Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μεσημεριανή βόλτα στις πουτανόπιατσες απόψε γύρω στις 15:30. Στη Γερανίου κουρασμένα τα κορίτσια μας, κάθονταν. Παρούσες η μελαχροινή με το καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους με τη σωματάρα, η ξανθιά με το σώμα λαμπάδα, το πιτσιρίκι και μία μελαχροινή νταρντάνα τσιγγάνα με υπέρτατους βύζους, ξέρει να μου πει κανείς ποια είναι;;; Σωκράτους στο κομμάτι που είναι τα ζάκια και οι 50άρες ψιλονέκρα, μόνο δυο 50άρες είδα και αρκετές στο στενό της Ξούθου που δεν τόλμησα να μπω... Απέναντι απ' το περίπτερο μερικά μαυράκια και κανα δυο ανεκτά κομμάτια Αλβανίδες, περνάω απέναντι στο περίπτερο που είδα Μίμα, Λίλη και κανα δυο καμμένες τσιγγάνες. Ρε παιδιά αυτή η Μίμα τί μουνάρα που είναι;;; Γενικά εγώ δεν είμαι fan της πιάτσας στη Βάθης γιατί φοβάμαι για παράσημα, μόνο στο Amnezia πήγαινα, άκουγα που λέγατε εδώ για τη Μίμα, την είχα τσεκάρει από μακριά κανα δυο φορές που είχα περάσει με το αμάξι, μέχρι εκεί... Σήμερα πέρασα δίπλα της και σχεδόν με πήρε από πίσω για να μου μιλήσει, σταματάω κάποια στιγμή και της λέω απότομα "ξέρω πώς σε λένε"! Μου λέει "Πώς"; "Μίμα" της λέω και τρελάθηκε... "Από πού ξέρεις το όνομά μου"; μου λέει. Με τα πολλά της είπα ότι γράφουμε εδώ γι' αυτή (μαλακία; ίσως...) Πάντως ενθουσιάστηκε που τη συζητάμε και λέμε τα καλύτερα για την πάρτη της, μιλούσαμε αρκετή ώρα... Χαμογελαστή, χαριτωμένη, τρελάθηκα με την πάρτη της, έχω και μια αδυναμία στις τσιγγάνες, θα την πάρω το συντομότερο! Παρούσα στο περίπτερο και η Λίλη, δεν ήταν στο Ναύπλιο (πώς σας είχε έρθει αυτό;) αλλά στη Βουλγαρία το διάστημα που έλειπε... Ωραία γκόμενα αλλά τα δόντια της απαίσια... Τέλος κατέληξα στην πλατεία Λαυρίου στην οποία δεν υπήρχαν πουτάνες εκείνη την ώρα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Εγώ ρε μάγκες την πήρα αυτή τη Μίμα,που την είχαν βγάλει και φωτό μαζί με τη Λίλη,αλλά μου φάνηκε τρομερή ξεπέτα...Βέβαια μπορεί να ήταν και η ιδέα μου,αλλά διαπίστωσα μια αγχωτική τάση να γίνουν όλα στο τσάκ μπαμ,σε τέτοι σημείο που να ξενερώνεις.Εγώ τελικά της έριξα άκυρο όταν μου έλεγε πιεστικότατα να κάνω γρήγορα να γδυθώ,να πλυθώ κτλ.Θα καταλάβαινα αν είχε δουλειά ότι θα έπρεπε να συντομεύει,αλλά την Δευτέρα(μπορεί και Κυριακή,δεν θυμάμαι καλά)υπήρχε νέκρα στην πιάτσα...Το δέχτηκε μια χαρά σαν να της έχει ξανασυμβεί και έχασα μόνο 10 ευρώ για το ξενοδοχείο...Φυσικά και δεν θα ξαναπροσπαθήσω να την τιμήσω,αν και είναι και πολύ αιδοίο.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1

.... τη Μίμα,που την είχαν βγάλει και φωτό μαζί με τη Λίλη,...

...Ρε παιδιά αυτή η Μίμα τί μουνάρα που είναι;;; ..

... το μωρό που το είδαμε στην φωτό να έχει σκύψει στην μηχανή ...

  ... Μήπως κανείς συνάδελφος έχει τον καινούριο αριθμό του κινητού της Λίλης;;  ..της έχω μεγάλη αδυναμία .... αλλά και η Αλεξάνδρα από Γερανίου είναι όντως πολύ όμορφη ... και η Λαβίνια τούμπανο...

... η Μίμα δεν είναι κακή, αλλά είναι πιτσιρίκα ακόμα (κι εγώ την έχω κόψει μέχρι να της φύγει το άγχος)...

... τι να κάνουμε ρε συνάδελφοι... το πόκερ και το μουνί ... θέλουνε υπομονή...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η λεωφορος αθηνων στην διασταυρωση με εκεινης εκει του τει απο κατω εχει καλο πραγμα το βραδυ..


 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Πάνω στη λεώφόρο Αθηνών τύπε μου?
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Σημερα κατα τις 1 το βραδυ στην παραλιακη μετρησα 7 τεμαχια το πρωτο αρχιζοντας απο Γλυφαδα λιγο μετα το Βινιλιο και το τελευταιο στο Αβαξ.. Τουλαχιστον τα πρωτα 2 ηταν αστερια με ροζ κοντα φορεματακια..
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μεσημεριανή βόλτα στις πουτανόπιατσες απόψε γύρω στις 15:30. Στη Γερανίου κουρασμένα τα κορίτσια μας, κάθονταν. Παρούσες η μελαχροινή με το καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους με τη σωματάρα, η ξανθιά με το σώμα λαμπάδα, το πιτσιρίκι και μία μελαχροινή νταρντάνα τσιγγάνα με υπέρτατους βύζους, ξέρει να μου πει κανείς ποια είναι;;; Σωκράτους στο κομμάτι που είναι τα ζάκια και οι 50άρες ψιλονέκρα, μόνο δυο 50άρες είδα και αρκετές στο στενό της Ξούθου που δεν τόλμησα να μπω... Απέναντι απ' το περίπτερο μερικά μαυράκια και κανα δυο ανεκτά κομμάτια Αλβανίδες, περνάω απέναντι στο περίπτερο που είδα Μίμα, Λίλη και κανα δυο καμμένες τσιγγάνες. Ρε παιδιά αυτή η Μίμα τί μουνάρα που είναι;;; Γενικά εγώ δεν είμαι fan της πιάτσας στη Βάθης γιατί φοβάμαι για παράσημα, μόνο στο Amnezia πήγαινα, άκουγα που λέγατε εδώ για τη Μίμα, την είχα τσεκάρει από μακριά κανα δυο φορές που είχα περάσει με το αμάξι, μέχρι εκεί... Σήμερα πέρασα δίπλα της και σχεδόν με πήρε από πίσω για να μου μιλήσει, σταματάω κάποια στιγμή και της λέω απότομα "ξέρω πώς σε λένε"! Μου λέει "Πώς"; "Μίμα" της λέω και τρελάθηκε... "Από πού ξέρεις το όνομά μου"; μου λέει. Με τα πολλά της είπα ότι γράφουμε εδώ γι' αυτή (μαλακία; ίσως...) Πάντως ενθουσιάστηκε που τη συζητάμε και λέμε τα καλύτερα για την πάρτη της, μιλούσαμε αρκετή ώρα... Χαμογελαστή, χαριτωμένη, τρελάθηκα με την πάρτη της, έχω και μια αδυναμία στις τσιγγάνες, θα την πάρω το συντομότερο! Παρούσα στο περίπτερο και η Λίλη, δεν ήταν στο Ναύπλιο (πώς σας είχε έρθει αυτό;) αλλά στη Βουλγαρία το διάστημα που έλειπε... Ωραία γκόμενα αλλά τα δόντια της απαίσια... Τέλος κατέληξα στην πλατεία Λαυρίου στην οποία δεν υπήρχαν πουτάνες εκείνη την ώρα.

Όντως η Λίλη ήταν στη Βουλγαρία για προσωπικούς της λόγους. Την είδα χτες το βράδυ. . . είναι πολύ καλή και φιλότιμη. Για μένα είναι ένα στανταράκι. . . Έχω ήδη πάει μαζί της πάρα πολλές φορές  :knockinb:. . . 

Η Μίμα είναι πολύ (πάρα πολύ) πιτσιρίκα (με στενό γατάκι - και στο κουλούρι δύσκολα μπαίνεις, διότι δεν βάζει lub κτλ και σου κάνει τρίπλες). . . την πήρα τη Δευτέρα για μία ακόμη φορά, αλλά θα την κόψω μέχρι να μεγαλώσει και να ωριμάσει. . . Γενικά έχει γούστο, αλλά μόλις πάρει τα λεφτά (δραματικά - μερικές φορές) αλλάζει. . . π.χ. (από προσωπική εμπειρίες) με ρωτάει συνεχώς εάν τελείωσα, ότι την πονάω/σκίζω, ότι δεν της αρέσει να την φιλούν, να τις πιάνουν τα βυζιά . . . και άλλα τέτοια παιχνιδίσματα. Ελπίζω να "μεγαλώσει", δίοτι είναι απλά πάρασ πολύ όμορφη κοπέλα (για τα γούστα μου) - κρίμα :- :'( 
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
... και εγώ πέρασα από Γερανίου .... και επειδή σκόπευα να αποσυρθώ για κανένα μήνα.. τσίμπησα την κοντή (Μαρία) ... αλλά στο δρόμο βρήκα τη Λαβίνια... και κάναμε μια παρτουζίτσα!!
ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ!! (αφού βυζαίνουμε το ίδιο βυζί!!!) ΤΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ...

και τώρα μου λέτε ότι Η Λιλη γυρισε απο το Ναυπλιο!...

...η Χρεοκωπία (μου)  είναι σίγουρη!!

Φίλε kazana, μπορείς να μου περιγράψεις την Λαβίνια, δίοτι θέλω να την τιμήσω και από τις κριτικές καταλαβαίνω ότι είναι φιλότιμη/καλή (όχι ξεπέτα). Thx!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η δική μου πιθανότητα χρεοκωπίας να δεις . . . τείνει στο 1 a(lmost) s(ure). . . . ;) 
 

zigzig

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2007
Μηνύματα
59
Like
2
Πόντοι
0
προχθες το βραδυ κανοντας μια γυρα αργα το βραδυ δεν επαιζε τιποτα ιδιαιτερο στην σολωνος και γενικως μια ησυχια επικρατουσε. ανεβαινοντας απο μαρνης και στριβοντας καματερου ηταν δυο ψηλες . η μια πολυ αδυνατη αλλα η αλλη ειχε πολυ καλο κορμι και μαλλι μεχρι τους ωμους. την ψωνισε ενας και πηγαν σε ξενοδοχειο ακρβως απο πανω στην αριστοτελους. ξερουμε τιποτα για αυτην... δεν φαινοταν για ζακι παντως με μια γρηγορη ματια..
 

Simpleton

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα κατά τις 11:30 στη Γερανίου , όπου κατάφερα για πρώτη φορα στη ζωή μου να φάω άκυρο από πουτάνα , από
το λεγόμενο "πιτσιρίκι" , anyway. Πέραν αυτής βρίσκονταν οι δύο ψηλές ξανθιές , δύο μαυρούλες και λοιπά τσιγγανοειδή .
Κατηφορίζοντας τη Σωκράτους , φτάνοντας στο γνωστό περίπτερο , η Λίλη και η Μίμα συν αρκετές ακόμα , οι περισσότερες
αδιάφορες . Αυτά ...
Α, και στη Λαυρίου 5-6 ακόμα συνηθισμένες φάτσες , τίποτα ιδιέταιρο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Την πήρα κι εγώ τη Λιλή, γλυκιά κοπελίτσα, πάσχει στα δόντια, αλλά είναι καθαρή και τα κάνει όλα. Βάζει και μουσικούλα από το i pod, τον βάζει στο κωλαράκι με λίγο σάλιο μόνο. Γλωσσόφιλα δίνει άμα σε συμπαθήσει και τα παίρνει και στο στόμα. Μετά κάνει μπανάκι. Εμένα μου ζήτησε 50 ευρώπουλα σύν 10 το ξενοδοχείο.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα κατά τις 11:30 στη Γερανίου , όπου κατάφερα για πρώτη φορα στη ζωή μου να φάω άκυρο από πουτάνα , από
το λεγόμενο "πιτσιρίκι" , anyway. Πέραν αυτής βρίσκονταν οι δύο ψηλές ξανθιές , δύο μαυρούλες και λοιπά τσιγγανοειδή .
Κατηφορίζοντας τη Σωκράτους , φτάνοντας στο γνωστό περίπτερο , η Λίλη και η Μίμα συν αρκετές ακόμα , οι περισσότερες
αδιάφορες . Αυτά ...
Α, και στη Λαυρίου 5-6 ακόμα συνηθισμένες φάτσες , τίποτα ιδιέταιρο

Φίλε, ελπίζω να μη γίνομαι αδιάκριτος, αλλά γιατί έφαγες άκυρο!!! Θέλω να δοκιμάσω αύριο το "πιτσιρίκι"  :knockinb:. Το είδα και χτες, αλλά προτίμησα να πάω να πάρω τη Λίλη.
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Την πήρα κι εγώ τη Λιλή, γλυκιά κοπελίτσα, πάσχει στα δόντια, αλλά είναι καθαρή και τα κάνει όλα. Βάζει και μουσικούλα από το i pod, τον βάζει στο κωλαράκι με λίγο σάλιο μόνο. Γλωσσόφιλα δίνει άμα σε συμπαθήσει και τα παίρνει και στο στόμα. Μετά κάνει μπανάκι. Εμένα μου ζήτησε 50 ευρώπουλα σύν 10 το ξενοδοχείο.

Αυτή είναι η ταρίφα της εάν θέλεις foul service (δηλ. γατάκι + κουλουράκι + 1/2ωρίτσα/άνεση χρόνου). Μερικοί λένε (όπως εσύ) ότι περιλαμβάνεται στο 50ρικο ελεύθερο στοματικό + πιτσίλισμα στο στόμα. . . δεν ξέρω . . . Αλλά είναι καθαρή, σ'εμένα αλλάζει και καπότα από το κουλουράκι στο γατάκι. . . Είναι στανταράκι-αστεράκι . . . . Μπράβο Λίλη, μακάρι να σε μιμηθεί η Μίμα.
 

Simpleton

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Φίλε, ελπίζω να μη γίνομαι αδιάκριτος, αλλά γιατί έφαγες άκυρο!!! Θέλω να δοκιμάσω αύριο το "πιτσιρίκι"  :knockinb:. Το είδα και χτες, αλλά προτίμησα να πάω να πάρω τη Λίλη.


Ούτε και 'γω κατάλαβα , την πλησιάζω λέω καλημέρα , τη ρωτάω "πάμε ;" και λεεί όχι .
"Δε θες;" και μου λεεί πάλι όχι . Τι διάολο στο Μεταξά της Κωστάντζας έπεσα ; Μπορεί να θέλει μόνο Πάκηδες τι να πω.......
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
[size=14pt]Γλωσσόφιλα δίνει[/size] άμα σε συμπαθήσει και [size=14pt]τα παίρνει και στο στόμα[/size].

Βρε σιχαμένε,
άμα τα παίρνει στο στόμα από σένα, τα έχει πάρει και από τον προηγούμενο, και από όλους τους προηγούμενους.
Στο ΙΔΙΟ στόμα.

Σε αυτό το στόμα λοιπόν πας εσύ και δίνεις γλωσόφιλα?

Ου να μου χαθείς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom