Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.674
Πόντοι
11.020
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο   
ειναι βουλγαρα...ξερει ελαχιστα ελληνικα.πιπα 30...εντελως απειρη και αγχωμενη...δεν παει ξενοδοχειο γιατι φοβαται να μπει στο αμαξι...στο διπλανο παρκινκ πηγαινει με τα ποδια και οχι με το αμαξι του πελατη.μου ειπε οτι κανει πρωτη φορα αυτη ην δουλεια και φανηκε.θα αξιζει περισσοτερα οταν...μαζεψει εμπειρίες.τωρα που περασα ειναι εκει.φοραει ενα μαυρο μινι φορεμα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ειναι βουλγαρα...ξερει ελαχιστα ελληνικα.πιπα 30...εντελως απειρη και αγχωμενη...δεν παει ξενοδοχειο γιατι φοβαται να μπει στο αμαξι...στο διπλανο παρκινκ πηγαινει με τα ποδια και οχι με το αμαξι του πελατη.μου ειπε οτι κανει πρωτη φορα αυτη ην δουλεια και φανηκε.θα αξιζει περισσοτερα οταν...μαζεψει εμπειρίες.τωρα που περασα ειναι εκει.φοραει ενα μαυρο μινι φορεμα

Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή. Η κοπέλα λέγεται Ελίζαμπετ και είναι από βουλγαρία. 19 ετών κατά δήλωση της. Ωραίο σφιχτό σώμα, και ύψος τσολιά. Το πρόσωπο της δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, ήταν αρκετά στρογγυλοπρόσωπη, αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη. Κατέβαινα πεζός την Σόλωνος μετά από έξοδο στο Κολωνάκι, και μέχρι να κάνω το ένα τετράγωνο να την μιλήσω, απ' όταν την είδα, είχαν σταματήσει τρία αμάξια.

Το τιμολόγιο είναι 30 για πίπα, 50 για σεξ σε αμάξι. Επειδή βέβαια το είχα στο γκαράζ και δεν έλεγε να πάω να το πάρω και να κάνω βόλτες, πήγαμε μαζί σε ξενοδοχείο δίπλα από το Υπουργείο Εμπορίου. Ούτε καν το είχα προσέξει ότι υπήρχε αυτό, και περνάω χρόνια από εκεί... 60€ τα είκοσι λεπτά.

Η πίπα της ήταν αρκετά αέρινη, που προσωπικά δεν με χαλάει. Το μουνί της όμως είναι πολύ στενό και αυτό σε συνδυασμό με τις δύο κάρλσμπεργκ και την κούραση της ημέρας έκανε τον στρητάκο να φάει πόρτα. Τελείωμα χειρονακτικά. Δεν ξέρω αν είναι νεούδι, πάντως φροντιστήριο της έχουν κάνει εξαιρετικό, μιας και είπε το ποίημα για τα είκοσι λεπτά, και ότι χρονομετράει το αφεντικό. Μιλάει κάποια αγγλικά παραδόξως.

Στο τέλος μου είπε ότι έχει μια εβδομάδα εδώ, φεύγει για Βουλγαρία αύριο, και θα επιστρέψει μετά από ένα μήνα.

ΥΓ. Δεν κάνει έξτρα.

---

Η Λίλη για τον φίλο που ρωτάει, πρέπει να έχει γυρίσει στην πατρίδα της, με άγνωστη ημερομηνία επιστροφής. 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Από τη στιγμή που ακούστηκε εδώ μέσα ότι κάνει ακάποτα, εξαφανίστηκε. Δεν θέλω να κινδυνολογώ, αλλά λέμε τώρα...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή. Η κοπέλα λέγεται Ελίζαμπετ και είναι από βουλγαρία. 19 ετών κατά δήλωση της. Ωραίο σφιχτό σώμα, και ύψος τσολιά. Το πρόσωπο της δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, ήταν αρκετά στρογγυλοπρόσωπη, αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη. Κατέβαινα πεζός την Σόλωνος μετά από έξοδο στο Κολωνάκι, και μέχρι να κάνω το ένα τετράγωνο να την μιλήσω, απ' όταν την είδα, είχαν σταματήσει τρία αμάξια.

Το τιμολόγιο είναι 30 για πίπα, 50 για σεξ σε αμάξι. Επειδή βέβαια το είχα στο γκαράζ και δεν έλεγε να πάω να το πάρω και να κάνω βόλτες, πήγαμε μαζί σε ξενοδοχείο δίπλα από το Υπουργείο Εμπορίου. Ούτε καν το είχα προσέξει ότι υπήρχε αυτό, και περνάω χρόνια από εκεί... 60€ τα είκοσι λεπτά.

Η πίπα της ήταν αρκετά αέρινη, που προσωπικά δεν με χαλάει. Το μουνί της όμως είναι πολύ στενό και αυτό σε συνδυασμό με τις δύο κάρλσμπεργκ και την κούραση της ημέρας έκανε τον στρητάκο να φάει πόρτα. Τελείωμα χειρονακτικά. Δεν ξέρω αν είναι νεούδι, πάντως φροντιστήριο της έχουν κάνει εξαιρετικό, μιας και είπε το ποίημα για τα είκοσι λεπτά, και ότι χρονομετράει το αφεντικό. Μιλάει κάποια αγγλικά παραδόξως.

Στο τέλος μου είπε ότι έχει μια εβδομάδα εδώ, φεύγει για Βουλγαρία αύριο, και θα επιστρέψει μετά από ένα μήνα.

ΥΓ. Δεν κάνει έξτρα.

---

Η Λίλη για τον φίλο που ρωτάει, πρέπει να έχει γυρίσει στην πατρίδα της, με άγνωστη ημερομηνία επιστροφής. 


Επιβεβαιώνω τα πάντα. Η κοπέλα είναι τελείως άπειρη (μου το είπε) και εκνευριστικά φοβισμένη. Δεν ξέρει Ελληνικά ούτε καλά Αγγλικά (μόνο κάποιες λέξεις - elementary). . . .Ήθελα να την πάω σε άλλο ξενοδοχείο, τα γνωστά του κέντρου, και όχι σε αυτό το άθλιο στην στροφή, αλλά δεν έμπαινε με τίποτα στο αυτοκίνητο  :-. . . . Γι'αυτό και δεν προχώρησα σε κάτι άλλο.

Για τη Λίλη ρώτησα και μου είπαν οι "φίλες" της ότι είναι στο Ναύπλιο(!? :)). Δεν ήξεραν πότε θα έρθει ακριβώς . . . ειπώθηκε ότι θα γυρίσει σήμερα :huh:
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
βολτα χτες βραδυ στην παραλληλη της συγγρου.
καμια 10αρια τραβελια μακρια τουλαχιστον για εμενα.
το καλο ειναι οτι εχει και καποια καλα πουτανακια.6,7 μαλλον ρωσσια,ρουμανια με νταβατζιδες ομως απο πισω τους.
30 για το αμαξι,50 για σπιτι,ειχε και καποιες ποιο μεγαλες γυρω στα 40 ψιλοκαλες κ αυτες.
ξανακανω τον κυκλο παω και παιρνω ενα ξανθο γυρω στα 22 λεω στο αμαξι.της δινω τα λεφτα και παμε σε ενα στενο που παει η γκομενα συνηθως.μου ειπε οτι δεν με αφηνει να καθομαι πολυ ιδικα στο αμαξι.της λεω αν ειναι να μην το ευχαριστηθουμε να σου δωσω αλλα 20 να παμε σπιτι χαλαρα.μου ειπε οκ και την φερνω σπιτι.τσιμπουκι καλο ακαποτο στα 4 μετα οχι κολο αλλα μια χαρα την εχυσα στα βυζομπαλα.no bad.... ανεβαινει η συγγρου.......

Μπορείς να δώσεις λίγες περισσότερες πληροφορίες? Σε ποιο ύψος? Τι ηλικίες? κτλ Thx
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το Ναύπλιο είναι γνωστό γιατί είναι εξαιρετικά γραφική παραθαλάσσια πόλη, πρώτη  πρωτεύουσα της Ελλάδας και έχει τρία ιστορικά κάστρα και πλήθος από παραλίες κοντά. Επίσης έχει και κατάστημα φυλακών. Επειδή αμφιβάλλω αν η Λίλη ξέρει ή την ενδιαφέρει κάτι από τα προαναφερθέντα, πλην του τελευταίου, μπορώ να υποψιαστώ το γιατί πήγε (αν πήγε) στο Ναύπλιο.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εχει και την γνωστη παραλια του καραθωνα !!!  :grin: :grin: :grin:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Το Ναύπλιο είναι γνωστό γιατί είναι εξαιρετικά γραφική παραθαλάσσια πόλη, πρώτη  πρωτεύουσα της Ελλάδας και έχει τρία ιστορικά κάστρα και πλήθος από παραλίες κοντά. Επίσης έχει και κατάστημα φυλακών. Επειδή αμφιβάλλω αν η Λίλη ξέρει ή την ενδιαφέρει κάτι από τα προαναφερθέντα, πλην του τελευταίου, μπορώ να υποψιαστώ το γιατί πήγε (αν πήγε) στο Ναύπλιο.
Καλοπερναει ο Μπεος  :knockinb: :grin:
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
.....Για τη Λίλη ρώτησα και μου είπαν οι "φίλες" της ότι είναι στο Ναύπλιο(!? :)). Δεν ήξεραν πότε θα έρθει ακριβώς . . . ειπώθηκε ότι θα γυρίσει σήμερα :huh:

... εντάξει λοιπόν η Λίλη....  η Μίμα όμως που πήγε;;
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του συναγωνιστή. Η κοπέλα λέγεται Ελίζαμπετ και είναι από βουλγαρία. 19 ετών κατά δήλωση της. Ωραίο σφιχτό σώμα, και ύψος τσολιά. Το πρόσωπο της δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, ήταν αρκετά στρογγυλοπρόσωπη, αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη. ..... Μιλάει κάποια αγγλικά παραδόξως.

Στο τέλος μου είπε ότι έχει μια εβδομάδα εδώ, φεύγει για Βουλγαρία αύριο, και θα επιστρέψει μετά από ένα μήνα.

.... 

...Συμπαθεστάτη η Ελιζαμπέτ συνάδελφοι!!!  Σε μένα είπε (με τα ολίγα αγγλικά της) ότι φεύγει αύριο και δεν θα ξαναέρθει... και ότι έβγαλε καλά λεφτά, παρ΄ότι της παίρνει τα μισά ο νταβάς...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Επεσε πολύ ξύλο πριν κανά 40λεπτο στην Αριστοτέλους έξω από το χοτέλι. Από ότι μου είπαν μία κοπέλα έκλεψε ένα πελάτη και μετα έγινε μεγάλος τσαμπουκάς. Υπό τον φόβο των μπλε, ο καυγάς έληξε. 
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Οι κοπέλες στην Συγγρού που ρώτησε κάποιος συνάδερφος είναι γύρω στα 200μ. μακριά απο το Πάντειο στον παραδρομο (ρεύμα προς παραλία)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom