Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
dagmara800...κατι μου λεει πως εχεις σχεση με την ντολυ....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ιδου και η..φωτο...
 

Συνημμένα

  • untitled 1.jpg
    untitled 1.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 46

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
τα πρωινα 9-4 κάθεται στη γωνια του Παρνων, στην πλατεια Λαυριου μια πολυ αδύνατη μελαχρινη, με ισιο μακρυ μαλλι αλβανη που κανει φουλ προγραμμα στα 30 ευρω. ηλικια περιου 30-35. Σημερα την ειδα αλλα δεν ειχα χρονο να την φωρτωσω. ξερει κανεις τι λεει απο υπηρεσιες?

ΜΑΚΡΙΑ από την ανάγωγη στρίγκλα ! Μου την έπεσε μία μέρα καιόταν της είπα ότι θέλω να κάνω μία βόλτα με αποπήρε άσχημα..."τί ψάχνεις να βρείς; Να γαμήσεις με 5 euro ;" Φαντάσου τι ΞΕΠΕΤΑ θα είναι...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ΜΑΚΡΙΑ από την ανάγωγη στρίγκλα ! Μου την έπεσε μία μέρα καιόταν της είπα ότι θέλω να κάνω μία βόλτα με αποπήρε άσχημα..."τί ψάχνεις να βρείς; Να γαμήσεις με 5 euro ;" Φαντάσου τι ΞΕΠΕΤΑ θα είναι...
Kαι γιατι δεν της ειπες, ΝΑΙ !!!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Συνοδοιποροι του τριγωνου της αμαρτιας, μετα απο αρκετο καιρο περασα εχθες βραδυ απο το γνωστα μερη. Επανεμφανιση της γνωστης Ισαβελλας με μαυρο μαλλι (αγνωριστη εγινε). Μαζι της και αλλη μαυρομαλλα, ιδιου σωματοτυπου και χαρακτηριστικων (ουτε η μεγαλη της αδερφη να ηταν...).
μακραν καλυτερες εμφανισιακα απο τις παρακειμενες κοπελες. Κατα τα αλλα, πολλα ρουμανογυφτακια, πολλα μπαζα...(για παλη σουμο μια χαρα ηταν), καθολου μαυρουλες και παρα μα παρα πολυ αστυνομια. Με πολλαπλες εφοδους σε 15' καθαρισαν το τοπιο. Δεν εμεινε "μουνι" στη θεση του. Αντε μετα να κινηθει ετσι η οικονομια... ρε που παμε....
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Παιδες μια ενημέρωση :
Σημερα μιλαγα με μια κολλητή μου ρουμουνα που εργάζεται στο αμαρτωλό τρίγωνο και μου είπε τα εξής για την Λιλη :
Εξαφανίστηκε ΟΧΙ γιατι παντρεύτηκε αλλά για κόλλησε αρρώστια και είναι άσχημα .
Και η εύλογη απορία - απάντηση της φίλης μου όταν της είπα οτι παντρεύτηκε και γιαυτό χάθηκε :
Καλα εισαι σοβαρός εγω αμα έκανα όσα αυτή ( περίπου στα 400 ευρώ την μέρα ) σιγά μην τα παράταγα τώρα που θα ήμουν πάνω στο φόρτε μου .
Ασε που αυτη ήτανε τρελή , δηλαδή το γούσταρε και το ζήταγε το γαμήσι συνέχεια ........

Αυτα εμαθα .
Τα συμπεράσματα δικα σας

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες μια ενημέρωση :
Σημερα μιλαγα με μια κολλητή μου ρουμουνα που εργάζεται στο αμαρτωλό τρίγωνο και μου είπε τα εξής για την Λιλη :
Εξαφανίστηκε ΟΧΙ γιατι παντρεύτηκε αλλά για κόλλησε αρρώστια και είναι άσχημα .
Και η εύλογη απορία - απάντηση της φίλης μου όταν της είπα οτι παντρεύτηκε και γιαυτό χάθηκε :
Καλα εισαι σοβαρός εγω αμα έκανα όσα αυτή ( περίπου στα 400 ευρώ την μέρα ) σιγά μην τα παράταγα τώρα που θα ήμουν πάνω στο φόρτε μου .
Ασε που αυτη ήτανε τρελή , δηλαδή το γούσταρε και το ζήταγε το γαμήσι συνέχεια ........

Αυτα εμαθα .
Τα συμπεράσματα δικα σας

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Τώρα μάλιστα . . . . Να είσαι καλά για την ενημέρωση πάντως . . . Τι να πιστεύσεις??? και ποιον/α να πιστεύσεις. . .  :-
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Προβλέπω νέο γύρο τσακωμών, και εντάσεων ...

Νομίζω ότι είχα πολύ καλή σχέση με την Λίλη (λόγω του ότι της είχα δώσει πολλά 50ρικα στο παρελθόν). Κάποια στιγμή που ήταν πολύ χλωμή, και τη ρώτησα, μου είχε πει ότι είχε πρόβλημα με την καρδιά της . . . Δεν μπαίνω σε περισσότερες λεπτομέρειες - - ιατρικό απόρρητο  :cheesy:

Μακάρι να είναι καλά . . . πάντως θα προσπαθήσω να το ψάξω
 

CG_Lover

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. έχω μια ίσως χαζή ερώτηση αλλά προτιμώ να την κάνω.. Αν πχ βρω ενδιαφέρουσα κοπέλα κέντρο είναι ασφαλές στα parking που πάνε? ΠΧ: Να στην πέσει κανένας άσχετος για κλέψει πχ. Επειδή τελευταία το κέντρο έχει γεμίσει με διάφορους περίεργους..
Μην βαράτε όλοι μαζί.. απορία είναι..
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παιδιά, κάποιος είχε γράψει ημερών για κάποιες μαυρούλες στον περιφερειακό Γαλατσίου, στον δρόμο του πρώην ΖΕΠΕΛΙΝ (νυν ΖΑΦΙΡΟΣ) που κάνουν πιάτσα και κάνουν πίπες στο παρακείμενο parking. Περνώντας από εκεί, έριξα μια ματιά αλλά τζίφος! Δεν υπάρχει ψυχή εκεί! Καμμιά πληροφορία?!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Νομίζω ότι είχα πολύ καλή σχέση με την Λίλη (λόγω του ότι της είχα δώσει πολλά 50ρικα στο παρελθόν). Κάποια στιγμή που ήταν πολύ χλωμή, και τη ρώτησα, μου είχε πει ότι είχε πρόβλημα με την καρδιά της . . . Δεν μπαίνω σε περισσότερες λεπτομέρειες - - ιατρικό απόρρητο  :cheesy:

Μακάρι να είναι καλά . . . πάντως θα προσπαθήσω να το ψάξω

Το θέμα είναι τι κόλλησε εκτός και αν είχε πρόβλημα υγείας άσχετο με σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Παιδιά, κάποιος είχε γράψει ημερών για κάποιες μαυρούλες στον περιφερειακό Γαλατσίου, στον δρόμο του πρώην ΖΕΠΕΛΙΝ (νυν ΖΑΦΙΡΟΣ) που κάνουν πιάτσα και κάνουν πίπες στο παρακείμενο parking. Περνώντας από εκεί, έριξα μια ματιά αλλά τζίφος! Δεν υπάρχει ψυχή εκεί! Καμμιά πληροφορία?!
τυπε οι μαυρες ανηκουν στην κατηγορια πουτανες νομαδες :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom