Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
ρε παιδια και εγω θα ηθελα μια πληροφορια αν ξερετε κατι. ειχα πιασει κουβεντα παλια με μια στην 3η σεπτεμβριου εκει στο οκανα γυρω στα 30-40 την εκανα με ολοστρογγγυλη κολαρα που φοραει συνεχεια κολλητα κολαν και τετοια.τοτε μου ειχε πει 30 ευρο και 15 το χοτελ.εχω να την δω πολυ καιρο τωρα.ξερετε μηπως μηπως πηρε καμια μεταθεση? :pipa1:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ρε παιδια και εγω θα ηθελα μια πληροφορια αν ξερετε κατι. ειχα πιασει κουβεντα παλια με μια στην 3η σεπτεμβριου εκει στο οκανα γυρω στα 30-40 την εκανα με ολοστρογγγυλη κολαρα που φοραει συνεχεια κολλητα κολαν και τετοια.τοτε μου ειχε πει 30 ευρο και 15 το χοτελ.εχω να την δω πολυ καιρο τωρα.ξερετε μηπως μηπως πηρε καμια μεταθεση? :pipa1:
Αν και παιζει πολυ χοντροκολαρα εκει, μαλλον την Καρμεν λες φιλε μου, οπως την περιγραφεις ξανθια με ανοιχτοχρωμα ματια.
Εχει οντως εξαφανιστει.
 

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
ναι μαλλον αυτη πρεπει να ειναι φιλε.καστανοξανθη ηταν αλλα εχω να την δω μερες! αν την πετυχω θα σας ενημερωσω! :pipa1:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Εχει χαθει, παντως εχει παρει πολλα κιλα τελευταια και παλιοτερες κριτικες εδω δεν ηταν καλες, τοσο για την συμμετοχη της οσο και για την καθαριοτητα της.
Βεβαια εχει ενα λαγνο βλεμμα και χαμογελο που μπορει να σε παρασυρει απο το πεζοδρομιο στα γειτονικα χοτελια...
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
τιμη γενικα λεπτομεριες μπορεις ναδωσεις για το λαο
Συγνώμη για την καθυστερημένη ανταπόκριση, αλλά απουσίαζα. Η κοπέλα, αν σε δει καλοντυμένο, ζητάει 40, αλλά φαίνεται πως η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη. Στο δωμάτιο, δεν έχει και τις καλύτερες, αρχικές τοποθετήσεις. Επιδέχεται βελτιώσεων, όμως και ακολουθεί πιστά, όσα καταλαβαίνει ότι σου αρέσουν. Αν και νομίζω πως την πέτυχα σε περίοδο αναδουλειών, ξαναλέω πως δεν ήταν βιαστική. Ήταν τόσο καθαρή (για τα δεδομένα της περιχής), ώστε να κάνει εντύπωση.
 

ikaros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
28
Like
34
Πόντοι
10
καλισπερα συναθλητες! ημουν πριν κατα τις 11 στα γηπεδακια ποδοσφαιρου δεξια τελος της αλιμου και μολις τελειωα ειπα να κανω μια γυρα να δω αν υπαρχει κατι. λογω της ωρας πετυχα μονο μια ελληνιδα λιγα μετρα διλπλα στο ιμπεριαλ. θα την ελεγα milf προς mature μετρια γενικα. σαν γνωστος μπουρδελιαρης  :P σταματησα και ρωτησα και ζηταγε 30 ευρω μεσα στο αμαξι και 70 για ξενοδοχειο( 50 δικα της και 20 το ξενοδοχειο). οταν εφευγα παρατηρησα και ενα κοντομαλλο ξανθο πανω στην παραλιακη αλλα δυστυχως δεν ρωτησα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Επιτέλους γάμησα  :rockon: Πήγα το βραδάκι Ζήνωνος, στον άλλο πεζόδρομο που κάνει γωνία με τη Ζηνωνος και ύστερα από καιρό ήταν καλά. Εντάξει, είχε και κάτι τελειωμένες τσιγγάνες για μπόγια αλλά ήτανε και η Λαβίνια. 23 μου είπε και τόσο την έκανα, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, και κολάρα, μου θύμισε τη Ραμόνα. Τελικά είναι αδερφές. 20 εκείνη και 10 το χοτέλ, εντάξει, όχι κάνα τρελό γαμήσι, τα συνηθισμενα αλλά με καλή διάθεση και ήτανε και μουνάρα ή έτσι μου φάνηκε... Μπορεί να είναι και τσιγγανάκια, αλλά όποια μου λέει ότι είναι Ρουμάνα υποψιάζομαι μήπως είναι τσιγγανάκι.. Από το Πιτέ :tits:στι. Είχε και κάτι άλλα ξώφαλτσα που κοίταξα.
:tits:
 

gimeros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το ερώτημά μου αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic. Σήμερα κατά τις 13:30 στην παραλιακή στο ύψος του Μαρμαρίδη στον Άλιμο ήταν ψηλή, καστανή, σχετικά όμορφη που άκουγε ραδιόφωνο δήθεν αδιάφορα. 50 εκείνη και εξτρα το χοτελ. Ξέρει κάποιος κάτι; αξίζει; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
καλημερα χτες  12¨30 γ σεμτεβριου αλαβανις 35 καλογαμουμενη  40ευρω με λοκο λογο της γνωστης πλεων κρισης  με  παζαρι και τελοιομα στο στομα plus 10 ευρω χοτελ  οκ για φλοκια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
καλημερα χτες  12¨30 γ σεμτεβριου αλαβανις 35 καλογαμουμενη   40ευρω με λοκο λογο της γνωστης πλεων κρισης  με  παζαρι και τελοιομα στο στομα plus 10 ευρω χοτελ  οκ για φλοκια

Δηλαδή με 50 ευρώ κώλο & χύσιμο στο στόμα; Μάλλον πρόκειται για καμμένη γκόμενα ή τρελό μπαζάκι...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Δηλαδή με 50 ευρώ κώλο & χύσιμο στο στόμα; Μάλλον πρόκειται για καμμένη γκόμενα ή τρελό μπαζάκι...

Όχι ρε συνάδελφε Womanaholic,απλά μπήκαμε στις εκπτώσεις των Χριστουγέννων και δεν το καταλάβαμε :grin: :2funny:.Άντε να μιεωθούν κι άλλο να μας ανέβει το ηθικό  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
Όχι ρε συνάδελφε Womanaholic,απλά μπήκαμε στις εκπτώσεις των Χριστουγέννων και δεν το καταλάβαμε :grin: :2funny:.Άντε να μιεωθούν κι άλλο να μας ανέβει το ηθικό  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:
εχει πεσει πεινα λεμεεε
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
δεν ξερω αν εχει αναφερθει και παλιοτερα εδω μεσα...το τελευταιο διαστημα στη χαλκοκονδυλη στο υψος της γιουρομπανκ μεσημεριανες ωρες εχω παρατηρησει καποιες μιλφ-σχιστοματες που κανουν πιατσα...και τελευταια σαν να πληθαινουν ολο και περισσοτερο οι ασιατισες στις γνωστες πιατσες...... το χει τσεκαρει και κανεις αλλος αυτο?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
δεν ξερω αν εχει αναφερθει και παλιοτερα εδω μεσα...το τελευταιο διαστημα στη χαλκοκονδυλη στο υψος της γιουρομπανκ μεσημεριανες ωρες εχω παρατηρησει καποιες μιλφ-σχιστοματες που κανουν πιατσα...και τελευταια σαν να πληθαινουν ολο και περισσοτερο οι ασιατισες στις γνωστες πιατσες...... το χει τσεκαρει και κανεις αλλος αυτο?
Πρεπει να αναφερεσαι φιλε σε αυτες που λενετα παιδια στο θεμα για 'ΠΙΑΤΣΑ ΜΕ ΚΙΝΕΖΕΣ' οι οποιες περιφερονται στο κεντρο. Βεβαια εκει λενε για 2,3 κινεζες ενω οπως το λες πρεπει να εχουν αυξηθει.
Αυτες που εχουν ομως αισθητα μειωθει ειναι οι λευκες εκει, μου φαινεται, κατα την πρωινομεσημεριανη βαρδια.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
Πρεπει να αναφερεσαι φιλε σε αυτες που λενετα παιδια στο θεμα για 'ΠΙΑΤΣΑ ΜΕ ΚΙΝΕΖΕΣ' οι οποιες περιφερονται στο κεντρο. Βεβαια εκει λενε για 2,3 κινεζες ενω οπως το λες πρεπει να εχουν αυξηθει.
Αυτες που εχουν ομως αισθητα μειωθει ειναι οι λευκες εκει, μου φαινεται, κατα την πρωινομεσημεριανη βαρδια.
καλα μην νομιζεις οτι ειναι αρκετες και οτι ειναι ολες μαζι.....ειναι διασπαρτες και παντα μονες τους... βεβαια οσες εχω δει ειναι ανω των 40...ασε που μοιαζουν και ολους μεταξυ τους....
και τωρα αν περασεις απ το δρομο που εγραψα ολο και καποια θα δεις
παντως σιγα σιγα οι πιατσες γεμιζουν απ ολες τις φυλες του ισραηλ ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Όχι ρε συνάδελφε Womanaholic,απλά μπήκαμε στις εκπτώσεις των Χριστουγέννων και δεν το καταλάβαμε :grin: :2funny:.Άντε να μιεωθούν κι άλλο να μας ανέβει το ηθικό  :knockinb: :zfuck: :2funny: :2funny:

Τί να σου πω, πάντως στο γνωστό μαγαζάκι της Βάθης που ήμουν τις προάλλες δε διαπίστωσα κάτι τέτοιο... Ίσα - ίσα για να πάρω απ' τον κώλο μια Ρουμάνα που καπάρωσα ξεφραγκιάστηκα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τί να σου πω, πάντως στο γνωστό μαγαζάκι της Βάθης που ήμουν τις προάλλες δε διαπίστωσα κάτι τέτοιο... Ίσα - ίσα για να πάρω απ' τον κώλο μια Ρουμάνα που καπάρωσα ξεφραγκιάστηκα...
ενδιαφερον... για ποια μιλαμε? και ποσα εσκασες αν επιτρεπεται?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Και οι Αλβανίδες ειδικά...

Είναι επειδή έδωσε το σύνθημα ο Πρόεδρος στην διακαναλική για άνοιγμα ( :knockinb: :zfuck: :2on1:) στις νέες αγορές :grin: :grin:,Σκέψου να επενδύσουν οι κινέζες πουτάνες στην χώρα μας :sunglasses: :sunglasses:,μετά άντε γεια ελλεινίδες :birdman: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom