα δικα μου γουστα δυστυχως δεν προλαβα γιατι ηταν ηδη σε συνενοηση με το μπροστινο μου αυτοκινητο οπου και επιβιβαστηκε ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτε για αυτην?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...ηταν ηδη σε συνενοηση με το μπροστινο μου αυτοκινητο οπου και επιβιβαστηκε ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτε για αυτην?

Ναι.
Ο οδηγός του μπροστινού αυτοκινήτου.
Συγκράτησες νούμερο?
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
εχω και φωτογραφια της απο το κινητο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom