Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
πειραιωτικα,προ ημιωρου στο γνωστο σημειο στη γεφυρα του σαντα διονυση ειδα νεαρη με μινι φουστα μποτες και μαυρο μπουφαν,μελαχροινη με ξανθιες ανταυγειες αν προλαβα να δω,μαλλον προκειται για τη γνωστη που ηταν και παλια εκει ελαφρος αδυνατισμενη.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
ειδα σημερινη πιατσα στο γνωστο τριγωνο μαλλον ισαβελα αλλα δε προλαβα τη ψαχνω μια βδομαδα και τιποτα,ξερει κανεις τιποτα;;απο το γερμανο που συχναζε εξαφανιστηκε...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
ειδα σημερινη πιατσα στο γνωστο τριγωνο μαλλον ισαβελα αλλα δε προλαβα τη ψαχνω μια βδομαδα και τιποτα,ξερει κανεις τιποτα;;απο το γερμανο που συχναζε εξαφανιστηκε...
Eκεί είχα δει πριν δέκα ημέρες περίπου στις 12 το βράδυ μία που στεκότανε και νόμιζα πως ήταν η Ισαβέλα/albaneiros, αλλά ήταν μία άλλη που της έμοιαζε λίγο. Η Ισαβέλα ήταν σίγουρα τελευταία φορά στο τρίγωνο στου Γερμανού το Σεπτέμβριο που πέρασε.
 

ChangeCase

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεπτομαι τις πιατσες 1-2 φορες τον χρονο η και καμια, για να αλλαξω καταστασεις… δεν εχω περασει ολες τις φορες καλα και συνηθως επελεγα νεες κοπελες αλλα δυστυχως επειδη πλεον πρεπει τα χρηματα να πιανουν τοπο ψαχνω μια κοπελα που ειχα περασει καλα:

"Μαυρουλα, με πιασιματα, και πολύ μεγαλο στηθος  :boobies:, κοντουλα, 30+ ηλικια, που μια φορα την ειχα πετυχει με γυαλια και μια με όχι πριν κανα 6μηνο, στην Καποδιστριου/Τριγωνο και ειχαμε παει στο ξενοδοχειο στην Καποδιστριου."

Ξερει κανεις αν κυκλοφορει ακομα ? που περναει ποιο συχνα απο τα μερη απο οτι εγω ?
Μαλλον είναι αυτή που αναφερεται εδώ: www.bourdela.com/forum/index.php?topic=35.msg2962300#msg2962300]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=35.msg2962300#msg2962300[/url] απο τον χρηστη enormous

Eυχαριστο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
πεμπτη πρωι 11.00 φαναρι καποδιστριου. Στο απεναντι φαναρι 2 μαυρουλες. Τυπακος μεσιληξ και ανω σε μισοκαταστραμενο μοτοσακο κανει διαπραγματευση. Οι μαυρες για καποιον λογο τον απαξιωνουν και γυρνωντας την πλατη χαμογελουν.
Το φαναρι αναβει,περνω μπροστα τους, κολαν μαυρα, ωραια κορμια, ομορφες. Η μια πιο τολμηρη με καρφωνει, χαμογελα. Η αλλη συνεσταλμενη, σκεπτικη, κορμαρα. Εγω με μηχανη και κρανος.
Ο δρομος στενος, πισω αμαξια. :headbang:

Στην επομενη γωνια 100αδες αλλοδαποι αραβικης φυλης στην ουρα σε καποια υπηρεσια. Δεξια μονο αρρενες.
Απεναντι τσουρμο γυναικες με τσεμπερια
Η ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΤΣΙΠΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. :o :o :o




 

Επισκέπτης
πεμπτη πρωι 11.00 φαναρι καποδιστριου. Στο απεναντι φαναρι 2 μαυρουλες. Τυπακος μεσιληξ και ανω σε μισοκαταστραμενο μοτοσακο κανει διαπραγματευση. Οι μαυρες για καποιον λογο τον απαξιωνουν και γυρνωντας την πλατη χαμογελουν.
Το φαναρι αναβει,περνω μπροστα τους, κολαν μαυρα, ωραια κορμια, ομορφες. Η μια πιο τολμηρη με καρφωνει, χαμογελα. Η αλλη συνεσταλμενη, σκεπτικη, κορμαρα. Εγω με μηχανη και κρανος.
Ο δρομος στενος, πισω αμαξια. :headbang:

Στην επομενη γωνια 100αδες αλλοδαποι αραβικης φυλης στην ουρα σε καποια υπηρεσια. Δεξια μονο αρρενες.
Απεναντι τσουρμο γυναικες με τσεμπερια
Η ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΤΣΙΠΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. :o :o :o

Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΧΕ ΜΟΥΣΤΑΚΑ?? :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σημερα περασα απο κεντρο ειχε  κορασιδεσ  καλα κομματια αλλα μεσα στην πρεζα. >:(κριμα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Τελικά το ξεκωλίδι albaneiros ισαβέλα εντοπίσθηκε έξω από τον Γερμανό στις 23:00. Στα υπόψην ότι πάει και χώνεται σ΄ εκείνο το κωλόμπαρο 10 μέτρα πιο πάνω από το γερμανό με τον καφασωτό φράχτι. Εκεί είναι με τη παρέα της τους νταβάδες.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1


Αχ, Λίλη !!  τι ωραία που περνούσαμε!!  το χάσαμε το κορμί πατριώτες!!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Έχω χάσει εδώ και 6-8 μήνες το δίδυμο Ελένη-Μαργαριτα που αραζανε στο Απολλώνιο!
=====
Φιλε  Λαγαρος- κι εγώ απο πολυ  παλιά δεν τις έχω ξαναδει-- Α propos
Την  παρασκευή το μεσημέρι, στον  απο πισω χωρο  του Απολλώνιον δηλ.  τον περιφραγμενο  με τα διαφανή  χωρίσματα , στον πεζοδρομο του Κοσμοπολιτ
Καθόταν μονη  σε τραπεζακι προμιλφ- μιλφ  με βλέμμα  σαν να ψωνιζοταν κανονικα --- με κατσαρά  μαλιά  καφέ μπουφαν-χοντρή- βλαχοειδής- βλπ
αλλά....με  :tits: κάτι το απιστευτο -- 9αρια ή 10άρια, monstruous  οσο  διεκρινα  κατω απο το μπουφάν. Δηλ..  δεν μπορουσε καν  να καθήσει σωστά
Ημουν  με συνοδεια και δεν το έψαξα- αν  καποιος  ξέρει  κατι... :rolleyes: :)
 

Επισκέπτης
Τελικά το ξεκωλίδι albaneiros ισαβέλα εντοπίσθηκε έξω από τον Γερμανό στις 23:00. Στα υπόψην ότι πάει και χώνεται σ΄ εκείνο το κωλόμπαρο 10 μέτρα πιο πάνω από το γερμανό με τον καφασωτό φράχτι. Εκεί είναι με τη παρέα της τους νταβάδες.
τα μπαρ αυτα που ειναι ρε παληκαρι? σε ποιο δρομο με ενδιαφερει.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
τα μπαρ αυτα που ειναι ρε παληκαρι? σε ποιο δρομο με ενδιαφερει.
Αριστοτέλους και Μάρνης, ένα σαν μπαρ-καφέ και δίπλα ακριβώς είναι ένα φαστφουντάδικο. Εκεί μέσα συχνάζουν πολλές πουτάνες που κάνουν πεζοδρόμιο στη περιοχή. Ο καφασωτός φράχτης έχει καταπατήσει την Μάρνης. Ελπίζω να σε κατατόπισα
 

Επισκέπτης
Αριστοτέλους και Μάρνης, ένα σαν μπαρ-καφέ και δίπλα ακριβώς είναι ένα φαστφουντάδικο. Εκεί μέσα συχνάζουν πολλές πουτάνες που κάνουν πεζοδρόμιο στη περιοχή. Ο καφασωτός φράχτης έχει καταπατήσει την Μάρνης. Ελπίζω να σε κατατόπισα
ok τυπε ωραιοσ. λιγο περπατημα και θα το βρω το μεροσ.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αχ, Λίλη !!  τι ωραία που περνούσαμε!!   το χάσαμε το κορμί πατριώτες!!

Κρίμα!!!!  :headbang: Γνωρίζει κανείς που μπορεί να είναι? έχει πάει σε Μπουρδέλο? Οι τσιγγάνες φίλες της έχουν ρωτηθεί? Αν όχι θα πάω να τις ρωτήσω με την πρώτη ευκαιρία. . . . Κρίμα να χάσουμε τέτοιο κουλούρι  :kissass:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Φιλαράκι χάθηκε το κορμί. Η λίλη παντρεύτηκε . Μου το είπε η μιμα
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φιλαράκι χάθηκε το κορμί. Η λίλη παντρεύτηκε . Μου το είπε η μιμα

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. . . τη Μίμα  :boobies: ΔΕΝ την πιστεύω με τίποτα  :idiot:. . . μου έχει πει πολλά παραμύθια στο παρελθόν. . . ρωτήσαμε την χοντρούλα τσιγγάνα που ήταν σχεδόν πάντα μαζί με τις κοπελίτσες? . . Λες να φέρουν κάποια άλλη που να δίνει κουλούρι με τέτοιο πάθος??? Λίλη γύρνα πίσω please . . . έστω και παντρεμένη  :2funny:. Εμένα δεν με ενοχλεί  :grin:.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά το ξεκωλίδι albaneiros ισαβέλα εντοπίσθηκε έξω από τον Γερμανό στις 23:00. Στα υπόψην ότι πάει και χώνεται σ΄ εκείνο το κωλόμπαρο 10 μέτρα πιο πάνω από το γερμανό με τον καφασωτό φράχτι. Εκεί είναι με τη παρέα της τους νταβάδες.

Φίλε Larson, η albaneiros δίνει κουλούρι? Είναι καλή? Πόσα ζητάει? Thx - Την είχα δει στο παρελθόν 2-3 φορές, αλλά δεν την δοκίμασα . . .
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τα ίδια μου είπε και εμένα η Μίμα. Η Σεβντά, γνωστή και ως Λίλη, αποχώρησε λόγω γάμου.

Δεν γνωρίζω αν αυτό αληθεύει, αν ήταν άλλη άσχημη είδηση, θα μου την έλεγε γιατί ήταν άσπονδες φίλες.
Αλλά και πάλι, μπορεί να μην την συνέφερε, αφού παρτουζώνονταν μαζί σε μόνιμη βάση.
Ας είναι καλά πάντως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom