Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Και έτσι είναι το σωστό
την έχω πετύχει "εκτός υπηρεσίας", έξω από το Liberty, βγαίνοντας από ραντεβού με μια πιατσόβια, να είναι ντυμένη και βαμμένη έτοιμη για έξοδο και έμεινα με το στόμα ανοικτό
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Απλά το τρίγωνο έχει πεθάνει τώρα . Και να πάς δεν θα βρεις τπτ . Οι εποχές δόξας του τριγώνου έχουν περάσει ανεπιστρεπτί ...
Πρεζόνια θα βρεις ακόμα να σέρνονται σαν ημιθανή ζόμπι. Παρασκευή βραδυ στη Σωκράτους είχε και μια ξανθιά μπαλοτσα να ισορροπεί σε πλατφόρμες.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Καλημερα μύστες. Το τρίγωνο π αναφέρετε που βρίσκεται;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Το τριγωνο ειναι η περιοχη που περικλειεται απο τις οδους : Μαρνης - 3ης Σεπτεμβριου - Χαλκοκονδυλη
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Εχθές μεσημέρι τριγύριζα χωρίς να δω κάτι καλό. Τελικά βρήκα μπροστά από τον Ορφέα την Μιμή.
Κοντούλα προς μέτρια Βουλγάρα με καστανόξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους και όμορφο σώμα και πρόσωπο με σημάδια ακμής στα μάγουλα. Την πήρα για 25.
Πλήρωσα άλλα 5 για το δωμάτιο ενώ ένα αποκρουστικό τρανς στο σαλόνι της ρεσεψιόν μίλαγε στο κωλόσκυλο συντροφιάς του που γαύγιζε και δεν έλεγε να σκάσει.
Τελικά το τι γαμούν κάποιοι ποτέ δεν θα σταματήσει να με εκπλήσσει. Εκτός και αν το βάζουν να τους γαμάει!
Σε κάθε περίπτωση χρειάζονται ψυχιατρική φροντίδα.

Στο δωμάτιο είδα ότι όντως το σώμα της ήταν σχετικά καλό και είχε ένα τατού στο δεξί κωλομέρι με κάτι σαν ροζ ζωάκι/φρουτάκι (δεν έβλεπα καλά).
Στα του έργου, το μουνί της ήταν κάπως στεγνό και μπαινόβγαινα με δυσκολία και αν και δυσφορούσε όταν της πρότεινα για τζελ αρνήθηκε. Δεν στηνόταν όμως καλά και άργησα να χύσω. Πλυθήκαμε χαιρετηθήκαμε και χωρίσαμε.
Θα την ξαναπάρω αν δεν βρω κάποια που να μου στήνεται καλύτερα να σπρώξω.
Κρίμα γιατί με το κορμί που έχει αν στηθεί καλά να τον φάει πιστεύω ότι θα κερδίσει και ο πελάτης που θα βγάλει την καύλα του και αυτή θα γλυτώσει χρόνο (και γαμήσι) αφού ο πελάτης θα τελειώσει γρηγορότερα.
Για κώλο που την ρώτησα αρνήθηκε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
και γιατί δεν την πλησιάζεις εσύ, να μας πληροφορήσεις στη συνέχεια τι πρόγραμμα κάνει, πόσα παίρνει, κι αν είσαι ευχαριστημένος; Γιατί όλοι σας ζητάτε πληροφορίες, ενώ ελάχιστα άτομα κάνουν ρεπορτάζ; Μια ερώτηση εκανα! Εσυ ποιος εισαι που πετάγεσαι; Δικηγόρος της πιάτσας η σε τρωει η κωλοχαραμάδα σου;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΟΥ! Πως λαχτάρισα σήμερα!
Τριγύρναγα στο τρίγωνο και ήμουν απέναντι από το Λίμπερτι στο πεζοδρόμιο που έχει το ΑΤΜ της Eurobank.
(Ναι, αυτό που έσπασε πρόσφατα κάποια ΠΟΥΣΤΑΡΑ και δεν είχαμε να κάνουμε τη δουλειά μας).
Εκεί λοιπόν είδα κοντά στις γκιλφορωσίδες μια νοστιμούλα που κοντοστεκότανε σαν να περίμενε κάτι.
Γρήγορα κατάλαβα ότι αυτό δεν ήτανε λεωφορείο ούτε ταξί. Άσε που ήτανε και λίγο «ελαφρά» ντυμένη.
Υπό την πίεση της απελπισίας που δεν είχα δει τίποτα αξιόλογο κινήθηκα προς το μέρος της.
Μέσα μου άκουσα μία φωνή: «Σου ομιλεί η λογική σου, ξεκάθαρα σημάδια ΔΕΝ έχει, ΣΤΑΜΑΤΑ!»
Μετά άκουσα μια άλλη, δυνατότερη: «Έλα με ακούς; Σου ομιλεί ο πούτσος σου! ΌΡΜΑ της ρεεεεεε!»
Πάω και εγώ να της ξεκινήσω την κουβέντα και μόλις με είδε που την πλησίασα κατάλαβε ότι είχα πονηρό σκοπό, συνοφρυώθηκε και μου πέταξε ένα αυστηρό «ΟΧΙ»! (Σαν της 28ης Οκτωβρίου)

Προχώρησα αδιάφορα (τάχα μου τάχα μου) και δεν είχα απομακρυνθεί πολύ όταν είδα που ήρθε ένας τυπάς και την πήρε από το χέρι και φύγανε! Μιλάμε έτσι και είχα αργήσει δευτερόλεπτα παραπάνω θα τον είχα τρακάρει!
:badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Μετά τι θα έλεγα; Τσακώθηκα με ένα μαλάκα στα φανάρια;
Δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι - ποτέ δεν είχα ξανακάνει λάθος αναγνώριση.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΟΥ! Πως λαχτάρισα σήμερα!
Τριγύρναγα στο τρίγωνο και ήμουν απέναντι από το Λίμπερτι στο πεζοδρόμιο που έχει το ΑΤΜ της Eurobank.
(Ναι, αυτό που έσπασε πρόσφατα κάποια ΠΟΥΣΤΑΡΑ και δεν είχαμε να κάνουμε τη δουλειά μας).
Εκεί λοιπόν είδα κοντά στις γκιλφορωσίδες μια νοστιμούλα που κοντοστεκότανε σαν να περίμενε κάτι.
Γρήγορα κατάλαβα ότι αυτό δεν ήτανε λεωφορείο ούτε ταξί. Άσε που ήτανε και λίγο «ελαφρά» ντυμένη.
Υπό την πίεση της απελπισίας που δεν είχα δει τίποτα αξιόλογο κινήθηκα προς το μέρος της.
Μέσα μου άκουσα μία φωνή: «Σου ομιλεί η λογική σου, ξεκάθαρα σημάδια ΔΕΝ έχει, ΣΤΑΜΑΤΑ!»
Μετά άκουσα μια άλλη, δυνατότερη: «Έλα με ακούς; Σου ομιλεί ο πούτσος σου! ΌΡΜΑ της ρεεεεεε!»
Πάω και εγώ να της ξεκινήσω την κουβέντα και μόλις με είδε που την πλησίασα κατάλαβε ότι είχα πονηρό σκοπό, συνοφρυώθηκε και μου πέταξε ένα αυστηρό «ΟΧΙ»! (Σαν της 28ης Οκτωβρίου)

Προχώρησα αδιάφορα (τάχα μου τάχα μου) και δεν είχα απομακρυνθεί πολύ όταν είδα που ήρθε ένας τυπάς και την πήρε από το χέρι και φύγανε! Μιλάμε έτσι και είχα αργήσει δευτερόλεπτα παραπάνω θα τον είχα τρακάρει!
:badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Μετά τι θα έλεγα; Τσακώθηκα με ένα μαλάκα στα φανάρια;
Δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι - ποτέ δεν είχα ξανακάνει λάθος αναγνώριση.
Ολοι μας κάπως την πατάμε τυπε. εγώ παλιότερα αντί να μπω σε ντελο στην Φυλής ανέβηκα σε κανονικό σπίτι. δεν θες να μαθεις την συνέχεια..
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΟΥ! Πως λαχτάρισα σήμερα!
Τριγύρναγα στο τρίγωνο και ήμουν απέναντι από το Λίμπερτι στο πεζοδρόμιο που έχει το ΑΤΜ της Eurobank.
(Ναι, αυτό που έσπασε πρόσφατα κάποια ΠΟΥΣΤΑΡΑ και δεν είχαμε να κάνουμε τη δουλειά μας).
Εκεί λοιπόν είδα κοντά στις γκιλφορωσίδες μια νοστιμούλα που κοντοστεκότανε σαν να περίμενε κάτι.
Γρήγορα κατάλαβα ότι αυτό δεν ήτανε λεωφορείο ούτε ταξί. Άσε που ήτανε και λίγο «ελαφρά» ντυμένη.
Υπό την πίεση της απελπισίας που δεν είχα δει τίποτα αξιόλογο κινήθηκα προς το μέρος της.
Μέσα μου άκουσα μία φωνή: «Σου ομιλεί η λογική σου, ξεκάθαρα σημάδια ΔΕΝ έχει, ΣΤΑΜΑΤΑ!»
Μετά άκουσα μια άλλη, δυνατότερη: «Έλα με ακούς; Σου ομιλεί ο πούτσος σου! ΌΡΜΑ της ρεεεεεε!»
Πάω και εγώ να της ξεκινήσω την κουβέντα και μόλις με είδε που την πλησίασα κατάλαβε ότι είχα πονηρό σκοπό, συνοφρυώθηκε και μου πέταξε ένα αυστηρό «ΟΧΙ»! (Σαν της 28ης Οκτωβρίου)

Προχώρησα αδιάφορα (τάχα μου τάχα μου) και δεν είχα απομακρυνθεί πολύ όταν είδα που ήρθε ένας τυπάς και την πήρε από το χέρι και φύγανε! Μιλάμε έτσι και είχα αργήσει δευτερόλεπτα παραπάνω θα τον είχα τρακάρει!
:badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Μετά τι θα έλεγα; Τσακώθηκα με ένα μαλάκα στα φανάρια;
Δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι - ποτέ δεν είχα ξανακάνει λάθος αναγνώριση.
Καλά έκανες εγώ έχω φόρτωση ελληνοαμερικανα γυναικάρα από την παραλιακή έτσι με το παπί τότε.Δεν τη γάμησα τελικά από μαλάκια μου.Την είχα ρωτήσει πόσο πάει δεν κατάλαβε και μου χαμογέλασε και με ρώτησε τη της είπα κατάλαβα αμέσως και τις εξήγησα πως εκεί ήταν πιάτσα και τέτοια.Ειχε πάει να δει μια ξαδέρφη της και την άλλη μέρα θα έφευγε για κάποιο νησί δεν θυμάμαι.προσφερθικα να την πάω σπίτι κάπου στο Πειραιά και δέχτηκε.Η μαλάκια είναι πως δεν της πρότεινα κανένα ποτό στο δρόμο ελπίζοντας ότι θα μου πει να ανέβω σπίτι τής αλλά μόλις φτάσαμε ίσως φοβόνταν κιόλας με ευχαρίστησε και ανέβηκε σπίτι τής.Της έδωσα το τηλέφωνο μου αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.εχουν περάσει 15 χρόνια περίπου
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
171
Like
418
Πόντοι
21
Ολοι μας κάπως την πατάμε τυπε. εγώ παλιότερα αντί να μπω σε ντελο στην Φυλής ανέβηκα σε κανονικό σπίτι. δεν θες να μαθεις την συνέχεια..
Φιλε σε παρακαλω. Πες μας τι εγινε. Το κανω εικονα και κλαιω μονος μου απο το γελιο
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Φιλε σε παρακαλω. Πες μας τι εγινε. Το κανω εικονα και κλαιω μονος μου απο το γελιο
Ηλικιακά ημουν 19-20 και ανεβαίνω στον 1ο όροφο. Βγήκε μια Γρια γύρω στα 60-65. Κολωσα και λέω είστε ανοιχτά? και φωνάζει ένα αντρικό όνομα Βαγγέλη νομίζω και ακούω από μέσα ποιος είναι? Μεχρι να πει το..είναι ήδη κατεβαινα τα σκαλιά δύο δυο. Μεχρι να βγω έξω ακούω να φωνάζει η Γρια...εδώ είναι σπίτι όχι μπουρδελο. και φωνάζω και εγώ είσαι σίγουρη???? χαχαχα.
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
171
Like
418
Πόντοι
21
Ηλικιακά ημουν 19-20 και ανεβαίνω στον 1ο όροφο. Βγήκε μια Γρια γύρω στα 60-65. Κολωσα και λέω είστε ανοιχτά? και φωνάζει ένα αντρικό όνομα Βαγγέλη νομίζω και ακούω από μέσα ποιος είναι? Μεχρι να πει το..είναι ήδη κατεβαινα τα σκαλιά δύο δυο. Μεχρι να βγω έξω ακούω να φωνάζει η Γρια...εδώ είναι σπίτι όχι μπουρδελο. και φωνάζω και εγώ είσαι σίγουρη???? χαχαχα.
Βαγγεληηηηηηη αυτος ηρθε να μας γαμησειιιιιιι :2funny::2funny:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Βαγγεληηηηηηη αυτος ηρθε να μας γαμησειιιιιιι :2funny::2funny:
Εαν είσαι από Ρόδο θα ξέρεις σίγουρα. Υπηρετουσα στο 211ΤΕ πεταλούδες εποχή 2004. Υπηρχαν τα σπιτακια μέσα στο κάστρο στην παλιά πόλη. τα περισσότερα είχαν τραβελια. υπήρχε ένα που είχε μια ξανθιά γεμάτουλα Ελληνίδα με 30 η 35 ευρώ. Πηγαινα για τα χοντρά και με ήξερε. Μια φορα με ξεπέταξε και μου την έσπασε. Ετσι λοιπόν κ εγώ για σπάσιμο αφήνω την πόρτα του ντελου ανοιχτή φεύγοντας. Δεν έκανα 10 βήματα και ακούω μια αντρική φωνή ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ. Ηταν ίδιος ο Κανακης από τους ΑΜΑΝ αλλά ποιο φουσκωμένος και ψηλός. Μεχρι να καταλάβω τι γίνεται νιώθω το χέρι του στην μαπα μου να με σπρώχνει και να βρίζει. Ετρεχα σαν τον Bolt σε λευκό. θυμόμουν το χέρι του για πολύ καιρό. Φτηνα την γλύτωσα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ο ιστορικός πλέον χάρτης του περιωνύμου Τριγώνου :hi:
 

Συνημμένα

  • TΡΙΓΩΝΟ.jpg
    TΡΙΓΩΝΟ.jpg
    324 KB · Εμφανίσεις: 92

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
171
Like
418
Πόντοι
21
Εαν είσαι από Ρόδο θα ξέρεις σίγουρα. Υπηρετουσα στο 211ΤΕ πεταλούδες εποχή 2004. Υπηρχαν τα σπιτακια μέσα στο κάστρο στην παλιά πόλη. τα περισσότερα είχαν τραβελια. υπήρχε ένα που είχε μια ξανθιά γεμάτουλα Ελληνίδα με 30 η 35 ευρώ. Πηγαινα για τα χοντρά και με ήξερε. Μια φορα με ξεπέταξε και μου την έσπασε. Ετσι λοιπόν κ εγώ για σπάσιμο αφήνω την πόρτα του ντελου ανοιχτή φεύγοντας. Δεν έκανα 10 βήματα και ακούω μια αντρική φωνή ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ. Ηταν ίδιος ο Κανακης από τους ΑΜΑΝ αλλά ποιο φουσκωμένος και ψηλός. Μεχρι να καταλάβω τι γίνεται νιώθω το χέρι του στην μαπα μου να με σπρώχνει και να βρίζει. Ετρεχα σαν τον Bolt σε λευκό. θυμόμουν το χέρι του για πολύ καιρό. Φτηνα την γλύτωσα.
Αλανι μου οντως. Φτηνα την γλυτωσες με καθε ειλικρινεια στο λεω. Δεν τα εκανες τετοια σε αυτα τα μερη για κανενα λογο. Χαιρομαι που εφυγες γερός. Εχουν ξεπεσει πια τα σπιτια στον Αγιο Φανουριο πληροφοριακα. Μεγαλη η χαρη του
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Αλανι μου οντως. Φτηνα την γλυτωσες με καθε ειλικρινεια στο λεω. Δεν τα εκανες τετοια σε αυτα τα μερη για κανενα λογο. Χαιρομαι που εφυγες γερός. Εχουν ξεπεσει πια τα σπιτια στον Αγιο Φανουριο πληροφοριακα. Μεγαλη η χαρη του
ναι δεν ξέρω τι μαλακία με έπιασε τότε. Μαλλον η χαζομάρα θεώρησα ότι είναι μόνη? Φυσικα δεν ήταν αλλά που μυαλό τότε. Ακομα το σκεφτομαι και όντως φθηνά την γλύτωσα. Αντε στην καλύτερη να μου μαυρίζε το μάτι η να με έκανε μαύρο. πως να εξηγήσω την κατάσταση μετά στο στρατόπεδο? Φυσικα δεν ξανά πάτησα στην περιοχή. ευτυχώς έπιασε καλοκαίρι και σαν δόκιμος μπορούσα να κυκλοφορώ με την στολή και τσιμπουσα καμία τουρίστρια η με καβατζωναν οι ντόπιοι.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Βραδυνη μεταμεσονυχτια βολτα στο Τριγωνο πριν λιγο στην Καποδιστριου πετυχα μια μαυρουλα απο την Γκανα...ονομα "Ειρηνη peace" καπως ετσι....γεματουλα και κωλο τουμπανο...στο lido δεν ειχε δωματια και ετσι πηγαμε στο liberty οπου ευχαριστηθηκα την τεραστια μαυρη κωλαρα της σε doggystyle....Βεβαια πρεπει να πουμε και τα αρνητικα....ενω στο πεζοδρομιο μου ειπε 30 ευρω για 20 λεπτα περιπου, μεσα στο δωματιο σχεδον αμεσως αρχισε να με πρηζει να της δωσω κατι παραπανω ..... της εδωσα τελικα αλλα 10 ευρω που ειχα πανω μου για να το βουλωσει γιατι αμα συνεχιζε θα ξενερωνα.... οκ δεν μπορω να πω δεν περασα ασχημα αλλα συνολο 30ευρω που πηρε + 10 το μπουρμπουαρ για να σταματησει το μπλα μπλα + 10 δωματιο δηλαδη ολα μαζι 50ευρω για κανα 20λεπτο περιπου....Με τα ιδια λεφτα επαιρνα μια ανεξαρτητη με δικο της χωρο για καμια ωρα.... τελος παντων...οποιος γουσταρει μαυρη με μεγαλο τουρλωτο κωλο ας δοκιμασει....
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Καλά έκανες εγώ έχω φόρτωση ελληνοαμερικανα γυναικάρα από την παραλιακή έτσι με το παπί τότε.Δεν τη γάμησα τελικά από μαλάκια μου.Την είχα ρωτήσει πόσο πάει δεν κατάλαβε και μου χαμογέλασε και με ρώτησε τη της είπα κατάλαβα αμέσως και τις εξήγησα πως εκεί ήταν πιάτσα και τέτοια.Ειχε πάει να δει μια ξαδέρφη της και την άλλη μέρα θα έφευγε για κάποιο νησί δεν θυμάμαι.προσφερθικα να την πάω σπίτι κάπου στο Πειραιά και δέχτηκε.Η μαλάκια είναι πως δεν της πρότεινα κανένα ποτό στο δρόμο ελπίζοντας ότι θα μου πει να ανέβω σπίτι τής αλλά μόλις φτάσαμε ίσως φοβόνταν κιόλας με ευχαρίστησε και ανέβηκε σπίτι τής.Της έδωσα το τηλέφωνο μου αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.εχουν περάσει 15 χρόνια περίπου
Τυπε δεν είναι πολλά τα 15 χρόνια :rockon::rockon::rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΟΥ! Πως λαχτάρισα σήμερα!
Τριγύρναγα στο τρίγωνο και ήμουν απέναντι από το Λίμπερτι στο πεζοδρόμιο που έχει το ΑΤΜ της Eurobank.
(Ναι, αυτό που έσπασε πρόσφατα κάποια ΠΟΥΣΤΑΡΑ και δεν είχαμε να κάνουμε τη δουλειά μας).
Εκεί λοιπόν είδα κοντά στις γκιλφορωσίδες μια νοστιμούλα που κοντοστεκότανε σαν να περίμενε κάτι.
Γρήγορα κατάλαβα ότι αυτό δεν ήτανε λεωφορείο ούτε ταξί. Άσε που ήτανε και λίγο «ελαφρά» ντυμένη.
Υπό την πίεση της απελπισίας που δεν είχα δει τίποτα αξιόλογο κινήθηκα προς το μέρος της.
Μέσα μου άκουσα μία φωνή: «Σου ομιλεί η λογική σου, ξεκάθαρα σημάδια ΔΕΝ έχει, ΣΤΑΜΑΤΑ!»
Μετά άκουσα μια άλλη, δυνατότερη: «Έλα με ακούς; Σου ομιλεί ο πούτσος σου! ΌΡΜΑ της ρεεεεεε!»
Πάω και εγώ να της ξεκινήσω την κουβέντα και μόλις με είδε που την πλησίασα κατάλαβε ότι είχα πονηρό σκοπό, συνοφρυώθηκε και μου πέταξε ένα αυστηρό «ΟΧΙ»! (Σαν της 28ης Οκτωβρίου)

Προχώρησα αδιάφορα (τάχα μου τάχα μου) και δεν είχα απομακρυνθεί πολύ όταν είδα που ήρθε ένας τυπάς και την πήρε από το χέρι και φύγανε! Μιλάμε έτσι και είχα αργήσει δευτερόλεπτα παραπάνω θα τον είχα τρακάρει!
:badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Μετά τι θα έλεγα; Τσακώθηκα με ένα μαλάκα στα φανάρια;
Δεν ξέρω πως την πάτησα έτσι - ποτέ δεν είχα ξανακάνει λάθος αναγνώριση.
Τυπε μπορεί και να τον πλακωνες εσύ αν σου πουλούσε τσαμπουκα ή να σας προλάβαιναν Δίας,ζητά,δέλτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom