Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056

1spiros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές καινούριος... πρωινές πιατσες στην Αθήνα? Και ειδικά αν δίνει καμία κωλο
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Μάγκες θυμάται κανεις Ισαβελλα που άραζε παλαιό δημαρχείο Πειραιά δίπλα από τον σταθμό, μίλαγε πολύ αλλά τσιμπουκωνε άριστα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επιστροφή στην πιάτσα ύστερα από χρόνια. Είχα δει μια μελαχρινή με μαύρο μίνι στην πλατεία Λαυρίου περνώντας με το αμάξι και κατέβηκα σήμερα κατά τις 6 να τη δω από κοντά. Δυστυχώς έλειπε και είχε επιστρέψει όταν έφευγα :confused:

Μπροστά στο Λίμπερτι ήτανε μια ξανθιά χοντρή που με πήρε από πίσω για λίγο και απέναντι στον ΟΠΑΠ ένας τράβελος καρναβάλι κανονικό. Στον Ορφέα είχε 5-6, σαπίλα κυρίως, και μια μαύρη, τέλος πάντων επειδή ήμουν κατακαβλωμένος ανέβηκα με τη Μιμή. Είναι κοντούλα ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πεταχτό κωλαράκι και ανύπαρκτο στήθος. Βουλγάρα είπε και παραπονιότανε ότι δεν έχει καθόλου δουλειά.

25 τα δικά της συν 5 το ξενοδοχείο. Έπεσε στο κρεβάτι με την μπλούζα, δεν θα τη βγάλεις, της λέω, είναι άλλα 5 ευρώ λέει εκείνη. Τελικά την έβγαλε, αφού της υποσχέθηκα ότι θα της τα δώσω την επόμενη φορά. Αποστειρωμένο πρόγραμμα, τις έγλυψα λίγο τα βυζάκια, πίπα με καπότα, δύο στάσεις και της είπα να μου τον παίξει για να τελειώσω, όπου με άφησε χωρίς να έχω στραγγίξει εντελώς με αποτέλεσμα να συνεχίσω και να τον παίζω μόνος μου :confused:

Μάλλον θα ξαναπεράσουν χρόνια για να ξαναπάω τρίγωνο, αν δεν αλλάξουν τα πράγματα, που δεν το βλέπω.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μάλλον θα ξαναπεράσουν χρόνια για να ξαναπάω τρίγωνο, αν δεν αλλάξουν τα πράγματα, που δεν το βλέπω.

1000 φορές να πήγαινες στη Φυλής, έχει αρκετές αξιοπρεπείς περιπτώσεις με 20.
Δεν αξίζει καθόλου το πεζοδρόμιο, μιλάμε για τεράστια απάτη.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
1000 φορές να πήγαινες στη Φυλής, έχει αρκετές αξιοπρεπείς περιπτώσεις με 20.
Δεν αξίζει καθόλου το πεζοδρόμιο, μιλάμε για τεράστια απάτη.
Ναι, δεν αξίζει, απλώς ήθελα να δω μία που είχα τσεκάρει με το αμάξι και κόλλησα εκεί..
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Η μαυρουλα η Κασσανδρα εξω απο τον Ορφέα που από ότι διαβάζω ειναι οκ περίπτωση ξέρετε τι ωρα αρχίζει να ειναι στο πόστο μπας και περάσω σήμερα καμια βόλτα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Η μαυρουλα η Κασσανδρα εξω απο τον Ορφέα που από ότι διαβάζω ειναι οκ περίπτωση ξέρετε τι ωρα αρχίζει να ειναι στο πόστο μπας και περάσω σήμερα καμια βόλτα
Νυχτερινές ώρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Krish
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.135
Κριτικές
16
Like
13.984
Πόντοι
3.246
μία
Μαίρη βουλγάρα που παίζει μπάλα εκεί έξω απ το liberty ξέρει κανείς αν αξίζει; τη βλέπω συχνά εκεί βραδάκι
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Τώρα, Χαλκοκονδύλη, τρίγωνο..
Όλες οι γνωστές ΡωσοΟυκρανές σαύρες...Με 20€ συνολικά, τις παίρνεις...Και πολλές δίνουν και κώλο...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ψόφια πράγματα χτες. Κοντεύει να γίνει καινούρια Συγγρού. Ευτυχώς βρήκα την Ευγενία την Ουκρανέζα. Έχει ανοίξει το μαλλί της, δεν είναι πια κόκκινο. Δεν δίνει κώλο, αλλά έχει ωραίο σώμα με σιλικονάτα βυζιά, και κάνει αξιοπρεπή πίπα
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Ψόφια πράγματα χτες. Κοντεύει να γίνει καινούρια Συγγρού. Ευτυχώς βρήκα την Ευγενία την Ουκρανέζα. Έχει ανοίξει το μαλλί της, δεν είναι πια κόκκινο. Δεν δίνει κώλο, αλλά έχει ωραίο σώμα με σιλικονάτα βυζιά, και κάνει αξιοπρεπή πίπα
Από τις καλύτερες πίπες, με , τά ρούχα που φοράει δεν φαίνονται και τα ωραία βυζια τις
 

latris27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
kalimera sinagonistes!!ta fota sas ta kinezakia sto trigono p lete pou ta vrisko akrivos? exo skalosi na gamiso kineza.....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Από τις καλύτερες πίπες, με , τά ρούχα που φοράει δεν φαίνονται και τα ωραία βυζια τις
Ναι, τα χρήματα που παίρνει ανταποκρίνονται στο πακέτο που προσφέρει από εμφάνιση, προσπάθεια κλπ
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες! Επιστροφή στην πιάτσα ύστερα από χρόνια. Είχα δει μια μελαχρινή με μαύρο μίνι στην πλατεία Λαυρίου περνώντας με το αμάξι και κατέβηκα σήμερα κατά τις 6 να τη δω από κοντά. Δυστυχώς έλειπε και είχε επιστρέψει όταν έφευγα :confused:

Μπροστά στο Λίμπερτι ήτανε μια ξανθιά χοντρή που με πήρε από πίσω για λίγο και απέναντι στον ΟΠΑΠ ένας τράβελος καρναβάλι κανονικό. Στον Ορφέα είχε 5-6, σαπίλα κυρίως, και μια μαύρη, τέλος πάντων επειδή ήμουν κατακαβλωμένος ανέβηκα με τη Μιμή. Είναι κοντούλα ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πεταχτό κωλαράκι και ανύπαρκτο στήθος. Βουλγάρα είπε και παραπονιότανε ότι δεν έχει καθόλου δουλειά.

25 τα δικά της συν 5 το ξενοδοχείο. Έπεσε στο κρεβάτι με την μπλούζα, δεν θα τη βγάλεις, της λέω, είναι άλλα 5 ευρώ λέει εκείνη. Τελικά την έβγαλε, αφού της υποσχέθηκα ότι θα της τα δώσω την επόμενη φορά. Αποστειρωμένο πρόγραμμα, τις έγλυψα λίγο τα βυζάκια, πίπα με καπότα, δύο στάσεις και της είπα να μου τον παίξει για να τελειώσω, όπου με άφησε χωρίς να έχω στραγγίξει εντελώς με αποτέλεσμα να συνεχίσω και να τον παίζω μόνος μου :confused:

Μάλλον θα ξαναπεράσουν χρόνια για να ξαναπάω τρίγωνο, αν δεν αλλάξουν τα πράγματα, που δεν το βλέπω.
οι βουλγαρες εκεί όλες ίδιες μάλλον, και εγώ είχα πάρει μια πριν μήνες και που την έπαιρνα στα 4 κοίταγε το τηλ τής, δεν τελείωσα και λέει τέλος χρόνου και μετά με ρωτάει θα ξανάρθεις; πως πιστεύουν ότι μετά από τέτοια συμπεριφορά θα πάει ξανά κάποιος μαζί τους. από τρίγωνο μόνο η Άντζελα και η Μαρία ρουμανα αξίζουν είναι τίμιες και δεν πολυκοιτανε την ώρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
οι βουλγαρες εκεί όλες ίδιες μάλλον, και εγώ είχα πάρει μια πριν μήνες και που την έπαιρνα στα 4 κοίταγε το τηλ τής, δεν τελείωσα και λέει τέλος χρόνου και μετά με ρωτάει θα ξανάρθεις; πως πιστεύουν ότι μετά από τέτοια συμπεριφορά θα πάει ξανά κάποιος μαζί τους. από τρίγωνο μόνο η Άντζελα και η Μαρία ρουμανα αξίζουν είναι τίμιες και δεν πολυκοιτανε την ώρα
Μα εδώ μπαίνει και η προσωπική ευθύνη μας τύπε. Αν όλοι τις απαξίωναν, θα αναγκάζονταν να αλλάξουν βιολί
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Μια μαύρη πιατσάρει στη δεξιά μεριά της Καποδιστρίου κοντά στο Λητώ. Πλην όμως τη θεωρώ πατσαβούρα, και δεν την έχω πάρει. Η μοναδική μαύρη που αξίζει κατά τη γνώμη μου είναι η Κασσάνδρα από το Καμερούν, μοιάζει με μιγάδα (ίσως παίρνει φάρμακα κι έχει διώξει τη μελανίνη), φοράει συνήθως ξανθιές περούκες και πιατσάρει έξω από το Ξενοδοχείο Ορφέας, στη Χαλκοκονδύλη. Δίνει και κώλο, 25€
Ερωτηση στο προγραμμα της εχει και ελευθερο στοματικο τελειωτικο συν γλωσσοφιλα ??
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
179
Like
440
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα έχει πάρει το μάτι σας μια καλή γκομενα που στέκεται και περπατάει μόνη της σε ένα πεζοδρόμιο πριν μπεις για Γλυφάδα;;Την έχει πάρει κανείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom