Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
συγνωμη σε εχω πριξει!!! Κανει ελευθερο στοματικο????
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
συγνωμη σε εχω πριξει!!! Κανει ελευθερο στοματικο????

Δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω ζητήσει. Ίσως κάνει... :huh:
Εσύ συναγωνιστή δεν φοβάσαι τα ακάποτα και μάλιστα από πιάτσα;;;
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Τα φοβαμαι !!! Απο περιργεια σε ρωτησα! Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:σιγα μη τα φοβαται μετα θα παρακαλαει τον αγιο σωστη χαχαχα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
συγνωμη σε εχω πριξει!!! Κανει ελευθερο στοματικο????
Κάνει ρε φίλε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό μάλιστα στο στόμα. Την έχω πάρει δύο φορές πιο παλιά. Εμφανιζότανε με το όνομα Αλεξάνδρα αλλά ίσως  το έχει αλλάξει τώρα, συνιθίζεται πολύ να αλλάζουν τα ονόματα τους. Πιο συγκεκριμένα είναι από το Pitesti της Ρουμανίας και είναι 20-21 ετών. Είναι πάντως καλό πατούρι και για 20 ευρώ λέει να της ρίξεις ένα σπρώξιμο. Σουλατσάρει τις πρωϊνές-μεσιμεριανές ώρες στη Σωκράτους και στο τρίγωνο με τις πολλές άλλες εκεί.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τυποι μην γαματε μικρεσ απο 50 και πανω :)
 

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ πρέπει να έχω ψυχολογικό βίτσιο γεροντολαγνείας. Κοντεύω τα 30 αλλά τη βρίσκω με κατά πολύ μεγαλύτερες από εμένα. Το ρεκόρ μου είναι 59 χρονών αλλά θέλω να το ξεπεράσω. Υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον για εμένα σε αυτό το θέμα; By the way δεν έχω πάει ποτέ με επαγγελματία και αν δοκιμάσω θα ψιλοκομπλάρω. Υπάρχει καμιά από αυτές που να έρχεται στο σπίτι;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ πρέπει να έχω ψυχολογικό βίτσιο γεροντολαγνείας. Κοντεύω τα 30 αλλά τη βρίσκω με κατά πολύ μεγαλύτερες από εμένα. Το ρεκόρ μου είναι 59 χρονών αλλά θέλω να το ξεπεράσω. Υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον για εμένα σε αυτό το θέμα; By the way δεν έχω πάει ποτέ με επαγγελματία και αν δοκιμάσω θα ψιλοκομπλάρω. Υπάρχει καμιά από αυτές που να έρχεται στο σπίτι;
εισαι δικοσ τυπε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :)αμα σε γνωρισουνε ερχονται και σπιτι
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
περασα απο 3ης σεπτεμβριου,στροφη χαλκοκονδυλη,περασμα απο σωκρατους και μετα βαθης...

τιποτα να αξιζει δεν ειδα...μονο εκει που αραζει η πολυ αδυνατη με τα μαυρα ισια μαλλια και το αγριο προσωπο που τραβελοφερνει λιγο...χαλκοκονδυλη και σωκρατους...ηταν αλλη μια γυφτοειδης διπλα με πορτοκαλοκαστανα σγουρα μαλλια και πολυ ωραιο ντεκολτε :tits2:

στο ιδιο σημειο επισης αραζε ενα γυτακι,που ρε παιδια δεν ηταν πανω απο 12-13 χρονων :Sδεν ξερω αν εκανε πιατσα σιγουρα,αλλα αυτη την εντυπωση μου δωσε :S :S
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
περασα απο 3ης σεπτεμβριου,στροφη χαλκοκονδυλη,περασμα απο σωκρατους και μετα βαθης...

τιποτα να αξιζει δεν ειδα...μονο εκει που αραζει η πολυ αδυνατη με τα μαυρα ισια μαλλια και το αγριο προσωπο που τραβελοφερνει λιγο...χαλκοκονδυλη και σωκρατους...ηταν αλλη μια γυφτοειδης διπλα με πορτοκαλοκαστανα σγουρα μαλλια και πολυ ωραιο ντεκολτε :tits2:

στο ιδιο σημειο επισης αραζε ενα γυτακι,που ρε παιδια δεν ηταν πανω απο 12-13 χρονων :Sδεν ξερω αν εκανε πιατσα σιγουρα,αλλα αυτη την εντυπωση μου δωσε :S :S
τα γυφτακια τα μικρα ειναι  3 που αραζουν χαμηλα μεχρι 15 το πολυ.μηπωσ ειναι και κανα δολωμα για τουσ μπατσουσ τυπε.αυτα θελουν προσοχη πασ μεσα σουμπιτοσ τυπε θα τα πληρωνεισ μεχρι να γινουν 18.μακρυα
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Χαμηλά που εννοείς φίλε; σε ποια οδό;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Μέχρι 40 χτυπάω εγώ φίλε άντε και 2 -3 χρόνια παραπάνω . Αλλά τα μικρα έχουν άλλη χάρη ρε γαμώτο
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Μέχρι 40 χτυπάω εγώ φίλε άντε και 2 -3 χρόνια παραπάνω . Αλλά τα μικρα έχουν άλλη χάρη ρε γαμώτο
με αυτα τα γυφτακια πασ μεσα αβλεπη τα εχω δει που τα ψωνιζαν κατι μπαρμπαδεσ.πανω απο  15 χρονων δεν ειναι σιγουρα.ρε μακρυα
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μου θυμισατε τη σκηνη στο 8.15

παντως το γυφτακι που ειδα ηταν 12-13 χρονων ...ηταν παιδι.
... ελπιζω να κανα λαθος και να μην εκδιδεται...

αλλιως ειναι να σιχαινεσαι ποσο πατο εχει πιασει η αθηναικη κοινωνια ...
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Πέρα από την πλάκα βρε παίδες ναι όντως είναι κατάντια να εκδίδονται παιδάκια 13 χρονών. Γαμώ το πασοκ και γαμώ τον σοσιαλισμό τους με την πείνα που έφεραν στην χώρα. Τα μουνοπανα
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Σημερα μεσημεράκι 15:30 θειτσα καλή ( τελεια πιπα και ολα τα μπαλακια μεσα και και καιαλλα οχι λοκο) στο φαναρι χαλκοκοδυλη και Γ' Σεπτεμβριου ( δεξια οπως ανεβαίνουμε )κραταγε και μια μικρη τσαντα του hondow για ξεκαρφωμα .....
Αδυνατη ψηλη ξανθια κοντα στα 55 ανατολικου μπλοκ.
Χαρακτηριστικο μια ελια που εχει διπλα ακριβως στην μυτη της ( Αριστερα οπως κοιταμε ).

Ειναι φρεσκια , δουλευε housekeeper σε γιαγιαδες αλλα εμεινε απο δουλεια και απο λεφτα ...
Θα ειναι στην πιατσα μεχρι να της βρει αλλη δουλεια σε σπιτι παλι βοηθος το πρακτορειο μου ειπε ......

Οι fan σπευσατε ...
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ειναι κριμα!! αλλα ειναι 13 μεχρι 15 χρονων τα γυφτακια αυτη ειναι η αληθεια τυποι. καθονται κοντα με την ξανθια αδυνατη γυφτισα και τουσ μαθενει τα κολπα τησ πιατσασ . κριμα που δεν τα εχουν μαζεψει οι μουνομπατσοι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
126
Like
8.004
Πόντοι
7.885
ειναι κριμα!! αλλα ειναι 13 μεχρι 15 χρονων τα γυφτακια αυτη ειναι η αληθεια τυποι. καθονται κοντα με την ξανθια αδυνατη γυφτισα και τουσ μαθενει τα κολπα τησ πιατσασ . κριμα που δεν τα εχουν μαζεψει οι μουνομπατσοι.

Έλα ρε παιδιά τώρα,αφού οι γύφτισσες γαμιούνται από 11 χρονών :zfuck: :fuck2:,είναι μέρος της κουλτούρας τους :2funny: :2funny:.Δεν χαίρεστε που μπορεί κι ένας μπαλαμός να πάρει τέτοιο λαχταριστό μεζεδάκι :uglystupid: :tits: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom