Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Για Ομόνοια άστε το...Περάστε κολλήστε - ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ.
Οι περισσότεροι που μπαίνουν εδώ είναι και νέοι, αλλά βλέπω και βετεράνους οι οποίοι "προκαλούν" την τύχη τους.
Ακάπωτα κ.λπ. και γλυφομούνια εκεί που έχουν γαμήσει 1000 ή έχει να πλυθεί κάποια από πέρσι (στην καλύτερη).
Συμφωνώ για τα μπουρδέλα, έστω, που υποτυποδώς υπάρχει ένας ψιλοέλεγχος από γιατρούς.

Η ζωή κύριοι είναι ωραία και αν κάποιοι νομίζουν το γνωστό "...έλα μωρέ σε μένα θα συμβεί? στον παλαίουρα?..." είναι βαθιά νυχτωμένοι.

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση...

Προσέχουμε για να έχουμε...

είπων συναγωνιστές
με τα στουντιο γκερλς παιζει πιθανοτητα μεταδοσης? γιατι εχω κατασπαραξει και εγω 2 μουνάκια.
 

Defination

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι το πρωτο μου ποσταρισμα στο forum , γι' αυτο καταρχην να σας χαιρετισω και καλη συνεχεια σε ολους μας.
Τωρα οσον αφορα στην ερωτηση για το αν υπαρχει κινδυνος με γλ..νια κ.λ.π. , θα ηθελα να μεταφερω την προσωπικη μου αποψη.
Καταρχην το να προσεχουμε ειναι το πιο βασικο απο ολα, φανταστειτε οτι μερικες φορες και με την σχεση μας μπορει να εχουμε την αισθηση οτι δεν ειμαστε καθαροι ποσο μαλλον με μια γυναικα που την βλεπουμε πρωτη φορα και σιγουρα εχει παει και με αλλους.
Απο εκει και περα ποτε δεν ξερουμε αν η γυναικα που παμε (δεν μιλαμε για κανονικη σχεση) αν εχει κατι , με ποιον ηταν πιο πριν , τι μετρα λαμβανει .
Προσωπικα η ιδεα να την γλειψω εκει που την εχουν γλειψει αλλοι 30 πριν απο εμενα μου φαινετε απο παραλογη εως και προκληση για την την ιδια την υγεια μου.
Γι αυτο υπαρχουν και τοσα μετρα προφυλαξης .
Θα μπορουσα να επεκταθω στους κινδυνους αλλα το θεμα ειναι να περναμε καλα και να συνεχιζεται αυτο .

Καλο ειναι να προσεχουμε και να προσπαθουμε να σκεφτομαστε με το πανω κεφαλι  ;)
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι χαίρετε!
Ως παλιός πουτ...ρης εχω να καταθέσω τα εξής σε σχέση με καθαριότητα (ατομική) και γενικότερες προφυλάξεις:
- ακαποτα και τετοια ΧΟΥ...εδω πας με τη γκόμενα σου που μπορεί να την ξέρεις και χρόνια και πάλι δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει
- για γλυφομου και τετοια ...τι να σας πω...δε μπορω να διανοηθώ οτι υπαρχει κοσμος που κανει τετοια με πουτ...απλα με κατι τετοια ο χρόνος μετραει αναποδα...αργα η γρηγορα κατι θα τον βρει ...δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι τοσο τυχερος ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!
- μετα το σεξ...α) ουρηστε και β) πλυθειτε καλα΄με σαπούνι στην περιοχή...τσαπου μπαλάκια...ολα αυτά....και δεν θα έχετε ποτε (ή σχεδόν ποτέ, γιατί άμα 'την ψάχνεις' τι να λέμε)πρόβλημα....

 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω απολυτα με τους παραπάνω. Εξάλλου οι περισσότεροι απο εμας εχουμε και τη σχέση μας, και αν κάποιοι δεν εχουν, πιθανόν να αποκτήσουν κάποια στιγμή σύντομα. Δεν ειναι κρίμα λοιπον να παίζεις κορώνα γράμματα τη ζωή κάποιου άλλου εκτός από τη δική σου?
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
sorry που επεμβαίνω αλλά θα ηθελα να σε ρωτήσω αν όντως γουσταρεις γλυφομούνια και άλλες πράξεις ανταλλαγής υγρών με πουτανάκια. Αν ναι, δεν φοβασαι? αυτές στάζουν μικρόβια.......
Στις πιατσες ασχολουμαι απο τον Απριλιο και δεν γλυφω, παρα το εχω κανει μονο μια φορα προσφατα με μια μικρη πιπινοΒουλγαρα που δεν την ειχα ουτε εχω ξαναδει, (εχω ομως τηλ. χεχε), μιλαγε μονο Αγγλικα, μολις ειχε ερθει και ηταν πιο καθαρη και γευστικη και απο την γκομενα μου. Θα γραψω γι αυτη
προσεχως, Νορα μικροκαμωμενη, κανονικη εμφανιση, 40 ευρω η μου ειπε 100 για μια ωρα, δεν εχω τηλεφωνησει ακομη!
Συνηθως αυτες προσεχουν πολυ παντως.

 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
για τη νορα τη βουλγαρα εχει γραψει τα απιστευτα και αλλος συναγωνιστης....που μιλαει μονο αγγλικα.....διαβασε λιγο πιο πισω !! παντως οσες φορες εχω γυρισει δεν την εχω πετυχει πουθενα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια, ελεος..

δε λεω, εχετε απολυτο δικιο, αλλα μπαινουμε στο θρεντ να δουμε καμια info για τις πιατσες και βλεπουμε τις τελευταιες μερες συνεχως ποστ για την επικυνδινοτητα και την απερισκεψια καποιων αλλων..

υπαρχει ολοκληρη κατηγορια www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/lang,el/board,6.0]εδώ[/url]

οποιος θελει, μπορει να παει και να κοψει το (κατω) κεφαλι του..  :)
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
για τη νορα τη βουλγαρα εχει γραψει τα απιστευτα και αλλος συναγωνιστης....που μιλαει μονο αγγλικα.....διαβασε λιγο πιο πισω !! παντως οσες φορες εχω γυρισει δεν την εχω πετυχει πουθενα
Δεν το ειχα παρει ειδηση, καθοτιν νεουδι στο forum, λεω να την παρω τηλεφωνο να δω αν ειναι ακομα Αθηνα. Μου το εδωσε αμεσως το τηλ. πως στο συναγωνιστη αρνηθηκε δεν καταλαβαινω. Παντως πολυ καλη περιπτωση, οπως και πολυ καλη η περιπτωση που θα αναφερω και την χτυπησα πριν 8 μερες.
Ειναι μια Ρωσιδα ψηλη ξανθια ονοματι Ελενα η Ελένη, 26 ετων, την πέτυχα σε σκοταδια αναμεσα 3ης και Σωκρατους, γαμωτο πως λεγεται ο δρομος που ανεβαινει σαν προεκταση απο Καρολου, ειναι ο πρωτος παράλληλος της Βερανζέρου προς Ομονοια. Με πηγε στο Christiana, 40 αυτη και 10 το δωματιο. Πολυ παθος ρε παιδια, Σκορπιος η γκομενα, λεει οτι ειναι 2 χρονια στην Ελλαδα και δουλευει σε μπουζουκια λουλουδου. Καλη πιπα τυπου πορνοσταρ και να με κοιταει στα ματια. Μετα στα τεσσερα μου εβγαζε ενθουσιωδης κραυγες και τελος ξεδιψασα τη γλωσσα της και τα περιξ. Οτι εκανε το γουσταρε η τουλαχιστον με εκανε να το πιστεψω. Ειχα τα χαλια μου εκεινη τη βραδια, αλλα η γκομενα με ανεβασε πολυ. Θα την ξαναπαρω σιγουρα, για μια ωρα μου ειπε 100.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
συναγωνιστη εννοεις 3ης Σεπτεμβριου και Σωκρατους τι ωρες ειναι εκει μεταμεσονυχτια?
Σημειωση: δεν ξανακανω γλ..νι.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
συναγωνιστη εννοεις 3ης Σεπτεμβριου και Σωκρατους τι ωρες ειναι εκει μεταμεσονυχτια
----
Χαλκοκονδύλη χαμηλά εννοεί μάλλον -στην Eurobank
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστη εννοεις 3ης Σεπτεμβριου και Σωκρατους τι ωρες ειναι εκει μεταμεσονυχτια?
Σημειωση: δεν ξανακανω γλ..νι.
Δεν την ειχα/εχω ξαναδει, παντως σιγουρα δεν ειναι γι αυτα τα μερη, ειναι για καλυτερα σαλονια. Για πρωην στριπτιζου και νυν λουλουδου μου ταιριαζε παντως. Θυμηθηκα οτι ειχε κατι σαν 2 ουλες (η πλαστικες εγχειρησεις, λετε να ειναι απο ξυλο?) καπου στο σωμα της, ηταν ημιφως και δεν εβλεπα και αριστα, αλλα δεν εδωσα και πολυ σημασια, γιατι μου αρεσε πολυ η επιθεση που μου εκανε στο πεδιο μαχης. Επισης μου ειπε οτι θελει να μαζεψει λεφτα για το δικηγορο για την αδεια παραμονης, οτι τα δινει ολα με τον ανδρα που αγαπαει η γουσταρει, κ.λ.π. Οταν μου ειπε οτι ο δικος της δεν το ξερει οτι κανει αυτη τη δουλεια με παραξενεψε, αλλα ισως δεν καταλαβα καλα και εννοουσε ο πρωην της, γιατι το να την παρω τηλ. 20.00-4.00 το πρωι για συνευρεση, για παραμυθι κοβω καποια απο αυτα που ελεγε για να δικαιολογησει τη κατα εμενα καλη δουλεια της.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστη εννοεις 3ης Σεπτεμβριου και Σωκρατους τι ωρες ειναι εκει μεταμεσονυχτια
----
Χαλκοκονδύλη χαμηλά εννοεί μάλλον -στην Eurobank
Οχι καμμια σχεση ηταν ξεκαρφωτη στο σκοταδι στην οδο Σατωβριανδου στην αριστερη μερια οπως ανεβαινουμε, λιγο πριν βγεις 3ης Σεπτεμβριου αριστερα, δεν ηταν ακινητη, περπατουσε προς 3ης.
Κινουμαι με μηχανη συναδελφοι και εχω μεγαλη ελευθερια, με αυτοκινητο κλαφτα καλυτερα!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλα μιλαμε εχεις πουτανοενστικτα προχωρημενα. δηλαδη απλα προχωρουσε την εκοψες πουτανα και την πηρες για βολτα? εγω θα περνουσα και δεν θα καταλάβαινα τιποτα.
μηπως βαζουν και τιποτε μινι οι κοπελες?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
βλεπω συναγωνιστες οτι υπαρχει αυξημενη κινηση το πρωι και μεσημερι στο σαιτ.Ετσι μπραβο αμειωτο το ενδιαφερον για γνωση. Αραγε ξερουν οι εργοδοτες σας, οι μαλακες που πληρωνουν οτι μπαινετε σε τετοιο σαιτ εν ωρα δουλειας?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φυσικά
βλεπω συναγωνιστες οτι υπαρχει αυξημενη κινηση το πρωι και μεσημερι στο σαιτ.Ετσι μπραβο αμειωτο το ενδιαφερον για γνωση. Αραγε ξερουν οι εργοδοτες σας, οι μαλακες που πληρωνουν οτι μπαινετε σε τετοιο σαιτ εν ωρα δουλειας?

Φυσικά, μάλιστα έχουν πολλές ερωτήσεις τις οποίες υποβάλλω εδώ! Γιατί ρωτάς?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλα το ελεγα εγω δουλευω στην λαθος βιομηχανια. Στουντιο επρεπε να ανοιξω.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Στούντιο για ηχογραφήσεις εννοείς? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μονο αν εχει σχεση με εφε τσοντας
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας και απο μενα !!! μετα απο καιρο και αρκετες προσπαθειες καταφερα να γινω μελος... λοιπον εχουμε και λεμε .χτες το μεσημερι πηρα την παπια μου και κατεβηκα μια βολτα να δω τι παιζει. στην γ΄σεπτ.& καποδιστριου ειχε τις κλασικες πανω κατω. κατι μαυρες μια ξανθουλα κοντη ρωσιδορουμανακι πρεπει να ναι που ντυνεται τελειως ξεκολα. η milf με το κοντο μαλι, μια λιγο ψηλη καστανη που μοιαζει και με γυφτισα, μια κοντοξανθη χαζουλα που μοιαζει με τουριστρια και κατι αλλα μπαζα. Στην βεραντζερου τωρα ειχε κατι γυφτισες αλλα ειδα και ενα ξανθο σκυλακι εξω απο το ΑΦΑΙΑ(? η καπως ετσι) ψιλοκυριλε ντυμενη που δεν ηταν πολυ πολυ καλο αλλα κατι μου εβγαζε να το σκισω. Επισης ειδα και 2 σαν τουριστριες μοιαζανε αλλα και σαν πρεζακια στο ιδιο σημειο. λιγο πριν περασε απο μπροστα μου μια γκομενα κυριλε με πολυ ωραια ποδια οχι ψηλη αλλα ειχε ωραια ποδια. της μιλησα αλλα δεν εδωσε σημασια και μετα την ειδα εξω απο την eurobank στην χαλκοκ. μπορει να περιμενε κατι παντως δεν πολυεμοιαζε να ψαχνει μεροκαματο. Στην σατωβριανδου τωρα ειχε κατι μπαζα στην διασταυρωση με σωκρατους αλλα λιγο πριν στο Ακτιο ειχε μερικα καλα εκει στο cafe που εχει εξω απο το ξενοδοχειο και κοβαν βολτες εναλλαξ. δεν ξερω τι παιζει εκει αλλα ειχε πολυ κοσμο και δεν πλησιασα. ξεχωρισα ομως ενα πολυ καλο με κοντο ξανθο μαλλι και λιγο ψηλη. οπως καταλαβαινεται πρεπει να εκανα και καμια δεκαρια γυρους σε αυτην την περιοχη
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
eurobank στην χαλκοκ. μπορει να περιμενε κατι παντως δεν πολυεμοιαζε να ψαχνει μεροκαματο
====
Ναι σωστά. Μπορέι όντως να περιμένουν κάποιον εκεί - ή το λεωφορείο..
δύο φορές  είπα να  μιλησω--  και πήγα να εκτεθώ , γιατί τελικά δεν ήτανε .. ( ή έκαναν ότι δεν ήτανε ..)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom