Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tzony

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ποιος ξερει κανα καλο μερος για αμαξατη μπουρδελοτσαρκα?περα απο ομονοιες, σωλονος, 3η Σεπτεμβριου κλπ, Θουκυδιδου και δεν συμμαζευεται!!!!υπαρχει κανενα καλο???
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
χτες μεσανυχτα και κατι βολτα με πιστο ιπποτη σκιντοο προς πλ. Λαυριου και περιξ, αδεια η πλατεια και στην 3ης Σεπ. προς την Καπποδιστριου το γνωστο σκηνικο δεξια 3-4 μαυρουκες και αριστερα στην γωνια 3-4 γνωστες φατσες (να βοηθησω ξανθο κοντο μαλλι, ξανθο μακρυ και καστανο) ενω στο στενακι ωωωω, το Μαρινακι (μελαχρινο πετιτ, το αγαπαω)με μια γλυκια ξανθουλα (65 για 15', 150+χοτελ για 60', 100+χοτελ για παρτουζα με το ξανθο)
-150, ειναι πολλα τα λευτα, της λεω
-Ναι αλλα και η μια ωρα πολλη ειναι, μου λεει  :grin:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
παντως χθες το απογευμα κατα τις 5 , εκτος των κλασσικων στην πλατεια λαυριου , εκοβε βολτες και μια ψηλη κοκκινομαλλα με μαλλια σπαστα μεχρι τον ωμο και με γυαλια . Αν δεν εριχνε περιεργες ματιες δυσκολα καταλαβαινες οτι κανει πιατσα και ζητουσε 45 ευρω . Δεν πηγα μαζι της αν και ψηνομουν
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μάγκες, σόρι που παρεμβαίνω και σας ξενερώνω αλλά επειδή είμαι Ομονοιακός εδώ και 20 χρόνια λόγω δουλειάς, θέλω να πω πως:

Oι πουτάνες απο Λαυρίου και Καποδιστρίου τις έχω δει άπειρες φορές να νταραβερίζονται με πρεζόνια και λοιπά στοιχεία εγκληματικής φύσεως στην περιοχή. Απο εκεί περνάω 2-3 φορές κάθε μέρα εδώ και 20 χρόνια.

Προσωπικά σιχαίνομαι ακόμα και να πατήσω στο έδαφος απο αυτά που βλέπω εκεί. Εκεί που βαράει ένεση το πρεζάκι εκεί πάει και ακουμπά η Αλβανή ή η μαυρούκα και μετά την παίρνετε εσείς. Επίσης τα ξενοδοχεία εκεί αν και έχουν κάνει Lifting εξωτερικά και εσωτερικά, είναι βρώμικα όπως θα έχετε δει μέσα, ξαπλώνετε εκεί που πριν ξάπλωνε πρεζάκι ή κανα άλλο μπουμπούκι. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ελεος, σεβαστείτε λίγο τον εαυτό σας. Υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές σε στούντιο ή ακόμα και Φυλής που υπάρχει ένας υποτυπώδης έστω ιατρικός έλεγχος.

Ηπατίτιδα, aids και λοιπά σαρώνουν την περιοχή εκεί. Η περιοχή θα έπρεπε να έχει μπει σε καραντίνα με ΟΚΑΝΑ, πρεζάκια, πουτάνες παραπέρα, κάθε λογής βρωμιάρηδες.....  :headbang: :headbang: :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
+1000000 jules_jordan....έτσι ακριβώς...προσοχή μάγκες.....προσοχή....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εννοουμε την οδο θουκιδυδου στο καλαμακι..
 

mancino71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
η οδος θουκιδυδη ποθ βρικεται ευχαριστω
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μάγκες, σόρι που παρεμβαίνω και σας ξενερώνω αλλά επειδή είμαι Ομονοιακός εδώ και 20 χρόνια λόγω δουλειάς, θέλω να πω πως:

Oι πουτάνες απο Λαυρίου και Καποδιστρίου τις έχω δει άπειρες φορές να νταραβερίζονται με πρεζόνια και λοιπά στοιχεία εγκληματικής φύσεως στην περιοχή. Απο εκεί περνάω 2-3 φορές κάθε μέρα εδώ και 20 χρόνια.

Προσωπικά σιχαίνομαι ακόμα και να πατήσω στο έδαφος απο αυτά που βλέπω εκεί. Εκεί που βαράει ένεση το πρεζάκι εκεί πάει και ακουμπά η Αλβανή ή η μαυρούκα και μετά την παίρνετε εσείς. Επίσης τα ξενοδοχεία εκεί αν και έχουν κάνει Lifting εξωτερικά και εσωτερικά, είναι βρώμικα όπως θα έχετε δει μέσα, ξαπλώνετε εκεί που πριν ξάπλωνε πρεζάκι ή κανα άλλο μπουμπούκι. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ελεος, σεβαστείτε λίγο τον εαυτό σας. Υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές σε στούντιο ή ακόμα και Φυλής που υπάρχει ένας υποτυπώδης έστω ιατρικός έλεγχος.

Ηπατίτιδα, aids και λοιπά σαρώνουν την περιοχή εκεί. Η περιοχή θα έπρεπε να έχει μπει σε καραντίνα με ΟΚΑΝΑ, πρεζάκια, πουτάνες παραπέρα, κάθε λογής βρωμιάρηδες.....  :headbang: :headbang: :headbang:

Μπραβο ρε φιλε. Πεστα για να ακουνε και οι πιτσιρικαδες που δε ξερουνε... Πρεπει να εισαι πολυ τρελος για να παρεις πουτανα απο το δρομο.
 

Επισκέπτης
Παντως εγω χτες κατα τις 23.00 περνωντας απο Ομονοια για να παρω το λεωφορειο απο την Αθηνας στην στοα που βγαζει στην Πειραιως ειχε live sex.Στα σκαλακια που κατεβαινεις κατω ηταν μια μαλλον πρεζου που την βατευε ενας τυπας.Εννοειται πως ειχαν μαζευτει και πολλοι για να παρουν ματι.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας παίδες. Είμαι αρκετά νέος εδώ μέσα και είναι κάτι που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και θα ήθελα να το πω. Διαβάζω ότι πολλοι από εσάς ψωνίζεται ζάκια τόσο εύκολα όσο ενα πακετο τσιγάρα στο περίπτερο. Έχετε φανταστεί τι μαλακία κάνετε? Κάπου εδώ διάβασα (παλαιότερη ημερομηνία μηνυματος νομιζω) ότι πρόκειται για νέα τεμάχια, μπορει να είναι 1 ή 2 ημερών στην πιάτσα οπότε πάμε να γαμησουμε λέει.... Θα έπρεπε να ξέρει ότι για να γίνει αυτό και να βγει στο "κλαρί" κάποια, έχει χρόνια στο βελόνι με αποτέλεσμα να μην μπορει να κανει τιποτε αλλο στη ζωή της παρα μονο να εκδίδεται. Μεσα σε αυτά τα χρονια ειναι απολύτως βεβαιο ότι εχει βαρεσει ενεση χρησιμοποιώντας ίδια βελόνα με άλλους. Οπότε ειναι απολύτως βεβαιο ότι εχει τουλάχιστον ηπατιτιδα. Δεν ξερω πόσοι από εσας έχετε παραδείγματα από φίλους σας μπλεγμένους με πρέζα έτσι ώστε να καταλαβετε αυτό που λέω. Τελος πάντων. Είναι προτιμότερο να ψάχνομαστε κάπου που υπάρχει έστω και κάποιος ιατρικός έλεγχος παρά από το δρόμο. Αξίζει και για την απόλαυση μας αλλά κυρίως για την υγεία μας, να πληρώσουμε κάτι παραπάνω και να είμαστε πιο "ασφαλείς". Είναι μαλακία δηλαδή να εκτίθεται κάποιος στο κάθε πρεζάκι ή  στον κάθε τελειωμένο πρεζάκια νταβά και να μην ξερει τι θα συναντησει στο κωλοξενοδοχειο που πας για να πηδηξει. Να ξερετε ότι το ζάκι δεν υπολογίζει τίποτα μπροστά στο χαρμάνιασμα. Θα κάνει τα πάντα, ΜΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, προκειμένου να βρει χρήμα για να ψωνίσει πρέζα.
Ο νοών νοείτω.


Ελπίζω να προβληματιστούν κάποιοι και να αλλαξουν συμπεριφορά. 

 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
γεια σας παίδες. Είμαι αρκετά νέος εδώ μέσα και είναι κάτι που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση και θα ήθελα να το πω. Διαβάζω ότι πολλοι από εσάς ψωνίζεται ζάκια τόσο εύκολα όσο ενα πακετο τσιγάρα στο περίπτερο. Έχετε φανταστεί τι μαλακία κάνετε? Κάπου εδώ διάβασα (παλαιότερη ημερομηνία μηνυματος νομιζω) ότι πρόκειται για νέα τεμάχια, μπορει να είναι 1 ή 2 ημερών στην πιάτσα οπότε πάμε να γαμησουμε λέει.... Θα έπρεπε να ξέρει ότι για να γίνει αυτό και να βγει στο "κλαρί" κάποια, έχει χρόνια στο βελόνι με αποτέλεσμα να μην μπορει να κανει τιποτε αλλο στη ζωή της παρα μονο να εκδίδεται. Μεσα σε αυτά τα χρονια ειναι απολύτως βεβαιο ότι εχει βαρεσει ενεση χρησιμοποιώντας ίδια βελόνα με άλλους. Οπότε ειναι απολύτως βεβαιο ότι εχει τουλάχιστον ηπατιτιδα. Δεν ξερω πόσοι από εσας έχετε παραδείγματα από φίλους σας μπλεγμένους με πρέζα έτσι ώστε να καταλαβετε αυτό που λέω. Τελος πάντων. Είναι προτιμότερο να ψάχνομαστε κάπου που υπάρχει έστω και κάποιος ιατρικός έλεγχος παρά από το δρόμο. Αξίζει και για την απόλαυση μας αλλά κυρίως για την υγεία μας, να πληρώσουμε κάτι παραπάνω και να είμαστε πιο "ασφαλείς". Είναι μαλακία δηλαδή να εκτίθεται κάποιος στο κάθε πρεζάκι ή  στον κάθε τελειωμένο πρεζάκια νταβά και να μην ξερει τι θα συναντησει στο κωλοξενοδοχειο που πας για να πηδηξει. Να ξερετε ότι το ζάκι δεν υπολογίζει τίποτα μπροστά στο χαρμάνιασμα. Θα κάνει τα πάντα, ΜΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, προκειμένου να βρει χρήμα για να ψωνίσει πρέζα.
Ο νοών νοείτω.


Ελπίζω να προβληματιστούν κάποιοι και να αλλαξουν συμπεριφορά. 

ετσι ακριβως ειναι...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου και συμφωνώ μαζί σου. Δυστυχώς όμως είναι κάτι τύποι εδώ μέσα, που και μουνάρα και να ξέρουν πως έχει aids ή ηπατίτηδα θα πάνε να την γαμήσουν, μπορεί και ακάποτα. Δεν θα ξεχάσω πριν 10 χρόνια, στο ξενοδοχείο που είναι γωνία Καποδιστρίου και 3ης Σεπτεμβρίου, είχαν πρωτοέρθει Ρωσίδες και συνέχεια τις μαζεύε η αστυνομία. Ομως είχε πάρα πολλές. Σε πληροφορώ οι μισές γαμιόντουσαν ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ, και είχα ακούσει πολλά και διάφορα, γιατί οι πελάτες επέμεναν να γαμήσουν χωρίς προφύλαξη, αφού λέει τις δίνανε πολλά λεφτά παραπάνω..Γαμησέ τα, απο τότε σιχάθηκα. Το ίδιο ισχύει και για Ζάνα στη Μάρνης στο μασατζίδικο, γαμιέται αβέρτα με όποιον να ναι....ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ, ΠΡΟΣΟΧΗ!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου και συμφωνώ μαζί σου. Δυστυχώς όμως είναι κάτι τύποι εδώ μέσα, που και μουνάρα και να ξέρουν πως έχει aids ή ηπατίτηδα θα πάνε να την γαμήσουν, μπορεί και ακάποτα. Δεν θα ξεχάσω πριν 10 χρόνια, στο ξενοδοχείο που είναι γωνία Καποδιστρίου και 3ης Σεπτεμβρίου, είχαν πρωτοέρθει Ρωσίδες και συνέχεια τις μαζεύε η αστυνομία. Ομως είχε πάρα πολλές. Σε πληροφορώ οι μισές γαμιόντουσαν ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ, και είχα ακούσει πολλά και διάφορα, γιατί οι πελάτες επέμεναν να γαμήσουν χωρίς προφύλαξη, αφού λέει τις δίνανε πολλά λεφτά παραπάνω..Γαμησέ τα, απο τότε σιχάθηκα. Το ίδιο ισχύει και για Ζάνα στη Μάρνης στο μασατζίδικο, γαμιέται αβέρτα με όποιον να ναι....ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ, ΠΡΟΣΟΧΗ!

Ότι και να γράφουμε, ορισμένοι ΔΕΝ καταλαβαίνουν.

Δεν θα σταθώ αν η εκδιδόμενη είναι πρεζού ή όχι αλλά δεν βάζουν μυαλό.

Τώρα να πω ότι είναι βλάκες? Δεν θα το πω...
Μην πιστέψουν όμως ότι επειδή θάβουν, ενίοτε τους αριθμούς των ασθενών με AIDS ή δεν τρέχει και τίποτε...
Στη σόλωνος αν πάει κανείς (έμενα εκεί κοντά 32 χρόνια) το 90% είναι πρεζάκια και 10% πουτάνες που πρωτοβγήκαν το 1821 επί επανάστασης...
Για Ομόνοια άστε το...Περάστε κολλήστε - ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ.
Οι περισσότεροι που μπαίνουν εδώ είναι και νέοι, αλλά βλέπω και βετεράνους οι οποίοι "προκαλούν" την τύχη τους.
Ακάπωτα κ.λπ. και γλυφομούνια εκεί που έχουν γαμήσει 1000 ή έχει να πλυθεί κάποια από πέρσι (στην καλύτερη).
Συμφωνώ για τα μπουρδέλα, έστω, που υποτυποδώς υπάρχει ένας ψιλοέλεγχος από γιατρούς.

Η ζωή κύριοι είναι ωραία και αν κάποιοι νομίζουν το γνωστό "...έλα μωρέ σε μένα θα συμβεί? στον παλαίουρα?..." είναι βαθιά νυχτωμένοι.

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση...

Προσέχουμε για να έχουμε...

είπων συναγωνιστές
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά, ουτως ή άλλως οι υπηρεσίες στην Γ Σεπτεμβρίου και περιξ ειναι επιεικως απαραδεκτες...Οι μαυρες για να δειξουν βυζι θελουν παραπανω λεφτα (δεν το λενε απο την αρχη), οι αλβανιδες κανουν ρεκορ ταχυτητας και οι ελληνιδες ειναι ειτε μπαζα ειτε αδιαφορες.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μαγκες πριν απο 2 ωριτσες ημουν Γ σεπτεμβριου (πολυ καυλωμενος)
μπανισα 2 ξανθιες Η μια μακρια σγουρα μαλλια μετριου αναστηματος Ρουμανα φορουσε κοντη σκωτσεζικη φουστιτσα και η αλλη ψηλη με κοντα μαλλια και κοντη τζην φουστα Αλβανη ...
τις ρωτησα αν κανουν 2Διπλο Λεσβιακο και ειπαν ναι
ζητησαν 140Ευρω τους ειπα 110 αν θελουν ....
στο Δωματιο η κοντη δεν πολυγουσταρε λεσβιακο και ηταν αμετοχη
τους ειπα οτι αν ειναι ξενερωτες θα φυγω
Την βουταει η ψηλη λοιπον και την αρχιζει στα γλωσοφυλα και στα δαχτυλα ....
εχυσα εντως 5λεπτου!!!!!!
 

pontik

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ότι και να γράφουμε, ορισμένοι ΔΕΝ καταλαβαίνουν.

Δεν θα σταθώ αν η εκδιδόμενη είναι πρεζού ή όχι αλλά δεν βάζουν μυαλό.

Τώρα να πω ότι είναι βλάκες? Δεν θα το πω...
Μην πιστέψουν όμως ότι επειδή θάβουν, ενίοτε τους αριθμούς των ασθενών με AIDS ή δεν τρέχει και τίποτε...
Στη σόλωνος αν πάει κανείς (έμενα εκεί κοντά 32 χρόνια) το 90% είναι πρεζάκια και 10% πουτάνες που πρωτοβγήκαν το 1821 επί επανάστασης...
Για Ομόνοια άστε το...Περάστε κολλήστε - ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ.
Οι περισσότεροι που μπαίνουν εδώ είναι και νέοι, αλλά βλέπω και βετεράνους οι οποίοι "προκαλούν" την τύχη τους.
Ακάπωτα κ.λπ. και γλυφομούνια εκεί που έχουν γαμήσει 1000 ή έχει να πλυθεί κάποια από πέρσι (στην καλύτερη).
Συμφωνώ για τα μπουρδέλα, έστω, που υποτυποδώς υπάρχει ένας ψιλοέλεγχος από γιατρούς.

Η ζωή κύριοι είναι ωραία και αν κάποιοι νομίζουν το γνωστό "...έλα μωρέ σε μένα θα συμβεί? στον παλαίουρα?..." είναι βαθιά νυχτωμένοι.

Με συγχωρείτε για την παρέμβαση...

Προσέχουμε για να έχουμε...

είπων συναγωνιστές

++ 1000
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα. Γυρναω πολυ τελευταια εδω στο κεντρο και εχω κοψει την κινηση που υπαρχει, καθως εχω παρει και μερικες, πατωντας την στην αρχη και μετα οσο περναει ο καιρος καλυτερευουμε. Εχω αρκετα να γραψω, αλλα αυτα στην πορεια. Χθες κατα τις 1-2 το βραδυ αναμεσα Αριστοτελους-Σωκρατους-Χαλκοκονδυλη, ξερετε φανταζομαι το σημειο, κυκλοφορει ενα μελαχροινο διμετρο Ανατολικο καπου αναμεσα στις πρεζογριες (50+10χοτελ). Το ειχα ξαναδει πριν απο κανα δυο μερες παλι. Προσοχη δεν ειναι μια απο τις δυο που καθονται 3ης Σεπτεμβριου αριστερα αναμεσα Χαλκοκονδυλη και Καποδιστριου μαζι με μια ψηλη Πολωνεζα ξανθη που εχω παρει, η οποια τοτε μου πηρε 45 συνολο, αλλα δεν αφηνε ουτε γλυφομουνια, ουτε πιασιματα, παρα μονο τυπικο τσιμπουκι με λαστιχο και μετα απο πανω μου. Τελειωσα αμεσως γιατι μου αρεσε πολυ σαν γκομενα και οντως ειναι εντυπωσιακη, αλλα απλα ψυχρη και κανει τη δουλεια της. Εκει στην Καποδιστριου τα Ανατολικα πανε 50+15 και ειναι ξεπετα. Και μια Ελληνιδα που πηρα απο μαλακια μου γιατι ημουν καβλωμενος ενω συμφωνουμε στην αρχη με το 60αρι για CIF μετα μου ζηταγε κι αλλα 20 η πατσαβουρα για να γινει. Επισης μετρησα στην Καποδιστριου απο Πατησιων μεχρι και μετα την 3ης καμμια 20αρια μαυρες. Τι θα γινει με αυτες τις πατσαβουρες που εχουν το θρασος και ζητανε και 50 ευρω? Καλα απο Ψυρη δεν ξαναπερναω εκει πρεπει να ειχε καμμια 50αρια την τελευταια φορα που περασα. Παιδια απο μαυρες μονο Λατινες, ειναι γυναικες που γουσταρουν πραγματικα, γιατι τον ερωτα το θεωρουν κατι το φυσιολογικο, ειτε πληρωμενο ειτε οχι. Θα αναφερθω καποια στιγμη στο τοπικ για την Κουβα. Ξερει κανεις τιποτα για το μελαχροινο που προανεφερα? Σκεπτομαι να το τιμησω καποια στιγμη, χθες δεν ειχα τοσο χαρτι πανω μου, ημουν περαστικος, οπως συνηθως.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
sorry που επεμβαίνω αλλά θα ηθελα να σε ρωτήσω αν όντως γουσταρεις γλυφομούνια και άλλες πράξεις ανταλλαγής υγρών με πουτανάκια. Αν ναι, δεν φοβασαι? αυτές στάζουν μικρόβια.......
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Γαμησετα ! αυτες οι μαυρες οταν παω για κανα ποτακι ψυρρη ψαχνω να παρκαρω καπου ωστε να μη περασω απο διπλα τους ! βδελες ..... !! ουστ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom