Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Στο τριγωνο της Αριστοτελους, απο το πρωι γυρω στις 10 εως το απογευμα.
Ειναι μελαχρινουλι με βυζαρες, καλο σωμα, ψιλογυφτακι.
Πιο πισω καποιος φιλος ειχε βαλει και φωτο
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολουσ εγω πηρα στον πεζοδρομο ζηνωνοσ την Αλεξανδρα ....τρελο μωρο 20 χρονων απο Ρουμανια απο υπηρεσιεσ τιποτα το φοβερο....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Καλησπερα σε ολουσ εγω πηρα στον πεζοδρομο ζηνωνοσ την Αλεξανδρα ....τρελο μωρο 20 χρονων απο Ρουμανια απο υπηρεσιεσ τιποτα το φοβερο....
απο 20αρα ρομουνα τι υπηρεσιες ηθελες να εχεις ρε τυπε :grin:
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, μόλις φόρτωσα γυναίκα και παιδιά (στο εξοχικό με παπούδες. Κάνω μπανάκι και αναχωρώ για αμαρτωλές βόλτες. Τί καλύτερο από τσάρκα για την 1η ημέρα χαλάρωσης.......
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Συναγωνιστές, μόλις φόρτωσα γυναίκα και παιδιά (στο εξοχικό με παπούδες. Κάνω μπανάκι και αναχωρώ για αμαρτωλές βόλτες. Τί καλύτερο από τσάρκα για την 1η ημέρα χαλάρωσης.......

Κι εγώ μαζί σου...καλή μας επιτυχία!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
πολλα στροαυμφακια τωρα...μαλλον ξεραιλα η πιατσα,ισως σε 2 ωρες....
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
σορρυ....στρουμφακια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Η απαντηση μου εναι πως ναι φυσικα και γουσταρω να κανω ακαποτα. Γιατι ξερεις εσυ εστω κι'εναν ανθρωπο που να μην γουσταρει?

Συγγνωμη αν δεν καταλαβαινω την ερωτηση καθοτι μεταξυ ανδρων αλλα και γυναικων υπαρχουν  πολυ διαφορετικα πραγματα που γουσταρουν στο σεξ. Πολλα απο αυτα θεωρουνται "φυσιολογικα" και αρα ειναι γενικως αποδεκτα, καποια αλλα  παλι μπορει να θεωρουνται extreme αλλα σε γενικες γραμμες το πως την βρισκουν σεξουαλικα μεταξυ τους 2 η και περισσοτεροι ενηλικες ανθρωποι, απο την στιγμη που δεν προκαλουν δημοσια, στην σημερινη κοινωνια ειναι ως επι το πλειστον υποθεση δικη τους και μονον, εκτος βεβαια αν μιλαμε για κακοποιηση η για νοοτροπιες που επικρατουν σε κοινωνιες  οπου επικρατει η θρησκευτικη τρομοκρατια.
Υπαρχουν ανθρωποι ανδρες η γυναικες που την βρισκουν οταν πανω στην σεξουαλικη πραξη τους βριζουν ,τους δερνουν, χρησιμοποιωντας πολλες φορες τελειως αλλοπροσαλλα αντικειμενα, αξεσουαρ  ακομη και ζωντανα ζωακια απο την πισω πορτα και οχι μονον.
Απο την ατελειωτη λιστα των πλεον αλλοπροσαλλων φαντασιωσεων, των αντικειμενων και γενικα των απειρων φετιχ που μπορουν να λειτουργησουν προς την κατευθυνση της διεγερσης της σεξουαλικης επιθυμιας εκεινο που ο καθε φυσιολογικος η μη φυσιολογικος εστω βιτσιοζος ανθρωπος θα προτιμουσε να κανει χωρις, αν με καποιο μαγικο τροπο ηταν σε θεση να αποβαλει τον φοβο  για τυχον ασθενειες η για το ενδεχομενο εγκυμοσυνης, ειναι το προφυλακτικο.
Το εαν εγω τυγχανω να εχω τους δικους μου λογους να μην κατακυριευομαι απο τετοιους φοβους αδιαφορωντας για τους καθολα υπαρκτους κινδυνους που πηγαζουν απο την μη χρηση του προφυλακτικου στον αγοραιο ερωτα, δεν νομιζω πως με διαφοροποιει απο κανεναν αλλο ως προς το αν γουσταρω το ακαποτο η οχι. Μηπως γνωριζεις εσυ κανεναν που να γουσταρει την αισθηση της χρησης του προφυλακτικου? Υπαρχει δηλαδη εστω και ενας που να το γουσταρει και που να μην το θεωρει αναγκαιο κακο?
Επομενως  η ερωτηση σου δεν επερεπε να ειναι "ειναι αραγε ιδεα μου οτι γουσταρεις να κανεις ακαποτα και ειδικωτερα με τις πιατσοβιες εφοσον απ'οτι φαινεται αυτο πιθανολογειται οτι προσφερεται απο αυτες, αλλα το τι ειναι αυτο που σε κανει πραγματικα να προτιμας να το ρισκαρεις σε αντιθεση με τους περισσοτερους εχεφρονες συναγωνιστες που το αποφευγουν αναγκαστικα?
Αν μαλιστα εχεις καποια πληροφορηση για καποιες συγκεκριμενες κοπελες ειτε τις πιατσοβιες ειτε απο καποια αλλη κατηγορια που να δεχονται να το κανουν χωρις παραλογες χρηματικες απιτησεις θα σου ημουν ευγνωμων.

Είσαι όντως fan του Εμπειρίκου... Ειδικά αυτό περί "θρησκευτικής τρομοκρατίας" είναι ενδεικτικό του ότι έχεις διαβάσει μέχρι και αναλύσεις του έργου του.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά η Μίμα όντως κάνει και ακάποτο γαμήσι ή μήπως είναι μούφα πληροφορία; Ήταν ίσως η μόνη γυναίκα που κάνει πιάτσα στη Βάθης και είχε περάσει απ' το μυαλό μου να κολαστώ μαζί της αλλά αν είναι όπως τα λέτε ΜΑΚΡΥΑ!!!
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
....20 χρονων απο Ρουμανια απο υπηρεσιεσ τιποτα το φοβερο....

... 20 χρονών απο Ρουμανία : η Άντρα από το Amnezia (ήτανε χθες ανοικτή η πόρτα και μπήκα και την τσίμπησα!) ... με 50ευρώ δίνει κώλο και τελείωμα στο στόμα (+23 το xream hotel)
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1

... τι έγινε ρε παιδιά;; το χάσαμε το κορμί;;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
... 20 χρονών απο Ρουμανία : η Άντρα από το Amnezia (ήτανε χθες ανοικτή η πόρτα και μπήκα και την τσίμπησα!) ... με 50ευρώ δίνει κώλο και τελείωμα στο στόμα (+23 το xream hotel)
Εχουν ακουστει, καλα λογια για την νεαρα !!!  ;) ;) ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
... 20 χρονών απο Ρουμανία : η Άντρα από το Amnezia (ήτανε χθες ανοικτή η πόρτα και μπήκα και την τσίμπησα!) ... με 50ευρώ δίνει κώλο και τελείωμα στο στόμα (+23 το xream hotel)

Αναλογίες; Αδύνατη - μοντελέ σώμα ή τούμπανο με βυζάρες, κωλάρα κ.λπ.;
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Αυτος ο τεραστιοσ δημαρχος ο Καμινης, οχι μονο δεν εδιωξε τις πουτανες απο το κεντρο (ευτυχως :dancing:)
αλλά τους φτιαχνει και τα πεζοδρομια ωστε να μην στραβοπατανε! Κανουν ανακατασκευη πεζοδρομιων στην Καποδιστριου απο 3ης Σεπτεμβριου εως Αριστοτελους  :bigdick: και ετσι καβατζονονται τα ζακια και οι τανες της γειτονιας...
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Θα εκτιμούσα εάν κανείς μπορεί να με ενημερώσει για την πιάτσα της Γερανίου  :helpplea:. . . πέρασα σήμερα και είδα 2-3 πολύ καλά κομμάτια (ειδικά έναν ξανθό άγγελο  :o). . . Ποια είναι αυτή η Λαβίνια (τι χαρακτηριστικά έχει)? Είναι ξεπέτες? Ενδιαφέρομαι για πρόγραμμα 1/2 ώρας (με/χωρίς κουλούρι). . . έχει τολμήσει κανεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. ;) 
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
βολτα χτες βραδυ στην παραλληλη της συγγρου.
καμια 10αρια τραβελια μακρια τουλαχιστον για εμενα.
το καλο ειναι οτι εχει και καποια καλα πουτανακια.6,7 μαλλον ρωσσια,ρουμανια με νταβατζιδες ομως απο πισω τους.
30 για το αμαξι,50 για σπιτι,ειχε και καποιες ποιο μεγαλες γυρω στα 40 ψιλοκαλες κ αυτες.
ξανακανω τον κυκλο παω και παιρνω ενα ξανθο γυρω στα 22 λεω στο αμαξι.της δινω τα λεφτα και παμε σε ενα στενο που παει η γκομενα συνηθως.μου ειπε οτι δεν με αφηνει να καθομαι πολυ ιδικα στο αμαξι.της λεω αν ειναι να μην το ευχαριστηθουμε να σου δωσω αλλα 20 να παμε σπιτι χαλαρα.μου ειπε οκ και την φερνω σπιτι.τσιμπουκι καλο ακαποτο στα 4 μετα οχι κολο αλλα μια χαρα την εχυσα στα βυζομπαλα.no bad.... ανεβαινει η συγγρου.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom