Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο    
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο    

Δανεικά για γαμήσι :2funny: :2funny: :2funny: Κοινώς γαμοδάνειο :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Τερμα τα δανεικα !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπον ειχα μια εμπειρια με την Μιμα το περασμενο σαββατο πρωι κατα της 12.
Η κοπελα εχει Δυπλετα καλη (κολι,Βυζι) αλλα πολυ μπλα μπλα και το κινητο βαραγε απο το τεταρτο.
50 ευροπουλα αλλα δεν θα την ξαναδοκιμασω.
Η Λιλη ανωτερη σε ολα !! αλλα προσοχη  μαγκες  γιατι κανει ακαποτο (μαμιση)


Συγγνωμη φιλε εχω μπερδευτει. Ποια απο τις δυο κανει το ακαποτο γαμησι?
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16

Φυγαμε!!!

[move]
logo-alarm_e.gif
logo-alarm_e.gif
logo-alarm_e.gif
[/move[/URL]]
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο    

περιμενουμε....
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Γαμήστε τα ξέμεινα και είδα αυτό τον άγγελο και σκεφτόμουν. Αυτή τι θέλω τώρα!!!!! Ατιμα λεφτά κατάρα όλου του πλανήτη!!!!

Πέρασε απο εκεί κανένας συναγωνιστής γαμιάς;;;;; Τέτοιο μωρό περίεργο που στισ 12.10 όταν πέρασα δεν είχε μαζευτεί ουρά.

Θέλω γαμοδάνειο με προνομιακούς όρους όμως!!

Περιμένουμε να δούμε ποιος συναναγωνιστής θα την πάρει σήμερα να μας πει εντυπώσεις!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Γαμήστε τα ξέμεινα και είδα αυτό τον άγγελο και σκεφτόμουν. Αυτή τι θέλω τώρα!!!!! Ατιμα λεφτά κατάρα όλου του πλανήτη!!!!

Πέρασε απο εκεί κανένας συναγωνιστής γαμιάς;;;;; Τέτοιο μωρό περίεργο που στισ 12.10 όταν πέρασα δεν είχε μαζευτεί ουρά.

Θέλω γαμοδάνειο με προνομιακούς όρους όμως!!

Περιμένουμε να δούμε ποιος συναναγωνιστής θα την πάρει σήμερα να μας πει εντυπώσεις!!!
Μετα το πρωτο, θα ερθει το δευτερο το τριτο και ουτε καθε εξεις !!! :grin: :grin: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
Γαμήστε τα ξέμεινα και είδα αυτό τον άγγελο και σκεφτόμουν. Αυτή τι θέλω τώρα!!!!! Ατιμα λεφτά κατάρα όλου του πλανήτη!!!!

Πέρασε απο εκεί κανένας συναγωνιστής γαμιάς;;;;; Τέτοιο μωρό περίεργο που στισ 12.10 όταν πέρασα δεν είχε μαζευτεί ουρά.

Θέλω γαμοδάνειο με προνομιακούς όρους όμως!!

Περιμένουμε να δούμε ποιος συναναγωνιστής θα την πάρει σήμερα να μας πει εντυπώσεις!!!
ρε μεγαλε ουτε μια περιγραφη της σδεν κανεις....
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Μέγαλε διάβασες τι έγραψα πιο πάνω ή απλά κοιτάζεις το Last Post?


ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο   
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Γαμήστε τα ξέμεινα και είδα αυτό τον άγγελο και σκεφτόμουν. Αυτή τι θέλω τώρα!!!!! Ατιμα λεφτά κατάρα όλου του πλανήτη!!!!

Πέρασε απο εκεί κανένας συναγωνιστής γαμιάς;;;;; Τέτοιο μωρό περίεργο που στισ 12.10 όταν πέρασα δεν είχε μαζευτεί ουρά.

Θέλω γαμοδάνειο με προνομιακούς όρους όμως!!

Περιμένουμε να δούμε ποιος συναναγωνιστής θα την πάρει σήμερα να μας πει εντυπώσεις!!!

Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του φίλου.
Μόλις πετάχτηκα μέχρι κέντρο, και στο καπάκι μια γρήγορη βόλτα απο Συγγρού, έτσι να πάρω λίγο αέρα  :cheesy:
Επίτηδες πήρα μαζί μου μόνο 10 ευρώ, για να φάω ένα χοτντοκ περνώντας από Καλλιθέα.
Όντως το ξανθό είναι πολύ δυνατό, είναι εκει χαμηλά πριν τη στροφή,
και οι τιμές οι συνήθεις για τη Σόλωνος (30/50 και μερικές ξενοδοχείο με 60 κλπ).
Ερημιά εντελώς στους δρόμους....θα μου πείτε είναι και τρεις τα μεσανυχτα Κυριακή προς Δευτέρα....  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του φίλου.
Μόλις πετάχτηκα μέχρι κέντρο, και στο καπάκι μια γρήγορη βόλτα απο Συγγρού, έτσι να πάρω λίγο αέρα  :cheesy:
Επίτηδες πήρα μαζί μου μόνο 10 ευρώ, για να φάω ένα χοτντοκ περνώντας από Καλλιθέα.
Όντως το ξανθό είναι πολύ δυνατό, είναι εκει χαμηλά πριν τη στροφή,
και οι τιμές οι συνήθεις για τη Σόλωνος (30/50 και μερικές ξενοδοχείο με 60 κλπ).
Ερημιά εντελώς στους δρόμους....θα μου πείτε είναι και τρεις τα μεσανυχτα Κυριακή προς Δευτέρα....  :sunglasses:
τυπε και εσυ freelancer? :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom