Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Ενδιαφέρουσα περίπτωση lARSON. . . .θέλει λίγο ψάξιμο. . . κατά διαστήματα βρίσκεις μερικά καλά κομμάτια. Πες μας εαν την ξαναδείς ή τη δοκιμάσεις!! Όταν λες καλούς βύζους, τι εννοείς?  :tits2: Μίμαs style?
Ναι, βυζάκι στυλ Μίμας. Χθες που την είδα φόραγε κολλάν δίχρωμο με ψηλοτάκουνα και ένα μαύρο  λαμέ μπουφάν και εντελώς ίσιο μαλλί λίγο πιο πάνω από τα κωλομέρια. Σώμα λαμπάδα, αδύνατο.  Δε μπορεί, κάποιος θα ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες γι΄ αυτήν. Έχω την εντύπωση ότι την έχω δει βράδια στη γωνία Καποδιστρίου και Γ΄ Σεπτεμβρίου, χωρίς όμως να είμαι σίγουρος. Αρνήθηκε να μου πει όνομα το καριολάκι. Η περιγραφή  που έκανα είναι λεπτομερής.
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Δευτερα πρωι γυρω στις 12,30,εθεαθη στην Λ.Αθηνων(εξω απο την εθνικη τραπεζα) πιτσιρικα,ξανθο καρε,πιασηματακια,φοραγε κολλητη μπλουζα και μια φουστα(οτι ειχε απομεινει απο φουστα) και μιλαγε με σταματημενο διερχομενο οχημα...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, βυζάκι στυλ Μίμας. Χθες που την είδα φόραγε κολλάν δίχρωμο με ψηλοτάκουνα και ένα μαύρο  λαμέ μπουφάν και εντελώς ίσιο μαλλί λίγο πιο πάνω από τα κωλομέρια. Σώμα λαμπάδα, αδύνατο.  Δε μπορεί, κάποιος θα ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες γι΄ αυτήν. Έχω την εντύπωση ότι την έχω δει βράδια στη γωνία Καποδιστρίου και Γ΄ Σεπτεμβρίου, χωρίς όμως να είμαι σίγουρος. Αρνήθηκε να μου πει όνομα το καριολάκι. Η περιγραφή  που έκανα είναι λεπτομερής.

Ακούγεται πολύ καλή περίπτωση. . . Έχει τιμήσει κανείς την Μίμα τελευταία? Έχει βάλει μυαλό ή τις ίδιες μαλακίες. . .
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
Κωνσταντινουπόλεως , πριν μπούμε στην υπόγεια και γίνει Χαμοστέρνας, ακριβώς έξω από τις κατοικίες των στρατιωτικών. Ξανθιά, όχι πιτσιρίκα (δε ρώτησα ηλικία), ονόματι Ολ(ι)α , πετίτ γκόμενα. Την τσιμπάς, μπαίνετε στο διπλανό πάρκινγκ, μια αλάνα έρημη είναι, και κάνει τα εξής. πίπα-μουνάκι-κωλαράκι, και όλα αυτά σε ένα υπέροχο βαλιντζάκι των 30 ευρώ....

ξέρετε τώρα...αρχίστε τα χουβαρνταλίκια ώστε να την ανεβάσει την τιμή... :)
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Νέκρα στην πιάτσα εχθές βράδυ έφυγα χωρίς να γαμήσω....Οι μόνες ενδιαφέρουσες παρουσίες ήταν μία Σκοπιανή νεαρή :tits2: και μία Πειραιώτισα milf :tits:. (φωτό από παλαιότερες συνευρέσεις μου μαζί τους)
 

Συνημμένα

  • DSC01098.JPG
    DSC01098.JPG
    48,2 KB · Εμφανίσεις: 46
  • r.JPG
    r.JPG
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 21

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Νέκρα στην πιάτσα εχθές βράδυ έφυγα χωρίς να γαμήσω....Οι μόνες ενδιαφέρουσες παρουσίες ήταν μία Σκοπιανή νεαρή :tits2: και μία Πειραιώτισα milf :tits:. (φωτό από παλαιότερες συνευρέσεις μου μαζί τους)

οτι και να που με για το μελος kataskopos , ειναι περιτα , εισαι ενας ''μικρος θεος'' σε οτι αφορα της πουτανοπιατσες της αθηνας

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:



 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
οτι και να που με για το μελος kataskopos , ειναι περιτα , εισαι ενας ''μικρος θεος'' σε οτι αφορα της πουτανοπιατσες της αθηνας

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αφιερωμένη η φωτό σε όλους όσους νοσταλγούν τις καλές παλιές εποχές στις πιάτσες της Αθήνας...
 

Συνημμένα

  • SEXY GIRL.JPG
    SEXY GIRL.JPG
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 26

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Αφιερωμένη η φωτό σε όλους όσους νοσταλγούν τις καλές παλιές εποχές στις πιάτσες της Αθήνας...
Αυτή πρέπει να είναι η Ρουμάνα η Αλεξάνδρα που έκανε ακάποτες πίπες για 20άρικο. Την είχα δει τελευταία τον περασμένο Οκτώβριο στο γνωστό τρίγωνο.
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Αυτή πρέπει να είναι η Ρουμάνα η Αλεξάνδρα που έκανε ακάποτες πίπες για 20άρικο. Την είχα δει τελευταία τον περασμένο Οκτώβριο στο γνωστό τρίγωνο.

Εμένα πάντως η εν λόγω Ρουμάνα μου συστήθηκε με άλλο όνομα . Εχει και μία ξαδέρφη η οποία ούτε και αυτή λέγεται Αλεξάνδρα... Ακάποτο δεν πρότεινε άλλωστε δεν ζητώ ακάποτα !
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
βαλτε κανα γκρανυ ρε τυποι απο 50 και πανω αντε να χυσω λιγακι
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
πρεπει να ειναι μια ρωσιδα αλλα ο κατσκοποσ θα μα πει σιγουρα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom