Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

hunterS3

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για πες ρε σύντροφε hS3 που ακριβώς στη Σόλωνος κάνει πιάτσα το μελαχρινό αδύνατο με το ωραίο κωλαράκι και τις πίπες?
Φιλε Larson! εγω την βρισκω συνγθως στα τελη της Σολωνος εκει που στριβουμε για Στουρναρη(για πλαινη εισοδο πολυτεχνειου δηλαδη) πανω στη σολωνος ειναι αμεσως πριν στριψεις!Γραψε να μου πεις εντυπωσεις!Καλες τσαρκες man!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει παρει κανεις μια βουλγαρα ειναι περι τα 60 ευρω παιρνει ονομα μου διαφευγει hotel attiki σε παει και βρισκεται επι της σολωνος και λιγο μετα τη θεμιστοκλεους...
χαρακτηριστικα χθες φοραγε ενα κολαν καφε,και εχει κολαρα οποιος εθεαθη θα καταλαβε την πηρα τη παρασκευη συνολο 80 αλλα κολο δε δινει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
εχει παρει κανεις μια βουλγαρα ειναι περι τα 60 ευρω παιρνει ονομα μου διαφευγει hotel attiki σε παει και βρισκεται επι της σολωνος και λιγο μετα τη θεμιστοκλεους...
χαρακτηριστικα χθες φοραγε ενα κολαν καφε,και εχει κολαρα οποιος εθεαθη θα καταλαβε την πηρα τη παρασκευη συνολο 80 αλλα κολο δε δινει...

Καλά ρε συναγωνιστή, αφού την πήρες τελικά γιατί ρωτάς αν την έχει πάρει κανείς, θα μας τρελάνεις;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
το κανονιζουμε για τεταρτη αν μπορεις 1300-1600 καπου εκει αναμεσα

Ρε συναγωνιστή βάλε & καμιά άνω κάτω τελεία, όπως το είδα βιαστικά δεν το κατάλαβα ότι ήταν ώρα & νόμισα ότι είσαι διατεθειμένος να ξοδέψεις 1300 - 1600 ευρώ & ήμουν έτοιμος να σου καβατζωθώ :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Συναγωνιστή hs3 έκανα δύο τσάρκες το σαββατοκύριακο για το μελαχρινό αλλά δυστυχώς μόνο μπάζα βρίκα χοντρές αλβανίδες και γύφτισες. Μάλλον καθημερινή θα κατέβω όπως έκανες κι΄ εσύ και θα σας ενημερώσω, Μία Ρουμάνα στα 19-20 χρόνων καστανή αδύνατη κάνει πιάτσα γωνία Γ΄Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου και πρώτη φορά εμφανίστικε στη πιάτσα της περιοχής. Τη συνάντησα το περασμένο Σάββατο στις μια το βράδυ, πολύ ωραίο μουνί μιλάει ελάχιστα ελληνικά και γύρευε 50 γιούργια και 15 το ξενοδοχείο, ξέρει κανείς κάτι γι αυτήν? 
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Συναγωνιστή hs3 έκανα δύο τσάρκες το σαββατοκύριακο στη Σόλωνος για το μελαχρινό αλλά δυστυχώς μόνο μπάζα βρίκα χοντρές αλβανίδες και γύφτισες. Μάλλον καθημερινή θα κατέβω όπως έκανες κι΄ εσύ και θα σας ενημερώσω, Μία Ρουμάνα στα 19-20 χρόνων καστανή αδύνατη κάνει πιάτσα γωνία Γ΄Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου και πρώτη φορά εμφανίστικε στη πιάτσα της περιοχής. Τη συνάντησα το περασμένο Σάββατο στις μια το βράδυ, πολύ ωραίο μουνί μιλάει ελάχιστα ελληνικά και γύρευε 50 γιούργια και 15 το ξενοδοχείο, ξέρει κανείς κάτι γι αυτήν? 
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει παρει κανεις μια βουλγαρα ειναι περι τα 60 ευρω παιρνει ονομα μου διαφευγει hotel attiki σε παει και βρισκεται επι της σολωνος και λιγο μετα τη θεμιστοκλεους...
χαρακτηριστικα χθες φοραγε ενα κολαν καφε,και εχει κολαρα οποιος εθεαθη θα καταλαβε την πηρα τη παρασκευη συνολο 80 αλλα κολο δε δινει...
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι ώρα αρχίζουν και κάνουν πιάτσα στη Σόλωνος?
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
εχει παρει κανεις μια βουλγαρα ειναι περι τα 60 ευρω παιρνει ονομα μου διαφευγει hotel attiki σε παει και βρισκεται επι της σολωνος και λιγο μετα τη θεμιστοκλεους...
χαρακτηριστικα χθες φοραγε ενα κολαν καφε,και εχει κολαρα οποιος εθεαθη θα καταλαβε την πηρα τη παρασκευη συνολο 80 αλλα κολο δε δινει...

αν λες μια μελαχροινη γυρω στα 25 που κανει πιατσα ψηλα πριν το χημειο .... πολυ μουνι ! την ειδα και εγω αλλα εκει που καθεται αδυνατον να σταματησω με το αμαξι....ειδικα αυτη την εποχη που στο κολωνακι γινεται χαμος και εχει πολυ κινηση ολες τις ωρες.
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι λογικά αυτή που πήρα εγώ...μου είπε είναι 19.5 . πολύ όμορφη, αλλά είναι λίγο ακριβά με το ξενοδοχείο. 80 ευρώ.
Θα μου πει καπιος τι ώρα βγαίνουν στην πιάτσα? 12- 1?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
αν λες μια μελαχροινη γυρω στα 25 που κανει πιατσα ψηλα πριν το χημειο .... πολυ μουνι ! την ειδα και εγω αλλα εκει που καθεται αδυνατον να σταματησω με το αμαξι....ειδικα αυτη την εποχη που στο κολωνακι γινεται χαμος και εχει πολυ κινηση ολες τις ωρες.

Γιατί φοβάσαι μη σε δουν; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Είναι λογικά αυτή που πήρα εγώ...μου είπε είναι 19.5 . πολύ όμορφη, αλλά είναι λίγο ακριβά με το ξενοδοχείο. 80 ευρώ.
Θα μου πει καπιος τι ώρα βγαίνουν στην πιάτσα? 12- 1?

Άσε ρε φίλε 80 ευρώ για πουτάνα από πιάτσα. Ρε όσο μουνιά & να είναι αυτές ρίχνετε μαύρο μήπως & καταλάβουν τη μαλακία τους.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αν λες μια μελαχροινη γυρω στα 25 που κανει πιατσα ψηλα πριν το χημειο .... πολυ μουνι ! την ειδα και εγω αλλα εκει που καθεται αδυνατον να σταματησω με το αμαξι....ειδικα αυτη την εποχη που στο κολωνακι γινεται χαμος και εχει πολυ κινηση ολες τις ωρες.
πιο κατω μετα τη θεμιστοκλεους
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, θα μου πει κανεις τι ώρα αρχίζουν και βγαίνουν στη Σόλωνος?
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
γύρω στα  μεσάνυχτα παίχτη.....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Παιδιά, θα μου πει κανεις τι ώρα αρχίζουν και βγαίνουν στη Σόλωνος?
ρε μαγκες κατι ερωτησεις ειναι για να  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και μετα μου τη λεει ο αλλος γιατι ρωταω για την εμμυ καλα μιλαμε πολυ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:          ο τυπος
...δεν υπαρχει οικονομικη κριση υπαρχει    ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom