Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ερωτηση στο προγραμμα της εχει και ελευθερο στοματικο τελειωτικο συν γλωσσοφιλα ??
δεν νομίζω. Είναι η πιο καθαρή σεξεργάτρια που έχω γνωρίσει. Αφού μετά το κολπικό σεξ, το οποίο μπήκε στον δικό της κόλπο, αλλάζει πάντα προφυλακτικό. Καμία δεν το κάνει αυτό, εδώ κάποιες το βάζουν από τον κώλο τους στο στόμα κατ' ευθεία, αφού το σκουπίσουν τάχα με χαρτί υγείας
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
δεν νομίζω. Είναι η πιο καθαρή σεξεργάτρια που έχω γνωρίσει. Αφού μετά το κολπικό σεξ, το οποίο μπήκε στον δικό της κόλπο, αλλάζει πάντα προφυλακτικό. Καμία δεν το κάνει αυτό, εδώ κάποιες το βάζουν από τον κώλο τους στο στόμα κατ' ευθεία, αφού το σκουπίσουν τάχα με χαρτί υγείας
Ευχαριστω για την ξεκαθαρη και γρηγορη απαντηση σου !!!! Καλη Κυριακη .
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
ξέρει κάποιος αν η πιάτσα στο πάρκο φιξ υπάρχει ακόμα?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα στους Φιλους....τελικα την κοντουλα με το κοκκινο μαλλακι την εχει παρει κανενας?????οποτε περναω της κλεινω το ματι και μου λεει ..."Γκεια σου"......ολο στην Χαλκοκονδυλη την στηνει διπλα στις κολωνες με το ΑΤΜ......για πειτε και σε μηνυμα απο υπηρεσιες τι λεει???
Καλα να περνατε.....
υσ.Μποκολε την εχεις παρει την κοντουλα ρε Θηριο????
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Tην Καλημερα στους Φιλους....τελικα την κοντουλα με το κοκκινο μαλλακι την εχει παρει κανενας?????οποτε περναω της κλεινω το ματι και μου λεει ..."Γκεια σου"......ολο στην Χαλκοκονδυλη την στηνει διπλα στις κολωνες με το ΑΤΜ......για πειτε και σε μηνυμα απο υπηρεσιες τι λεει???
Καλα να περνατε.....
υσ.Μποκολε την εχεις παρει την κοντουλα ρε Θηριο????
κάνε καλύτερη περιγραφή. Αν εννοείς την Ευγενία από την Ουκρανία, μέτριο ύψος, πιο παλιά είχε κόκκινο μαλλί, ναι την έχω πάρει και αξίζει τα λεφτά της, τώρα το ψιλοάνοιξε το χρώμα των μαλλιών της. Αν μιλάς για άλλη, όχι
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Προχτές απόγευμα ε θεαθεί τρελό τραβελι απέναντι από την πλατεία Βάθης ακριβός με κοντό σορτς με ξοβυζο μπλουζάκι …πρησμένα χειλοι !! Λίγο πιο κάτω Μαυρούλα πολύ δυνατο κομμάτι έψαχνε για πελάτη ακριβός απέναντι φρικιό γριά Κινέζα έψαχνε επισης πελάτη ….έφυγα τρέχοντας …
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Προχτές απόγευμα ε θεαθεί τρελό τραβελι απέναντι από την πλατεία Βάθης ακριβός με κοντό σορτς με ξοβυζο μπλουζάκι …πρησμένα χειλοι !! Λίγο πιο κάτω Μαυρούλα πολύ δυνατο κομμάτι έψαχνε για πελάτη ακριβός απέναντι φρικιό γριά Κινέζα έψαχνε επισης πελάτη ….έφυγα τρέχοντας …
Αφού μας περιέγραψες ....Λίγο πιο κάτω Μαυρούλα πολύ δυνατο κομμάτι έψαχνε για πελάτη ......., για ποιό λόγο έφυγες τρέχοντας, και δεν πήρες το δυνατό κομμάτι;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
κάνε καλύτερη περιγραφή. Αν εννοείς την Ευγενία από την Ουκρανία, μέτριο ύψος, πιο παλιά είχε κόκκινο μαλλί, ναι την έχω πάρει και αξίζει τα λεφτά της, τώρα το ψιλοάνοιξε το χρώμα των μαλλιών της. Αν μιλάς για άλλη, όχι
Mποκολε μια ειναι η κοντουλα εκει.....μαλλον αυτη ειναι....ναι ...τωρα εχει ανοιξει το χρωμα..τι την εχεις παρει???υπηρεσιες πες....κωλο δινει....???πιπα???κορμι???
υσ.σε αυτο το στυλ καθοταν συνεχεια
 

Συνημμένα

  • diakosmhtikh-figoyra-stroumfita.jpg
    diakosmhtikh-figoyra-stroumfita.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 49

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αφού μας περιέγραψες ....Λίγο πιο κάτω Μαυρούλα πολύ δυνατο κομμάτι έψαχνε για πελάτη ......., για ποιό λόγο έφυγες τρέχοντας, και δεν πήρες το δυνατό κομμάτι;
Δεν μου έκανε το κλικ παρά την εμφάνιση της που ήταν δύναμη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Mποκολε μια ειναι η κοντουλα εκει.....μαλλον αυτη ειναι....ναι ...τωρα εχει ανοιξει το χρωμα..τι την εχεις παρει???υπηρεσιες πες....κωλο δινει....???πιπα???κορμι???
υσ.σε αυτο το στυλ καθοταν συνεχεια
Έκανα ρεπορτάζ μια σελίδα πίσω. Αν είναι η Ευγενία από την Ουκρανία, αξίζει τα λεφτά της. Έχει σιλικονάτα βυζιά, κάνει αξιοπρεπή πίπα και τα αξίζει τα λεφτά της. Εδώ που τα λέμε, ελάχιστες υπάρχουν πια που να μην κλάψεις τα λεφτά σου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Δεν μου έκανε το κλικ παρά την εμφάνιση της που ήταν δύναμη
αν δεν σου έκανε κλικ κι αυτή, είναι πολύ χλωμές οι πιθανότητες να βρεις κάτι που να σε καλύπτει
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Εγώ θεωρώ ότι η πιάτσα υπάρχει σαν προτίμηση για το λόγο ότι μας εξιτάρει να φορτώνουμε μουνια από το δρόμο, τουλάχιστον έτσι είναι για μένα κ ίσως κ για τους περισσότερους από εμάς
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Πού είναι οι ένδοξες μέρες που πορνίδια απ όλη την υφήλιο κατέκληζαν σωκράτους, καποδιστρίου, γ σεπτ και τα τιάυτα. Ακόμη και στον Ορφέα που πέρασα προχτες κατά τις 12 ψόφια τα πράγματα
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Στο πάρκο φιξ τι παίζει. Παει κανενα δυνατό κομμάτι μετά τις 12 ξέρετε;
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
13
Like
6.111
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.135
Κριτικές
16
Like
13.984
Πόντοι
3.246
  • Like
Αντιδράσεις: Krish

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.809
Πόντοι
366
ρε σεις υπαρχει ατομο που πληρωνει για να γαμησει τη θεια στη παραλιακη στο μαρμαριδη ?

τοσο σαβουρογαμηδες πια
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.293
Πόντοι
1.011
Έκανα ρεπορτάζ μια σελίδα πίσω. Αν είναι η Ευγενία από την Ουκρανία, αξίζει τα λεφτά της. Έχει σιλικονάτα βυζιά, κάνει αξιοπρεπή πίπα και τα αξίζει τα λεφτά της. Εδώ που τα λέμε, ελάχιστες υπάρχουν πια που να μην κλάψεις τα λεφτά σου

Που ακριβώς την βρίσουμε αυτήν, πέρασα με το αμάξι σήμερα και υπήρχαν 1-2 καλές περιπτώσεις?

Αξιοπρεπή πίπα ακά?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
ρε σεις υπαρχει ατομο που πληρωνει για να γαμησει τη θεια στη παραλιακη στο μαρμαριδη ?

τοσο σαβουρογαμηδες πια
Γιατι τυπε?
Απο την τσεπη σου τα παιρνουμε και αφριζεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom