Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Αυτές τις διαπιστώσεις τις είχαμε κάνει όλοι όσοι κυκλοφοράγαμε τύπε. Κι ένα εξαιρετικό νεαρό Κινεζάκι πιατσάριζε εκεί, δεν θυμάμαι το όνομά του. Η ερώτηση την οποία είτε δεν ξέρει είτε δεν θέλει κάποιο μέλος να απαντήσει είναι άλλη. Που πήγαν όλες αυτές οι κοπέλες που δούλευαν σε αυτά τα σημεία. Για τις μαύρες το γνωρίζουμε ότι έχουν φύγει οι περισσότερες από τη χώρα κι έχει μείνει ο σκέτος κατιμάς
Βασικά εγώ το έμαθα από την Σαντυ για το HIV πριν βγουνε στα κανάλια οι ειδήσεις για τις οροθετικές και βασικά κατέβαινα μόνο για εκείνη ήτανε τότε στα χάι η τις ας πούμε μετά ήρθε η κατηφόρα και γενικά πολλές άρχισαν να σπάνε να απομακρύνονται από εκείνο το χωρο διότι κυκλοφορούσε πολύ τότε το HIV τις κυνηγούσανε οι μπατσοι όποτε ποιος ο λόγος να κανείς πλέον πιάτσα εκεί και στην πορεία άλλες απεβίωσαν άλλες δεν ξαναγύρισαν και δυστυχώς έχει έτσι κατάληξη το τρίγωνο και με τις μαυρες ήτανε όντος ωραιες εποχές μιλάνε είχες δεκάδες επιλογές ωραια χρόνια νύχτα ήρθανε και νύχτα φύγανε Τούλαχιστον εμείς οι παλιοί είχαμε ωραίες εποχές να
θυμομαστε για τους νέους δυστυχωσ θα είναι μετρημένες οι ευκαιρίες
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Βασικά εγώ το έμαθα από την Σαντυ για το HIV πριν βγουνε στα κανάλια οι ειδήσεις για τις οροθετικές και βασικά κατέβαινα μόνο για εκείνη ήτανε τότε στα χάι η τις ας πούμε μετά ήρθε η κατηφόρα και γενικά πολλές άρχισαν να σπάνε να απομακρύνονται από εκείνο το χωρο διότι κυκλοφορούσε πολύ τότε το HIV τις κυνηγούσανε οι μπατσοι όποτε ποιος ο λόγος να κανείς πλέον πιάτσα εκεί και στην πορεία άλλες απεβίωσαν άλλες δεν ξαναγύρισαν και δυστυχώς έχει έτσι κατάληξη το τρίγωνο και με τις μαυρες ήτανε όντος ωραιες εποχές μιλάνε είχες δεκάδες επιλογές ωραια χρόνια νύχτα ήρθανε και νύχτα φύγανε Τούλαχιστον εμείς οι παλιοί είχαμε ωραίες εποχές να
θυμομαστε για τους νέους δυστυχωσ θα είναι μετρημένες οι ευκαιρίες

Όλο μαλακίες προερχόμενες από ανούσια νοσταλγία.
Οι αράπισσες ήταν, είναι και θα είναι οι μεγαλύτερες φόλες ανά την υφήλιο.
Ακολουθούν έπειτα οι λατίνες.

Σιγά οι νέοι μην λυπηθούν άτομα που γαμούσαν τελειωμένα πρεζόνια με aids ή μαύρες που έπαιρναν 5 ευρώ για πίπα και δεν μπορούσαν ούτε μία πούτσα να βάλουν ολόκληρη στο στόμα τους, πόσο μάλλον να σε αφήσουν να τις αγγίξεις.
Μου θυμίζεις κάτι άλλα ναυάγια που μας έχουν ζαλίσει τα αρχίδια με τις παλιές καλές εποχές της Φυλής. Που πριν το 2010, το ελεύθερο στοματικό και ο κώλος ήταν άγνωστες λέξεις. Ή να πάμε πιο πίσω, όταν υπήρχαν μόνο κάτι κωλόγριες Ελληνίδες;

Οι πιάτσες είχαν κάποιες καλές περιπτώσεις γύρω στο 2011, τίποτα όμως το φοβερό και αξιομνημόνευτο.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Όλο μαλακίες προερχόμενες από ανούσια νοσταλγία.
Οι αράπισσες ήταν, είναι και θα είναι οι μεγαλύτερες φόλες ανά την υφήλιο.
Ακολουθούν έπειτα οι λατίνες.

Σιγά οι νέοι μην λυπηθούν άτομα που γαμούσαν τελειωμένα πρεζόνια με aids ή μαύρες που έπαιρναν 5 ευρώ για πίπα και δεν μπορούσαν ούτε μία πούτσα να βάλουν ολόκληρη στο στόμα τους, πόσο μάλλον να σε αφήσουν να τις αγγίξεις.
Μου θυμίζεις κάτι άλλα ναυάγια που μας έχουν ζαλίσει τα αρχίδια με τις παλιές καλές εποχές της Φυλής. Που πριν το 2010, το ελεύθερο στοματικό και ο κώλος ήταν άγνωστες λέξεις. Ή να πάμε πιο πίσω, όταν υπήρχαν μόνο κάτι κωλόγριες Ελληνίδες;

Οι πιάτσες είχαν κάποιες καλές περιπτώσεις γύρω στο 2011, τίποτα όμως το φοβερό και αξιομνημόνευτο.
Εμένα μου θυμίζεις ότι έχεις πολλά απωθημένα από ότι διαβάζω δεν έχεις περάσει καλές εποχές ούτε με μαυρες και ούτε με λατινες και γενικά όλη η κατάσταση σε έχει φέρει στο αμήν αν θέλεις ποιότητα ανέβα κατηγορία και άσε το τρίγωνο
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου 2022. Κατεβαίνω την Χαλκοκονδύλη και δεξιά στην Αριστοτέλους
είναι το Liberty. Απ' έξω κάναν πιάτσα διάφορες. Με καύλωσε η Δήμητρα από Σερβία. Κοντή
με κοντή φούστα και κωλάρα απίστευτη. Ξανθή με σπαστό-κατσαρό μαλλί.
30 Ευρώ αυτή και 10 Ευρώ το Liberty.
Φόλα του κερατά. Έκανε ντους πριν τη συνεύρεση, πάω να γλείψω, "α αυτό είναι εξτρά" μου
λέει. Το διανοήστε, ήθελε και άλλα λεφτά. Της λέω για κώλο, "α αυτό είναι συν 40 Ευρώ" μου
λέει. Μόλις με βλέπει σηκωμένο, "ούτε για 40" μου λέει.
Περνάει καπότα και γονατιστή στο κρεβάτι αρχίζει μια πίπα αρκετά καλή θα έλεγα. Μετά στα
τέσσερα με θέα την υπέροχη κωλάρα της (εάν την δεις στο δρόμο μόνο το γαμήσι σκέφτεσαι).
Γαμήσι για κάμποση ώρα και χύσιμο. Μου άφησε τα ρέστα στη ρεσεψιόν.
40 Ευρώ για τι πράγμα; Θα πήγαινα σε δύο μπουρδέλα των 20 Ευρώ.
Μαύρο στη φόλα από εμένα.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Εμένα μου θυμίζεις ότι έχεις πολλά απωθημένα από ότι διαβάζω δεν έχεις περάσει καλές εποχές ούτε με μαυρες και ούτε με λατινες και γενικά όλη η κατάσταση σε έχει φέρει στο αμήν αν θέλεις ποιότητα ανέβα κατηγορία και άσε το τρίγωνο
Οι εποχες οι καλες ηταν Σόλωνος και πέριξ με Ελληνίδες .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Οι εποχες οι καλες ηταν Σόλωνος και πέριξ με Ελληνίδες .
Ναι, ήταν μια καλή πιάτσα με Μιλφ. Όμως τα μαγαζιά διώχνουν τις σεξεργάτριες, ίσως φταίνε τα πολλά φώτα, δεν γνωρίζω τον πραγματικό λόγο
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
144
Like
195
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά να έχετε!!Θα ήθελα να ρωτήσω ορισμένα πράγματα και οποίος θέλει να βοηθήσει!!!Ευχαριστώ πολυ
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
144
Like
195
Πόντοι
1
Παιδια ειμαι καινούργιος στην παρέα και εχω διαβάσει πολλά σχόλια και ολα είναι εξαιρετικά!!Δείχνεται γνωστές του sport
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά να έχετε!!Θα ήθελα να ρωτήσω ορισμένα πράγματα και οποίος θέλει να βοηθήσει!!!Ευχαριστώ πολυ
θέσε ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΕΣ ερωτήσεις και όποιο μέλος θέλει και μπορεί, θα σου απαντήσει
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Πέρασα χθες κατά τις 14:00 από Liberty και πήρα την Δήμητρα.
Κοντή προς μέτριο ύψος, με ξανθά μαλλιά μακρυά σπαστά, γεμάτη αλλά όχι χοντρή.
Φαινόταν να κατάγεται από βόρειο γείτονα και ήθελε 30 + 10 αν θυμάμαι καλά για πίπα - μουνί.
Όταν γδύθηκε είδα ότι έχει κάνει κάποια εγχείρηση στην κοιλιά και η απορία μου ήταν αν αντί για χειρούργο πήγε σε χασάπη. Δεν έχω ξαναδεί πιο αντιαισθητική τομή. Ήταν πολύ μεγάλη και φαινόταν σαν να έγινε με πριόνι αντί νυστέρι!
Άλλο παράπονο από σώμα δεν έχω ούτε από συμπεριφορά.
Ξεκινήσαμε με πίπα, μετά την πήρα σε διάφορες στάσεις και τελείωσα με αυτήν στα τέσσερα.

Αν και δεν έχω κάνει ποτέ γλυφομούνι σε ιερόδουλη (και δεν σκοπεύω), θεωρώ ότι πρέπει να προειδοποιήσω τους οπαδούς του είδους να αποφύγουν την συγκεκριμένη εκτός και αν τους αρέσει να γλυφομουνιάζουνε γοργόνες.
νοών νοείτω).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Ολα για το θεαθηναι ειναι ψηλε. Σε μια βδιμαδα δεκα μερες παλι ετσι θα ειναι καο
ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ βρέθηκε η κάμερα του ΣΚΑΙ να καταγράψει το γεγονός. Τόσο καιρό, δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι, τώρα ξύπνησα

ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ βρέθηκε η κάμερα του ΣΚΑΙ να καταγράψει το γεγονός. Τόσο καιρό, δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι, τώρα ξύπνησαν
Κλα για το θεαθηναι γινονται ψηλε εξου καο η καμερα. Για να δειξει οτι κατι εκαναν. Σε μια βδομαδα δεκα μερεςνπαλι ετσιβθα ριναι και χειροτερα. Η λυση ειναι να κυνηγησουν τα βαππρακια και να τα ξεριζωσουν απτο κεντρο. Να φυγουν να οανε αλλου να τη σπρωχνουν οπουε θα πανε αλλου και οι χρήστες να τη βρισκουν. Ειναι θεμα συναρμοδιοτητας ολων των φορέων, πολιτειας σε επιοεοδ κυβέρνησης, αστυνομιας καο Δήμου Αθηναίων.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Ολα για το θεαθηναι ειναι ψηλε. Σε μια βδιμαδα δεκα μερες παλι ετσι θα ειναι καο



Κλα για το θεαθηναι γινονται ψηλε εξου καο η καμερα. Για να δειξει οτι κατι εκαναν. Σε μια βδομαδα δεκα μερεςνπαλι ετσιβθα ριναι και χειροτερα. Η λυση ειναι να κυνηγησουν τα βαππρακια και να τα ξεριζωσουν απτο κεντρο. Να φυγουν να οανε αλλου να τη σπρωχνουν οπουε θα πανε αλλου και οι χρήστες να τη βρισκουν. Ειναι θεμα συναρμοδιοτητας ολων των φορέων, πολιτειας σε επιοεοδ κυβέρνησης, αστυνομιας καο Δήμου Αθηναίων.
Σορρυ για τα κορακιστικα χαλασε το κινητο και γραφω απο ενα της κακιάς ωρας
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Ολα για το θεαθηναι ειναι ψηλε. Σε μια βδιμαδα δεκα μερες παλι ετσι θα ειναι καο



Κλα για το θεαθηναι γινονται ψηλε εξου καο η καμερα. Για να δειξει οτι κατι εκαναν. Σε μια βδομαδα δεκα μερεςνπαλι ετσιβθα ριναι και χειροτερα. Η λυση ειναι να κυνηγησουν τα βαππρακια και να τα ξεριζωσουν απτο κεντρο. Να φυγουν να οανε αλλου να τη σπρωχνουν οπουε θα πανε αλλου και οι χρήστες να τη βρισκουν. Ειναι θεμα συναρμοδιοτητας ολων των φορέων, πολιτειας σε επιοεοδ κυβέρνησης, αστυνομιας καο Δήμου Αθηναίων.

Η μόνη λύση για πρεζόνια και εμπόρους:

Auschwitz_I_%2822_May_2010%29.jpg
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Όταν γδύθηκε είδα ότι έχει κάνει κάποια εγχείρηση στην κοιλιά και η απορία μου ήταν αν αντί για χειρούργο πήγε σε χασάπη. Δεν έχω ξαναδεί πιο αντιαισθητική τομή. Ήταν πολύ μεγάλη και φαινόταν σαν να έγινε με πριόνι αντί νυστέρι!
μήπως δεν ήταν από εγχείρηση τύπε μου ;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Η μόνη λύση για πρεζόνια και εμπόρους:

Auschwitz_I_%2822_May_2010%29.jpg
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το βλέπω από άλλη οπτική γωνιά. Αν είχαμε πραγματικό κράτος, δεν θα τους έκλεινε σε Στρατόπεδο συγκέντρωσης, αλλά εργασίας. Χημικά για να απεξαρτηθούν από οτιδήποτε παίρνουν, και ήπιας έντασης εργασία, ώστε να αρχίσει να ξαναδουλεύει το νευρομυικό σύστημα, που έχει ατονήσει σίγουρα. Κάτι σαν Κοινωνική / Εργασιακή φυσιοθεραπεία. Έλα όμως που γνωρίζω ότι αυτό που θα ήθελα να γίνει, δεν είναι εφαρμόσιμο, τουλάχιστον σήμερα
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.577
Πόντοι
201
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το βλέπω από άλλη οπτική γωνιά. Αν είχαμε πραγματικό κράτος, δεν θα τους έκλεινε σε Στρατόπεδο συγκέντρωσης, αλλά εργασίας. Χημικά για να απεξαρτηθούν από οτιδήποτε παίρνουν, και ήπιας έντασης εργασία, ώστε να αρχίσει να ξαναδουλεύει το νευρομυικό σύστημα, που έχει ατονήσει σίγουρα. Κάτι σαν Κοινωνική / Εργασιακή φυσιοθεραπεία. Έλα όμως που γνωρίζω ότι αυτό που θα ήθελα να γίνει, δεν είναι εφαρμόσιμο, τουλάχιστον σήμερα
Αδερφε...........................εαν περασεις στην αλλη οχθη του ποταμου..................δεν ξαναγυρίζεις πισω..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom