Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Έχω τσεκάρει να αλλάζουν σεντόνια μετά από κάθε "συνάντηση". Αλλά και να πάρεις μια χλωρίνη μαζί δεν είναι κακό  :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ο.Κ  Ευχαριστω!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.113
Κριτικές
86
Like
3.678
Πόντοι
5.015
Παίδες το έχω ξαναρωτήσει αλλά νομίζω δεν είχα πάρει απάντηση, κάτι μουνάρες Αλβανίδες που έκαναν πιάτσα γωνία Καποδιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου & σε πήγαιναν στο ξενοδοχείο Lido ή Λητώ κάπως έτσι που είναι στη γωνία έχουν εξαφανιστεί ή μου φαίνεται; Η αλήθεια είναι ότι τις θυμάμαι να βγαίνουν απογευματάκι αυτές εκεί, όχι βράδυ & απόγευμα έχω να πάω καιρό αλλά νομίζω ότι έχουν εξαφανιστεί... Για πείτε οι γνώστες!
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Παίδες το έχω ξαναρωτήσει αλλά νομίζω δεν είχα πάρει απάντηση, κάτι μουνάρες Αλβανίδες που έκαναν πιάτσα γωνία Καποδιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου & σε πήγαιναν στο ξενοδοχείο Lido ή Λητώ κάπως έτσι που είναι στη γωνία έχουν εξαφανιστεί ή μου φαίνεται; Η αλήθεια είναι ότι τις θυμάμαι να βγαίνουν απογευματάκι αυτές εκεί, όχι βράδυ & απόγευμα έχω να πάω καιρό αλλά νομίζω ότι έχουν εξαφανιστεί... Για πείτε οι γνώστες!
την μαρινα θα λες.οντως που εχει παει :think:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Παίδες το έχω ξαναρωτήσει αλλά νομίζω δεν είχα πάρει απάντηση, κάτι μουνάρες Αλβανίδες που έκαναν πιάτσα γωνία Καποδιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου & σε πήγαιναν στο ξενοδοχείο Lido ή Λητώ κάπως έτσι που είναι στη γωνία έχουν εξαφανιστεί ή μου φαίνεται; Η αλήθεια είναι ότι τις θυμάμαι να βγαίνουν απογευματάκι αυτές εκεί, όχι βράδυ & απόγευμα έχω να πάω καιρό αλλά νομίζω ότι έχουν εξαφανιστεί... Για πείτε οι γνώστες!
  Μηπως πηγαν σε κανενα στουντιο η μμουρδελο ????
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Η Μαρινα οντως εχει εξαφανιστει, οπως και η Τινα. Αλλα εχει ακομα καμποσες οι οποιες εχουν ομως διαφορετικες βαρδιες και εχουν απλωθει στα περιξ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.181
Κριτικές
4
Like
1.668
Πόντοι
266
Παίδες το έχω ξαναρωτήσει αλλά νομίζω δεν είχα πάρει απάντηση, κάτι μουνάρες Αλβανίδες που έκαναν πιάτσα γωνία Καποδιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου & σε πήγαιναν στο ξενοδοχείο Lido ή Λητώ κάπως έτσι που είναι στη γωνία έχουν εξαφανιστεί ή μου φαίνεται; Η αλήθεια είναι ότι τις θυμάμαι να βγαίνουν απογευματάκι αυτές εκεί, όχι βράδυ & απόγευμα έχω να πάω καιρό αλλά νομίζω ότι έχουν εξαφανιστεί... Για πείτε οι γνώστες!

...Καλύτερα...οι περισσότερες είναι ΞΕΠΕΤΕΣ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.113
Κριτικές
86
Like
3.678
Πόντοι
5.015
...Καλύτερα...οι περισσότερες είναι ΞΕΠΕΤΕΣ.

Ναι αυτό το είχα ακούσει... Αλλά με κανα δυο είχα κολλήσει άσχημα, βέβαια δεν είχα επιχειρήσει να πάρω καμία & γιατί ήξερα ότι είναι ξεπέτες & γιατί αδέσποτες Αλβανίδες τις φοβάμαι για λόγους υγείας.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Ωπ, ωπ, για κανε περιγραφη για Τίνα!

Εγω ηξερα μια κοντο΄τλα μελαχροινη με βυζιά-ΠΟΙΗΜΑ.
H Τινα ειναι μια κοντη με καστανοξανθο μαλλι μπουκλες και ωραιο προσωπακι! Κολλητη της Μαρινας αλλα εχει εξαφανιστει τον τελευταιο καιρο.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
H Τινα ειναι μια κοντη με καστανοξανθο μαλλι μπουκλες και ωραιο προσωπακι! Κολλητη της Μαρινας αλλα εχει εξαφανιστει τον τελευταιο καιρο.
:( :(
Εγω ελεγα για μια κοπελιτσα που δουλευε φυλης και την ειχα πετυχει να κανει πιατσα και 3ης σεπτεμβρίου!!
Πραγματικα τρομερο μουνακι, με απιστευτα αγκομαχητά στον αγωνα
:- :'(
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
:( :(
Εγω ελεγα για μια κοπελιτσα που δουλευε φυλης και την ειχα πετυχει να κανει πιατσα και 3ης σεπτεμβρίου!!
Πραγματικα τρομερο μουνακι, με απιστευτα αγκομαχητά στον αγωνα
:- :'(
Δεν ειμαστε ολοι τοσο δυνατοι γαμιαδες σα και σενα γκαβλιαρι μου να τις κανουμε να αγκομαχουνε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.113
Κριτικές
86
Like
3.678
Πόντοι
5.015
:( :(
Εγω ελεγα για μια κοπελιτσα που δουλευε φυλης και την ειχα πετυχει να κανει πιατσα και 3ης σεπτεμβρίου!!
Πραγματικα τρομερο μουνακι, με απιστευτα αγκομαχητά στον αγωνα
:- :'(

Αν κοπέλες που δουλεύουν στη Φυλής δουλεύουν & ελεύθερα σε πιάτσες καταλαβαίνουμε πόσο ασφαλείς πρέπει να αισθανόμαστε σε θέματα υγιεινής στα μπουρδέλα...
 

Επισκέπτης
Παίδες το έχω ξαναρωτήσει αλλά νομίζω δεν είχα πάρει απάντηση, κάτι μουνάρες Αλβανίδες που έκαναν πιάτσα γωνία Καποδιστρίου με 3ης Σεπτεμβρίου & σε πήγαιναν στο ξενοδοχείο Lido ή Λητώ κάπως έτσι που είναι στη γωνία έχουν εξαφανιστεί ή μου φαίνεται; Η αλήθεια είναι ότι τις θυμάμαι να βγαίνουν απογευματάκι αυτές εκεί, όχι βράδυ & απόγευμα έχω να πάω καιρό αλλά νομίζω ότι έχουν εξαφανιστεί... Για πείτε οι γνώστες!

Oί καλές συνεχίζουν τήν καρριέρα τους σέ στουντιο-μπουρδέλλα.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Και τις κακες που τις πανε; στην χωματερη η για ανακυκλωση;;; Ολες εδω γυρναναι, και μας τα περνουν, χωρις να προσφερουν τιποτε οι ξεκολιαρες. Μονο φρου - φρου και αροματα ειναι και υποσχονται οτι κανουν αυτο και εκεινο, και μολις τα τσιμπησουν τα ψιλα στην καραμουναρα τους. Δ Ε Ν  παει αλλο ρε συναγωνιστες με τις καριολες, κατι πρεπει να κανουμε,αλλα ελα που ειναι γλυκο, το γαμημενο το  ΜΟΥΝΙ και μας εχουν εγκλωβηση σε αυτον τον στενωπο !!!  και ειδικα οταν ειναι παρανομο.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Και τις κακες που τις πανε; στην χωματερη η για ανακυκλωση;;; Ολες εδω γυρναναι, και μας τα περνουν, χωρις να προσφερουν τιποτε οι ξεκολιαρες. Μονο φρου - φρου και αροματα ειναι και υποσχονται οτι κανουν αυτο και εκεινο, και μολις τα τσιμπησουν τα ψιλα στην καραμουναρα τους. Δ Ε Ν  παει αλλο ρε συναγωνιστες με τις καριολες, κατι πρεπει να κανουμε,αλλα ελα που ειναι γλυκο, το γαμημενο το  ΜΟΥΝΙ και μας εχουν εγκλωβηση σε αυτον τον στενωπο !!!  και ειδικα οταν ειναι παρανομο.

Τύπε, τα φράγκα μετά το φίκι-φίκι.
Με την Γκαμπι στην 3ης Σεπτ μου έχει τύχει να της τα ΄δωσω στο ασνασερ όταν κατεβαίναμε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.504
Κριτικές
125
Like
6.968
Πόντοι
5.097
Αν κοπέλες που δουλεύουν στη Φυλής δουλεύουν & ελεύθερα σε πιάτσες καταλαβαίνουμε πόσο ασφαλείς πρέπει να αισθανόμαστε σε θέματα υγιεινής στα μπουρδέλα...

Έχει ρίσκα φίλε η ζωή του μπουρδελιάρη :grin: :grin:.Όλα τα ωραία στη μπουρδελο-ζωή κάπου βλάπτουν.Ας ελπίσουμε να μην είναι χοντρή η ζημιά :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom