Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια η μιμα που αραζει;;ωρες;;κει που ειναι η μπελα;;εμφανιση;;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
τωρα που υπαρχουν και ενα σωρο φαρμακα.....το προσδοκιμο επιβιωσης εχει φτασει τα 30 χρονια,ε στα 80 καλα ειναι να φτασω!!!!!!
Αυτοι που μαs ειπαν για το προσδοκιμο εννοουσαν αντε καμμια γριπουλα, κανα συναχι αντε και λιγη ποδαγρα....Για ....ερπητοσυφιλομουνοψειρο ειτζ  δεν νομιζω να το ειχαν στην λιστα τουs
 

loverteen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τήν Γκάμπι τήν γνωρίζω από άλλη κοπέλα! Δέν αξίζει!!
 

loverteen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΙΣΩΣ...ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ! ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ...ΑΛΙΝΑ Ή ΚΑΡΙΝΑ
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Ρε παίδες μήπως, λέω μήπως θα πρέπει να κάνετε την ερώτηση, ποιες είναι αυτές που το κάνουν με καπότα;;;

Λούκο τύπε μου την δοκίμασα τη Γκάμπι μου φάνηκε αρκετά θερμό πλάσμα, πολύ πιο θερμή από "θεές" τύπου Ντενίσα που είναι κομοδίνο.

Σημείωση: Η Λίλη και η Μίμα δεν ήταν εκεί σήμερα  :zfuck:
 

loverteen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΠΟΙΑ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΜΠΑ! ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ...ΦΙΛΑΡΑΚΙ! ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ! ΤΗΑΝΚS!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Αυτοι που μαs ειπαν για το προσδοκιμο εννοουσαν αντε καμμια γριπουλα, κανα συναχι αντε και λιγη ποδαγρα....Για ....ερπητοσυφιλομουνοψειρο ειτζ   δεν νομιζω να το ειχαν στην λιστα τουs

αυτοί είναι άντρες, όχι σαν  εμένα που τρέμω το ακάποτο. :pipa1: :pipa1:...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Αδερφέ θα σου μιλήσω ειλικρινά. Την πρώτη φορά που πήγα μαζί της ήταν ψυχρή μαζί μου. Επρεπε να γίνω αγαπούλης και τρυφερός και μόνο τότε άρχισε να ανταποκρίνεται. Θα σου περιγράψω λοιπόν τη δεύτερη φορά πως ήταν (ακολούθησαν και άλλες)

Την πλησίασα για να πάμε πάνω στο δωμάτιο και μου χαμογέλασε αμέσως, πολύ γλυκό χαμόγελο. Με έπιασε αγκαλιά και προχωρούσαμε έτσι. Ανέβήκαμε στο δωμάτιο έκανε πρώτα αυτή ντους και εγώ μετά και με σκούπισε. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και με χαϊδευε παντού. Ολο μου το σώμα το έγλειφε η κοπέλα. Στην μία ώρα που την πήρα την δεύτερη φορά, τελείωσα τρεις φορές αδερφέ γιατί με καύλωνε τόσο πολύ με αυτά που μου έκανε. Με έπιανε αγκαλιά και δεν με άφηνε την ώρα που γαμιόμασταν.

Δεν ξέρω αν ήταν χημεία αυτό. Αλλά επαναλήφθηκε όλες τις υπόλοιπες φορές (και φυσικά δεν έδωσα ξανά καστοράρικο) Εγώ την έχω στανταράκι την κοπέλα. Αυτές τις μέρες έχει ανέβει Ρουμανία.

Επειδή έχω πάει με αρκετές γυναίκες πλέον καταλαβαίνω ότι οι κοπέλες θέλουν λίγη τρυφεράδα στο κρεβάτι. Τι στο πούτσο sex γίνεται. Αυτό που δίνεις από πλευράς συμπεριφοράς, αυτό παίρνεις πίσω (τουλάχιστον στο 70%) γιατί υπάρχουν και φόλες βλέπε Ντενίσα

Και στην τελική νομίζω ότι είναι και θέμα γούστου. Εχουν και αυτές γούστο. Μπορεί να τους αρέσει ένα συγκεκριμένο είδος άντρα.

Ολα αυτά στα λέω για να μην μου πεις ότι απογοήτευτηκες. Και εγώ στα 2/3 της διαδρομής του πρώτου ραντεβού μαζί της είμουν χάλια και μετά με έκανε τούρμπο.

Hint: Οταν θα τη γαμάς θα το κάνεις δυνατά και τα καρούλια μέσα!  

Κάθε μία από αυτές έχει ένα αδύνατο σημείο που την τρελαίνει. Πάρε παράδειγμα την Αννα αό την Κωνσταντινουπόλεως στο ημιυπόγειο μπουρδελάκι απέναντι από τα κεντρικά των ΕΛΤΑ (πάντα βραδυνή) Τρελαίνεται όταν της δαγκώνεις απαλά τον ώμο της και προσπαθείς να παίξεις παιχνίδια μαζί της.
 

Επισκέπτης

Από: "bourdela.com" <info@bourdela.com>  
Προς: ebirikos@otenet.gr  
Κοινοποίηση:  

Θέμα: Νέο προσωπικό μήνυμα: erotisi
Συνημμένα:  
Έχετε ένα νέο προσωπικό μήνυμα από τον Ardohoth στο bourdela.com.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το παρόν είναι μόνο μια ειδοποίηση. Παρακαλούμε μην απαντάτε σε αυτό το e-mail.

Το μήνυμα που σας στάλθηκε είναι:

Apo oti exo katalavei tipe mou goustareis na kaneis akapota i einai apla i idea mou?


Η απαντηση μου εναι πως ναι φυσικα και γουσταρω να κανω ακαποτα. Γιατι ξερεις εσυ εστω κι'εναν ανθρωπο που να μην γουσταρει?

Συγγνωμη αν δεν καταλαβαινω την ερωτηση καθοτι μεταξυ ανδρων αλλα και γυναικων υπαρχουν  πολυ διαφορετικα πραγματα που γουσταρουν στο σεξ. Πολλα απο αυτα θεωρουνται "φυσιολογικα" και αρα ειναι γενικως αποδεκτα, καποια αλλα  παλι μπορει να θεωρουνται extreme αλλα σε γενικες γραμμες το πως την βρισκουν σεξουαλικα μεταξυ τους 2 η και περισσοτεροι ενηλικες ανθρωποι, απο την στιγμη που δεν προκαλουν δημοσια, στην σημερινη κοινωνια ειναι ως επι το πλειστον υποθεση δικη τους και μονον, εκτος βεβαια αν μιλαμε για κακοποιηση η για νοοτροπιες που επικρατουν σε κοινωνιες  οπου επικρατει η θρησκευτικη τρομοκρατια.
Υπαρχουν ανθρωποι ανδρες η γυναικες που την βρισκουν οταν πανω στην σεξουαλικη πραξη τους βριζουν ,τους δερνουν, χρησιμοποιωντας πολλες φορες τελειως αλλοπροσαλλα αντικειμενα, αξεσουαρ  ακομη και ζωντανα ζωακια απο την πισω πορτα και οχι μονον.
Απο την ατελειωτη λιστα των πλεον αλλοπροσαλλων φαντασιωσεων, των αντικειμενων και γενικα των απειρων φετιχ που μπορουν να λειτουργησουν προς την κατευθυνση της διεγερσης της σεξουαλικης επιθυμιας εκεινο που ο καθε φυσιολογικος η μη φυσιολογικος εστω βιτσιοζος ανθρωπος θα προτιμουσε να κανει χωρις, αν με καποιο μαγικο τροπο ηταν σε θεση να αποβαλει τον φοβο  για τυχον ασθενειες η για το ενδεχομενο εγκυμοσυνης, ειναι το προφυλακτικο.
Το εαν εγω τυγχανω να εχω τους δικους μου λογους να μην κατακυριευομαι απο τετοιους φοβους αδιαφορωντας για τους καθολα υπαρκτους κινδυνους που πηγαζουν απο την μη χρηση του προφυλακτικου στον αγοραιο ερωτα, δεν νομιζω πως με διαφοροποιει απο κανεναν αλλο ως προς το αν γουσταρω το ακαποτο η οχι. Μηπως γνωριζεις εσυ κανεναν που να γουσταρει την αισθηση της χρησης του προφυλακτικου? Υπαρχει δηλαδη εστω και ενας που να το γουσταρει και που να μην το θεωρει αναγκαιο κακο?
Επομενως  η ερωτηση σου δεν επερεπε να ειναι "ειναι αραγε ιδεα μου οτι γουσταρεις να κανεις ακαποτα και ειδικωτερα με τις πιατσοβιες εφοσον απ'οτι φαινεται αυτο πιθανολογειται οτι προσφερεται απο αυτες, αλλα το τι ειναι αυτο που σε κανει πραγματικα να προτιμας να το ρισκαρεις σε αντιθεση με τους περισσοτερους εχεφρονες συναγωνιστες που το αποφευγουν αναγκαστικα?
Αν μαλιστα εχεις καποια πληροφορηση για καποιες συγκεκριμενες κοπελες ειτε τις πιατσοβιες ειτε απο καποια αλλη κατηγορια που να δεχονται να το κανουν χωρις παραλογες χρηματικες απιτησεις θα σου ημουν ευγνωμων.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Πρόσεξε επειδή η ερώτηση μου ήταν πολύ απλή και δεν σηκώνει τις μεταφράσεις που κάνεις, και πολύ περισσότερο σου την έστειλα σε προσωπικό μύνημα, ούτε υπονόησα κάτι, απλά ρώτησα απλά και σταράτα.

Περιμένω όμως από κάποιον που του στέλνεις ένα προσωπικό μύνημα να σέβεται αυτή τη λέξη "προσωπικό" Στην τελική δεν εκτίθεμαι εγώ αυτή τη στιγμή, αλλά εσύ. Μπορεί και να έχω πληροφορίες, ειδικά αν έχεις διαβάσει κάποια post που έχω κάνει και τα διαβάσεις με λογική σειρά για να δεις που καταλήγουν αυτές οι κοπέλες. Δεν θα επεκταθώ περισσότερο. Εγώ σου έστειλα ένα ...προσωπικό μύνημα και εσύ το κάνεις βούκινο. Δεν θα αναφερθώ καν στα υπόλοιπα που έγραψες το τι κάνει ο καθένας πίσω από κλειστές πόρτες και φιμέ τζάμια αυτοκινήτων είναι δικό του θέμα, απλά το λέω ως παράπονο ότι περιμένω μία στοιχειώδη διακριτικότητα.
 

Επισκέπτης
Πρόσεξε επειδή η ερώτηση μου ήταν πολύ απλή και δεν σηκώνει τις μεταφράσεις που κάνεις, και πολύ περισσότερο σου την έστειλα σε προσωπικό μύνημα, ούτε υπονόησα κάτι, απλά ρώτησα απλά και σταράτα.

Περιμένω όμως από κάποιον που του στέλνεις ένα προσωπικό μύνημα να σέβεται αυτή τη λέξη "προσωπικό" Στην τελική δεν εκτίθεμαι εγώ αυτή τη στιγμή, αλλά εσύ. Μπορεί και να έχω πληροφορίες, ειδικά αν έχεις διαβάσει κάποια post που έχω κάνει και τα διαβάσεις με λογική σειρά για να δεις που καταλήγουν αυτές οι κοπέλες. Δεν θα επεκταθώ περισσότερο. Εγώ σου έστειλα ένα ...προσωπικό μύνημα και εσύ το κάνεις βούκινο. Δεν θα αναφερθώ καν στα υπόλοιπα που έγραψες το τι κάνει ο καθένας πίσω από κλειστές πόρτες και φιμέ τζάμια αυτοκινήτων είναι δικό του θέμα, απλά το λέω ως παράπονο ότι περιμένω μία στοιχειώδη διακριτικότητα.

Σου ζητω ειλικρινα συγγνωμη. Πιστεψε σε με ομως σε παρακαλω, δεν παρεξηγησα ποτε την απλοτητα και το καλοπροαιρετο της ερωτησης σου γι'αυτο και πηρα το θαρρος(θρασος) να ποσταρω το μηνυμα σου και την απαντηση μου σ'αυτο μεσα απο το φορουμ.
Δεν εξελαβα στο μηνυμα σου καποια ειρωνεια η μομφη απεναντι μου, ισα ισα που διαισθητικα διεκρινα αυτο που λες, οτι δηλαδη ισως να ειχες καποιες χρησιμες πληροφοριες και ετσι εξηγειται πως καταληγοντας βρηκα το θαρρος να σου ζητησω μηπως θα μπορουσες να τις μοιραστεις μαζι μου.
Ομως παραδεχομαι πως εχεις  δικιο σε ο,τι λες. Εχοντας συνηθισει την ειρωνεια και τα σκωπτικα σχολια συναγωνιστων στην οποιαδηποτε αναφορα μου μεσα απο το σαιτ στο θεμα του προσωπικου σου μηνυματος, επελεξα να σου απαντησω σαν να ειχα αναγκη να υπερασπισω για αλλην μια φορα την αποψη μου απεναντι και στους αλλους δημοσια.
Εχεις απολυτο δικιο, προσπαθωντας να εκθεσω δημοσια το αυτονοητο της καλοπροαιρετης ερωτησης σου χωρις να μου φταις σε τιποτα και χωρις καν να σε ξερω προσωπικα εκανα κατι απαραδεκτο προς εσενα. Δεν εχω λογια και σου ζητω ειλικρινα συγγνωμη.
 

NIRBANA

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
137
Like
2
Πόντοι
1
εγω εδω μεσα  τους εδωσα στο youtoube  να δουν δικο μου γυμνο video και  μου το εκαναν  βουκινο :headbang: τη ψαχνης να βρης  :idiot: το 50% ειναι νταβαντζηδες  :ak: το 40% ειναι μαλακες  :bigdick: και το 10% ειμαστε  χαιβανια  :zfuck:που ασχολουμαστε με αυτους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom