Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
Όταν παίρνεις 750 ευρώ μισθό δεν είναι εύκολο να ξεμυτήσεις και να μείνεις κάπου μόνος σου, δυστυχώς. Μπορώ, αλλά αν είναι να δουλεύω για το νοίκι και το φαγητό μου και ίσως να μπαίνω και μέσα, να μου λείπει.

Άλλοι είναι 30 και χωρίς δουλειά τι να λέμε τώρα πάλι καλά να λέω.

και 30 και 40 ......και με κουτσούβελα....... :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
σωστα τυπε
ειδικα με αυτο που εγραψες :grin:
για να μην ονοματιζω τα εν λογω μαγαζια,θα σας πω ποσο ευκολα θα εντοπισετε τις παρεες των κυριων..εξω στο παρκιν ,το χαρακτηριστικο ειναι τα πολλα παρκαρισμενα πολυτελη τζιπ
eleven[μαρουσι],low bar[ερυθραια]..ο.κ? ειχες δικιο..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
να σαι καλα.. μην ξεχνας οτι ειναι κανονικα bar κι οι κυριες 35-45,μπλεγμενες μεσα στους 10αδες υπολοιπους.. ;)

Όπως τα λες όμως μάλλον θα πρέπει αν πας να περιμένεις να σε κοζάρουν πρώτα αυτές, γιατί να πας να μιλήσεις στην τύχη σε καμία μπορεί να μην είναι και να γίνεις ρεζίλι των σκυλιών...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Όταν παίρνεις 750 ευρώ μισθό δεν είναι εύκολο να ξεμυτήσεις και να μείνεις κάπου μόνος σου, δυστυχώς. Μπορώ, αλλά αν είναι να δουλεύω για το νοίκι και το φαγητό μου και ίσως να μπαίνω και μέσα, να μου λείπει.

Άλλοι είναι 30 και χωρίς δουλειά τι να λέμε τώρα πάλι καλά να λέω.

υπομονή, η κατάσταση είναι ζόρικη στα πάντα
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Τελικά δεν το περίμενα τύποι μου. Αυτή η Λιλή είναι τρελό μωρό. Την πέτυχα σήμερα κατά τις 6μ.μ. κρίμα που δεν διέθετα ρευστό. Ασε που υπήρχε τρελή ουρά από καυλωμένους συναγωνιστές.

Υπάρχει κάποιος συναγωνιστής να έχει πάρει τη Γκάμπι; Ξανθιά κορασίς εκ Ρουμανίας ορμώμενη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
συναγωνιστές σκέφτομαι να κατέβω σήμερα κέντρο για Λίλη..πόσα παίρνει για γαμήσι με κώλο + χοτελι ?(για να μη χαλάσω και τη πιάτσα)...thanx
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Απ' όσο ξέρω ένα 50άρι όλα μαζί, αλλά κάνε και κανένα παζάρι. Φωτογραφία της Λαβίνιας δεν έχω, ευτυχώς γιατί θα ασχολιόμουν  :jerking: όλη μέρα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Απ' όσο ξέρω ένα 50άρι όλα μαζί, αλλά κάνε και κανένα παζάρι. Φωτογραφία της Λαβίνιας δεν έχω, ευτυχώς γιατί θα ασχολιόμουν  :jerking: όλη μέρα.

Της Λαβίνιας φωτογραφία μπορεί να μην έχεις αλλά απ' τα πατουσάκια της είμαι ΒΕΒΑΙΟΣ ότι έχεις... Έλα ρίχ' τη! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
θυμίστε μου λίγο ρε παλικάρια που βρίσκουμε τι Λαβίνια και τι ώρες; μόνο νωρίς απόγευμα παίζουν αυτές; (λαβίνια, λίλη)
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
eleven[μαρουσι],low bar[ερυθραια]..ο.κ? ειχες δικιο..


μας δουλεβεις ρε φιλε αυτο ειναι τελειως παρειστικο μονο μεσω κυκλου βρισκεις γκομενα εκει  :idiot:
γραψε για καμια καλη τανα να γαμησουμε κ εμεις κ ασε τα παραμυθια γτ καποιοι τα πιστευουν κ πανε κ τρωνε τ α μουτρα τους σε πεσιματα...κ στο δρομο στα αρχιδια σου δεν σε ξερει κανεις κ φευγεις γρηγορα σε τετοια μπαρακια θα σε θυμουνται κ θα γελανε για 3 σεζον
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
μας δουλεβεις ρε φιλε αυτο ειναι τελειως παρειστικο μονο μεσω κυκλου βρισκεις γκομενα εκει  :idiot:
γραψε για καμια καλη τανα να γαμησουμε κ εμεις κ ασε τα παραμυθια γτ καποιοι τα πιστευουν κ πανε κ τρωνε τ α μουτρα τους σε πεσιματα...κ στο δρομο στα αρχιδια σου δεν σε ξερει κανεις κ φευγεις γρηγορα σε τετοια μπαρακια θα σε θυμουνται κ θα γελανε για 3 σεζον
για καλες τανες,εγραψα..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
θυμίστε μου λίγο ρε παλικάρια που βρίσκουμε τι Λαβίνια και τι ώρες; μόνο νωρίς απόγευμα παίζουν αυτές; (λαβίνια, λίλη)

Δε λέω, δε λέω  :2funny:

Σε διαφορετικές πιατσες θα τις βρεις. Η Λαβίνια Γερανίου και Ζήνωνος, δεν κάνει έξτρα (ακάποτα κ.λπ.). Από τις 10 το πρωί έως τις 10 το βράδυ.
Η Λίλυ βρίσκεται στην Αριστοτέλους, στο τρίγωνο, μην πας βράδυ θα έχει φύγει.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές… Σάββατο κατά 12.00-13.00 πρέπει να είχε διενεργηθεί κάποια αστυνομική "επιχείρηση" …διότι ούτε Μίμα υπήρχε ούτε Λίλη… οπότε η κατάθεση έγινε στην συμπαθή Μπέλα (στο Χριστιάνα)  .. η οποία όμως έχει αδυνατίσει υπερβολικά…
..στη δε Γερανίου … όλα τα κορίτσια ευρίσκονταν σε παρακείμενο καφενείον…
 

Συνημμένα

  • Photo-0636b.jpg
    Photo-0636b.jpg
    224,7 KB · Εμφανίσεις: 28

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αγαπητοί συναγωνιστές… Σάββατο κατά 12.00-13.00 πρέπει να είχε διενεργηθεί κάποια αστυνομική "επιχείριση" …διότι ούτε Μίμα υπήρχε ούτε Λίλη… οπότε η κατάθεση έγινε στην συμπαθή Μπέλα (στο Χριστιάνα)  .. η οποία όμως έχει αδυνατίσει υπερβολικά…
..στη δε Γερανίου … όλα τα κορίτσια ευρίσκονταν σε παρακείμενο καφενείον…
Ενα ουζακι πριν και ενα μετα με μεζε, ειναι οτι το καλυτερο !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

astrapm

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον ειχα μια εμπειρια με την Μιμα το περασμενο σαββατο πρωι κατα της 12.
Η κοπελα εχει Δυπλετα καλη (κολι,Βυζι) αλλα πολυ μπλα μπλα και το κινητο βαραγε απο το τεταρτο.
50 ευροπουλα αλλα δεν θα την ξαναδοκιμασω.
Η Λιλη ανωτερη σε ολα !! αλλα προσοχη  μαγκες  γιατι κανει ακαποτο (μαμιση)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom