Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αδερφε...........................εαν περασεις στην αλλη οχθη του ποταμου..................δεν ξαναγυρίζεις πισω..........
Ναι, συμφωνώ ΓΕΝΙΚΑ μαζί σου, οι εξαιρέσεις των ατόμων που γλυτώνουν είναι ελάχιστες. Γύρω στο έτος 2000 είχα μια σχετική συζήτηση με ένα Ψυχίατρο. Με είχε πληροφορήσει ότι με τα χημικά που υπήρχαν τότε, τα τελευταία υπολείμματα της Ηρωίνης έφευγαν πλήρως από τον Οργανισμό σε δύο βδομάδες, άρα δεν υπήρχε η δικαιολογία του Στερητικού Σύνδρομου. Έλα όμως που η πραγματική ζωή δεν σου προσφέρει την αίσθηση που σου δίνει η Ηρωίνη, δεν την ονόμασε τυχαία έτσι η Μπάγιερν, από την Ελληνική λέξη Ήρωας την ονόμασε. Δύσκολα ένας άνθρωπος θα αρνηθεί τη γλύκα αυτής της παραμύθας
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η πιάτσα έξω από το Λίμπερτυ έχει ατονήσει τελείως, τουλάχιστον τις ώρες που περνάω εγώ (νωρίς το απόγευμα, όσο υπάρχει φως ημέρας).
Ούτε καν η χοντρή βουλγάρα η Ελίζαμπεθ που ήταν συνέχεια όλες τις ώρες εκεί.
Γενικότερα στο τρίγωνο υπάρχει μια ξεραίλα. Ξέρει κανείς τι έχει συμβεί;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Προχθές μεσημέρι πήρα την Άννα-Μαρία από Ορφέα. Πιατσάριζε στην γωνία 3ης Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη.
Είναι λεπτή μελαχρινή με μακριά μαλλιά, μέτριο προς ψηλό ανάστημα με τατού ένα πιστόλι στο πόδι!
Στο δωμάτιο μου ζήτησε να μην βγάλει την μπλούζα το οποίο αρνήθηκα σκεπτόμενος τα χειρότερα.
Όταν την έβγαλε είδα ότι όντως κάλυπτε σημάδια αλλά όχι από βελόνες όπως φοβόμουν αλλά από εγκαύματα στα χέρια.
Αν θυμάμαι καλά ήταν από Ρουμανία και ήθελε 25 + 5.
Με ξεκίνησε με πίπα και την πήρα ιεραποστολικά και μετά στα τέσσερα μέχρι να χύσω.
Δεν μου είπε όχι σε κάτι και δεν έκλαψα τα λεφτά. Αν την ξαναδώ θα την ξαναπάρω αν μου δώσει κώλο.
Δεν την συνιστώ στους λάτρεις της αιδοιολειχίας λόγω δυσάρεστης οσμής που αντιλήφθηκα μόλις έβγαλα το εργαλείο από μέσα της.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.939
Κριτικές
60
Like
24.505
Πόντοι
20.486
Προχθές μεσημέρι πήρα την Άννα-Μαρία από Ορφέα. Πιατσάριζε στην γωνία 3ης Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη.
Είναι λεπτή μελαχρινή με μακριά μαλλιά, μέτριο προς ψηλό ανάστημα με τατού ένα πιστόλι στο πόδι!
Στο δωμάτιο μου ζήτησε να μην βγάλει την μπλούζα το οποίο αρνήθηκα σκεπτόμενος τα χειρότερα.
Όταν την έβγαλε είδα ότι όντως κάλυπτε σημάδια αλλά όχι από βελόνες όπως φοβόμουν αλλά από εγκαύματα στα χέρια.
Αν θυμάμαι καλά ήταν από Ρουμανία και ήθελε 25 + 5.
Με ξεκίνησε με πίπα και την πήρα ιεραποστολικά και μετά στα τέσσερα μέχρι να χύσω.
Δεν μου είπε όχι σε κάτι και δεν έκλαψα τα λεφτά. Αν την ξαναδώ θα την ξαναπάρω αν μου δώσει κώλο.
Δεν την συνιστώ στους λάτρεις της αιδοιολειχίας λόγω δυσάρεστης οσμής που αντιλήφθηκα μόλις έβγαλα το εργαλείο από μέσα της.
Ψαρίλα τύπε ?
:vomit::vomit:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Αδερφε...........................εαν περασεις στην αλλη οχθη του ποταμου..................δεν ξαναγυρίζεις πισω..........
............πολλύ δύσκολα και σπάνια φίλος αλλά όπως το λες δεν έχει πίσω.
 

war_on

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
47
Πόντοι
0
Η μόνη λύση για πρεζόνια και εμπόρους:

Auschwitz_I_%2822_May_2010%29.jpg
για μαλακες σαν εσενα ποια ειναι η λυση? ασε θα σου πω εγω.. μπετοβεργα στη μαπα
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
για μαλακες σαν εσενα ποια ειναι η λυση? ασε θα σου πω εγω.. μπετοβεργα στη μαπα

Βαριέμαι να σκυλοβρίζω το κάθε τελειωμένο σκουπίδι στο διαδίκτυο.

Πες ώρα συνάντησης αύριο το βράδυ στην Ομόνοια και θα τα πούμε από κοντά.

Μόνο που θέλω να το γράψεις δημόσια, ούτως ώστε να φαίνεται ότι ήρθες με τη θέληση σου και εσύ με προκάλεσες. Διότι όταν σου κάνω αυτά που θα σου κάνω, θα πέσει έπειτα πολύ κλάμα στους δικαστές ''αυτός μου επιτέθηκε, δεν τον ήξερα, έμεινα μόνιμα ανάπηρος κτλπ''.

Και προφανώς αν δώσεις ώρα και μέρος και δεν έρθεις, θα το βιντεοσκοπήσω live και θα το ανεβάσω εδώ μεσα.

Έτσι όπως τα έκανες έχεις δύο επιλογές: 1)Είτε θα πέσει ξύλο (εσύ έλα με την μπετόβεργα ενώ εγώ με τι θα έρθω θα στο φυλάω για έκπληξη), 2)Είτε θα γελειοπηθείς διότι είσαι μια κότα που προκαλεί μόνο από το διαδίκτυο.

Περιμένω.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Βαριέμαι να σκυλοβρίζω το κάθε τελειωμένο σκουπίδι στο διαδίκτυο.

Πες ώρα συνάντησης αύριο το βράδυ στην Ομόνοια και θα τα πούμε από κοντά.

Μόνο που θέλω να το γράψεις δημόσια, ούτως ώστε να φαίνεται ότι ήρθες με τη θέληση σου και εσύ με προκάλεσες. Διότι όταν σου κάνω αυτά που θα σου κάνω, θα πέσει έπειτα πολύ κλάμα στους δικαστές ''αυτός μου επιτέθηκε, δεν τον ήξερα, έμεινα μόνιμα ανάπηρος κτλπ''.

Και προφανώς αν δώσεις ώρα και μέρος και δεν έρθεις, θα το βιντεοσκοπήσω live και θα το ανεβάσω εδώ μεσα.

Έτσι όπως τα έκανες έχεις δύο επιλογές: 1)Είτε θα πέσει ξύλο (εσύ έλα με την μπετόβεργα ενώ εγώ με τι θα έρθω θα στο φυλάω για έκπληξη), 2)Είτε θα γελειοπηθείς διότι είσαι μια κότα που προκαλεί μόνο από το διαδίκτυο.

Περιμένω.

Ραντεβού Θανάτου loading.
 

war_on

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
47
Πόντοι
0
Βαριέμαι να σκυλοβρίζω το κάθε τελειωμένο σκουπίδι στο διαδίκτυο.

Πες ώρα συνάντησης αύριο το βράδυ στην Ομόνοια και θα τα πούμε από κοντά.

Μόνο που θέλω να το γράψεις δημόσια, ούτως ώστε να φαίνεται ότι ήρθες με τη θέληση σου και εσύ με προκάλεσες. Διότι όταν σου κάνω αυτά που θα σου κάνω, θα πέσει έπειτα πολύ κλάμα στους δικαστές ''αυτός μου επιτέθηκε, δεν τον ήξερα, έμεινα μόνιμα ανάπηρος κτλπ''.

Και προφανώς αν δώσεις ώρα και μέρος και δεν έρθεις, θα το βιντεοσκοπήσω live και θα το ανεβάσω εδώ μεσα.

Έτσι όπως τα έκανες έχεις δύο επιλογές: 1)Είτε θα πέσει ξύλο (εσύ έλα με την μπετόβεργα ενώ εγώ με τι θα έρθω θα στο φυλάω για έκπληξη), 2)Είτε θα γελειοπηθείς διότι είσαι μια κότα που προκαλεί μόνο από το διαδίκτυο.

Περιμένω.
περιμενε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Χθεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Πέρασα από όλα τα Πορνοξενοδοχεία, το απόλυτο τίποτα. Μόνο κάποιοι τραβεστί της κακιάς ώρας. Να είναι καλά η Κασσάνδρα που με εξυπηρέτησε, ήταν η μοναδική επιλογή. Που στο διάολο έχει πάει η Ρωσίδα και η Ουκρανίδα που πιάτσαραν, αγνοώ. Ακόμα και οι δύο γύφτισσες που άξιζαν τα 10€ που έπαιρναν, έχουν εξαφανιστεί. Πού θα καταλήξει αυτή τη κατάσταση, αγνοώ
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Ποιες πουτάνες ρε τύποι και ποιο τρίγωνο. Εδώ η μενάνδρου έγινε εκκλησία σε όλο της το μήκος. Βλέπεις χαλαρά οικογενειάρχες να παρκάρουν να πεταχτούν στις ταβέρνες δίπλα να φάνε. Δεν κουνιέται φύλλο. Πάντως εχει μείνει αυτ'η η μπίχλα στην ατμόσφαιρα η οποία θα πάρει δεκαετία να φύγει κι ας διώξουν και τον τελευταίο από κει. Έχει μπει πολύ μεγάλο χέρι και ακόμη δεν είδαμε τίποτα. Κάθε στοιχείο περιθωριακό και μη παραγωγικό εκτοπίζεται πλέον από το κέντρο της Αθήνας
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Κάθε στοιχείο περιθωριακό και μη παραγωγικό εκτοπίζεται πλέον από το κέντρο της Αθήνας
Στο καλό όλοι τους και να μας γράφουν από το σκουπιδόλακκο. Αντε, να παίρνουν σειρά και οι λαθρο μετά. Τελικά ο τουρισμός φαίνεται πως θα δώσει τη λύση στο να καθαρίσει η χαβουζα.
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Αυτό που μου έχει ειπωθεί κι εμένα κατά κόρον από διάφορες εργαζόμενες του τριγώνου, είναι ότι έχει αυξηθεί πολύ η πίεση για ακάποτο σεξ, είτε από πάνω είτε από κάτω.
Αυτό σημαίνει ότι έχουν αυξηθεί οι περιπτώσεις κορασίδων που το παρέχουν, με αποτέλεσμα αυτές που ακόμα αντιστέκονται να μην σταυρώνουν πελάτη για μεγάλο διάστημα.
Μπορεί όλο αυτό να είναι σε κάποιο βαθμό μούφα, σαν τρικ από αυτές που δεν το παρέχουν για να διαφημίζουν την καθαριότητά τους, αλλά μπορεί και να είναι αλήθεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Στο καλό όλοι τους και να μας γράφουν από το σκουπιδόλακκο. Αντε, να παίρνουν σειρά και οι λαθρο μετά. Τελικά ο τουρισμός φαίνεται πως θα δώσει τη λύση στο να καθαρίσει η χαβουζα.
Γτ έτσι τύπε; Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα να ζήσουν. Κι αυτος ο κόσμος για κάποιο λόγο έφτασε σ' αυτό το σημείο.
Στη σατωβριάνδου διέλυσαν το camp των άστεγων πρεζονιών, τους πέταξαν τα πράγματα στα σκουπίδια και τους είπαν απλά φύγετε.
Μιλάμε για επαγγελματίες ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ. Δεν υπάρχει κράτος απλά που ενδιαφέρεται
Α.. και μην ξεχνάμε προηγούμενες δεκαετίες τι γινόταν με τις πιάτσες ναρκωτικών και με ποιων την ευλογία λειτουργούσαν. Όποιο χέρι πολίτη/οργάνωσης πήγαινε να τις ακουμπήσει ξεραινόταν!
Α.. και μην ξεχάσουμε δεν υπάρχονυ λάθρο. Το 90% αυτών ήταν άτομα που τους έφαγαν όλα τα λεφτά για να περάσουν 10 χώρες και οι ελληναράδες ήθελαν αλλα τόσα για να τους στείλουν κι απο εδώ
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Εχθές απόγευμα πέρασα από τρίγωνο και δεν έβρισκα τίποτα αξιογάμητο.
Πάνω που ετοιμαζόμουνα να φύγω κατά τις 15 - 16, φέρανε δύο γυφτονταβάδες την Σοφία μπροστά στο Λίμπερτι.
Κοντή γυφτο(ρουμάνα ή βουλγάρα δεν θυμάμαι) με λίγο σπασμένο πρόσωπο αλλά καλό σώμα.
Με τράβηξε ο κώλος της, τη ρώτησα σα ξελιγωμένος και μου είπε για κώλο: 40+10. Δέχτηκα αμέσως.
Στο δωμάτιο την πήρα ιεραποστολικά και στα τέσσερα όπου η θέα του κώλου της μου άρεσε πάρα πολύ.
Μου ξηγήθηκε σκάρτα όμως:
Από μουνί όλο γκρίνιαζε να μην τον βάζω όλο μέσα, να γαμάω σιγά, με συγκρατούσε κλπ.
Όταν της ζήτησα κώλο το απέκλεισε επανειλημμένα και τελικά συνέχισα με αυτήν στα τέσσερα μέχρι που έχυσα αλλά από τον κώλο δεν την πήρα και μου έμεινε το παράπονο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Γτ έτσι τύπε; Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα να ζήσουν. Κι αυτος ο κόσμος για κάποιο λόγο έφτασε σ' αυτό το σημείο.
Και αυτοί που έχουν εννομα συμφέροντα στη περιοχή εχουν καθε ενδιαφέρον να τα διατηρήσουν. Όταν λοιπόν οι θεσμοί αδιαφορούν, τότε έχουν κάθε λόγο να χαίρονται όταν οι νόμοι της φυσικής επιλογής αναλαμβάνουν το σφουγγάρισμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Πού μπορώ να βρω ένα γρήγορο blowjob ακόμα και κατά τη διάρκεια της ημέρας.
αν το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι μια καλή πίπα, κατέβα τρίγωνο, διάλεξε μια σιτεμένη (θα είναι αρκετά έμπειρη), και προχώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom