Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Έχει όντως πολύ δυνατά τεμάχια. . . θα δοκιμάσω σύντομα 2-3 που έχω βάλει στο μάτι  :fuck1:. . . πάντως χρειαζόμαστε -νομίζω- λίγο περισσότερες πληροφορίες. Τιμές? Υπηρεσίες? Ξεπέτες/Δυνατές?

Μόνο ο παίκτουρας μπορεί να μας απαντήσει σ' αυτό. Κρεμόμαστε απ' τα χείλη του :)
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ααα μάλιστα, ευχαριστώ για την πληροφορία. Το περίπτερο γιατί έχει αδειάσει; Πριν λίγο καιρό εκεί πήγαιναν όλες.

Μάλλον θα γελάσεις φίλε womanholic . . . λόγω ήλιου και ζέστης  :2funny: :cheesy:. . . Είναι λογικό να μην την παλεύουν τα κορίτσια με +35-40 οC μπροστά στο περίπτερο. Το απογευματάκι μετά τις 7, γυρίζουν πίσω στην κλασσική τους θέση. . .
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο ο παίκτουρας μπορεί να μας απαντήσει σ' αυτό. Κρεμόμαστε απ' τα χείλη του :)

Φίλε paiktoura SOS :helpplea:  :helpplea:  :helpplea: Περιμένουμε εντολές-κατευθύνσεις-στρατηγικές για να πέσουμε ένδοξα στη μάχη της άγριας Ρουμούνας  :knockinb:  :boobies:  :pipa2:  :zfuck:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :cheesy: της Γερανίου. . . Thx
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Λοιπόν ..... Και Ω ΝΑΙ!!! Παίδες η πιάτσα στη Γερανίου (δόξα και τιμή στον παίκτουρα) εξελίσσεται ίσως στην καλύτερη πιάτσα για λευκή σάρκα στο κέντρο της Αθήνας ανεξαρτήτου ώρας! Τσιγγάνες δεν είδα εκείνη την ώρα, άφαντες. Πλην όμως στέκονταν εκεί μες το λάλαρο 3 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ντυμένες στην τρίχα που μόνο κοπέλες πιάτσας δε θυμίζανε, μία με μεγάλα βυζόμπαλα, μία με σώμα λαμπάδα που είχε καθήσει πάνω σε μια μηχανή και ο ξανθός άγγελος με το piercing στο πρόσωπο και στυλάκι Αγγλίδας που έχουμε ξαναναφέρει εδώ... Μαζί τους ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟ με κοντό λευκό σορτσάκι, απίστευτα πόδια και σώμα λαμπάδα γενικώς, μία μελαχροινή τροφαντή ψιλομπάζο και τί άλλο λέτε; Ένα 18χρονο ομορφούλι πιτσιρίκι ξανθό με φορεματάκι το οποίο μόλις κοίταξα μου χαμογέλασε μάλιστα με νόημα, δεν ήταν πάνω από 18 με τίποτα!!! Εγώ προσωπικά θα επέλεγα ένα απ' τα 4 άλογα και όχι το μικρό πόνυ, αλλά οι λάτρεις των πιπινίων ας σπεύσουν!

Συνάδελφε .. την ίδια ώρα περάσαμε!! θα σας στείλω και φωτο!! την ψηλή την Αλεξάνδρα την τίμησα (μαζί με μια φίλη της) ... Γνώρισα και τη Λαβίνια (συμπαθέστατη), αλλά άκουσα που της κανόνιζε ο ρεσεψιονίστ μια εβδομάδα στην Πάρο...
... και εχθές πρόλαβα την Ελιζαμπέτ!!  ... φίλοι μου χάρη σε σας πέρασα ένα υπέροχο διήμερο!!!

γυρνώντας στο Πάρκινκ είδα και τη Μίμα στο πόστο της...
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Οι κοπέλες στην Συγγρού που ρώτησε κάποιος συνάδερφος είναι γύρω στα 200μ. μακριά απο το Πάντειο στον παραδρομο (ρεύμα προς παραλία)

Παρασκευή προς Σάββατο δεν είδα τίποτα ... αλλά δεν πειράζει ... γιατί το πρόγραμμα είχε την Ελιζαμπέτ!!!

...το θέμα όμως είναι, όπως έχει γράψει και ο φίλτατος μπακάλης, ότι:  "...ὁδηγούμεθα εἰς οἰκονομικὴν καταστροφὴν εὐχαρίστως..."
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μάλλον θα γελάσεις φίλε womanholic . . . λόγω ήλιου και ζέστης  :2funny: :cheesy:. . . Είναι λογικό να μην την παλεύουν τα κορίτσια με +35-40 οC μπροστά στο περίπτερο. Το απογευματάκι μετά τις 7, γυρίζουν πίσω στην κλασσική τους θέση. . .

Κι όμως πέρασε απ' το μυαλό μου αυτό το ενδεχόμενο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Το πιτσιρίκι στη Γερανίου που ανέφερα σε προηγούμενο post μου το έχει πάρει κανείς;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη απόψε στις πιάτσες... Σόλωνος οι κλασσικές που είναι κάθε Σάββατο (και η καρακαβλάρα με τα γυαλιά πριν το Χημείο), Καποδιστρίου ακόμα και ψηλά νέκρα μάλλον λόγω πεζοδρομίων, μόνο 2-3 μαύρες που δεν άξιζαν, Σωκράτους χαμηλά κάποια ζάκια, ψηλά μετά την Πειραιώς αρκετά τούμπανα μαύρες...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τι; Μια βδομάδα στην Πάρο η Λαβίνια;  :tickedoff:  :2funny:

Λοιπόν μάγκες, έχω να πω τα εξής: όλα τα κορίτσια παίρνουν 20 ευρώ συν 10 το ξενοδοχείο (Επίδαυρος). Την Αλεξάνδρα με τα πίρσινγκ που λέει ο Καζάνας την έχω γνωρίσει μία φορά, αλλά δεν ήταν κάτι σπέσιαλ, τουλάχιστον για τα γούστα μου.

Η Λαβίνια είναι μια καλή πρόταση.

Υπάρχει και μια άλλη, Ρωξάννη ή κάπως έτσι, που είναι πολύ μούναρος, μελαχρινή, με κωλάρα και βυζάρες, δεν είναι ξεπέτα αλλά επίσης όχι κάτι σπέσιαλ.

Υπάρχουν δυο τρία ακόμα ξανθά που δεν ξέρω, περιμένω να φύγει η Λαβίνια για Πάρο και θα σας πω μετά  :grin:

 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Παίδες αναφορικά με την Συγγρού οι ώρες που πέτυχα εγώ τις κοπέλες ήταν περσμένες 3 τα ξημερώματα, για να το έχετε υπόψη σας. Περισσότερες λεπτομέρειες για αυτές στο θεμα "Αμαρτωλή βόλτα"

Οι πιάτσες στην Αθήνα δεν είναι κάτι στάνταρ. Μπορεί οι κοπέλες να κάτσουν ένα διάστημα και μετά να πάνε αλλού. Είναι λίγο περίεργη η φάση.


Να προτείνω ένας συναγωνιστής να φτιάξει ένα χάρτη της Αθήνας με τις πιάτσες που υπάρχουν;

Και πολύ περισσότερο γιατι να μην έχουμ και τομέα με κριτική για τις πιάτσες. Πολλές από αυτές είναι καλύτερες και απ΄κολ γκιρλς.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Να προτείνω ένας συναγωνιστής να φτιάξει ένα χάρτη της Αθήνας με τις πιάτσες που υπάρχουν;
Και πολύ περισσότερο γιατι να μην έχουμ και τομέα με κριτική για τις πιάτσες. Πολλές από αυτές είναι καλύτερες και απ΄κολ γκιρλς.

Προσωπικά εγώ όσον αφορά τις πιάτσες του κέντρου κάνω τις εξής διαδρομές: Το μεσημέρι ξεκινάω πεζός από πλατεία Λαυρίου, κατεβαίνω την Καποδιστρίου (τώρα βέβαια φτιάχνουν τα πεζοδρόμια), στρίβω στην Καματερού που συνεχίζει στη Σωκράτους, περνάω απ' το γνωστό περίπτερο, ανεβαίνω τη Σωκράτους (πιο πολύ από περιέργεια γιατί είναι γεμάτη ζάκια και καμμένες 50άρες χαμηλά) και μόλις φτάνω στην Αγίου Κωνσταντίνου στρίβω δεξιά και μπαίνω απέναντι στη Γερανίου. Το βράδυ κάνω μια παρόμοια διαδρομή με το αμάξι μόνο που ξεκινάω από Σόλωνος λίγο πριν το Χημείο, την κατεβαίνω, μπαίνω Καποδιστρίου, τη διατρέχω μέχρι κάτω, κάνω αναστροφή και μπαίνω Καματερού και στη συνέχεια Σωκράτους την οποία τη διασχίζω τελικά και μετά την Πειραιώς μέχρι Ευριπίδου γιατί τις νυχτερινές ώρες βγαίνουν και οι μαυρούλες. Νομίζω πως αυτή είναι μια βολική διαδρομή που πιάνει σχεδόν όλες τις πιάτσες του κέντρου πλην αυτής της Πατησίων με τις μαυρούλες η οποία όμως προσωπικά θεωρώ ότι δεν αξίζει και πολλά σαν πιάτσα, στη Σωκράτους υπάρχουν ΠΟΛΥ καλύτερες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τι; Μια βδομάδα στην Πάρο η Λαβίνια;  :tickedoff:  :2funny:

Λοιπόν μάγκες, έχω να πω τα εξής: όλα τα κορίτσια παίρνουν 20 ευρώ συν 10 το ξενοδοχείο (Επίδαυρος). Την Αλεξάνδρα με τα πίρσινγκ που λέει ο Καζάνας την έχω γνωρίσει μία φορά, αλλά δεν ήταν κάτι σπέσιαλ, τουλάχιστον για τα γούστα μου.

Η Λαβίνια είναι μια καλή πρόταση.

Υπάρχει και μια άλλη, Ρωξάννη ή κάπως έτσι, που είναι πολύ μούναρος, μελαχρινή, με κωλάρα και βυζάρες, δεν είναι ξεπέτα αλλά επίσης όχι κάτι σπέσιαλ.

Υπάρχουν δυο τρία ακόμα ξανθά που δεν ξέρω, περιμένω να φύγει η Λαβίνια για Πάρο και θα σας πω μετά  :grin:

ΤΙΙΙΙΙΙΙ;;; Μόνο 20 ευρώ;;; Και στη Σόλωνος γιατί χρεώνουν κάτι 50άρικα;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τι; Μια βδομάδα στην Πάρο η Λαβίνια;  :tickedoff:  :2funny:

Λοιπόν μάγκες, έχω να πω τα εξής: όλα τα κορίτσια παίρνουν 20 ευρώ συν 10 το ξενοδοχείο (Επίδαυρος). Την Αλεξάνδρα με τα πίρσινγκ που λέει ο Καζάνας την έχω γνωρίσει μία φορά, αλλά δεν ήταν κάτι σπέσιαλ, τουλάχιστον για τα γούστα μου.

Η Λαβίνια είναι μια καλή πρόταση.

Υπάρχει και μια άλλη, Ρωξάννη ή κάπως έτσι, που είναι πολύ μούναρος, μελαχρινή, με κωλάρα και βυζάρες, δεν είναι ξεπέτα αλλά επίσης όχι κάτι σπέσιαλ.

Υπάρχουν δυο τρία ακόμα ξανθά που δεν ξέρω, περιμένω να φύγει η Λαβίνια για Πάρο και θα σας πω μετά  :grin:

Γιατί για να μη σε παρεξηγήσει επειδή θα πάρεις άλλη; :2funny: :2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Μη χαλάσουμε και τη σχέση μας για μαλακίες  :2funny:
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • Photo-0637.jpg
    Photo-0637.jpg
    317,2 KB · Εμφανίσεις: 57

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Προσωπικά εγώ όσον αφορά τις πιάτσες του κέντρου κάνω τις εξής διαδρομές: Το μεσημέρι ξεκινάω πεζός από πλατεία Λαυρίου, κατεβαίνω την Καποδιστρίου (τώρα βέβαια φτιάχνουν τα πεζοδρόμια), στρίβω στην Καματερού που συνεχίζει στη Σωκράτους, περνάω απ' το γνωστό περίπτερο, ανεβαίνω τη Σωκράτους (πιο πολύ από περιέργεια γιατί είναι γεμάτη ζάκια και καμμένες 50άρες χαμηλά) και μόλις φτάνω στην Αγίου Κωνσταντίνου στρίβω δεξιά και μπαίνω απέναντι στη Γερανίου. Το βράδυ κάνω μια παρόμοια διαδρομή με το αμάξι μόνο που ξεκινάω από Σόλωνος λίγο πριν το Χημείο, την κατεβαίνω, μπαίνω Καποδιστρίου, τη διατρέχω μέχρι κάτω, κάνω αναστροφή και μπαίνω Καματερού και στη συνέχεια Σωκράτους την οποία τη διασχίζω τελικά και μετά την Πειραιώς μέχρι Ευριπίδου γιατί τις νυχτερινές ώρες βγαίνουν και οι μαυρούλες. Νομίζω πως αυτή είναι μια βολική διαδρομή που πιάνει σχεδόν όλες τις πιάτσες του κέντρου πλην αυτής της Πατησίων με τις μαυρούλες η οποία όμως προσωπικά θεωρώ ότι δεν αξίζει και πολλά σαν πιάτσα, στη Σωκράτους υπάρχουν ΠΟΛΥ καλύτερες.

... ακριβώς την ίδια διαδρομή κάνω κι εγω!!  σκέφτομαι να αποσυρθώ όμως για κανένα μήνα... ειδοποιήστε με όμως εαν ξαναέρθει η Λίλη
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Αυτή με το τζιν σορτσάκι δίπλα στο δέντρο είναι το πιτσιρίκι που σας έλεγα... Εν τω μεταξύ κοίταξε στήσιμο η άλλη στη μηχανή :2funny: :2funny: :2funny:

.. στη μηχανή είναι η Αλεξάνδρα... καλύτερη τη δεύτερη φορά... βελτιώνεται!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom