Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Δεν γνωρίζω αν με δούλευε η Γκάμπι, πάντως εκείνο το βράδυ, την πήρα και φύγαμε από εκεί για το σπίτι μου. Από τις 2.30π.μ. μέχρι τις 6π.μ. τηλέφωνο δεν χτύπησε ούτε την πήρε κανείς.

Ελενα άλλη Milf κοντούλα μακρύ ξανθό μαλλί στη μία ώρα που την είχα στο Hotel δεν χτύπησε ούτε πήρε τηλέφωνο.

Ντενίσα: Δεν την πατάω ξανά σκέτο ξενέρωμα. Το τηλέφωνο της δεν χτύπησε, ούτε πήρε η ίδια κάποιον "γκόμενο".

Μελαχροινό με πολύ κοντό μαλλί (δεν θυμάμαι όνομα) Απλά το μόνο χαρακτηριστικό είναι ότι περπατάει και κουνιέται σαν τραμουντάνα. Ούτε αυτή την πήρε κάποιος ή να πάρει η ίδια. Απλά από τη στιγμή που μου το είπε η Γκάμπι ήθελα να δω αν ισχύει. Και το τηλέφωνημα που κάνουν είναι η πιο τρανή απόδειξη περί νταβατζή. 

 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω αν με δούλευε η Γκάμπι, πάντως εκείνο το βράδυ, την πήρα και φύγαμε από εκεί για το σπίτι μου. Από τις 2.30π.μ. μέχρι τις 6π.μ. τηλέφωνο δεν χτύπησε ούτε την πήρε κανείς.

Ελενα άλλη Milf κοντούλα μακρύ ξανθό μαλλί στη μία ώρα που την είχα στο Hotel δεν χτύπησε ούτε πήρε τηλέφωνο.

Ντενίσα: Δεν την πατάω ξανά σκέτο ξενέρωμα. Το τηλέφωνο της δεν χτύπησε, ούτε πήρε η ίδια κάποιον "γκόμενο".

Μελαχροινό με πολύ κοντό μαλλί (δεν θυμάμαι όνομα) Απλά το μόνο χαρακτηριστικό είναι ότι περπατάει και κουνιέται σαν τραμουντάνα. Ούτε αυτή την πήρε κάποιος ή να πάρει η ίδια. Απλά από τη στιγμή που μου το είπε η Γκάμπι ήθελα να δω αν ισχύει. Και το τηλέφωνημα που κάνουν είναι η πιο τρανή απόδειξη περί νταβατζή.  

Τι εστί Γκάμπι? Είναι καλή? Που τη βρίσκεις?
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Συνάδελφοι, θυμάται κανείς τη Μικαέλα (από Ρουμανία) στο «τρίγωνο»
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Τι εστί Γκάμπι? Είναι καλή? Που τη βρίσκεις?

Φίλε μου εμένα μου  βγάζει γούστα, όμως σε συναγωνιστή δεν άρεσε. Είναι τελείως υποκειμενικό. Μπορεί να την δεις και να μην σου αρέσει, όμως να πας μαζί της και να τρελαθείς. Είναι πολλά τα ενδεχόμενα.

Κοντό καρέ μαλλί, ξανθιά από Ρουμανία γύρω στο 1μ.70 με χαζό χαμόγελο. στήθος μικρό (ποτέ δεν με απασχόλησε) και μπουτάρες. Στην πίπα είναι εξαιρετική, όμως μερικές φορές στο γαμίσι είναι κομοδίνο. Γωνία Καποδιστρίου - Αριστοτέλους μετά τις 11μ.μ. αυτό το διάστημα λείπει.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε μου εμένα μου  βγάζει γούστα, όμως σε συναγωνιστή δεν άρεσε. Είναι τελείως υποκειμενικό. Μπορεί να την δεις και να μην σου αρέσει, όμως να πας μαζί της και να τρελαθείς. Είναι πολλά τα ενδεχόμενα.

Κοντό καρέ μαλλί, ξανθιά από Ρουμανία γύρω στο 1μ.70 με χαζό χαμόγελο. στήθος μικρό (ποτέ δεν με απασχόλησε) και μπουτάρες. Στην πίπα είναι εξαιρετική, όμως μερικές φορές στο γαμίσι είναι κομοδίνο. Γωνία Καποδιστρίου - Αριστοτέλους μετά τις 11μ.μ. αυτό το διάστημα λείπει.

  ...δεν έχεις καμία φωτό συνάδελφε;;
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε μου εμένα μου  βγάζει γούστα, όμως σε συναγωνιστή δεν άρεσε. Είναι τελείως υποκειμενικό. Μπορεί να την δεις και να μην σου αρέσει, όμως να πας μαζί της και να τρελαθείς. Είναι πολλά τα ενδεχόμενα.

Κοντό καρέ μαλλί, ξανθιά από Ρουμανία γύρω στο 1μ.70 με χαζό χαμόγελο. στήθος μικρό (ποτέ δεν με απασχόλησε) και μπουτάρες. Στην πίπα είναι εξαιρετική, όμως μερικές φορές στο γαμίσι είναι κομοδίνο. Γωνία Καποδιστρίου - Αριστοτέλους μετά τις 11μ.μ. αυτό το διάστημα λείπει.

... και τι πρόγραμμα κάνει;;
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό στην τιμή των 40 ευρώ. η μία ώρα 100 ευρώ σύνολο 80 σύν 20 για hotel.Οσες φορές αντέχεις. Ούτε εκπτώσεις να είχαμε.

Για ευνόητους φώτο και βιντεάκια από  :knockinb:είναι αυστηρά προσωπικά δεδομένα


Νέα βόλτα πριν δύο ώρες στο αμαρτωλό τρίγωνο 25χρονη (έτσι είπε) Λόρι από Αλβανία. Κοντοπούτανο καστανό με προσωπάκι που αφήνει υποσχέσεις. Δυστυχώς όμως οι υποκριτικές ικανότητες πάσχουν οικτρά. 30 ευρώ το μαλλί. Μουνί σαν πηγάδα και ένα σκήσιμο στην κοιλιά προφανώς από κάποιο προστάτη. Μου χάλασε όλη την επιθυμία να αμαρτήσω. Σε κουβεντούλα μετά τη συνέρευση δήλωσε ότι κάνει ελεύυθερο στοματικό και πρωκτικό.

Σημέιωση προς womanholic Ούτε αυτή μιλούσε στο τηλέφωνο  :dancing:

Το βράδυ θα προσπαθήσουμε για να πετύχουμε κάτι καλό ...ελπίζουμε. Μήπως πρέπεινα δοκιμάσω την τύχη μου και στη Γερανίου συναγωνιστές; Είμαι ανοιχτός σε κασκαντεριλίκια αρκεί να μην είναι μαύρο κρέας και ζάκια. Ειδικά αν η κοπέλιά είναι σιτεμένο μιλφόνι, ότι καλύτερο. Της αγαπάμε τις γιαγιάδες
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό στην τιμή των 40 ευρώ. η μία ώρα 100 ευρώ σύνολο 80 σύν 20 για hotel.Οσες φορές αντέχεις. Ούτε εκπτώσεις να είχαμε.

Για ευνόητους φώτο και βιντεάκια από  :knockinb:είναι αυστηρά προσωπικά δεδομένα


....

..
...Ελεύθερο πρωκτικό ;;;
όχι δικά σου φώτο και βιντεάκια .... της Γκάμπι στείλε μας ...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Σου είπε κανείς ελευθερο πρωκτικό; Είπα ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό ρε παίδες μην τα μπερδεύετε.

Συγνώμη τώρα για να καταλάβω. Οι περισσότερες από τις κοπέλες εκεί πέρα δεν έχουν πρόβλημα με τις φωτό και τα βίντεο, αρκεί να είσαι κάπως διακριτικός. Δεν υπάρχει περίπτωση να δείξω τη μουτσούνα μου να γαμεί την Γκάμπι. Δεν τις τραβάω μόνες τους. Θέλω να να είμαι σαν το Μητσάρα να μπαίνω σε όλα τα πλάνα.   
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
ξέρει κανείς ποιά είναι η εικονιζόμενη;;
Παιδια που την πετυχαινουμε την εν λογω κοπελα? αν ξερει καποιος ασ βοηθησει!και οι υπηρεσιες που γραφοντε πιο κατω ειναι για αυτο το πλασματακι?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό στην τιμή των 40 ευρώ. η μία ώρα 100 ευρώ σύνολο 80 σύν 20 για hotel.Οσες φορές αντέχεις. Ούτε εκπτώσεις να είχαμε.

Για ευνόητους φώτο και βιντεάκια από  :knockinb:είναι αυστηρά προσωπικά δεδομένα


Νέα βόλτα πριν δύο ώρες στο αμαρτωλό τρίγωνο 25χρονη (έτσι είπε) Λόρι από Αλβανία. Κοντοπούτανο καστανό με προσωπάκι που αφήνει υποσχέσεις. Δυστυχώς όμως οι υποκριτικές ικανότητες πάσχουν οικτρά. 30 ευρώ το μαλλί. Μουνί σαν πηγάδα και ένα σκήσιμο στην κοιλιά προφανώς από κάποιο προστάτη. Μου χάλασε όλη την επιθυμία να αμαρτήσω. Σε κουβεντούλα μετά τη συνέρευση δήλωσε ότι κάνει ελεύυθερο στοματικό και πρωκτικό.

Σημέιωση προς womanholic Ούτε αυτή μιλούσε στο τηλέφωνο  :dancing:

Το βράδυ θα προσπαθήσουμε για να πετύχουμε κάτι καλό ...ελπίζουμε. Μήπως πρέπεινα δοκιμάσω την τύχη μου και στη Γερανίου συναγωνιστές; Είμαι ανοιχτός σε κασκαντεριλίκια αρκεί να μην είναι μαύρο κρέας και ζάκια. Ειδικά αν η κοπέλιά είναι σιτεμένο μιλφόνι, ότι καλύτερο. Της αγαπάμε τις γιαγιάδες

Απ' τη στιγμή που είσαι πιατσόβιος έπρεπε ΗΔΗ να είχες πάει στη Γερανίου, πόσο μάλλον που αναφέρθηκαν τόσα καλά γι' αυτήν την πιάτσα τις τελευταίες μέρες στο thread... Εγώ που πήγα πριν 3 μέρες τα κομμάτια που είδα μόνο ζάκια δε μου φάνηκαν...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Στην αρχή δεν είχα καταλάβει για ποιο δρόμο μιλάμε μετά είδα πως είναι το στενό δίπλα από την πολυκλινική

Εχω να περάσω κανα διάρι χρόνια απο εκείνα τα μέρη. Είμουν θαμώνας στα ξενοδοχειάκα (Πίνδαρος και τα συναφή) με τις Αλβανίδες Στέλλα, Μαριάννα και μία ακόμα που έφερνε προς γύφτισσα. Στην πιάτσα μάλιστα στο πότάμι μετά τα ΚΤΕΛ δούλευε πρόσφατα μία κοπέλα από το Πίνδαρος που έπαιρνα παλιά.

Θα δοκιμάσω λείαν συντόμως την τύχη μου τότε. Το βράδυ η Γερανίου έχει κορίτσια ώστε να περάσω για μία πρώτη αναγνωριστική βόλτα και να μάθω τιμές;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Στην αρχή δεν είχα καταλάβει για ποιο δρόμο μιλάμε μετά είδα πως είναι το στενό δίπλα από την πολυκλινική

Εχω να περάσω κανα διάρι χρόνια απο εκείνα τα μέρη. Είμουν θαμώνας στα ξενοδοχειάκα (Πίνδαρος και τα συναφή) με τις Αλβανίδες Στέλλα, Μαριάννα και μία ακόμα που έφερνε προς γύφτισσα. Στην πιάτσα μάλιστα στο πότάμι μετά τα ΚΤΕΛ δούλευε πρόσφατα μία κοπέλα από το Πίνδαρος που έπαιρνα παλιά.

Θα δοκιμάσω λείαν συντόμως την τύχη μου τότε. Το βράδυ η Γερανίου έχει κορίτσια ώστε να περάσω για μία πρώτη αναγνωριστική βόλτα και να μάθω τιμές;

Νομίζω πως όχι, μόνο μεσημέρι. Τον παίχτουρα ρώτα.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Θα δοκιμάσω λείαν συντόμως την τύχη μου τότε. Το βράδυ η Γερανίου έχει κορίτσια ώστε να περάσω για μία πρώτη αναγνωριστική βόλτα και να μάθω τιμές;

Μέχρι 9 το βράδυ κάθονται, σύμφωνα με ομολογία των κοριτσιών.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Δεν εξηγείται όμως αλλιώς η διαφορά στην τιμή...

κι όμως...  η Τριανταφυλλιά μου έλεγε ότι στη Σόλωνος ζητούσε 50, ενώ στη Βάθη 20...  η ψηλή που βρίσκεται ψηλά στη Σόλωνος μου έλεγε ότι δεν πάει στη Βάθη γιατί δεν δουλεύει για 20 και 30... (αυτή δίνει στον νταβά 50 τη βραδυά, λέει) ...  από τη Βάθη μια άλλη μου έλεγε ότι οι Βουλγάρες έχουν όλες ένα νταβά ... ενώ οι Ρουμάνες, η κάθε μία τον δικό της ...  διάφορες άλλες έλεγαν ότι δεν έχουνε νταβά ... αλλά τις έβλεπα με μελανιές, ή οι "φίλες" τους μου λέγανε ότι τους τα έτρωγε κάποιος ... μάλλον συμπεραίνω ότι γενικώς νταβαντήδες υπάρχουνε ... απλώς υπάρχουνε και μικρές περίοδοι "ελευθερίας" για τα κορίτσια...

Η διαφορά στην τιμή είναι απλώς άλλη "στρατηγική πώλησης" :  στη Βάθη λίγα από πολλούς ένώ στη Σόλωνος πολλά από λίγους...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
ξέρει κανείς ποιά είναι η εικονιζόμενη;;
Ωραίο τεμάχιο για σπρώξιμο. Είναι υπαρκτή η κοπέλα στις γνωστές πιάτσες ή μούφα; Aς δώσει κάποιος πληροφορίες που τη βρίσκουμε κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom