Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.857
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • kali piatsa1.jpg
    kali piatsa1.jpg
    116,2 KB · Εμφανίσεις: 42

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Καλά με τέτοιο βρωμόκρυο, έτσι βγήκε η τύπα; Γαμώ τις κάψες για φράγκα πρέπει να έχει. Φύγαμε με 1000 για Γερανίου, πολύ μου...........η γκόμενα
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ειπαμε ΜΟΝΟ στην ουκρανια τα καλα

POLTAVA, UKRAINE
http://[URL unfurl="true"]www.fuckthemeat.com/gettyimages/aid/11.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.fuckthemeat.com/gettyimages/aid/12.jpg[/img[/URL]]


Δειτε και προσεξτε καλα ----> [URL unfurl="true"]http://www.thai.gr/forum/index.php?topic=10384.msg61066;topicseen#msg61066[/URL]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τυπονια πιατσαριστά σας εχω νεα σπαρταριστα. το πηρα το ενα γυφτακι στο τριγωνο. Τζενη το καλλιτεχνικο, εγω ειδα και το αληθινο στην βουλγαρικη ταυτοτητα της.φαινεται για 13-14 αλλα ειναι 18.20 + 10 και ακαποτο μπουκι εξτρα επειδη ειμαι ομορφαντρας,πλακα κανω βεβαια χεχε
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
τυπονια πιατσαριστά σας εχω νεα σπαρταριστα. το πηρα το ενα γυφτακι στο τριγωνο. Τζενη το καλλιτεχνικο, εγω ειδα και το αληθινο στην βουλγαρικη ταυτοτητα της.φαινεται για 13-14 αλλα ειναι 18.20 + 10 και ακαποτο μπουκι εξτρα επειδη ειμαι ομορφαντρας,πλακα κανω βεβαια χεχε
φίλε δεκτική στο γαμήσι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπονια πιατσαριστά σας εχω νεα σπαρταριστα. το πηρα το ενα γυφτακι στο τριγωνο. Τζενη το καλλιτεχνικο, εγω ειδα και το αληθινο στην βουλγαρικη ταυτοτητα της.φαινεται για 13-14 αλλα ειναι 18.20 + 10 και ακαποτο μπουκι εξτρα επειδη ειμαι ομορφαντρας,πλακα κανω βεβαια χεχε
τυπε δεν φρικαρε οταν την ρωτησες για ηλικια? :grin:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
απο που την μαζεψες ακριβως?μια αβυζη κοντη λες?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
2 Ξανθουλια ειναι και μια σκουρα ταπα. Το χειροτερο ξανθο πηρα. Στο γαμησι ψιλοανεκτη. ωραιο ψιλοστενο μουνι. Αλλα δεν ηθελε δευτερη σταση κι οταν εβγαλα την καποτα κ την αιφνιδιασα χυνοντας την στη κοιλια, παραλιγο να μου ξερασει. Δινει κ φιλια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
2 Ξανθουλια ειναι και μια σκουρα ταπα. Το χειροτερο ξανθο πηρα. Στο γαμησι ψιλοανεκτη. ωραιο ψιλοστενο μουνι. Αλλα δεν ηθελε δευτερη σταση κι οταν εβγαλα την καποτα κ την αιφνιδιασα χυνοντας την στη κοιλια, παραλιγο να μου ξερασει. Δινει κ φιλια.
σιχαθηκε τυπε :grin:
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Χτες πέρασα το βράδυ αργά (1.30) από το τρίγωνο (μιας και βρίσκομαι αυτή την περίοδο στην Ελλάδα), αλλά δεν υπήρχε ψυχή (νέκρα - btw full από στρουμφάκια). Σήμερα το μεσημεράκι λόγω προσωπικών δουλειών κατέβηκα στο κέντρο και φόρτωσα τη Μίμα ύστερα από καιρό, αφού η Λίλη μας την έκανε. . . εξακολουθώ να μην πιστεύω τα διάφορα παραμύθια περί γάμου κτλ. . . ελπίζω να είναι καλά το κορίτσι, και να μην την έφαγε κανένας pimp!. Έλεγα να πάω στο μέγαρο (Amnezia), αλλά τελικά προσεγγίστικα από το τσιγγανάκι (μιας και γνωριζόμαστε αρκετά καλά) και ανέβηκα πάνω μαζί της. . . Δυστυχώς δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτήν. . . γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια κτλ. Συμμετοχή μηδέν (αχ! Λίλη, γύρνα πίσω, please), πίπα για γέλια (ή κλάματα), παράπονα για την αφραγκία της (άρρωστη μάνα, αστυνομία κτλ - ήθελε να τις δώσω περισσότερα χρήματα, λες και τα βρίσκουμαι στο δρόμο). . . ύστερα από λίγο και αφού τελείωσα την έκανα διακριτικα. . . ΔΕΝ έχει ξανά. . ΤΕΛΟΣ-END (Κρίμα για αυτήν και για εμένα, αφού μου αρέσει ως γυναίκα  :tits:, αλλά με τα χρήματα που της έδωσα βρίσκω σούπερ κορίτσια στα studios  :knockinb:).     
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
2 Ξανθουλια ειναι και μια σκουρα ταπα. Το χειροτερο ξανθο πηρα. Στο γαμησι ψιλοανεκτη. ωραιο ψιλοστενο μουνι. Αλλα δεν ηθελε δευτερη σταση κι οταν εβγαλα την καποτα κ την αιφνιδιασα χυνοντας την στη κοιλια, παραλιγο να μου ξερασει. Δινει κ φιλια.

Είναι το κοντό και αδύνατο κορίτσι που βρίσκεται πίσω από το περίπτερο στο τρίγωνο (απέναντι από την Eurobank)? Δηλαδή μία αδύνατη, κοντή, άβυζη, σκουρόχρωμη κοπελίτσα (περίπου 18 χρονών) με μαύρα μαλλιά, που εννίοτε κάθετε σε μηχανάκι ή τρώει σποράκια. . . . Σήμερα πηγαίνοντας (τελικά) με τη Μίμα την είδα να μου χαμογελά από το περίπτερο (νομίζω ότι φορούσε κάτι στο λευκό). . . 
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
2 Ξανθουλια ειναι και μια σκουρα ταπα. Το χειροτερο ξανθο πηρα. Στο γαμησι ψιλοανεκτη. ωραιο ψιλοστενο μουνι. Αλλα δεν ηθελε δευτερη σταση κι οταν εβγαλα την καποτα κ την αιφνιδιασα χυνοντας την στη κοιλια, παραλιγο να μου ξερασει. Δινει κ φιλια.

Φίλε μου, τα ξανθούλια τα ψάχνω 3 μέρες αλλά γιόκ!  :helpplea: Ώρες, θέση please?

Όσον αφορά την σκούρα τάπα, εννοείς μια αδύνατη μ' ένα καρεδάκι ως τους ώμους που συνοδεύεται από ένα άλλο γυφτάκι επίσης αδύνατο με μακριά μαύρα μαλλιά μαζεμένα πίσω και που γενικώς πιπινοφέρνουν?  :think:

Κολλητός πήγε με την προαναφερόμενη σκούρα τάπα, δεν του "κάθησε" γιατί πονούσε  :2funny: :2funny: :2funny:..
Μόνο πίπα έδωσε  :pipa2:, τρελλή ξεπέτα..

Ξέρει κάποιος συναγωνιστής τίποτα παραπάνω?

Αν κατάλαβα καλά παίζουν πρωινές - απογευματινές νωρίς?

Παρεπιπτόντως, πήρα την Άννυ, μια Βουλγάρα κοντούλα, φρέσκια στο τρίγωνο με ξανθό μαλλί βαμμένο, καλή επιλογή, καβλιάρα, υπομονετική, την είχα κανα τέταρτο και βάλε  :knockinb:  :fuck1:  :zfuck: χωρίς παράπονα - βιασύνες, απλό πρόγραμμα 20+10 το χοτέλι, συστήνεται  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom