Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Λοιπόν σημερινή μεσημεριανή βόλτα στις γνωστές πιάτσες στο κέντρο γύρω στις 15:00. Πλατεία Λαυρίου, στάσεις λεωφορείων πάνω στην Γ' Σεπτεμβρίου κ.λπ. ΝΕΚΡΑ, ούτε καν οι γνωστές καμμένες 40άρες - 50άρες. Η Καποδιστρίου σκάβεται ακόμα οπότε κατέβηκα απ' τη Χαλκοκονδύλη. Στο γνωστό περίπτερο ΝΕΚΡΑ, ξέρει κανείς γιατί; Μέχρι πριν λίγο καιρό που είχα περάσει ήταν γεμάτο, τί απέγινε αυτή η γραφική πιάτσα;;; Μόνο καμιά δεκαριά αδιάφορες μαυρούλες στο απέναντι πεζοδρόμιο. Ανέβηκα τη Σωκράτους, τα γνωστά ζάκια και οι καμμένες 40άρες - 50άρες, θλίψη. Μόλις έφτασα Αγ. Κωνσταντίνου έστριψα δεξιά για να μπω στη Γερανίου μήπως και σώσω την απογοητευτική βόλτα. Και Ω ΝΑΙ!!! Παίδες η πιάτσα στη Γερανίου (δόξα και τιμή στον παίκτουρα) εξελίσσεται ίσως στην καλύτερη πιάτσα για λευκή σάρκα στο κέντρο της Αθήνας ανεξαρτήτου ώρας! Τσιγγάνες δεν είδα εκείνη την ώρα, άφαντες. Πλην όμως στέκονταν εκεί μες το λάλαρο 3 ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ντυμένες στην τρίχα που μόνο κοπέλες πιάτσας δε θυμίζανε, μία με μεγάλα βυζόμπαλα, μία με σώμα λαμπάδα που είχε καθήσει πάνω σε μια μηχανή και ο ξανθός άγγελος με το piercing στο πρόσωπο και στυλάκι Αγγλίδας που έχουμε ξαναναφέρει εδώ... Μαζί τους ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟ με κοντό λευκό σορτσάκι, απίστευτα πόδια και σώμα λαμπάδα γενικώς, μία μελαχροινή τροφαντή ψιλομπάζο και τί άλλο λέτε; Ένα 18χρονο ομορφούλι πιτσιρίκι ξανθό με φορεματάκι το οποίο μόλις κοίταξα μου χαμογέλασε μάλιστα με νόημα, δεν ήταν πάνω από 18 με τίποτα!!! Εγώ προσωπικά θα επέλεγα ένα απ' τα 4 άλογα και όχι το μικρό πόνυ, αλλά οι λάτρεις των πιπινίων ας σπεύσουν!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Οι κοπέλες στην Συγγρού που ρώτησε κάποιος συνάδερφος είναι γύρω στα 200μ. μακριά απο το Πάντειο στον παραδρομο (ρεύμα προς παραλία)

Εκεί που ήταν παλιότερα ένα στριπτιζάδικο; Αριστοτέλους νομίζω λέγεται.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Την καλημέρα μου. Διάβαζα κι εγώ για Συγγρού και πήγα χθες το βράδυ κατά τις 12 αλλά δεν υπήρχε τίποτα. Στα 200 μέτρα από το Πάντειο που λέει ο συνάδελφος υπήρχαν μόνο τραβέλια και μια ξανθούλα που ήθελε 40 στο αμάξι. Μου έκανε εντύπωση γυναίκα να στέκεται μαζί με τα τραβέ, όμως είμαι κατά 99% σίγουρος ότι επρόκειτο για γυναίκα. Και σε ένα στενάκι είχε μια πατσαβούρα 50 χρόνων.

Womanholic, είδες που τα λέω για τη Γερανίου;  ;)

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Η μεγαλη της Γερανιου σχολη, απο τον μοναδικο paiktoura !!!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα τα βυζια της ηταν στο ποστο τους!

Την είδα και εγώ . . . μου είπε ότι θα φύγει την Πέμπτη-Παρασκευή για Βουλγαρία (για 1 εβδομάδα) :) Ίσως είναι λίγο μούφα αυτό (δεν ξέρω :huh:), αφού δεν την τίμησα. . .
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Την καλημέρα μου. Διάβαζα κι εγώ για Συγγρού και πήγα χθες το βράδυ κατά τις 12 αλλά δεν υπήρχε τίποτα. Στα 200 μέτρα από το Πάντειο που λέει ο συνάδελφος υπήρχαν μόνο τραβέλια και μια ξανθούλα που ήθελε 40 στο αμάξι. Μου έκανε εντύπωση γυναίκα να στέκεται μαζί με τα τραβέ, όμως είμαι κατά 99% σίγουρος ότι επρόκειτο για γυναίκα. Και σε ένα στενάκι είχε μια πατσαβούρα 50 χρόνων.

Womanholic, είδες που τα λέω για τη Γερανίου;  ;)

Φίλε paiktoura έχεις να προτείνεις κάποια από τις όντως εντυπωσιακές κοπέλες της Γερανίου. Πέρασα χτες το βράδυ γύρω στις 8:30 και είδα όντως μερικά δυνατά κομμάτια εκεί. Μια ξανθιά με piercing στα χείλη μου έκανε κλικ, αλλά αρπάχθηκε από ένα σκουρόχρωμο τύπο και αναχώρησε για χοτελι. . .Τι τιμές παίζουν? Τhx
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Womanholic, είδες που τα λέω για τη Γερανίου;  ;)

:rockon: :rockon: :rockon: Η αλήθεια όμως είναι ότι πλέον η συγκεκριμένη πιάτσα έχει αλλάξει και χαρακτήρα, δεν έχει πλέον μόνο τις τσιγγάνες που είχε... Σοβαρά τώρα για πρωινές - μεσημεριανές ώρες είναι η καλύτερη πιάτσα που υπάρχει για 'μένα, έπαθα πλάκα χθες. Και για βραδινές μη σου πω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Την είδα και εγώ . . . μου είπε ότι θα φύγει την Πέμπτη-Παρασκευή για Βουλγαρία (για 1 εβδομάδα) :) Ίσως είναι λίγο μούφα αυτό (δεν ξέρω :huh:), αφού δεν την τίμησα. . .

Ρε παιδιά ξαναρωτάω, πού ήταν η Μίμα χθες;;; Στο περίπτερο πάντως δεν ήταν γιατί πέρασα, ούτε μία δεν ήταν εκεί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Φίλε paiktoura έχεις να προτείνεις κάποια από τις όντως εντυπωσιακές κοπέλες της Γερανίου. Πέρασα χτες το βράδυ γύρω στις 8:30 και είδα όντως μερικά δυνατά κομμάτια εκεί. Μια ξανθιά με piercing στα χείλη μου έκανε κλικ, αλλά αρπάχθηκε από ένα σκουρόχρωμο τύπο και αναχώρησε για χοτελι. . .Τι τιμές παίζουν? Τhx

Τώρα μας ξενέρωσες τύπε μ' αυτήν την πληροφορία... Μαύρο στο μωρό με το piercing :(
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ξαναρωτάω, πού ήταν η Μίμα χθες;;; Στο περίπτερο πάντως δεν ήταν γιατί πέρασα, ούτε μία δεν ήταν εκεί.

Ήταν στο απέναντι πεζοδρόμιο (πίσω από το περίπτερο) - εκεί που υπάρχει ένα parking για μηχανάκια. Εκεί που συχνάζουν τα τσιγγανάκια - τουλάχιστον εκεί την είδα εγώ. ;)
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: Η αλήθεια όμως είναι ότι πλέον η συγκεκριμένη πιάτσα έχει αλλάξει και χαρακτήρα, δεν έχει πλέον μόνο τις τσιγγάνες που είχε... Σοβαρά τώρα για πρωινές - μεσημεριανές ώρες είναι η καλύτερη πιάτσα που υπάρχει για 'μένα, έπαθα πλάκα χθες. Και για βραδινές μη σου πω...

Έχει όντως πολύ δυνατά τεμάχια. . . θα δοκιμάσω σύντομα 2-3 που έχω βάλει στο μάτι  :fuck1:. . . πάντως χρειαζόμαστε -νομίζω- λίγο περισσότερες πληροφορίες. Τιμές? Υπηρεσίες? Ξεπέτες/Δυνατές?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ήταν στο απέναντι πεζοδρόμιο (πίσω από το περίπτερο) - εκεί που υπάρχει ένα parking για μηχανάκια. Εκεί που συχνάζουν τα τσιγγανάκια - τουλάχιστον εκεί την είδα εγώ. ;)

Ααα μάλιστα, ευχαριστώ για την πληροφορία. Το περίπτερο γιατί έχει αδειάσει; Πριν λίγο καιρό εκεί πήγαιναν όλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom