Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

katman_ktm660

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΣΚΟΥΠΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΕΞΩ
 

katman_ktm660

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Ασχετο,

Αυτη η ξανθια στη σταση του Κρεολη θα μας πει τελικα κανεις που δοκιμασε τι παιζει?

ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΓΩ ,,,,,ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ 25-28 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ 70 ΣΤΟ ΞΕΝΑΔΟΧΕΙΟ 50 ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Για πείτε τώρα και σε ένα ψιλοάσχετο με το θέμα.. άσχετος γιατί είμαι 28 χρονών και μόνο 2 φορές έχω πάει με πουτάνα, η πρώτη ήταν call girl, απλά άνοιξα την εφημερίδα και κάλεσα (αρκετά καλή σε εμφάνιση και κανένα πρόβλημα χρόνου) και η άλλη ήταν σε αυτοκίνητο.

Υπάρχει περίπτωση να πάρω κάποα από το δρόμο και να τη φέρω σπίτι και όχι σε ξενοδοχείο ή αμάξι?? Δε με νοιάζει η εθνικότητα (εκτός από μαύρες) και λεφτά παίζουν περίπου 70 ευρώ, όχι ότι δεν έχω λεφτά, αλλά παραπάνω δε δίνω με τίποτα :p Αν υπάρχει κάποια τέτοια που είναι? Επειδή διαβάζω εδώ ότι όλες πάνε ή αμάξι ή ξενοδοχείο. Για πιάτσες Αθήνα έχω δει στην Χαλκονδύλη και Σωκράτους έχω δει 1-2 καλά μόνο, τα υπόλοιπα είναι πατσαβούρες (σε εκείνο το σημείο εννοώ). Έχω καιρό να πάω νύχτα κάτω, ξέρω ότι το βράδυ είναι και θέμα τύχης πχ μία φορά στην Μάρνη έστριψα από ένα στενό και είδα ένα μούναρο ξανθό παραλίγο να χύσω χωρίς να μου σηκωθεί καν, γυρνάω το τετράγωνο να τη θαυμάσω και την είχαν πάρει ήδη προφανώς. lol

Απλά τυχαίνει να είμαι μόνος το σκ στο σπίτι οπότε λέω να κάνω τίποτα μια και δεν παίζει κάτι σε κοπέλα ή καβάντζα. :think: Για αυτό δεν πάω και σε ξενοδοχείο και ούτε έχω πάει ούτε θα πάω δε γουστάρω :p
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Για πείτε τώρα και σε ένα ψιλοάσχετο με το θέμα.. άσχετος γιατί είμαι 28 χρονών και μόνο 2 φορές έχω πάει με πουτάνα, η πρώτη ήταν call girl, απλά άνοιξα την εφημερίδα και κάλεσα (αρκετά καλή σε εμφάνιση και κανένα πρόβλημα χρόνου) και η άλλη ήταν σε αυτοκίνητο.

Υπάρχει περίπτωση να πάρω κάποα από το δρόμο και να τη φέρω σπίτι και όχι σε ξενοδοχείο ή αμάξι?? Δε με νοιάζει η εθνικότητα (εκτός από μαύρες) και λεφτά παίζουν περίπου 70 ευρώ, όχι ότι δεν έχω λεφτά, αλλά παραπάνω δε δίνω με τίποτα :p Αν υπάρχει κάποια τέτοια που είναι? Επειδή διαβάζω εδώ ότι όλες πάνε ή αμάξι ή ξενοδοχείο. Για πιάτσες Αθήνα έχω δει στην Χαλκονδύλη και Σωκράτους έχω δει 1-2 καλά μόνο, τα υπόλοιπα είναι πατσαβούρες. Έχω καιρό να πάω νύχτα κάτω, ξέρω ότι το βράδυ είναι και θέμα τύχης πχ μία φορά στην Μάρνη έστριψα από ένα στενό και είδα ένα μούναρο ξανθό παραλίγο να χύσω χωρίς να μου σηκωθεί καν, γυρνάω το τετράγωνο να τη θαυμάσω και την είχαν πάρει ήδη προφανώς. lol

Απλά τυχαίνει να είμαι μόνος το σκ στο σπίτι οπότε λέω να κάνω τίποτα μια και δεν παίζει κάτι σε κοπέλα ή καβάντζα. :think: Για αυτό δεν πάω και σε ξενοδοχείο και ούτε έχω πάει ούτε θα πάω δε γουστάρω :p
τυπε επετρεψε μου να σου πω κατι
ποτε μην ψωνιζεις για το σπιτι
παντα σε χοτελι να παιζεις
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Είναι επικίνδυνο να ξέρει κάποια που μένω? Καλύτερα στο αμάξι τότε :p
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Είναι επικίνδυνο να ξέρει κάποια που μένω? Καλύτερα στο αμάξι τότε :p
ειναι τυπε
γιατι μεσα απτην κουβεντα αν θελει μπορει να μαθει με ποιους μενεις,ποτε λειπεις και μπορει να κοψει πως ειναι το σπιτι μεσα

γιατι δεν πας σε χοτελι δικε μου?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Για πείτε τώρα και σε ένα ψιλοάσχετο με το θέμα.. άσχετος γιατί είμαι 28 χρονών και μόνο 2 φορές έχω πάει με πουτάνα, η πρώτη ήταν call girl, απλά άνοιξα την εφημερίδα και κάλεσα (αρκετά καλή σε εμφάνιση και κανένα πρόβλημα χρόνου) και η άλλη ήταν σε αυτοκίνητο.

Υπάρχει περίπτωση να πάρω κάποα από το δρόμο και να τη φέρω σπίτι και όχι σε ξενοδοχείο ή αμάξι?? Δε με νοιάζει η εθνικότητα (εκτός από μαύρες) και λεφτά παίζουν περίπου 70 ευρώ, όχι ότι δεν έχω λεφτά, αλλά παραπάνω δε δίνω με τίποτα :p Αν υπάρχει κάποια τέτοια που είναι? Επειδή διαβάζω εδώ ότι όλες πάνε ή αμάξι ή ξενοδοχείο. Για πιάτσες Αθήνα έχω δει στην Χαλκονδύλη και Σωκράτους έχω δει 1-2 καλά μόνο, τα υπόλοιπα είναι πατσαβούρες (σε εκείνο το σημείο εννοώ). Έχω καιρό να πάω νύχτα κάτω, ξέρω ότι το βράδυ είναι και θέμα τύχης πχ μία φορά στην Μάρνη έστριψα από ένα στενό και είδα ένα μούναρο ξανθό παραλίγο να χύσω χωρίς να μου σηκωθεί καν, γυρνάω το τετράγωνο να τη θαυμάσω και την είχαν πάρει ήδη προφανώς. lol

Απλά τυχαίνει να είμαι μόνος το σκ στο σπίτι οπότε λέω να κάνω τίποτα μια και δεν παίζει κάτι σε κοπέλα ή καβάντζα. :think: Για αυτό δεν πάω και σε ξενοδοχείο και ούτε έχω πάει ούτε θα πάω δε γουστάρω :p
Καλα τυπε μου 28αρης και μονο σκ τυχαινει να μενεις μονος σου;
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ε δε μου πολυαρέσει η φάση στο hotel φίλε, ειδικά τώρα που έχω διαθέσιμο το σπίτι, καταλαβαίνεις πως το λέω. Είμαι περίεργος το ξέρω :)
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλα τυπε μου 28αρης και μονο σκ τυχαινει να μενεις μονος σου;
Όταν παίρνεις 750 ευρώ μισθό δεν είναι εύκολο να ξεμυτήσεις και να μείνεις κάπου μόνος σου, δυστυχώς. Μπορώ, αλλά αν είναι να δουλεύω για το νοίκι και το φαγητό μου και ίσως να μπαίνω και μέσα, να μου λείπει.

Άλλοι είναι 30 και χωρίς δουλειά τι να λέμε τώρα πάλι καλά να λέω.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Όταν παίρνεις 750 ευρώ μισθό δεν είναι εύκολο να ξεμυτήσεις και να μείνεις κάπου μόνος σου, δυστυχώς. Μπορώ, αλλά αν είναι να δουλεύω για το νοίκι και το φαγητό μου και ίσως να μπαίνω και μέσα, να μου λείπει.

Άλλοι είναι 30 και χωρίς δουλειά τι να λέμε τώρα πάλι καλά να λέω.
Που εχουν καταντησει τον κοσμο τα καθικια.
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σιχαινεσαι δικε μου? :grin:
χαχα ότι τόσο, όσο πιο πολύ ντρέπομαι. Δεν είχα πρόβλημα να έχω κοπέλα γενικά κτλ και δεν πήγαινα ποτέ με τάνες, απλά όταν περνάω από Αθήνα καμιά φορά και βλέπω μερικές πόσο γαμάτες είναι θέλω να τις πηδήξω άχτι τις έχω.  :tits: :cum:
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Που εχουν καταντησει τον κοσμο τα καθικια.
Ναι ρε :p :p, μάλιστα σήμερα είδα ότι περάσαμε και την Ολλανδία και επισήμως έχουμε την πιο ακριβή βενζίνη και πετρέλαιο στην Ευρώπη. Να μετά γιατί οι πουτανοκαριόλες ζητάνε τον κώλο τους, νομίζουν είμαστε πλούσιοι χαχα

Πάντως αύριο που θα βγω γύρα, ό,τι καλό δω θα το ποστάρω εδώ έτσι για να έχουμε feedback καλό να ξέρουμε που βαζίζουμε, άμα πάρω και καμία θα πω εντυπώσεις :cheesy:
 

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Ε δε μου πολυαρέσει η φάση στο hotel φίλε, ειδικά τώρα που έχω διαθέσιμο το σπίτι, καταλαβαίνεις πως το λέω. Είμαι περίεργος το ξέρω :)
Φοβάσαι τους μπανιστριτζίδες μήπως? ή μήπως σε δει κανα μάτι?
 

ksekarfwtos1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
οχι μαγκα..ημουν σαφης..
σωστα τυπε
ειδικα με αυτο που εγραψες :grin:
για να μην ονοματιζω τα εν λογω μαγαζια,θα σας πω ποσο ευκολα θα εντοπισετε τις παρεες των κυριων..εξω στο παρκιν ,το χαρακτηριστικο ειναι τα πολλα παρκαρισμενα πολυτελη τζιπ

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
σωστα τυπε
ειδικα με αυτο που εγραψες :grin:
για να μην ονοματιζω τα εν λογω μαγαζια,θα σας πω ποσο ευκολα θα εντοπισετε τις παρεες των κυριων..εξω στο παρκιν ,το χαρακτηριστικο ειναι τα πολλα παρκαρισμενα πολυτελη τζιπ
Πες μας ρε APOLYTE, για να μην ψαχνουμε !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom