Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
230
Like
814
Πόντοι
81
Η παραλιακή φαίνεται να έχει κίνηση τις τελευταίες μέρες, μέχρι και χθες το βράδυ παρόλο το κρύο. Hotel Kreoli, αλάνα απέναντι από το Ασκληπειο και στην μερια προς Αθήνα στην μαρίνα αλιμου. Δεν κατάφερα να δοκιμάσω καμία φορά γιατί ήμουν με την γυναίκα. Το γράφω για όποιον ενδιαφέρεται, φαίνονται όλες δυνατά κορμιά ειδικά αυτή στο Kreoli
Αυτήν απέναντι απο το ακληπιείο, τη δοκίμασα το καλοκαίρι, αλβανίδα, συμπαθητικό σώμα, ασχημο πρόσωπο και υπηρεσίες επιεικώς μέτριες. Αυτήν στο Κρεολή την έχω σταμπάρει και γω και θα κάνω καταδρομική κάποιο βράδυ. Την έχει πάρει κανείς;;
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Ένας μύστης ανέφερε προηγούμενος ότι μεταφέρθηκαν Λιοσιων και γίνεται πάρτι εκεί , αναμένουμε να αναφέρει που περίπου και τι ώρες
τι ανέφερε ακριβώς, γιατί Λιοσίων την έχω ψάξει επανειλημμένα τις βραδυνές ώρες..
 

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Επίσκεψη χτες το μεσημέρι,μετα απο πολυ καιρό στο τριγωνο. Τι το ήθελα.. Απελπισία κατάσταση.! Δράμα μεγάλο.! Τελικά έκανα αγγαρεία,για να μην φύγω αχυστος. Πήρα μια Ελένη ,με κοντά κόκκινα μαλια.Ουκρανεζα κατά δήλωση της. Γενικά πολυ χάλια η κατάσταση..!!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Καλημερα στους παίχτες που συχνάζουν στο τρίγωνο. Έχει πάρει κάποιος τώρα τελευταία την Λουση ,την ξανθιά Ουκρανεζα μιλφογκιλφ με τα όμορφα φορέματα ?Επισης λόγω ότι έχω καιρό να επισκεφτώ την περιοχή, έχει σταθερή παρουσία στην πιάτσα η εν λόγω ?
Κάθε μέρα εκεί είναι..
Μεγάλη φόλα..Απο τις χειρότερες gilf Ρωσσίδες..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Αυτήν απέναντι απο το ακληπιείο, τη δοκίμασα το καλοκαίρι, αλβανίδα, συμπαθητικό σώμα, ασχημο πρόσωπο και υπηρεσίες επιεικώς μέτριες. Αυτήν στο Κρεολή την έχω σταμπάρει και γω και θα κάνω καταδρομική κάποιο βράδυ. Την έχει πάρει κανείς;;

Αυτήν απέναντι απο το ακληπιείο, τη δοκίμασα το καλοκαίρι, αλβανίδα, συμπαθητικό σώμα, ασχημο πρόσωπο και υπηρεσίες επιεικώς μέτριες. Αυτήν στο Κρεολή την έχω σταμπάρει και γω και θα κάνω καταδρομική κάποιο βράδυ. Την έχει πάρει κανείς;;

Αυτήν απέναντι απο το ακληπιείο, τη δοκίμασα το καλοκαίρι, αλβανίδα, συμπαθητικό σώμα, ασχημο πρόσωπο και υπηρεσίες επιεικώς μέτριες. Αυτήν στο Κρεολή την έχω σταμπάρει και γω και θα κάνω καταδρομική κάποιο βράδυ. Την έχει πάρει κανείς;;
Καλημερα θυμάσαι πόσα λεφτά εδωσες στην Αλβανιδα;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.897
Πόντοι
266
είναι στην πιάτσα της Χαλκοκονδύλη; χαρακτηριστικά;
Πρεπει ναναι μια κοντη, μπαμπατσικη, ξανθια, γαλανοματα. Πολλες φορες ειναι μεσα στο ρουχαδικο εκει στη σταση κ ψωνιζει
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.565
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Καλημέρα! Έχει κανείς άποψη για μια "Αλεξάνδρα", κάπως ομορφούλα, που κυκλοφορεί επί της 3ης Σεπτεμβρίου μεταξύ Πλατείας Λαυρίου και Καποδιστρίου; Περνούσα πριν τρεις μέρες, μού έκλεισε το μάτι και μιλήσαμε. Παίρνει 30 ευρώ.
Χρονιά στο κουρμπέτι η συγκεκριμένη.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
είναι στην πιάτσα της Χαλκοκονδύλη; χαρακτηριστικά;
Ξανθούλα, 50άρα, σχετικά καλή σε κορμί για την ηλικία της, όμορφο προσωπάκι..Συνήθως, από τις 13:00 και μετά..
Δίνει και κώλο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447
Πρεπει ναναι μια κοντη, μπαμπατσικη, ξανθια, γαλανοματα. Πολλες φορες ειναι μεσα στο ρουχαδικο εκει στη σταση κ ψωνιζει
Ρε γυμνοσαλιαγκα ανατολ εσύ είσαι εδώ στο βίντεο γαμω την καράφλα σου και το περουκινι σου παλιολινατσα?

 

sextacy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, τα σεβη μου! Για την Ολγα τη ξανθια που ητανε Ρουφ, ξερουμε κατι?
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
από το τρίγωνο αξίζουν μόνο η Άντζελα και η Μαρία η Ρουμάνα όλες άλλες σε έχουν για ξεπετα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Μην πιστεύεις πούστη λόγια, και πουτάνας μοιρολόγια. Την πάτησα, εγώ που δίνω αυτή τη συμβουλή. Κάποια με είχε πληροφορήσει ότι η Σοφία πέθανε από υπερβολική δόση, την είχαν βρει μάλιστα με τη σύριγγα καρφωμένη στο πόδι. Ευτυχώς την είδα ολοζώντανη χτες, με κοντό μαλλί προς το καστανό. Τέλος πάντων, ευτυχώς είναι ζωντανή η γυναίκα, μάθημα προς όλους μας να μη θεωρούμε αληθινό ότι ακούγεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom