Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
βλεπω συναγωνιστες οτι υπαρχει αυξημενη κινηση το πρωι και μεσημερι στο σαιτ.Ετσι μπραβο αμειωτο το ενδιαφερον για γνωση. Αραγε ξερουν οι εργοδοτες σας, οι μαλακες που πληρωνουν οτι μπαινετε σε τετοιο σαιτ εν ωρα δουλειας?

Εδω την κοπανάμε κιόλας για να ρίξουμε κανα πρωινό , στο σερφάρισμα θα κολλήσουν ??
 

mpt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
χθες στου Παπάγου, με περίμενε η κοπέλα μου στην Πίνδου και κάποιος σταμάτησε δίπλα της και τη ρώταγε πόσο πάει χαχαχαχχαχα έλιωσα όταν μου το είπε.. αλήτες μπουρδελιάρηδες :)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εδω την κοπανάμε κιόλας για να ρίξουμε κανα πρωινό , στο σερφάρισμα θα κολλήσουν ??

Σωστός! Τα καλύτερα γαμήσια τα έχω ρίξει όταν βγαίνω έξω απο το γραφείο για λίγο για δουλειές!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες στου Παπάγου, με περίμενε η κοπέλα μου στην Πίνδου και κάποιος σταμάτησε δίπλα της και τη ρώταγε πόσο πάει χαχαχαχχαχα έλιωσα όταν μου το είπε.. αλήτες μπουρδελιάρηδες :)

ναι αλλα πριν παρεις τη δικια σου, σταματησες και ρωτησες ''ποσο παει'' τη δικια μου.. αλητη μπουρδελιαρη  :)

υ.γ. να τους πουμε κι οι δυο μας να ντυνονται πιο σεμνα..
 

mpt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχα οχι ρε, φουριοζος ημουν και η δικια μου χαλαρα ντυμενη, απλα ειναι χυμωδης.. κυκλοφορουσαν ομως κατι καλα κομματια στη περιοχη ;)
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
Μηπως να αρχισουμε να ρωταμε κι εμεις??? :think: που ξερεις ολο και κατι μπορει να μαθουμε :dancing:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
καλα μιλαμε εχεις πουτανοενστικτα προχωρημενα. δηλαδη απλα προχωρουσε την εκοψες πουτανα και την πηρες για βολτα? εγω θα περνουσα και δεν θα καταλάβαινα τιποτα.
μηπως βαζουν και τιποτε μινι οι κοπελες?
Περνωντας 10 γυρες την βραδια επι κατι μηνες το εχω εξασκησει το γαμημενο το ενστικτο, αν και νομιζω οτι ειμαι πολυ πισω ακομη, γιατι διαβαζω στο forum μερη που δεν εχω βρει μπροστα στα ματια μου. Τη συγκεκριμενη κοπελλα οπου και να την εβλεπες παντως στην περιοχη σιγουρα θα τη ρωταγες, αν και φορουσε απλα ενα τζην, αλλα θυμιζε πρωην πορνοαστερι κατεμενα παντα, γιατι δεν εχω παρει και τις πολλες για να μπορω να συγκρινω. Το αλλο το μελαχροινο παντως στα ιδια κυβικα θα το τεσταρω και αυτο μολις το ξαναδω, ιδια φαση μου θυμιζει.
Ρε δεν ντρεπεστε με χαλασατε κι εμενα. Εγω ο βρυκολακας περασα πριν απο λιγο νταλα μεσα στην κινηση με το μηχανακι Καλα ητανε ομως βλεπεις εντελως διαφορετικα πραγματα!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Σωστός! Τα καλύτερα γαμήσια τα έχω ρίξει όταν βγαίνω έξω απο το γραφείο για λίγο για δουλειές!

Θα ήθελα τη συνταγή σου μουσιού.... Εγώ δηλ. που βγαίνω στην ίδια γειτονιά με σένα για δουλειές γιατί ΔΕΝ????

Ρίξε επιμόρφωση...

gent007
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Θα ήθελα τη συνταγή σου μουσιού.... Εγώ δηλ. που βγαίνω στην ίδια γειτονιά με σένα για δουλειές γιατί ΔΕΝ????

Ρίξε επιμόρφωση...

gent007

Παίδες με τη πρώτη ευκαιρία πείτε μου για τη γειτονιά που πηγαίνοντας για ψώνια γαμάς στο πέρασμα σου…plsss  :grin:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]Αραγε ξερουν οι εργοδοτες σας, οι μαλακες που πληρωνουν οτι μπαινετε σε τετοιο σαιτ εν ωρα δουλειας?[/size] 

Είσαι καλά ρε?

Εγώ ΕΙΜΑΙ εργοδότης. Και τους δίνω πριμ ανάλογα με τις ώρες που μπαίνουν....

 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
legalos, μπας και πήρες κάνα τηλεφωνάκι την Νόρα να μας πεις και μας αν είναι ακόμα εδώ??
αν είναι ψήνεσαι να μου το δώσεις σε pm γιατί ψήνομαι άσχημα να την γαμήσω, έχω ακούσει τα καλύτερα.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα, αλλα ηταν κλειστο, πηρα και σχετικα αργα ομως. Θα δοκιμασω παλι σημερα, διαφορετικες ωρες. Πριν που περασα αναμεσα 4-4,30 δεν ειχε τιποτα, κατι πατσαβουρογριες μονο. Μονο η μικρη, αλλα καλη Μαριαννα εσκασε την ωρα που αποχωρουσα με τον πιτσιρικα της.
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
τι εστί καλή, μικρή Μαριάννα?
καμιά πληροφορία παραπάνω παίζει??
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παίδες θα ήθελα τα φώτα σας. Σήμερα πέρασα κατά τις 2.30 απο Καποδιστρίου και ήταν μία ξανθία βαμμένα μαλλιά με κοντο μαλλάκι,30 αρα ξέρει κανείς τίποτε τι παίζει. Σήμερα φορούσε τζήν ενω χτες την ίδια ωρα, ενα λευκό μίνι. Ηταν μια μαυρούλα επίσης. Εχει κανείς ιδέα εχει δοκιμάσει γιατι σκέφτομαι για καταθεση
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
τι εστί καλή, μικρή Μαριάννα?
καμιά πληροφορία παραπάνω παίζει??
30+10 στο ξενοδοχειο Δωδωνη, ψιλοζακι, ψηλολιγνη, μικρο αλλα ωραιο στηθος, 22 ετων καστανη προς ξανθη, ωραια ματια (νομιζω γαλαζοπρασινα η κατι τετοιο, δεν τα παω καλα με τα χρωματα τωρα τελευταια) και δεν κανει ξεπετα την απολαμβανεις αρκετη ωρα και σε γλυφει και παρα πολλη ωρα. Συνηθως δεξια στην Καποδιστριου, στο sex shop η λιγο παρακατω.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα, αλλα ηταν κλειστο, πηρα και σχετικα αργα ομως. Θα δοκιμασω παλι σημερα, διαφορετικες ωρες.
Μεχρι τωρα ακομα η Q-phone λει οτι το τηλ. ειναι κλειστο, λετε να πηγε στην πατριδα της οπως ειχε πει? Την εχει δει κανενας τελευταια?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ρε παίδες θα ήθελα τα φώτα σας. Σήμερα πέρασα κατά τις 2.30 απο Καποδιστρίου και ήταν μία ξανθία βαμμένα μαλλιά με κοντο μαλλάκι,30 αρα ξέρει κανείς τίποτε τι παίζει. Σήμερα φορούσε τζήν ενω χτες την ίδια ωρα, ενα λευκό μίνι. Ηταν μια μαυρούλα επίσης. Εχει κανείς ιδέα εχει δοκιμάσει γιατι σκέφτομαι για καταθεση

Παίδες, αυτήν την είδα μια φορά και, με το που πάω να της μιλήσω, προλαβαίνει και την παίρνει ένας συναγωνιστής!!!  :headbang: :headbang:
Ξέρουμε λεπτομέρειες;
 

Επισκέπτης
Ρε παίδες θα ήθελα τα φώτα σας. Σήμερα πέρασα κατά τις 2.30 απο Καποδιστρίου και ήταν μία ξανθία βαμμένα μαλλιά με κοντο μαλλάκι,30 αρα ξέρει κανείς τίποτε τι παίζει. Σήμερα φορούσε τζήν ενω χτες την ίδια ωρα, ενα λευκό μίνι. Ηταν μια μαυρούλα επίσης. Εχει κανείς ιδέα εχει δοκιμάσει γιατι σκέφτομαι για καταθεση
αυτές οι δυο σχεδόν κάθε μέρα είναι εκεί μαζί πακέτο.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Mιλάμε για την μεγαλόσωμη μαυρούλα με το ωραιο πρόσωπο που συνηθως κάθεται  πάνω στις παρκαρισμένες μοτοσυκλέτες ή στο πεζούλι της 3ης σεπ/ (+ καποδ) ?
τις έχει παρει κανείς ποτέ νουέτο  ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom