Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πλενουν και πιατα ε ? ε αυτο ειναι ενας καλος λογος  να παρω μια μαυρουκα στο σπιτι..  :2funny:  :2funny:
εγω προβλημα με τα πιατα δεν εχω,αυτο που δεν γουσταρω με τιποτα ειναι να κατεβαζω τα σκουπιδια το βραδυ,πιστευω να μην εχουνε προβλημα οι μαυρες
 

Επισκέπτης
Περασα πριν απο τριγωνο με 3 φιλους.Νέκρα απλα!. . .
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τυποι μου εχτεσ στην χαλκο πετυχα ενα φρικοπουρο μουναρα 65 πατημενα αλλα καλοστεκουμενη η κυρια ελληνιδα με καυλωσε πολυ σκληρα μολισ την ειδα..τισ λεω παμε? και τι μου λεει περιμενω το λεωφορειο κριμα θα κσαναπαω σημερα για καφε στο γωνιακο να την κοζαρο μηπωσ με περασε για μπατσεο αξιζε να την χυσω και φανηκε πολυ ανωμαλη γυναικα :)τελικα εχυσα μια βουλγαρα πουρη 55χρονη κοντη ξανθια και χοντρη που την πετυχα στα τζοισ καυλεσ τρελεσ :rockon:
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
2 Ξανθουλια ειναι και μια σκουρα ταπα. Το χειροτερο ξανθο πηρα. Στο γαμησι ψιλοανεκτη. ωραιο ψιλοστενο μουνι. Αλλα δεν ηθελε δευτερη σταση κι οταν εβγαλα την καποτα κ την αιφνιδιασα χυνοντας την στη κοιλια, παραλιγο να μου ξερασει. Δινει κ φιλια.

Επιβεβαιώνω τον φίλτατο Ακόρεστο, την πήρα χθές τη Τζένη κατά τις 14.00, κοντό ξανθό γυφτάκι, λέει 18 ετών, έχει ένα άσχημο δοντάκι πεταχτό μπροστά, αλλά κορμί θανάτου  :o  :rockon:  :kissass2:, έκανε μπανάκι πριν το sex  :shower: κι έβαλε και μουσικούλα βουλγάρικη να παίζει κατά τη διάρκεια - θυμήθηκα τη Λίλη  :'( :'( :'( - ωραίο και δεκτικό στο sex, άνεση χρόνου, πολύ στενό μουνάκι, 20€ + 10 στο ξεπετοξενοδοχείο, μια χαρά τη ξανατιμώ!!  :rockon: :rockon:

Νωρίτερα κατά τις 12.00 που πέρασα, είχε προηγηθεί σκούπα μάλλον :police: και τα γκομενάκια λείπαν όλα  :badair: πλην των 2 πιπινοξεπέτων που έγραψα παλιότερα που τριγυρνούσαν τρομαγμένες στα πέριξ..
Το αδύνατο λεπτό γυφτάκι με το μαζεμένο μαλλί το χω βάλει τρελλά στο μάτι, μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει τεστάρει?  :pipa2: :knockinb:  :zfuck:  :fuck1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυποι μου εχτεσ στην χαλκο πετυχα ενα φρικοπουρο μουναρα 65 πατημενα αλλα καλοστεκουμενη η κυρια ελληνιδα με καυλωσε πολυ σκληρα μολισ την ειδα..τισ λεω παμε? και τι μου λεει περιμενω το λεωφορειο κριμα θα κσαναπαω σημερα για καφε στο γωνιακο να την κοζαρο μηπωσ με περασε για μπατσεο αξιζε να την χυσω και φανηκε πολυ ανωμαλη γυναικα :)τελικα εχυσα μια βουλγαρα πουρη 55χρονη κοντη ξανθια και χοντρη που την πετυχα στα τζοισ καυλεσ τρελεσ :rockon:
αξιος τυπε :rockon:
εισαι ενας επαγγελματιας πουτανιαρης :rockon:

δικε μου ξανασκασε μερικες μερες και ξαναπεστης,πιστευω οτι θα πει ναι
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Επιβεβαιώνω τον φίλτατο Ακόρεστο, την πήρα χθές τη Τζένη κατά τις 14.00, κοντό ξανθό γυφτάκι, λέει 18 ετών, έχει ένα άσχημο δοντάκι πεταχτό μπροστά, αλλά κορμί θανάτου  :o  :rockon:  :kissass2:, έκανε μπανάκι πριν το sex  :shower: κι έβαλε και μουσικούλα βουλγάρικη να παίζει κατά τη διάρκεια - θυμήθηκα τη Λίλη  :'( :'( :'( - ωραίο και δεκτικό στο sex, άνεση χρόνου, πολύ στενό μουνάκι, 20€ + 10 στο ξεπετοξενοδοχείο, μια χαρά τη ξανατιμώ!!  :rockon: :rockon:

Νωρίτερα κατά τις 12.00 που πέρασα, είχε προηγηθεί σκούπα μάλλον :police: και τα γκομενάκια λείπαν όλα  :badair: πλην των 2 πιπινοξεπέτων που έγραψα παλιότερα που τριγυρνούσαν τρομαγμένες στα πέριξ..
Το αδύνατο λεπτό γυφτάκι με το μαζεμένο μαλλί το χω βάλει τρελλά στο μάτι, μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει τεστάρει?   :pipa2: :knockinb:  :zfuck:  :fuck1:
περασα κι εγω χθες και δεν υπηρχε ψυχη...μαλλον ειναι διακοπες...

ασχετο...η βαθης πως εχει ερημωσει ετσι? :huh:οποτε περναω νυχτα δεν υπαρχει ψυχη...
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
πλενουν και πιατα ε ? ε αυτο ειναι ενας καλος λογος  να παρω μια μαυρουκα στο σπιτι..  :2funny:  :2funny:
Καλα θα ετρωγες απο πιάτα που θα στα χαν πλυνει οι μαύρες απο τις πιάτσες;;;
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.849
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ποιο ειναι το καλυτερο μερος για να τσιμπησει κατι καλο καποιος τελικα γτ εχω μπερδευτει ρε παιδες..?  :huh:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
αξιος τυπε :rockon:
εισαι ενας επαγγελματιας πουτανιαρης :rockon:

δικε μου ξανασκασε μερικες μερες και ξαναπεστης,πιστευω οτι θα πει ναι
τυπε μου η θα πει ναι η θα γυρισει το χερι και θα φαμε καμια χαστουκα :2funny: :2funny: :2funny:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τελικα η γιαγια πραγματι καπου εργαζεται και περιμενει το λεωφορειο....αλλα πρεπει αγωνιστεσ καθε μερα ενασ  ενασ πιατσοβιοσ να την ρωταει  παμε? καποια στιγμη θα γινει δεν μπωρει πια τοσεσ και τοσεσ  βλεπει που πσονιζονται εκει γυρω να χυσουμε και εμεισ το γερικο και ανωμαλο κορμακι  τησ  :)
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.849
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Κανα καλο μερος για πιατσα ρε συναγωνιστες???  :huh: :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom