Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ναι αλλα ας δούμε κιόλας ποιες είναι οι υπηρεσίες και η συμπεριφορά των κοριτσιών στη Σόλωνος. Το 90% είναι κομοδίνα και ακόμα περισσότερο υποκρίνονται πολύ άσχημα. Τρελή ξεπέτα και στο λέω γιατί τις έχω πάρει όλες πλην της νέας ξανθιάς (τούμπανου) Γιατί δλδ να σκάω 70 ευρώ (50 + 17 στο Αττική), όταν με τα μισά θα έχω καλύτερες υπηρεσίες.

Δεν την λέω σε κανένα προς Θεού, απλά και εμείς κάνουμε μαλακίες. Και εγώ έχω δώσει τα κέρατα μου για κόπέλες που δεν άξιζαν και δεν γουστάρω καταστάσεις "το παίζω ντίβα και ποιος είσαι εσύ ρε μεγάλε"

Να σου πω ποιος είμαι καριόλα; "Είμαι αυτός που σου τα σκάει για να σε γαμήσει και περιμένω από εσένα ένα στοιχειώδη σεβασμό" Αει στο διάολο πια με τις τρομπέτες.

Έχεις πάρει κι αυτήν την κάβλα με τα γυαλιά ψηλά στη Σόλωνος λίγο πριν το Χημείο; Μ' ενδιαφέρει να μου πεις πληροφορίες γι' αυτή.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Κάποιες φορές ναι, η ίδια μου είχε πει πως δουλεύει περιστασιακά μόνο μεσημέρι.
Το περασμένο Σάββατο εκτός από κάνα δυο τραβέλια ήταν και δυο μιλφ. Η μια γνωστή φάτσα δεν θυμάμαι που την έχω ξαναδεί.

Τραβέλια έξω απ' το ΞΒ; Αυτά νόμιζα ότι είχαν φύγει τα τελευταία χρόνια :think: :think: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Δεν περνάω συχνά, σχεδόν πάντα όμως τελευταία βλέπω τραβέλια, όλες τις ώρες.

Παλιά έξω απ' το ΞΒ εκτός απ' τις μαύρες υπήρχε και ένα κλασσικό ξανθό τραβέλι και μία ξανθιά πουτάνα, οι μοναδικές λευκές σάρκες :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Παλιά έξω απ' το ΞΒ εκτός απ' τις μαύρες υπήρχε και ένα κλασσικό ξανθό τραβέλι και μία ξανθιά πουτάνα, οι μοναδικές λευκές σάρκες :2funny: :2funny: :2funny:

Από τότε που εμφανίστηκαν οι μαύρες "χάλασε" η περιοχή. Παλιότερα υπήρχαν Ελληνίδες, έχω κάνει αρκετά γαμήσια, ακόμα και μέσα στο κατακαλόκαιρο, χωρίς καν ανεμιστήρα  :dancing:  
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Woman την είχα πάρει παρτούζα με την ξανθιά χοντρούλα που κάνει παρέα και κάθεται δίπλα της. Στην παρέα υπάρχει και μία κοκκινομάλλα Βουλγάρα

Εχουμε και λέμε λοιπόν η κοπελιά είναι χαρακωμένη στην κοιλιά ενώ έτσι όπως την κόζαρα στο κρέβατι, νόμισα ότι ακόμα πρέπει να παίρνει πρέζα. Παρόλα αυτά με είχαν βάλει κάτω και οι δύο και μία έδινε στην άλλη να γλείψει το εργαλείο.

Στο γαμίσι έβγαζε ήχουν προσποιητούς, αλλά δεν με πολυένοιαξε γιατί ήμουν φουσκωμένος από φλόκια. Αν θες την ταπεινή μου άποψη δοκίμασε την ξανθιά χοντρούλα. Κάνει φοβερές πίπες, εκτός και αν θέλεις να της τα δώσεις στα γιαλάκια, οπότε πάω πάσο.

Από σώμα δεν είναι τόσο καλές, αλλά έχουν πολύ όμορφο στήθος. Τελευταία φορά ήταν προ διετίας στις μεγάλες δόξες που χάλαγα χιλιάρικο για τις καριόλες κάθε μήνα.
 

loverteen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου εμένα μου  βγάζει γούστα, όμως σε συναγωνιστή δεν άρεσε. Είναι τελείως υποκειμενικό. Μπορεί να την δεις και να μην σου αρέσει, όμως να πας μαζί της και να τρελαθείς. Είναι πολλά τα ενδεχόμενα.

Κοντό καρέ μαλλί, ξανθιά από Ρουμανία γύρω στο 1μ.70 με χαζό χαμόγελο. στήθος μικρό (ποτέ δεν με απασχόλησε) και μπουτάρες. Στην πίπα είναι εξαιρετική, όμως μερικές φορές στο γαμίσι είναι κομοδίνο. Γωνία Καποδιστρίου - Αριστοτέλους μετά τις 11μ.μ. αυτό το διάστημα λείπει.

Η περιβόητη Γκάμπυ....τήν ώρα πού ψωνίζεται στήν πλατεία Λαυρίου....καλντερίμ!!!
 

Συνημμένα

  • Εικόνα0033.jpg
    Εικόνα0033.jpg
    136,7 KB · Εμφανίσεις: 20

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
γερανιου φωτο;;εχει και αλλες πιατσες κει;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Από τότε που εμφανίστηκαν οι μαύρες "χάλασε" η περιοχή. Παλιότερα υπήρχαν Ελληνίδες, έχω κάνει αρκετά γαμήσια, ακόμα και μέσα στο κατακαλόκαιρο, χωρίς καν ανεμιστήρα  :dancing:  

Ναι από παλιούς είχα ακούσει και για κάτι Ρουμάνες στο "Βαλκάνια"...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Woman την είχα πάρει παρτούζα με την ξανθιά χοντρούλα που κάνει παρέα και κάθεται δίπλα της. Στην παρέα υπάρχει και μία κοκκινομάλλα Βουλγάρα

Εχουμε και λέμε λοιπόν η κοπελιά είναι χαρακωμένη στην κοιλιά ενώ έτσι όπως την κόζαρα στο κρέβατι, νόμισα ότι ακόμα πρέπει να παίρνει πρέζα. Παρόλα αυτά με είχαν βάλει κάτω και οι δύο και μία έδινε στην άλλη να γλείψει το εργαλείο.

Στο γαμίσι έβγαζε ήχουν προσποιητούς, αλλά δεν με πολυένοιαξε γιατί ήμουν φουσκωμένος από φλόκια. Αν θες την ταπεινή μου άποψη δοκίμασε την ξανθιά χοντρούλα. Κάνει φοβερές πίπες, εκτός και αν θέλεις να της τα δώσεις στα γυαλάκια, οπότε πάω πάσο.

Από σώμα δεν είναι τόσο καλές, αλλά έχουν πολύ όμορφο στήθος. Τελευταία φορά ήταν προ διετίας στις μεγάλες δόξες που χάλαγα χιλιάρικο για τις καριόλες κάθε μήνα.

Τη ρώτησα για χύσιμο στα γυαλιά και μου είπε ότι δεν αφήνει... Θέλει εξτραδάκι γι' αυτό;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Σχετικά με τήν Φωτο σελ. 348....κάποια πληροφορία γιά τό πιτσιρίκι μέ τό τζίν πού στέκεται μπροστα??? όνομα, εθνικότητα ταρίφα????

Την έχω δει κι από κοντά. Είναι όντως πιτσιρίκι...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Δεν το είχα δοκιμάσει και δεν την είχα ρωτήσει αλλα πιστεύω πως αν της το πεις σαν extra και της προτείνεις ένα ποσό θα δεχτεί. Ετσι και αλλιώς στην τσέπη της θα πάνε τα λεφτα από το χύσιμο στα γιαλάκια και όχι στον νταβά της.

Να σου δώσω μία συμβουλή πως να της το πεις. Πάρτην με το αμάξι για το Attiki. Στο δρόμο σταμάτα κάποια στιγμή πές της έχω τρελή φαντασίωση μαζί σου να σε χύσω στα γιαλάκια. Αυτή θα πει όχι και στην ψύχρα ρώτα την για πόσο. Αν το βρεις υπερβολικό στείλτην απο εκεί που ήρθε. Αλλα κάντο με το που θα στρίψεις δεξιά στη Χαριλάου Τρικούπη πριν το φανάρι ώστε να έχεις την ευκαιρία να κάνεις τον γύρω του τετραγώνου και πιο σημαντικό μην χαλάς και την βενζίνη σου. Με το που μπαίνει μισθός θα ψάξω ένα καυλέα συναγωνιστή να γυρίσουμε όοοολεεες τις πιάτσες
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Πρωϊνή βόλτά από τις πιάτσες και αποφάσισα να πάω Γερανίου το μωρό που το είδαμε στην φωτό να έχει σκύψει στην μηχανή φορούσε σήμερα ένα μαύρο φορεματάκι μέσα στη καύλα 30+10 για ξενοδοχείο.

Υπό άλλες συνθήκες δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω μαζί της καθώς ήταν ένα άβουλο πλάσμα. Πολύ καλή στην πίπα αλλά δεν συμμετέχει ιδιαίτερα στο σεξ. Με τα χίλια ζόρια τελείωσα και αυτό λόγω ομορφιάς. Γενικά πάντως η Γερανίου είναι καυλόπιατσα. Μου έφυγε το μάτι. Ολες μία και μία το κέρατο μου.

αυτό που δεν μου αρέσει είναι ότι όλοι οι καταστηματάρχες σε βλέπουν όπως επίσης και ο κόσμος που περνάει. Το Επίδαυρος είναι υποφερτό ξονοδοχείο.

Ασχετο σε μία μικρή τσάρκα που έκανα στη συνέχεια στα γύρω στενά, Ηταν μία εξαιρετική τάνα στο Κεραμεικού 13 το υπόγειο. Ηταν μέσα γύρω στους 8-9 συναγωνιστές και βγαίνει έξω και άρχισε να μας χαϊδέυει τα καυλιά όλων. μου κολλάει τοι κώλο της πάνω μου και αρχίσει ρε παιδιά ένα τρίψιμο άλλο πράγμα. Πάμε να φύγουμε και κάθεται στην πόρτα και να μας λέει δεν θα φύγετε αν δεν με γαμήσετε όλοι σας. Είναι πρωϊνή βάρδια μέχρι τις 4μ.μ.  


Το αμάξι το είχα αφήσει Αχιλλέως οπότε το πήρε και πέρασα από το Καποδιστρίου. Βρήκα τη Λόρι, η οποία έσκηψε στο παράθυρο και με χαϊδευε απο μακριά παρακολουθούσε και το μιλφόνι Ελενα. Αυτά αναφορικά με την πρωϊνή μας βόλτα  :dancing:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Δεν το είχα δοκιμάσει και δεν την είχα ρωτήσει αλλα πιστεύω πως αν της το πεις σαν extra και της προτείνεις ένα ποσό θα δεχτεί. Ετσι και αλλιώς στην τσέπη της θα πάνε τα λεφτα από το χύσιμο στα γιαλάκια και όχι στον νταβά της.

Να σου δώσω μία συμβουλή πως να της το πεις. Πάρτην με το αμάξι για το Attiki. Στο δρόμο σταμάτα κάποια στιγμή πές της έχω τρελή φαντασίωση μαζί σου να σε χύσω στα γιαλάκια. Αυτή θα πει όχι και στην ψύχρα ρώτα την για πόσο. Αν το βρεις υπερβολικό στείλτην απο εκεί που ήρθε. Αλλα κάντο με το που θα στρίψεις δεξιά στη Χαριλάου Τρικούπη πριν το φανάρι ώστε να έχεις την ευκαιρία να κάνεις τον γύρω του τετραγώνου και πιο σημαντικό μην χαλάς και την βενζίνη σου. Με το που μπαίνει μισθός θα ψάξω ένα καυλέα συναγωνιστή να γυρίσουμε όοοολεεες τις πιάτσες

Ειλικρινά δεν κολλάω πώς θα της το πω... Χύμα, τόσα για χύσιμο στα γυαλάκια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom