Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αναρωτιέμαι ποια είναι τα πραγματικά κίνητρα ενός νέου μέλους το οποίο βάζει γελάκι, σε οτιδήποτε κι αν γράψω. Εδώ έβαλε γελάκι στην ερώτησή μου αν άκουσε κάποιος συναγωνιστής ότι η Σοφία που πιατσάριζε απέναντι από το Κριστιάνα πέθανε, όπως πληροφορήθηκα από κάποια σεξεργάτρια. Τόσο αστείος του φάνηκε ο θάνατος μια εργαζόμενης που έδινε χαρά στους πιατσόβιους. ΟΚ, μερικές απορίες δεν μπορούν να λυθούν
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Χτεσινή ανταπόκριση από το τρίγωνο. Ελάχιστες αδιάφορες νεαρές αλλοδαπές που γυφτόφερναν έξω από τον Ορφέα. Τράβελοι αρκετοί. Η μοναδική γαμεύσιμη η Κασσάνδρα, ευτυχώς που υπήρχε. Ήταν τελείως παγωμένη και όταν το παρατήρησα μου είπε ότι στεκόταν τρεις ώρες στο κρύο. Αντέδρασα ρωτώντας την πως είναι δυνατόν να μην την πλησιάζουν, αφού έχει το καλύτερο πακέτο ομορφιά / σώμα / θερμό σεξ από τις άλλες. Μου απάντησε ότι την πλησιάζουν πολλοί, που ζητάνε να της δώσουν 10€ για πίπα / κώλο / μουνί, ακάποτα κιόλας. Συμπλήρωσε ότι δεν μπορεί να το καταλάβει, τη στιγμή που υπάρχει το AIDS, η Σύφιλη, η Βλενόροια, τα κονδυλώματα και η Ηπατίτιδα. Βέβαια μου είχε δείξει από καιρό πόσο προσεκτική και καθαρή είναι (αλλάζει προφυλακτικό πριν πάρει πίπα), αλλά δεν περίμενα να γνωρίζει όλα τα ΣΜΝ με τα ονόματά τους. Επί της ουσίας τώρα, θα ήθελα να γνωρίσω αυτά τα άτομα που θεωρούν ότι μπορούν να έχουν πλήρες ακάποτο πακέτο με 10€, και να μην αρπάξουν κάποιο από αυτά τα νοσήματα. Εκτός αν τα έχουν όλα
Μπόκολε καλά τα λες αλλά συνδέεις την ακάποτη ιστορία με το χαμηλό κόστος και μας μπερδεύεις
Δηλαδή αν της λέγανε 30 θα το σκεφτόταν ? 50 ?
Γιατί κάπως έτσι ξεκινάνε πολλοί/ες (και πελάτες και πόρνες) με το σκεπτικό ότι αυτοί που πληρώνουν 50άρια/100στάρια έχουν περισσότερες πιθανότητες υγείας και φυσικά με τον καιρό το συνηθίζουν και αρχίζουν να μειώνουν το εισητήριο...
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
511
Πόντοι
81
Καλησπέρα.Γνωριζει κάνεις αν επιστρέψαμε οι δύο κοπέλες στην πιάτσα κοντά στα ΚΤΕΛ ή είναι ακόμα εκείνη η γεματούλα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Μπόκολε καλά τα λες αλλά συνδέεις την ακάποτη ιστορία με το χαμηλό κόστος και μας μπερδεύεις
Δηλαδή αν της λέγανε 30 θα το σκεφτόταν ? 50 ?
Γιατί κάπως έτσι ξεκινάνε πολλοί/ες (και πελάτες και πόρνες) με το σκεπτικό ότι αυτοί που πληρώνουν 50άρια/100στάρια έχουν περισσότερες πιθανότητες υγείας και φυσικά με τον καιρό το συνηθίζουν και αρχίζουν να μειώνουν το εισητήριο...
εχεις δίκιο, δεν τα έγραψα όλα. Τη ρώτησα σχετικά με υψηλή τιμή και δεν θα δεχόταν, κάποιος της είχε προτείνει 100 και δεν δέχτηκε, έτσι τουλάχιστον μου είπε
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες να κάνω μια ερώτηση κτ πιάτσες που είπατε με νεαρές π τις στέλνουν οι γονείς ξέρετε π βρίσκονται; Η γενικά τέτοια ;
Επίσης απτό τρίγωνο να πάρω μόνο την Κασσάνδρα υποθέτω
 
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.230
Πόντοι
201
Καθυστερημένη κριτική για την αλβανιδοκολαρα την Άντζελα, την πήρα το Σάββατο φορούσε ένα πράσινο μίνι και μου άναψε κόκκινο , την είδα στο φανάρι της Χαλκοκονδύλης την διπλαρωνε ένας παππουλης αλλά μόλις τις έκανα νόημα τον έγραψε , 50€ για δύο γύρους +10hotel δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ την ευχαριστήθηκα,σε ότι της ζήτησα δεν είπε όχι (δεν ήθελα πρωκτικό και ακαποτο για λόγους ασφαλείας) ,αρχιδια γλυψιμο,πισοκολλητο σε όρθια στάση, δαχτυλακι στην μούνα της, μάλιστα την δεύτερη φορά που την είχα από πάνω μου και τελείωσα αυτή χτυπιοταν και τις λέω κούκλα μου φινιτο και μου απαντα εγώ όμως όχι θες να κατέβω? Εγώ παιδιά θα την ξαναπάρω και ας έχει και πεσμένα βυζιά και λίγη μπακα .Αντε καλά γαμισια να έχουμε μύστες και το 2023
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Νεκρά στο τρίγωνο 12:00-18:00
Ναι. Κοντεύει να γίνει Συγγρού. Τραβέλια και ελάχιστες γυναίκες, ακόμα λιγότερες γαμεύσιμες. Που στο διάολο εξαφανίστηκαν; υπήρχαν καμιά εικοσαριά. Σταμάτησαν τη δουλειά; πιατσάρουν αλλού;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
Καθυστερημένη κριτική για την αλβανιδοκολαρα την Άντζελα, την πήρα το Σάββατο φορούσε ένα πράσινο μίνι και μου άναψε κόκκινο , την είδα στο φανάρι της Χαλκοκονδύλης την διπλαρωνε ένας παππουλης αλλά μόλις τις έκανα νόημα τον έγραψε , 50€ για δύο γύρους +10hotel δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ την ευχαριστήθηκα,σε ότι της ζήτησα δεν είπε όχι (δεν ήθελα πρωκτικό και ακαποτο για λόγους ασφαλείας) ,αρχιδια γλυψιμο,πισοκολλητο σε όρθια στάση, δαχτυλακι στην μούνα της, μάλιστα την δεύτερη φορά που την είχα από πάνω μου και τελείωσα αυτή χτυπιοταν και τις λέω κούκλα μου φινιτο και μου απαντα εγώ όμως όχι θες να κατέβω? Εγώ παιδιά θα την ξαναπάρω και ας έχει και πεσμένα βυζιά και λίγη μπακα .Αντε καλά γαμισια να έχουμε μύστες και το 2023
φιλε η Ατζελα κανει πρωκτικο και ακαποτο?
 
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.230
Πόντοι
201
φιλε η Ατζελα κανει πρωκτικο και ακαποτο?
Φιλαράκι παλαιότερα έκανε πρωκτικό εξαρτιόνταν από το μέγεθος αλλά δεν με ενδιαφέρει ούτε το πρωκτικό (να φάω καμία τουρτιτσα άσε καλύτερα),ούτε το ακαποτο (για λόγους υγείας) και δεν γνωριζω αν συνεχίζει ή όχι
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.939
Κριτικές
60
Like
24.506
Πόντοι
20.486
Καθυστερημένη κριτική για την αλβανιδοκολαρα την Άντζελα, την πήρα το Σάββατο φορούσε ένα πράσινο μίνι και μου άναψε κόκκινο , την είδα στο φανάρι της Χαλκοκονδύλης την διπλαρωνε ένας παππουλης αλλά μόλις τις έκανα νόημα τον έγραψε , 50€ για δύο γύρους +10hotel δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ την ευχαριστήθηκα,σε ότι της ζήτησα δεν είπε όχι (δεν ήθελα πρωκτικό και ακαποτο για λόγους ασφαλείας) ,αρχιδια γλυψιμο,πισοκολλητο σε όρθια στάση, δαχτυλακι στην μούνα της, μάλιστα την δεύτερη φορά που την είχα από πάνω μου και τελείωσα αυτή χτυπιοταν και τις λέω κούκλα μου φινιτο και μου απαντα εγώ όμως όχι θες να κατέβω? Εγώ παιδιά θα την ξαναπάρω και ας έχει και πεσμένα βυζιά και λίγη μπακα .Αντε καλά γαμισια να έχουμε μύστες και το 2023
Μερακλής !!
:sunglasses::sunglasses:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Ρε παιδία που είναι αυτό το τρίγωνο;
trigono-vermoudon-708.jpg


:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
Φιλαράκι παλαιότερα έκανε πρωκτικό εξαρτιόνταν από το μέγεθος αλλά δεν με ενδιαφέρει ούτε το πρωκτικό (να φάω καμία τουρτιτσα άσε καλύτερα),ούτε το ακαποτο (για λόγους υγείας) και δεν γνωριζω αν συνεχίζει ή όχι
δηλαδη τωρα δεν κανει ακαποτο και παλια εκανε?
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Αν δεν κάνω λάθος αυτό πρέπεινα είναι και μεσα σε αυτο στα στενά εχει
το πράγμαπου ψάχνουμε ετσι?
και εγω νέος
Screenshot_5.png
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.256
Κριτικές
2
Like
2.040
Πόντοι
216
Αν δεν κάνω λάθος αυτό πρέπεινα είναι και μεσα σε αυτο στα στενά εχει
το πράγμαπου ψάχνουμε ετσι?
και εγω νέος
Screenshot_5.png
Πλέον, οχι. Κάποτε, πριν απο κάμποσα χρόνια, ίσως. Αλλά, δε θυμάμαι τόσο ψηλά στη Μάρνη να παίζει κάτι, τουλάχιστο τα τελευταία 15 και κάτι χρόνια.
Αν θα έβαζα γραμμές, θα έκανα ένα ορθογώνιο, απο Στουρνάρη, μεταξύ 3ης Σεπτεμβρίου και Αχαρνών, μέχρι και, το πολύ, Σατωβριάνδου, με βάση του τί έχω δεί, προσωπικά, να μου χτυπάει για εργαζόμενες στο χώρο.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Κάποτε υπήρχε και στην Γερανίου ξενοδοχείο που κάνανε πιάτσα από κάτω και είχε και καλά κομμάτια τώρα πολύ δύσκολο να βρεις κάτι ωραίο μετά το μπαμ που έγινε με τις οροθετικές και με τις 24ωρες περιπολίες σε καθημερινή βάση πλέον το τρίγωνο άρχισε να σβήνεται δεν έχει πλέον κατι αξιόλογο για να φύγεις ευχαριστημένος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Κάποτε υπήρχε και στην Γερανίου ξενοδοχείο που κάνανε πιάτσα από κάτω και είχε και καλά κομμάτια τώρα πολύ δύσκολο να βρεις κάτι ωραίο μετά το μπαμ που έγινε με τις οροθετικές και με τις 24ωρες περιπολίες σε καθημερινή βάση πλέον το τρίγωνο άρχισε να σβήνεται δεν έχει πλέον κατι αξιόλογο για να φύγεις ευχαριστημένος
Αυτές τις διαπιστώσεις τις είχαμε κάνει όλοι όσοι κυκλοφοράγαμε τύπε. Κι ένα εξαιρετικό νεαρό Κινεζάκι πιατσάριζε εκεί, δεν θυμάμαι το όνομά του. Η ερώτηση την οποία είτε δεν ξέρει είτε δεν θέλει κάποιο μέλος να απαντήσει είναι άλλη. Που πήγαν όλες αυτές οι κοπέλες που δούλευαν σε αυτά τα σημεία. Για τις μαύρες το γνωρίζουμε ότι έχουν φύγει οι περισσότερες από τη χώρα κι έχει μείνει ο σκέτος κατιμάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom