Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Βόλτα χθες απο Σόλωνος γύρο στις 3π.μ.

Τέρμα Σόλωνος στη διαστάυρωση με Μάρνης εκεί στο Γερμανό (απέναντι από την πλατεία Βλαθης) πέτυχα πάλι τον ξανθό άγγελο. Ρε τι εργαλείο είναι αυτό? Ξενέρωσα βέβαια γιατί γύρισε και είπε 60 ευρώ συν το ξενοδοχείο (πρέπει να είναι 10 ευρώ)

Την προηγούμενη φορά το είχε στα 50 ευρώ.

Τι σχεση εχει η Σολωνος με την Μαρνη?
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Aπο πιατσα δεν αξιζει να δινεις πανω απο 50 euro.Kαι αυτα συμπεριλαμβανομενου κωλου...
Εχει γαμηθει η πιατσα και απο 10 ευρω τωρα ζητανε 30-50.....!!!!!!!
Να κανετε παζαρια,ολες θα τη κατεβασουν τη τιμη.
 

asemere

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες....
κατεβενα την Σολωνος πριν 3 ημερες στης 11.30 και στο τελος της σολωνος σκαει ενας ξανθος αγγελος !!!!!!
μου φυγανε τα τιμονια τα φωτα !!!!!!
ΑΓΓΕΛΟΣ!!!!!!
δεν εκανα κατι γιατι ειχα μαζι μου ....μουνιτσα!!!!!
εγω θα ξαναπερασω...εαν περασει αλλος συναγωνιστης να μας πει !!!!!

Την είδα κι εγώ. Κάθεται στη γωνία που στρίβουν όλοι για Στουρνάρη σωστά;
Πήγα να καρφωθώ με τη μηχανή εξαιτίας της. :2funny:
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Την είδα κι εγώ. Κάθεται στη γωνία που στρίβουν όλοι για Στουρνάρη σωστά;
Πήγα να καρφωθώ με τη μηχανή εξαιτίας της.


Πιστευω οτι εννεοιτε την μικρη Αλβανιδα, με το κοντο ξανθο μαλλακι. Οντως ομορφη κοπελλα, αλλα με σκαμπανεβασματα στην συμμετοχη της στο κρεβατι. Αναλογα με την ορεξη της, μπορει να ειναι απιθανη  :knockinb: εως απαραδεκτη  :headbang:. Παντος, ειναι ιδιαιτερα καλη για την περιοχη. Κορμι με σωστες αναλογιες, νεανικοτατο, σφιχτο. Παρ'ολα αυτα, ταριφα στα 60€ ειναι πολλα για την συγκεκριμενη περιοχη.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ε, ναι έχουν πέσει οι αντικειμενικές αξίες...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μήπως πρεπει πια το Αθηνόραμα και το Εξοδος, αντι να γραφουν μονο για μαγαζια, να εχουν και κεφάλαιο "πουτανες Σολωνος"?
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Μήπως πρεπει πια το Αθηνόραμα και το Εξοδος, αντι να γραφουν μονο για μαγαζια, να εχουν και κεφάλαιο "πουτανες Σολωνος"?
με ονοματα και αξιολογησεις με αστεράκια ε???ρε συναγωνιστές μήπως ήρθε η ώρα το site να γίνει καθημερινή εφημερίδα????χαχαχαχα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Kαλημερα  στην Γ.ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΥ  εμφανιστηκε  ελληνις  που ζητει 30ευρω για πιπα + 10 για ακαποτα ομως οταν λες οκ  αλλα μονο  πιπα ςου λεει τςου βρε  ουστ προσοχη μπαδερς 
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Γεια σας συντρόφια. Για το ξανθό αλβανάκι στη στροφή Μάρνης που κάνει πιάτσα μετά τις 11 το βράδυ και ζητάει 50 γιούργια το έχω πάρει αλλά είναι ξενέρα και βαριέται. Έχει ένα καλό ότι είναι πολύ καθαρή. 
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
εχθές το μεσημέρι γύρω στης 4 χαλκοκονδυλη και σωκράτους σε ενα καφε που  έχει καθοτανε ενα ξανθο με μακρία μαλλία γύρω στα 45 με βύζους 4άρια καλο κομματι εγω πρωτη φορα την ειδα ,δεν ρωτησα τη παίζει γιατι καθοταν στο καφε, ξερει κανεις κατι;
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
εχθές το μεσημέρι γύρω στης 4 χαλκοκονδυλη και σωκράτους σε ενα καφε που  έχει καθοτανε ενα ξανθο με μακρία μαλλία γύρω στα 45 με βύζους 4άρια καλο κομματι εγω πρωτη φορα την ειδα ,δεν ρωτησα τη παίζει γιατι καθοταν στο καφε, ξερει κανεις κατι;
Καθε μερα φερνει βολτες εκει και σε παει στο ξενοδοχείο της Σωκρατους πιο πανω απ οτι εχω δει. Δεν εχω ρωτησει τιμες .Εχει ομως δουλεια αυτή γιατι βλεπω οτι την πλησιαζουν αρκετοί
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Καθε μερα φερνει βολτες εκει και σε παει στο ξενοδοχείο της Σωκρατους πιο πανω απ οτι εχω δει. Δεν εχω ρωτησει τιμες .Εχει ομως δουλεια αυτή γιατι βλεπω οτι την πλησιαζουν αρκετοί

ναι όντως εκει τριγυρναει και καθεται εκει στο καφε στη γωνια....ειναι καλο κομματι αν και δεν την εχω δοκιμασει....30 παιρνει μαζι με το ξενοδοχειο...θελω να τη δοκιμασω μια μερα...

και εχει 2-3 μερες στο σουβλατζιδικο ποθ ειναι διπλα απο το χριστιανα το ξενοδοχειο κυκλοφορει μια αλλη ξανθια με κατι φανταχτερα ροζ μπλουζακια....γυρω στα 35...και αυτη πρεπει να λεει...την εχει παρει κανεισ?
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα κατα της 3πμ, στο τελος του σόλονος εκει που μαζευονται η περισοτερες μαζι. ηταν μια βουλγαρα με πολυ ωραιο προσοπο, και το σωμα πολυ καλο οταν ηταν ντυμενη αν και ειχε  μικρα  :tits: που το καταλαβαινεις αφου γδυθει αλλα δεν με πειραζε επειδι ειχε πολυ γλυκο και ομορφο προσοπο. ηταν 60 ευρο για 20 λεπτα στο ξενοδοχειο συν 18 για το δωματιο. και με 50 ευρω την  :fuck1: στο αμαξι στο πάρκινγκ εκεί κοντά αλλά δεν αξίζει κατά την γνώμη μου. Είχαμε πολύ καλή χημεία όποτε περάσαμε καλά και το ευχαριστήθηκα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σημερα κατα της 3πμ, στο τελος του σόλονος εκει που μαζευονται η περισοτερες μαζι. ηταν μια βουλγαρα με πολυ ωραιο προσοπο, και το σωμα πολυ καλο οταν ηταν ντυμενη αν και ειχε  μικρα  :tits: που το καταλαβαινεις αφου γδυθει αλλα δεν με πειραζε επειδι ειχε πολυ γλυκο και ομορφο προσοπο. ηταν 60 ευρο για 20 λεπτα στο ξενοδοχειο συν 18 για το δωματιο. και με 50 ευρω την  :fuck1: στο αμαξι στο πάρκινγκ εκεί κοντά αλλά δεν αξίζει κατά την γνώμη μου. Είχαμε πολύ καλή χημεία όποτε περάσαμε καλά και το ευχαριστήθηκα.

Ενώ άξιζαν τα λεφτά που έδωσες για 20 λεπτά στο ξενοδοχείο;;;
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
έχεις δίκιο οτι σχεδόν 80 ευρω σύνολό είναι πολλά για μια φορά, αλλά μου άρεσε αυτή η κοπέλα πάρα πολύ, πιο πολύ από καπιες που βρίσκω σε studio και σίγουρα πολύ πιο καλές aπo ότι θα σου φέρνανε για τα ιδία λεφτά στο σπίτι σου.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δεν σκαμπάζω και πολλά από πιάτσες... αλλά αφού περάσαμε (παρέα με τον Cheyenne) από τον παράδρομο της Συγγρού...

Στο δρόμο πήγαιναν στα πόστα τους μια γυφτο-Βουλγάρα (?) και ένα CD (?)... νομίζω αράζουν στη γωνία Αριστοτέλους και Συγγρού...   :) :) :)

Στο ύψος του Kinky Opera (λίγο πιο χαμηλά)... το σημείο όπου μπορεί κανείς να βρεί τη Χαρά (κυριολεκτικά και ίσως και μεταφορικά)... Ξανθιά, με ωραίο σώμα... κουκλίτσα!  :grin: :grin: :grin:

Πιο χαμηλά... Ευαγγελιστρίας και Συγγρού... ένα ζαβό χόρευε (?) ή νόμιζε ότι με αυτό τον τρόπο που κουνιέται θα προσελκύσει πελάτες... χάλια... κοντή, κόκκινη φούστα... σαν μαγιώ ήταν... χαρακτηριστικό: η γαμψή μύτη...  :headbang: :headbang: :headbang:

Σύντομα βαρεθήκαμε και φύγαμε...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
έχεις δίκιο οτι σχεδόν 80 ευρω σύνολό είναι πολλά για μια φορά, αλλά μου άρεσε αυτή η κοπέλα πάρα πολύ, πιο πολύ από καπιες που βρίσκω σε studio και σίγουρα πολύ πιο καλές aπo ότι θα σου φέρνανε για τα ιδία λεφτά στο σπίτι σου.

Ναι αλλά αυτές στα studio ξέρεις τουλάχιστον ότι είναι καθαρές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom