Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Παιδες μια ενημέρωση :
Σημερα μιλαγα με μια κολλητή μου ρουμουνα που εργάζεται στο αμαρτωλό τρίγωνο και μου είπε τα εξής για την Λιλη :
Εξαφανίστηκε ΟΧΙ γιατι παντρεύτηκε αλλά για κόλλησε αρρώστια και είναι άσχημα .
Και η εύλογη απορία - απάντηση της φίλης μου όταν της είπα οτι παντρεύτηκε και γιαυτό χάθηκε :
Καλα εισαι σοβαρός εγω αμα έκανα όσα αυτή ( περίπου στα 400 ευρώ την μέρα ) σιγά μην τα παράταγα τώρα που θα ήμουν πάνω στο φόρτε μου .
Ασε που αυτη ήτανε τρελή , δηλαδή το γούσταρε και το ζήταγε το γαμήσι συνέχεια ........

Αυτα εμαθα .
Τα συμπεράσματα δικα σας

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Το θέμα είναι τι κόλλησε εκτός και αν είχε πρόβλημα υγείας άσχετο με σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα
τυπε για να λεει οτι κολλησε λογικα θα εννοει καποιο νοσημα σχετικο με την σεξουαλικη επαφη
θα γινει χαμος σε αυτο το θρεντ τωρα :grin:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Με χαρακτηριστική άνεση της πουτάνας το κάγκελο και όλοι έχουμε πάει μαζί της εδώ είναι το θέμα ερεεεεε γλέντια
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Με χαρακτηριστική άνεση της πουτάνας το κάγκελο και όλοι έχουμε πάει μαζί της εδώ είναι το θέμα ερεεεεε γλέντια
οχι και ολοι τυπε
σιγουρα οχι και ολοι αλλα οσους πηγα τους λυπαμε μονο που σκεφτομαι το αγχος :headbang:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
τυπε αυτα παθαινει οποιος παει με νεαρες σε ηλικια :grin:
η ανωμαλια πληρωνεται :grin:

παντως περα την πλακα δεν ειναι αστειο το θεμα
εχω δηλωσει δεν γουσταρω πιατσες και δεν παταω
πααααααρα πολη σπανια αν εχω παει σε ντελο/στουντιο
αλλα μονο που σκεφτομε το αγχος τους τρελαινομε
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

Τι να κόλησε το κορίτσι που το είπε η ρουμούνα, που είναι φίλη με ένα μέλος της εκλεκτής μας παρέας και ο οποίος μας ενημέρωσε ότι δεν παντρεύτηκε, αλλά είναι πολύ βαριά άρρωστη. . .   :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:???

Να πιστεύσω τη ρουμούνα ή τη Μίμα?? Ιδού η απορία

Απόλυτε τι λες? (το θέλω με αναφορά, φωτογραφία :grin:)
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
σε λιγο καιρο θα ξερουμε τι εγινε και αυτη :)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η νεκροψία θα δείξει τύπε. Πάντως η Μίμα επέμεινε στην εκδοχή της περί γάμου.
Η Λίλη μου είχε δώσει το τηλέφωνο της, αλλά δεν το έχω πλέον.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Το καλοκαίρι που είχαμε χάσει τη Λίλη για 2 εβδομάδες, είχαμε μάθει (από τις άλλες) ότι ήταν στο Ναύπλιο (μαζί με το Μπέο  :rockon:), ενώ είχε πάει στην Βουλγαρία για οικογενειακούς λόγους, όπως μας δήλωσε η ίδια μετά . . .

Τώρα? Από γάμους και χαρές σε  :knockinb:  :fart-in-bed:. . . θάνατο και σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες  :priest:. . . Pas mal!!!

Εδώ χρειάζεται η γνώμη του Απόλυτου!!!!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η νεκροψία θα δείξει τύπε. Πάντως η Μίμα επέμεινε στην εκδοχή της περί γάμου.
Η Λίλη μου είχε δώσει το τηλέφωνο της, αλλά δεν το έχω πλέον.

Είναι κλειστό . . . βουβό εδώ και 1-1.5 μήνα περίπου. . . . λες απλώς να την κοπάνησε ή να την κοπάνησαν :tickedoff:  :think:

Να ζητήσουμε φωτογραφίες από το γάμο της  :dancing:  :cum:

Τσιγγάνικος γάμος??
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
παντωσ πολεσ κοπελεσ την κανουν αλλα εμφανιζονται νεα κομματια
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
H Μίμα μου είπε ότι της έστειλε ένα μήνυμα για τα καθέκαστα, και ότι θα άφηνε τον παλιό αριθμό.
Τέσπα, μου φαίνεται μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε.

Τελευταία φορά την είχα τιμήσει προ τριμήνου, και βάλε. Μια χαρά νορμάλ μου είχε φανεί.
Όσο για τα 400/μέρα, ψιλομούφα μου ακούγεται. Αρκετές φορές με έπαιρνε τηλέφωνο γιατί δεν είχε δουλειά.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Ποιος ξέρει να μας πει σχετικά για μία μακρομάλλα με ίσια μαύρα μαλλιά, αδύνατη περίπου 1,70 και καλούς βύζους πεταχτούς. Την  έκοψα για 22-23 χρόνων. Στεκόταν μπρος στο ξενοδοχείο που είναι στο τρίγωνο (Σωκράτους) με τις άλλες. Την ρώτησα για πρόγραμμα. Κάνει απλό για 30 ευρώ + 10 το χοτελ. Σε ερώτηση ακάποτου στωματικού τελειωτικού στο στόμα, αν και στην αρχή λίγο κόμπλαρε που την ρώτησα, μου είπε για 50 ευρώ. Όνομα όμως αρνήθηκε να μου πει. Καλό μουνί για σπρώξημο. Φάνηκε να είναι ρουμάνα. Η ώρα εντοπισμού ήταν στις 22:00 εχθές (Παρασκευή)
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
H Μίμα μου είπε ότι της έστειλε ένα μήνυμα για τα καθέκαστα, και ότι θα άφηνε τον παλιό αριθμό.
Τέσπα, μου φαίνεται μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε.

Τελευταία φορά την είχα τιμήσει προ τριμήνου, και βάλε. Μια χαρά νορμάλ μου είχε φανεί.
Όσο για τα 400/μέρα, ψιλομούφα μου ακούγεται. Αρκετές φορές με έπαιρνε τηλέφωνο γιατί δεν είχε δουλειά.

Συμφωνώ απόλυτα streetwalker. . . είναι τελείως μούφα . . . εμένα μου έλεγε ότι είχε 3-4 πελάτες περίπου την ημέρα (συνεπώς 90-200 Ε χωρίς να υπολογίσεις χρήματα για ταβαδες κτλ). Την ερχόμενη Τετάρτη, μιας και θα πάω στην Αθήνα για δουλειές, θα το ψάξω.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ποιος ξέρει να μας πει σχετικά για μία μακρομάλλα με ίσια μαύρα μαλλιά, αδύνατη περίπου 1,70 και καλούς βύζους πεταχτούς. Την  έκοψα για 22-23 χρόνων. Στεκόταν μπρος στο ξενοδοχείο που είναι στο τρίγωνο (Σωκράτους) με τις άλλες. Την ρώτησα για πρόγραμμα. Κάνει απλό για 30 ευρώ + 10 το χοτελ. Σε ερώτηση ακάποτου στωματικού τελειωτικού στο στόμα, αν και στην αρχή λίγο κόμπλαρε που την ρώτησα, μου είπε για 50 ευρώ. Όνομα όμως αρνήθηκε να μου πει. Καλό μουνί για σπρώξημο. Φάνηκε να είναι ρουμάνα. Η ώρα εντοπισμού ήταν στις 22:00 εχθές (Παρασκευή)

Ενδιαφέρουσα περίπτωση lARSON. . . .θέλει λίγο ψάξιμο. . . κατά διαστήματα βρίσκεις μερικά καλά κομμάτια. Πες μας εαν την ξαναδείς ή τη δοκιμάσεις!! Όταν λες καλούς βύζους, τι εννοείς?  :tits2: Μίμαs style?
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
είδα τη μιμα σμερα αλλα είμουν με γυναίκα μαζί κ πέρασα βιαστικά...ψιλοπεσμένη την έκοψα από θέμα εμφάνισης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom