Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
από το τρίγωνο αξίζουν μόνο η Άντζελα και η Μαρία η Ρουμάνα όλες άλλες σε έχουν για ξεπετα
Για την Άντζελα εχω τις αμφιβολίες μου, δεν ξέρω αν εχει αλλάξει μιας κ έχω καιρο να την πάρω. Η Μαρια εμφανίζεται ακομα δεν την έχω πετύχει τελευταία
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Για την Άντζελα εχω τις αμφιβολίες μου, δεν ξέρω αν εχει αλλάξει μιας κ έχω καιρο να την πάρω. Η Μαρια εμφανίζεται ακομα δεν την έχω πετύχει τελευταία
την Άντζελα την έχω πάρει 3 φορές πέρασα καλά. την Μαρία έχω να την δω 2 βδομάδες , 2 φορές που πέρασα δεν την είδα αλλά ήμουν μετά τις 16:00 μπορεί να σχόλασε
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Tη Νίνα από Βουλγαρία που δουλεύει κυρίως ρεσεψιόν στο Liberty, την έχει πάρει κανένας συναγωνιστής; (δεν πρέπει να εκδίδεται, αλλιώς δε θα δούλευε σ' αυτό το πόστο)
 
Τελευταία τροποποίηση:

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.264
Πόντοι
441
Tη Νίνα από Βουλγαρία που δουλεύει κυρίως ρεσεψιόν στο Liberty, την έχει πάρει κανένας συναγωνιστής; (δεν πρέπει να εκδίδεται, αλλιώς δε θα δούλευε σ' αυτό το πόστο)
Η ιδιοκτήτρια είναι
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: lesa.l
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Μαύρες που θα βρώ;
Μια μαύρη πιατσάρει στη δεξιά μεριά της Καποδιστρίου κοντά στο Λητώ. Πλην όμως τη θεωρώ πατσαβούρα, και δεν την έχω πάρει. Η μοναδική μαύρη που αξίζει κατά τη γνώμη μου είναι η Κασσάνδρα από το Καμερούν, μοιάζει με μιγάδα (ίσως παίρνει φάρμακα κι έχει διώξει τη μελανίνη), φοράει συνήθως ξανθιές περούκες και πιατσάρει έξω από το Ξενοδοχείο Ορφέας, στη Χαλκοκονδύλη. Δίνει και κώλο, 25€
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Μια μαύρη πιατσάρει στη δεξιά μεριά της Καποδιστρίου κοντά στο Λητώ. Πλην όμως τη θεωρώ πατσαβούρα, και δεν την έχω πάρει. Η μοναδική μαύρη που αξίζει κατά τη γνώμη μου είναι η Κασσάνδρα από το Καμερούν, μοιάζει με μιγάδα (ίσως παίρνει φάρμακα κι έχει διώξει τη μελανίνη), φοράει συνήθως ξανθιές περούκες και πιατσάρει έξω από το Ξενοδοχείο Ορφέας, στη Χαλκοκονδύλη. Δίνει και κώλο, 25€
Τι ώρες την βρίσκω;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Ευχαριστώ φίλος...Δεν είναι λίγο όμως επίφοβα εκεί;Η δεν θα εχω θέμα
Αν ακολουθήσεις τις οδηγίες που αναλυτικά έχουν αναφέρει οι μύστες στο παρόν νήμα, για το τί να κουβαλάς πάνω σου, δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ευχαριστώ φίλος...Δεν είναι λίγο όμως επίφοβα εκεί;Η δεν θα εχω θέμα
οχι. Χρησιμοποίησε το μυαλό σου. Δεν περνάς ανάμεσα από τους πρεζάκηδες που μπορεί να είναι ξαπλωμένοι στο πεζοδρόμιο. Δεν φοράς χτυπητό ρολόι, δεν βγάζεις μουράτο κινητό, δεν έχεις καδένες χρυσές σε λαιμό ή χέρια. Έχεις 10 με 15€ μόνο παραπάνω από όσα σχεδιάζεις να ξοδέψεις. 15 χρόνια δεν μου έτυχε να με απειλήσουν, αλλά κι αν γινόταν δεν θα έδινα μάχη για το πορτοφόλι μου, θα τα έδινα. Κατεβαίνω με ένα πανάρχαιο κινητό, αν το χάσω το έχασα
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
οχι. Χρησιμοποίησε το μυαλό σου. Δεν περνάς ανάμεσα από τους πρεζάκηδες που μπορεί να είναι ξαπλωμένοι στο πεζοδρόμιο. Δεν φοράς χτυπητό ρολόι, δεν βγάζεις μουράτο κινητό, δεν έχεις καδένες χρυσές σε λαιμό ή χέρια. Έχεις 10 με 15€ μόνο παραπάνω από όσα σχεδιάζεις να ξοδέψεις. 15 χρόνια δεν μου έτυχε να με απειλήσουν, αλλά κι αν γινόταν δεν θα έδινα μάχη για το πορτοφόλι μου, θα τα έδινα. Κατεβαίνω με ένα πανάρχαιο κινητό, αν το χάσω το έχασα
Κ εγώ όσα χρόνια πάω μεταξύ φυλής κλπ δεν είχα θέμα...Μια φορά πήγε ένας να Μ την πέσει φυλής και έτρεχε μετά...Αλλά σε πιατσα τέτοια φάση δεν έχω πάει
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Γνωρίζει κανένας στο τρίγωνο μια πολύ κοντή ξανθιά μιλφ! Φοράει έντονα ρουχα! Συνήθως καρό φούστα κοντή και ροζ απο πανω…
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους! Γνωρίζει κανένας στο τρίγωνο μια πολύ κοντή ξανθιά μιλφ! Φοράει έντονα ρουχα! Συνήθως καρό φούστα κοντή και ροζ απο πανω…
και γιατί δεν την πλησιάζεις εσύ, να μας πληροφορήσεις στη συνέχεια τι πρόγραμμα κάνει, πόσα παίρνει, κι αν είσαι ευχαριστημένος; Γιατί όλοι σας ζητάτε πληροφορίες, ενώ ελάχιστα άτομα κάνουν ρεπορτάζ;
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Τελευταία τροποποίηση:

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Καλημερα μύστες. Το τρίγωνο π αναφέρετε που βρίσκεται;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.330
Πόντοι
20.486

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.330
Πόντοι
20.486
Καλύτερα να ανοίξω χάρτη κ να ψάξω ένα ένα τα οικοδομικά τρίγωνα της Αθήνας
Απλά το τρίγωνο έχει πεθάνει τώρα . Και να πάς δεν θα βρεις τπτ . Οι εποχές δόξας του τριγώνου έχουν περάσει ανεπιστρεπτί ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom