Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!!!

Μάγκες πριν μισή ώρα είδα την ωραιότερη κοπέλα σε πιάτσα που έχω δει στη ζωή μου. Ξανθιά γύρω στο 1μ.70 με σώμα μοντέλου και πρόσωπο αγγελικό. Μου είπε 30 για πίπα και 50 γαμίσι. Την βρήκα χαμηλά στη Σόλωνος, λίγο πριν την στροφή που ξεκινά η Καποδιστρίου. Μιλάω σοβαρά δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πλάσμα.

Λόγω έλλειψης χρημάτων δεν έκανα κίνηση, αλλά για εμένα χαλάλι τα λεφτά με τέτοιο πλάσμα. Βέβαια δεν γνωρίζω στο κρεβάτι τι κάνει. Μάγκες όποιος περάσει από εκεί θέλω άμεση ενημέρωση, μπας και δανειστώ κανά φράγκο    
τον τελευταιο καιρο παιζει μια ξανθια εκτος απο το κοντοπουτανο εκει κατω και μαλλον λεμε την ιδια.  την λενε κατερινα μου ειπε και επωνυμο αλλα δεν το θυμαμαι. την ειδα κι εγω πρωτη φορα και κολλησα την δευτερη δεν αντεξα και την φορτωσα. φαινοταν αβυζο με αυτα που φοραγε αλλα εκανα λαθος. ωραιο κορμακι πολλα τατου και στο σεχ πολυ καλλη. το τιμησε το 50αρι με πολλη καλη συμμετοχη και οχι τοσο ξεπετα οσο οι αλλες ουτε βιαστικη ουτε τιποτα. εκανε κατι παραπανω απο τις αλλες και ρωτησα και για ξενοδοχειο κ.λ.π. η κοπελα εκτος απο εκει ειναι και στον αλιμο νωριτερα απο οσο μου ειπε αν και στον αλιμο δεν την εχω πετυχει. θα την ξανατιμησω καποια στιγμη μπας  και παρω τηλεφωνο για σπιτι..
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
Λοιπον ειχα μια εμπειρια με την Μιμα το περασμενο σαββατο πρωι κατα της 12.
Η κοπελα εχει Δυπλετα καλη (κολι,Βυζι) αλλα πολυ μπλα μπλα και το κινητο βαραγε απο το τεταρτο.
50 ευροπουλα αλλα δεν θα την ξαναδοκιμασω.
Η Λιλη ανωτερη σε ολα !! αλλα προσοχη  μαγκες  γιατι κανει ακαποτο (μαμιση)

Καλα ρε μαγκες εχει γαμησει κανεις ακαποτα πουτανα?
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
Λοιπον ειχα μια εμπειρια με την Μιμα το περασμενο σαββατο πρωι κατα της 12.
Η κοπελα εχει Δυπλετα καλη (κολι,Βυζι) αλλα πολυ μπλα μπλα και το κινητο βαραγε απο το τεταρτο.
50 ευροπουλα αλλα δεν θα την ξαναδοκιμασω.
Η Λιλη ανωτερη σε ολα !! αλλα προσοχη  μαγκες  γιατι κανει ακαποτο (μαμιση)

Καλα ρε μαγκες εχει γαμησει κανεις ακα πουτανα?
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
και δεν παιζω ρωσικη ρουλετα με την μαφια.... πιο ακινδυνο ειναι

Δεν μας λες σε ποια σπιτια μαμανε ο Λιονταρης με την αγελη του, για να τα αποφευγουμε, μην παθουμε καμια πλακα :headbang:?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Δεν μας λες σε ποια σπιτια μαμανε ο Λιονταρης με την αγελη του, για να τα αποφευγουμε, μην παθουμε καμια πλακα :headbang:?

Φίλε δεν είμαι ο κατάλληλος να σου απαντήσω γιατί στ' αυτιά τα σπίτια εγώ δε συχνάζω σίγουρα (κι ας μην ξέρω ποια είναι). Απ' ό,τι ξέρω προς Μεταξουργείο μεριά κάνει τα γούστα του ο Λιοντάρης κι η παρέα του. Παλιότερα για ακάποτα κ.λπ. είχε ακουστεί και για τα σπίτια της πλατείας Αττικής αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα. Βέβαια μη φανταστείς ότι θα παρουσιαστεί η τσατσά στο σαλόνι και θα σου πει πως συμπεριλαμβάνεται ακάποτο γαμήσι στο πρόγραμμα, ο Λιοντάρης κι οι φίλοι του κάνουν διαπραγματεύσεις γι' αυτό και πληρώνουν και κάτι παραπάνω.
 

pankor

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
πολυ υποπτο μ φαινεται π κανουν ακαποτο μαμησι οι λιλι κ μιμα (HIV)... :huh:....λετε???
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
οπως ελεγε και το παληο τραγουδακι.....μια ζωη την εχουμε!!!!!
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια εφοσον τρεμετε στην ιδεα οτι ελοχευει τοσο πολυ ο κινδυνος η μιαρη αυτη παρεα του ΛΙΟΝΤΑΡΗ να εχει μολυνει το εκαστοτε αντικειμενο του ποθου σας,σε οτι αφορα τον χωρο του αγοραιου ερωτα,προτεινω αντι να κανετε διαρκως τους εξυπνους σε βαρος του LIONTARI28 και της "παρεας" του καθε φορα που γινεται αναφορα στο φορουμ στην λεξη ακαποτο , καντε το βλακα στις κοπελες μπλοφαροντας οτι ειστε δηθεν εσεις οι ιδιοι εραστες του σεξ χωρις περιορισμους με το αζημιωτο βεβαια παρατηρωντας την αντιδραση τους.

Εγω παντως μεχρι στιγμης δεν τοχω ζητησει ποτε γιατι νομιζω  δεν εχει κανενα νοημα,μια φορα συνεβη μονο να μου το προτεινει η (κινεζα) κοπελα καθως ισως να φοβοταν οτι
θα την εδιωχνα εφοσον λογω δικης της απειριας ειχε ξεχασει να φερει μαζι της προφυλακτικο.

Σημερα πρωτη φορα διαβασα απο εδω μεσα οτι υπαρχουν συγκεκριμενες κοπελες, η Μινα και η Λιλη που προσφερουν ακαποτο γαμησι. Ολα τ'αλλα που κατα καιρους διαβαζω  εδω μεσα επ'αυτου(οτι δηλαδη υπαρχουν διαφορες που με κατι εξτρα τις γαμας ακαποτα)ειναι απλως αοριστιες.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν βαζουμε μυαλο  τελικα :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom