Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Το κερατο μου.. να δουλευω στη πλατεια βαθης και να μην ξερω ποια είναι η Κασσάνδρα
Μια μαυρουλα αφρικανη με ξανθο μαλλι είναι πάντα έξω από τον Ορφέα δεν υπάρχει άλλη αν περάσεις θα την δεις
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
Θυμαμαι οταν πηγαινα πλατεια κανιγγοςγια φροντιστηριο και καθε φορα που περνουσα απτην οδο χαλκοκονδυλη υπηρχαν στη σταση λεωφορειου πορνες 60αρες χααχα και λιγο πιο πανω μια μονη της νεοτερη βεβαια … ξερει κανεις κατι για αυτες απο περιεργεια ☺️
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
13
Like
6.470
Πόντοι
2.046
Θυμαμαι οταν πηγαινα πλατεια κανιγγοςγια φροντιστηριο και καθε φορα που περνουσα απτην οδο χαλκοκονδυλη υπηρχαν στη σταση λεωφορειου πορνες 60αρες χααχα και λιγο πιο πανω μια μονη της νεοτερη βεβαια … ξερει κανεις κατι για αυτες απο περιεργεια ☺️
Ενδιαφέρεσαι για κάποια ; να σου δώσω τηλέφωνα αν θες. Θελεις ηλικιωμενη ;Μέχρι 60; εμένα η πρώτη μου ιερόδουλος ηταν η Αντζελα 60+ τουμπανο με μεγάλο στήθος . Μήπως πιο μικρή ; θελεις να κανει πρωκτικο ; να μην κάνει ; να είναι petite ; πως την προτιμας ; Επισης μπορω να σου πω ξενοδοχεια.. θέλεις ξενοδοχεια που ανοιγεις την πόρτα και εχει καπότες χρησιμοποιημένες στο πάτωμα ; θέλεις κυριλέ ; θα κάτσετε πολύ ωρα ;.
Μετά αν πεινάσεις μπορώ να σου πω που να πας να φας. Θελεις καπου που να σε σερβίρουνε ; στο χέρι ; προτιμάς φαγητό μαγειρεμένο ; κάτι άλλο ; επισης για την μεταφορά σου υπάρχει το μετρό.. ταξι θα βρεις στις αρχες της Γ Σεπτεμβρίου. Υπάρχει και υποκατάστημα Ευδαπ.. να πληρώσεις αν είναι το λογαριασμο του νερου.. ελπίζω να βοήθησα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
327
Πόντοι
21
Ενδιαφέρεσαι για κάποια ; να σου δώσω τηλέφωνα αν θες. Θελεις ηλικιωμενη ;Μέχρι 60; εμένα η πρώτη μου ιερόδουλος ηταν η Αντζελα 60+ τουμπανο με μεγάλο στήθος . Μήπως πιο μικρή ; θελεις να κανει πρωκτικο ; να μην κάνει ; να είναι petite ; πως την προτιμας ; Επισης μπορω να σου πω ξενοδοχεια.. θέλεις ξενοδοχεια που ανοιγεις την πόρτα και εχει καπότες χρησιμοποιημένες στο πάτωμα ; θέλεις κυριλέ ; θα κάτσετε πολύ ωρα ;.
Μετά αν πεινάσεις μπορώ να σου πω που να πας να φας. Θελεις καπου που να σε σερβίρουνε ; στο χέρι ; προτιμάς φαγητό μαγειρεμένο ; κάτι άλλο ; επισης για την μεταφορά σου υπάρχει το μετρό.. ταξι θα βρεις στις αρχες της Γ Σεπτεμβρίου. Υπάρχει και υποκατάστημα Ευδαπ.. να πληρώσεις αν είναι το λογαριασμο του νερου.. ελπίζω να βοήθησα.
O bro δουλευει 1 μηνα στη πλατεια βαθης και παει να μας μαθει την ομονοια
 

xxxJah

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
9
Like
405
Πόντοι
300
Παιδιά ποια είναι τα ποια ασφαλή μέρη που γίνονται οι πιατσες; Σορρυ νέος εδώ οπότε αν μπορείτε γίνεται πιο κατστοπιστικοι πχ τριγώνου δε καταλαβαίνω που είναι. Ευχαριστώ. Δεν έχω ξαναπάει σε πιάτσα.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Παιδιά ποια είναι τα ποια ασφαλή μέρη που γίνονται οι πιατσες; Σορρυ νέος εδώ οπότε αν μπορείτε γίνεται πιο κατστοπιστικοι πχ τριγώνου δε καταλαβαίνω που είναι. Ευχαριστώ. Δεν έχω ξαναπάει σε πιάτσα.
Καταρχήν αν διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω θα καταλάβεις ακριβώς που βρίσκονται οι πιάτσες.... Όσον αφορά την ασφάλεια τίποτα δεν είναι ασφαλές και τίποτα δεν είναι επικίνδυνο....αρκεί να μην προκαλέσεις και να μην ασχοληθείς με το ότι συμβαίνει γύρω σου (πρεζακια διακίνηση κτλ)...εσένα σε ενδιαφέρουν τα κορίτσια...άρα κοίτα μόνο αυτά λίγα λόγια μαζί τους που να αφορά το ραντεβού σας και στο δωμάτιο να έχεις μαζί σου μόνο όσα χρήματα χρειάζεσαι....όλα θα πάνε καλά...
 

BIGCOCKIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
και απο τιμες τι παιζει?
Καταρχήν αν διαβάσεις λίγες σελίδες πίσω θα καταλάβεις ακριβώς που βρίσκονται οι πιάτσες.... Όσον αφορά την ασφάλεια τίποτα δεν είναι ασφαλές και τίποτα δεν είναι επικίνδυνο....αρκεί να μην προκαλέσεις και να μην ασχοληθείς με το ότι συμβαίνει γύρω σου (πρεζακια διακίνηση κτλ)...εσένα σε ενδιαφέρουν τα κορίτσια...άρα κοίτα μόνο αυτά λίγα λόγια μαζί τους που να αφορά το ραντεβού σας και στο δωμάτιο να έχεις μαζί σου μόνο όσα χρήματα χρειάζεσαι....όλα θα πάνε καλά...
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
και απο τιμες τι παιζει?
Από 15+ξενοδοχείο μέχρι όπου σε πιάσουν...αλλά πάνω από 20 ... Ταβάνι 30 εύρο ....+ ξενοδοχείο πάντα....στο τρίγωνο είναι απαγορευτικό...Τώρα έχω ακούσει κι άλλα για τιμές .... 50 100 ++++.... Αλλά αυτές τρώνε άκυρο με συνοπτικές διαδικασίες.... Εσύ ακόλουθα αυτά που γράφουν εδώ οι πιο έμπειροι και θα βγάλεις άκρη...
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Σατωβριάνδου και 3ης Σεπτεμβρίου , ομόνοια
Ρε φιλαρακια υπαρχουν πουθενα κριτηκες για την Κασσανδρα ???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σατωβριάνδου και 3ης Σεπτεμβρίου , ομόνοια
Ρε φιλαρακια υπαρχουν πουθενα κριτηκες για την Κασσανδρα ???
 

Peirawths20

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μια που βλέπω έξω από τον Ορφέα χοντρούλα με τεράστια βυζιά
Και φοράει συνέχεια κάτι κροκς
Έχουμε γνώμη για αυτήν
Πώς την λένε και τλπ
 

Panos_kat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Μια αδυνατη Χριστινα που φορουσε γυαλακια την εχετε δει καπου??πιατσαρει ακομα ??γυρω στα 25 26 θα ειναι οσες φορες εχω κατεβει δεν την εχω πετυχει
 

Panos_kat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Το Χριστινάκι ήταν πολύ δυνατό, βέβαια ήθελε το τρόπο της, είχαμε κάνει τρελά γαμήσια με τη μικρή..
Το τηλέφωνο της το έκλεισε προ κορωνοιού, έχω να τη δω περίπου σπό το Μάρτιο.

Μήπως κάποιος συναγωνιστής ξέρει κάτι παραπάνω?
Αυτην ψαχνω και εγω φιλε μπορεις να μου δωσεις το τηλ της? Η ξερεις αν ξαναγυρισε που μπορω να την βρω
 

Panos_kat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Το Χριστινακι μου ξερει καποιος που μπορω να την βρω ελειψακοντα χρονο και τωρα δεν την βλεπω οσο και αν εχω ψαξει στα στενα
1000004408.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom