Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
189
Like
488
Πόντοι
21
Τι να σου πω δεν ξερω... και εγω αναρωτηθηκα αλλα πιστευω αυτη η κατηγορια ρωσοποντιων αισθανονται ανετα στα οικονομικα μαγαζια... ισως να δουλευουν κιολας εκει και μετα τη βσρδυα να βγαινουν.
Καλή οπτική θα το εξετάσω
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.195
Κριτικές
20
Like
3.731
Πόντοι
1.446
Σήμερα πήρα την Τατιάνα δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα (σοβιετικό γκιλφ - θωρηκτό παροπλισμένο, της Χαλκοκονδύλη)... Την προηγούμενη φορά τέλειωσα έμπειρο στο στόμα της και τα έφτυσε (μετά έκανε γαργάρες με στοματικό διάλυμα), προηγουμένως την είχα πάρει βέβαια μουνί και κώλο... Σήμερα τέλειωσα στο κωλάντερο της (με καπότα, η οποία βγήκε ελαφρώς σκατωμένη)...
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
13
Like
6.335
Πόντοι
2.046
Σήμερα πήρα την Τατιάνα δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα (σοβιετικό γκιλφ - θωρηκτό παροπλισμένο, της Χαλκοκονδύλη)... Την προηγούμενη φορά τέλειωσα έμπειρο στο στόμα της και τα έφτυσε (μετά έκανε γαργάρες με στοματικό διάλυμα), προηγουμένως την είχα πάρει βέβαια μουνί και κώλο... Σήμερα τέλειωσα στο κωλάντερο της (με καπότα, η οποία βγήκε ελαφρώς σκατωμένη)...
Αξιος..
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.463
Πόντοι
456
Babiw Claras !! Tο αηδια σκετη ειναι σχετικα το πως το βλεπει ο καθενας ,γουστα και διαστροφες !! Τωρα σχετικα με ταLIDL που λες με καποια ερευνα που εκανα δεν υπαρχουν τιποτα ΜΗΔΕΝ ,Δροσια κατω και ανω Κηφισια ,Μεταμορφωση ,Λυκοβριση ,Μαρουσι ,Εσυ που λες οτι τα ξερεις ολα ,πες ενα που εχεις ιδιαν γνωμη και ας μην ειναι στα Β Προαστια ,απλα ονομασε ενα .!!!!!!!!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.075
Πόντοι
2.256
Babiw Claras !! Tο αηδια σκετη ειναι σχετικα το πως το βλεπει ο καθενας ,γουστα και διαστροφες !! Τωρα σχετικα με ταLIDL που λες με καποια ερευνα που εκανα δεν υπαρχουν τιποτα ΜΗΔΕΝ ,Δροσια κατω και ανω Κηφισια ,Μεταμορφωση ,Λυκοβριση ,Μαρουσι ,Εσυ που λες οτι τα ξερεις ολα ,πες ενα που εχεις ιδιαν γνωμη και ας μην ειναι στα Β Προαστια ,απλα ονομασε ενα .!!!!!!!!!!
Όταν ο Μπόκολος έλεγε ότι τρολάρει, αυτόν εννοούσε, όχι εσένα!!! Πήρες σβάρνα τα lidl επειδή ο babis κάνει πλακίτσα;;;;
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
82
Like
279
Πόντοι
20
Σήμερα πήρα την Τατιάνα δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα (σοβιετικό γκιλφ - θωρηκτό παροπλισμένο, της Χαλκοκονδύλη)... Την προηγούμενη φορά τέλειωσα έμπειρο στο στόμα της και τα έφτυσε (μετά έκανε γαργάρες με στοματικό διάλυμα), προηγουμένως την είχα πάρει βέβαια μουνί και κώλο... Σήμερα τέλειωσα στο κωλάντερο της (με καπότα, η οποία βγήκε ελαφρώς σκατωμένη)...
Που αράζει ακριβώς φίλε μου..και τι ώρες..
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.195
Κριτικές
20
Like
3.731
Πόντοι
1.446

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.195
Κριτικές
20
Like
3.731
Πόντοι
1.446
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Αυτή είναι πιο οικονομική από τις Σοβιετικές gilf δηλαδή, που παίρνουν 30 δώσουν, δεν δώσουν κώλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
231
Πόντοι
1
Όσο όλες εκεί 30 και10 το ξενοδοχείο...
Εγώ 2 φορές που έχω πάρει, έχω δώσει 25+5 πάντως. Για έξω από τον Ορφέα λέω. Πιο πάνω μου ζητούσε μία μελαχρινή, ωραία βέβαια, 50 και το έριχνε μέχρι 35+5.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
123
Like
218
Πόντοι
21
Καταλαβαινω την γοητεια της πιατσας γενικα, βγαζει κατι το ρομαντικο η ατιμη... αλλα δεν ειναι λιγο καπως να δινεις σε κοπελες κατηγοριας μεταξουργειου τιμες που προσεγγιζουν στουντιοκοριτσα?
Και εγω τα ιδια κανω δηλαδη πανω στην στιγμη απλα τωρα πιο ψυχραιμος ειπα να το πω μηπως προφυλαξω κανεναν
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.229
Like
16.075
Πόντοι
2.256
Καταλαβαινω την γοητεια της πιατσας γενικα, βγαζει κατι το ρομαντικο η ατιμη... αλλα δεν ειναι λιγο καπως να δινεις σε κοπελες κατηγοριας μεταξουργειου τιμες που προσεγγιζουν στουντιοκοριτσα?
Και εγω τα ιδια κανω δηλαδη πανω στην στιγμη απλα τωρα πιο ψυχραιμος ειπα να το πω μηπως προφυλαξω κανεναν
Ποτέ δεν έδωσα πάνω από 20 € στο τρίγωνο. Μόνο σε μία που την κράτησα 45 λεπτά της έδωσα 30. Και σε κάτι άλλες που με άφηναν να τις φωτογραφίσω έδινα +5€. Αν είχα ψιλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom