Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ακουσα στις ειδήσεις οτι μαζέψανε τα κορίτσια μας ...170 τον αριθμό ....ξέρεις κανείς περισσότερα ? η θα το καταλάβουμε απο τις αδειες πιάτσες?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ακουσα στις ειδήσεις οτι μαζέψανε τα κορίτσια μας ...170 τον αριθμό ....ξέρεις κανείς περισσότερα ? η θα το καταλάβουμε απο τις αδειες πιάτσες?
Μαζεψανε 170 πιατσουδες?  :o :o :o :o Σιγουρα ακουσες τριψηφιο αριθμο?  :o :o :headbang: :headbang:

Αμαννννννν, μου φαινεται ο,τι γαμησαμε, γαμήσαμε τωρα τέρμα...
Οχι πως εχω παρει πιοατσουδες, αλλά λογικα θα επεκταθει η ζημια και στα αγαπημενα μας(μου) σπιτάκια με τον καριολη τον Καμίνη  :birdman:

Καιρος για πορνομεταναστευση  :huh:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Μαζεψανε 170 πιατσουδες?  :o :o :o :o Σιγουρα ακουσες τριψηφιο αριθμο?  :o :o :headbang: :headbang:

Αμαννννννν, μου φαινεται ο,τι γαμησαμε, γαμήσαμε τωρα τέρμα...
Οχι πως εχω παρει πιοατσουδες, αλλά λογικα θα επεκταθει η ζημια και στα αγαπημενα μας(μου) σπιτάκια με τον καριολη τον Καμίνη  :birdman:

Καιρος για πορνομεταναστευση  :huh:
Μηπως ειναι τα 170 ατομα (κοπελες,οδηγοι,αρχηγος,αστυνομικοι που τα επιαναν) που επιασαν απο ενα κυκλωμα με εδρα το Χαιδαρι;Δεν νομιζω οτι ειχε σχεση με πιατσες κλπ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μηπως ειναι τα 170 ατομα (κοπελες,οδηγοι,αρχηγος,αστυνομικοι που τα επιαναν) που επιασαν απο ενα κυκλωμα με εδρα το Χαιδαρι;Δεν νομιζω οτι ειχε σχεση με πιατσες κλπ
Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι, το ακουσα κι εγω οτι πιαστηκε κυκλωμα, στριποβιζιτούδων και προαγωγων κτλ.

Αλλά όσο να ναι ειναι να μην τρομοκρατεισαι? Θα μας το κοψουν και το  :zfuck: :zfuck: σε λιγο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι, το ακουσα κι εγω οτι πιαστηκε κυκλωμα, στριποβιζιτούδων και προαγωγων κτλ.

Αλλά όσο να ναι ειναι να μην τρομοκρατεισαι? Θα μας το κοψουν και το  :zfuck: :zfuck: σε λιγο.

Ρε μην ψαρώνετε. Πουτανόπιατσες υπάρχουν σε όλες τις χώρες της Ευρώπης μέχρι & στις μεγάλες πρωτεύουσες. Τα στέκια μόνο μπορεί να αλλάξουν.
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
ακουσα στις ειδήσεις οτι μαζέψανε τα κορίτσια μας ...170 τον αριθμό ....ξέρεις κανείς περισσότερα ? η θα το καταλάβουμε απο τις αδειες πιάτσες?

Παίδες δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι η είδηση αλλά σήμερα Καποσιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου, από εκεί που είχε κάθε απόγευμα 4-5 κορίτσια, σήμερα δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ. Ή μάλλον σχεδόν τίποτα καθώς στο ΑΠΕΝΑΝΤΙ πεζοδρόμιο ήταν γεμάτο μαυρούλες...

Και να ρωτήσω με την ευκαιρία, σε αυτές τις 4-5 που ανέφερα παραπάνω, βλέπω 1 στις 2 φορές και ένα μελαχρινό με καρέ, πιτσιρίκα και όσο πρόλαβα να δω αρκετά ομορφούλα. Σας λέει κάτι??? Και αν ναι τι λέει στην δράση???
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ρε μη μασατε...ειναι μεχρι να ερθει στα πραγματα ο σοσια-ληστης καμινης και να τα πιασει αυτος κι οι συνεργατες του..λαδακι θελει το γραναζι για να δουλεψει σωστα.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
κλασσικες μεθοδοι οταν αλλαζουν τα προσωπα... :dancing: :dancing:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Παίδες δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι η είδηση αλλά σήμερα Καποσιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου, από εκεί που είχε κάθε απόγευμα 4-5 κορίτσια, σήμερα δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ. Ή μάλλον σχεδόν τίποτα καθώς στο ΑΠΕΝΑΝΤΙ πεζοδρόμιο ήταν γεμάτο μαυρούλες...

Και να ρωτήσω με την ευκαιρία, σε αυτές τις 4-5 που ανέφερα παραπάνω, βλέπω 1 στις 2 φορές και ένα μελαχρινό με καρέ, πιτσιρίκα και όσο πρόλαβα να δω αρκετά ομορφούλα. Σας λέει κάτι??? Και αν ναι τι λέει στην δράση???
  Εχει πορειες σημερα απο αναρχια και μαλλον επιδει εχει πολλα στρουμφακια εξω να μην βγηκαν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε μη μασατε...ειναι μεχρι να ερθει στα πραγματα ο σοσια-ληστης καμινης και να τα πιασει αυτος κι οι συνεργατες του..λαδακι θελει το γραναζι για να δουλεψει σωστα.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
κλασσικες μεθοδοι οταν αλλαζουν τα προσωπα... :dancing: :dancing:
τυπε οι σοσιαλιστες ειναι γνωστο οτι ειναι προοδευτικοι και ανοιχτομυαλοι ανθρωποι :2funny:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Παντως χτες Πέμπτη το απογευμα περαστικός -
ήταν  ολες -----> λαυριου στα λεωφορεία- και πιατσα  γιουρομπανκ  εκει
Προσοχή --μια ωραία μελαχροινη με μαυρο μακρύ μαλλί,  μαυρο φορεμα μινι και μποτες , φιλιοταν  και  τσακωνόταν  εναλλάξ :headbang:
επι πολλή  ώρα με εναν  κοντο  γεροδεμενο γκομενο- νταβατζη
πιο κατω Καποδιστριου και 3ης Σ-  αλβανίδες  τσακωνόντουσαν με τις μαύρες  για το ποια ομαδα  πάρει  το  εκεί πεζοδρομιο  (αυτο προς πατησίων) ..
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Παντως χτες Πέμπτη το απογευμα περαστικός -
ήταν  ολες -----> λαυριου στα λεωφορεία- και πιατσα  γιουρομπανκ  εκει
Προσοχή --μια ωραία μελαχροινη με μαυρο μακρύ μαλλί,  μαυρο φορεμα μινι και μποτες , φιλιοταν  και   τσακωνόταν  εναλλάξ :headbang:
επι πολλή   ώρα με εναν  κοντο  γεροδεμενο γκομενο- νταβατζη
πιο κατω Καποδιστριου και 3ης Σ-  αλβανίδες  τσακωνόντουσαν με τις μαύρες  για το ποια ομαδα  πάρει  το  εκεί πεζοδρομιο  (αυτο προς πατησίων) ..

Το πρωί επικρατούν οι λευκες, το βράδυ οι μαυρούκες και το σουρουπο... αλβανονιγηριανος πόλεμος  :ak: :ak:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Παρότι χθες έριξα μια παχιά μπας και κρατηθώ, πήγα και σήμερα στη Λαβίνια (Ζήνωνος και ένας άλλος πεζόδρομος γωνία, πάλι ξέχασα να κοιτάξω). Όπως πάντα φιλότιμη και καθαρή. Έβαλα στο μάτι και ένα αλβανάκι για την επόμενη φορά, θα ενημερώσω προσεχώς.  :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα κατά τις 00:40...

Στην Αχιλλέως, μεταξύ των οδών Μαραθώνος και Μυλλέρου, στην στάση του λεωφορείου... κάνανε πιάτσα δύο CD... ένα αδύνατο μαυρομάλλικο με άσπρο μπλουζάκι και μαύρο ελαφρύ πουλοβεράκι και mini φουστίστα επίσης μαύρη... Το άλλο CD ήταν πιο "νταρντάνικο"... και φουσκωτό...  :2funny: :2funny: :2funny:

Αρκετά πιο πάνω... πλατεία Βάθη... έξω από το κατάστημα Γερμανός... το γνωστό σημείο όπου κάνει πιάτσα μια ξανθούλα (αλβανίδα την κόβω...)! Όμορφο κορίτσι... καλό σωματάκι φαίνεται να έχει...  :hmm:  :cum:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ρε paiktoyra γραψε ακριβως το σημειο ΖΗΝΩΝΟΣ και το ονομα του πεζοδρομου καθως και το ονομα του ξενοδοχειου που πας και ξεκολιαζεις την ΛΑΒΙΝΙΑ και ποσο δινεις στην κοπελλα και ποσο στο ξενοδοχειο,και τι σου προσφερει η ΛΑΒΙΝΙΑ???
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Δεν τη ξεκολιάζω τη Λαβίνια, δεν δίνει κώλο, υποστηρίζει δε ότι είναι και παρθένα. Η μία άκρη της Ζήνωνος είναι η Αγ. Κωνσταντίνου, σωστά; Από αυτή την άκρη την παίρνεις και ακριβώς στην πρώτη γωνία, πεζόδρομος κι εκείνος, αράζουν τα κορίτσια γύρω γύρω. Το χοτέλ βρίσκεται στα αριστερά, στα 10 μέτρα. 20 τα κορίτσια + 10 το χοτέλ. Η Λαβίνια, δεν κάνει ακάποτο, δεν δίνει κώλο όπως είπα, αλλά είναι ψιλοπιτσιρίκα, όμορφη, και φιλική. Μην περιμένεις τίποτα έρωτες, θα ρίξεις μια τσαπού με το πάσο σου. Πρόσεχε όμως, στα πέριξ υπάρχουν καμιά 10αριά ακόμα κορίτσια, τσιγγάνες που δεν βλέπονται και κάποια αλβανάκια. Δεν γνωρίζω τις υπηρεσίες τους, κάνε μια καταδρομική και πες μου/μας. Τα κορίτσια δουλεύουν 10 πρωί με 10 το βράδυ.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
paiktoyra σε Ευχαριστω για την αναλυτικη ενημερωση και φυσικα μολις εχω προσωπικη αποψη , θα ενημερωσω. Θαθελα να σε ρωτησω το χοτελι ειναι καθολου καθαρο , η  να παρω και πενταντιν μαζι μου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom