Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Καλησπερα ΙΩΑΝΝΗ !!παντα σωστος ενημερωμενος και δικαιος !!!! ερωτηση τι νεα εχουμε απο την Κασσανδρα ,που ειναι που εχει παει και φυσικα ποτε επανερχεται στις επαλξεις ,για τον γνωστο αγωνα !!! Οπως απο τις παλιες σου σωστες σου υποδειξεις ( μην γελας ) δεν εχω βρει καμια !!! παρακληση εαν θελεις σε π μ τηλ και ονοματα γιατι 3 φορες που κατεβηκα ( μενω και βορεια ) δεν ετυχε η δεν βρηκα τιποτα αξιολογο. Θα χαρω πολυ να λαβω ενα π.μ . δικο σου , Ευχασριστω τα μαλα !!!!!!!!!!!

ισως η αιτία είναι οι ώρες που κατεβαίνω. Την Κασσάνδρα έχω να τη δω καιρό. Τη Δευτέρα που κατέβηκα εκτός από τους γνωστούς τράβελους και δύο γύφτισσες, η μια πανάθλια, η άλλη μόνο για ξεμπούκωμα, δεν πέτυχα κάτι αξιόλογο. Δεν μπορώ να καταλάβω που έχουν εξαφανιστεί. Πόλη με 5.000.000 κατοίκους και δεν υπάρχουν γαμεύσιμες πια
Καλησπερα !! και ευχαριστω , ενα τηλ. απο τις παλιες πουηταν καλυτερες απο τις υπαρχουσες χλεμπες ?? παντα σε π μ ?? δηλ. Μελινα (Ρωσιδα ) Δημητρα .Μαρια (Ν.Ερυθραια ) Αννα (Βουλγαρα ) και οτι εχεις σε τηλεφωνο γιατι δεν θα βεω ακρη και θα αναβοκατεβαινω τζαμπα και ειμαι βορειος , και παλι ευχαριστω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα ΙΩΑΝΝΗ !!παντα σωστος ενημερωμενος και δικαιος !!!! ερωτηση τι νεα εχουμε απο την Κασσανδρα ,που ειναι που εχει παει και φυσικα ποτε επανερχεται στις επαλξεις ,για τον γνωστο αγωνα !!! Οπως απο τις παλιες σου σωστες σου υποδειξεις ( μην γελας ) δεν εχω βρει καμια !!! παρακληση εαν θελεις σε π μ τηλ και ονοματα γιατι 3 φορες που κατεβηκα ( μενω και βορεια ) δεν ετυχε η δεν βρηκα τιποτα αξιολογο. Θα χαρω πολυ να λαβω ενα π.μ . δικο σου , Ευχασριστω τα μαλα !!!!!!!!!!!

ισως η αιτία είναι οι ώρες που κατεβαίνω. Την Κασσάνδρα έχω να τη δω καιρό. Τη Δευτέρα που κατέβηκα εκτός από τους γνωστούς τράβελους και δύο γύφτισσες, η μια πανάθλια, η άλλη μόνο για ξεμπούκωμα, δεν πέτυχα κάτι αξιόλογο. Δεν μπορώ να καταλάβω που έχουν εξαφανιστεί. Πόλη με 5.000.000 κατοίκους και δεν υπάρχουν γαμεύσιμες πια
Καλησπερα !! και ευχαριστω , ενα τηλ. απο τις παλιες πουηταν καλυτερες απο τις υπαρχουσες χλεμπες ?? παντα σε π μ ?? δηλ. Μελινα (Ρωσιδα ) Δημητρα .Μαρια (Ν.Ερυθραια ) Αννα (Βουλγαρα ) και οτι εχεις σε τηλεφωνο γιατι δεν θα βεω ακρη και θα αναβοκατεβαινω τζαμπα και ειμαι βορειος , και παλι ευχαριστω.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.541
Πόντοι
3.656
Καλησπερα !! και ευχαριστω , ενα τηλ. απο τις παλιες πουηταν καλυτερες απο τις υπαρχουσες χλεμπες ?? παντα σε π μ ?? δηλ. Μελινα (Ρωσιδα ) Δημητρα .Μαρια (Ν.Ερυθραια ) Αννα (Βουλγαρα ) και οτι εχεις σε τηλεφωνο γιατι δεν θα βεω ακρη και θα αναβοκατεβαινω τζαμπα και ειμαι βορειος , και παλι ευχαριστω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




Καλησπερα !! και ευχαριστω , ενα τηλ. απο τις παλιες πουηταν καλυτερες απο τις υπαρχουσες χλεμπες ?? παντα σε π μ ?? δηλ. Μελινα (Ρωσιδα ) Δημητρα .Μαρια (Ν.Ερυθραια ) Αννα (Βουλγαρα ) και οτι εχεις σε τηλεφωνο γιατι δεν θα βεω ακρη και θα αναβοκατεβαινω τζαμπα και ειμαι βορειος , και παλι ευχαριστω.
όχι, δεν παίρνω τηλέφωνα, εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Με ενοχλούσαν όταν δεν είχαν δουλειά
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.541
Πόντοι
3.656
για αρχή γιατι παρατηρεις τα πρεζακια; Δευτερον, ο λογος που παρακολουθεις τις γυναικες και σε ποια λεωφορεια μπαινουν το θεωρεις νορμαλ;
για αρχή, από που κι ως που θεωρείς ότι μπορείς να έχεις άποψη ποιες και τι είδους σεξεργάτριες πηδάει το κάθε μέλος;
Δευτερον, ανταλλάσσουμε πληροφορίες για τις υπηρεσίες που προσφέρουν, κόστος κλπ
τελικά αν είσαι γυναίκα, όπως υπονοεί το παρατσούκλι σου, το θεωρείς νορμάλ να συμμετέχεις σε ένα νήμα με τίτλο Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες);
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
για αρχή, από που κι ως που θεωρείς ότι μπορείς να έχεις άποψη ποιες και τι είδους σεξεργάτριες πηδάει το κάθε μέλος;
Δευτερον, ανταλλάσσουμε πληροφορίες για τις υπηρεσίες που προσφέρουν, κόστος κλπ
τελικά αν είσαι γυναίκα, όπως υπονοεί το παρατσούκλι σου, το θεωρείς νορμάλ να συμμετέχεις σε ένα νήμα με τίτλο Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες);
Ο αλλος γαμαει πρεζακια και βλεπει ποιες μπαινουν στα λεωφορεια και που κατεβαινουν αλλα εγω εχω το προβλημα χαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
244
Like
1.651
Πόντοι
201
Ο αλλος γαμαει πρεζακια και βλεπει ποιες μπαινουν στα λεωφορεια και που κατεβαινουν και εγω εχω το προβλημα χαχαχα
Δηλαδή ζηλευεις που δεν γαμαει εσενα κοπελιά ???? Ξεκινα να πίνεις πρέζα, και κατεβα ομονοια......και που ξερεις ????? μπορει να σου χαμογελασει η τυχη......θα τσεπωσεις και κανα δεκαρικο......:wink:
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
Δηλαδή ζηλευεις που δεν γαμαει εσενα κοπελιά ???? Ξεκινα να πίνεις πρέζα, και κατεβα ομονοια......και που ξερεις ????? μπορει να σου χαμογελασει η τυχη......θα τσεπωσεις και κανα δεκαρικο......:wink:
Με προλαβε η μανα σου δυστυχως
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ στο θέμα με το λεωφορείο μου φάνηκε παράξενο και εμένα και συμφωνώ μαζί της αλλά μάλλον γιατί μένω προς τα κει , οπότε το όλες οι γυναικες στο B12 είναι … με χάλασε, άλλο είμαι σε στο τρίγωνο κτλ κτλ άλλο στο λεωφορείο .

Από την άλλη όμως @eftyxia07 το αν προτιμά κάποιος τελειωμένα πρεζάκια, γιαγιάδες , παππούδες , χονδρές , skiny , λη 20αρες ΔΕΝ σε αφορά, και για αυτο καλα στην ειπε ο Μποκολος.

Κατα τα αλλα , δε νομίζω να είναι αγοράκι , ο λόγος που λεω ότι μάλλον δεν είναι αγοράκι αλλά ίσως κοριτσάκι είναι ο φόβος και καλά να δώσει ο άλλος χρήματα μπροστά. ΕΔΩ βέβαια ΔΙΑΦΩΝΩ κάθετα ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ χρήματα πριν συναντηθείς αλλά να ναι δίνεις πριν γαμίσεις. Ετσι ο ένας δε θα ψάχνει φάντασμα και η άλλη δε θα γαμιθει δωρεάν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.541
Πόντοι
3.656
Ο αλλος γαμαει πρεζακια και βλεπει ποιες μπαινουν στα λεωφορεια και που κατεβαινουν αλλα εγω εχω το προβλημα χαχαχα
και βέβαια έχεις πρόβλημα, αφού ενδιαφέρεσαι ποιος γαμάει ποια. Μήπως στεναχωριέσαι που προτιμάνε να γαμούν πρεζάκια, από να γαμούν εσένα; Και για να πλατύνω τις μηδαμινές γνώσεις σου για το θέμα, τα πρεζάκια γαμιούνται χωρίς φρένα, κι οποιοσδήποτε καταφέρει και περάσει την άμυνά τους (την οποία έχουν όλες οι σεξεργάτριες), ανταμείβεται πλουσιοπάροχα. Ουρλιαχτά, γρατζουνιές, σκίσε με, τις βλέπεις να σπαρταράνε σαν να έχουν πάθει επιληψία. Κάτι που δεν θα νιώσεις εσύ ποτέ. Και περιμένω την απάντηση τι δουλειά έχεις σε αυτό το νήμα
 

Panos_kat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια παρακολουθω καποιες μερες το ποστ εδω θελω να ρωτηση αυτη με τα γυαλακια μυωπειας τοτε σκιννη καστανοξανθη που μυριζε το τετοιο της κανει ακομα πιατσα??την ειχε παρει ενας φιλος μου αλλα δεν θυμαται το ονομα ειπε οτι ειναι πολυ μουναρα κιολας αλλα οσες φορες εχω περασει μονο κατι μιλφαρες περιφερονται εγω θελω πιπινια...και αν εχει καποια να μου προτεινει καποιος ακι εξτρα καμια φωτο θα ημουν πολυ ευγνωμων
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
και βέβαια έχεις πρόβλημα, αφού ενδιαφέρεσαι ποιος γαμάει ποια. Μήπως στεναχωριέσαι που προτιμάνε να γαμούν πρεζάκια, από να γαμούν εσένα; Και για να πλατύνω τις μηδαμινές γνώσεις σου για το θέμα, τα πρεζάκια γαμιούνται χωρίς φρένα, κι οποιοσδήποτε καταφέρει και περάσει την άμυνά τους (την οποία έχουν όλες οι σεξεργάτριες), ανταμείβεται πλουσιοπάροχα. Ουρλιαχτά, γρατζουνιές, σκίσε με, τις βλέπεις να σπαρταράνε σαν να έχουν πάθει επιληψία. Κάτι που δεν θα νιώσεις εσύ ποτέ. Και περιμένω την απάντηση τι δουλειά έχεις σε αυτό το νήμα
Im just watching
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.541
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Η Κασσάνδρα στο πόστο τις.. 7 απόγευμα την είδα
Όπως και η Μαρία στην τρίτη Σεπτεμβρίου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Η Κασσάνδρα ήταν στον Ορφέα σήμερα το μεσημέρι δεν ξέρω αν έλειπε καιρό αλλά σήμερα ήταν εκει
 
  • Like
Αντιδράσεις: mrkaza

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
13
Like
6.470
Πόντοι
2.046
Το κερατο μου.. να δουλευω στη πλατεια βαθης και να μην ξερω ποια είναι η Κασσάνδρα
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Στα υπόλοιπα στενα σχεδόν τίποτα.
Έξω από Ορφέα
Μια νεαρή κοπέλα πρόσεξα αδύνατη κοντό μαλλί με ένα φόρεμα δεν την έχω ξαναδεί εκεί ξέρει κάποιος κάτι είναι καινούργια η παλιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom