Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πολύ μεγάλο δεν είναι;

Αγίου Κωνσταντίνου βλέπω, πατησίων. δεν απλώνονται τόσο τα πορνόμπαζα στη περιοχή!
Εντάξει ρε συ, μέσες άκρες λέμε τώρα!!! Κι εγώ μη νομίζεις, από περιγραφές άλλων το βλέπω.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Το πιο ώραίο τρίγωνο της Αθήνας είναι όπως και να χει όμως.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Το πιο ώραίο τρίγωνο της Αθήνας είναι όπως και να χει όμως.
Αν μπούνε σε λίγο οι γνώστες της περιοχής θα με κράξουν για τα όριά του τριγώνου ? Να πας Σατωβριάνδου για σουβλάκι στου Λευτέρη!!!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Αν μπούνε σε λίγο οι γνώστες της περιοχής θα με κράξουν για τα όριά του τριγώνου ? Να πας Σατωβριάνδου για σουβλάκι στου Λευτέρη!!!
Οριακά είναι η γειτονιά μου τύπε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω μείνει και 2 χρόνια μέσα στο τρίγωνο
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Ο Μπόκολης ήταν πρωταγωνιστής σε αρχαία τσόντα. Δεν είναι μέλος του σάιτ. Και όποιος έχει γράψει χιλιόμετρα στις πιάτσες, ξέρει πως ο κανόνας είναι τα όμορφα νεαρά κορίτσια να είναι κομοδίνα στο κρεββάτι. Οι εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα
το οτι ζητησε 20 ευρω εξτρα για να βγαλει την μπλουζα της ακομα δεν μπορω να το ξεχασω !!! οτι υπαρχουν φολες στο τριγωνο ειναι γνωστο αλλα τετοια παρακμη και κουτοπονηρια δεν μπορουσα να το φανταστω . συν οτι το υποσχομενο 20λεπτο εγινε κατα καποιο μαγικο και απιθανο τροπο 10λεπτο. απιστευτα πραγματα απο την γυφτουπουλα ''αννιτα'' . κριμα γιατι ηταν το καλυτερο κομματι εμφανισιακα τουλαχιστον για εμενα εξω απο το χοτελι ορφεας εαν εξαιρεσεις το σαπιο δοντι μπροστα. ηδη 3 ατομα που πηραν τον ρισκο να την παρουν και εγραψαν εδω μεσα , εφαγαν φολα και ο ενας τουλαχιστον εφυγε και αχυτος !!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
το οτι ζητησε 20 ευρω εξτρα για να βγαλει την μπλουζα της ακομα δεν μπορω να το ξεχασω !!! οτι υπαρχουν φολες στο τριγωνο ειναι γνωστο αλλα τετοια παρακμη και κουτοπονηρια δεν μπορουσα να το φανταστω . συν οτι το υποσχομενο 20λεπτο εγινε κατα καποιο μαγικο και απιθανο τροπο 10λεπτο. απιστευτα πραγματα απο την γυφτουπουλα ''αννιτα'' . κριμα γιατι ηταν το καλυτερο κομματι εμφανισιακα τουλαχιστον για εμενα εξω απο το χοτελι ορφεας εαν εξαιρεσεις το σαπιο δοντι μπροστα. ηδη 3 ατομα που πηραν τον ρισκο να την παρουν και εγραψαν εδω μεσα , εφαγαν φολα και ο ενας τουλαχιστον εφυγε και αχυτος !!!!
Μα με αυτό τον τρόπο επιβιώνουν από την αρχή του Πολιτισμού τύπε. Στηρίζονται στην ανάγκη μας να τις προστατεύουμε και δεν φοβούνται πως θα τις σαπίσουμε στο ξύλο όταν χρησιμοποιούνε παγαποντιές και δίνουν υποσχέσεις που δεν τηρούνε. Η μοναδική άμυνα είναι να ενημερωνόμαστε και να χρησιμοποιούμε το μυαλό μας. Μια φορά την πάτησα κι εγώ πριν χρόνια με μια Ρωσίδα μπουκιά και συγχώριο, απέναντι από το Κριστιάνα. Δεν έκανα τη συνηθισμένη μου εξήγηση, δηλ. Βγάζεις όλα τα ρούχα σου, δεν σηκώνεις το τηλέφωνο αν σε πάρουνε, δέχεσαι φιλιά στο σώμα και δάχτυλα σε όλες σου τις τρύπες; Και στο δωμάτιο ήθελε να τη γαμήσω φορώντας τα παπούτσια της και να κατεβάσει το παντελόνι και το βρακί της. Δεν την ξαναπήρα, τη βλέπω που και που στην ίδια θέση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

2013-14 γαμούσαν και στα όρθια πίσω απ τη ΔΕΗ στη καποδιστριου μαύρες. χαχαχα
Ναι, η απόλυτη καλτίλα. Λες κι ήμασταν 15χρονα που το έσκασαν
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Καλύτερα τώρα;;;
Screenshot_20220222_155932.jpg
Σα στρινγκ είν'αυτό το τρίγωνο....
Απ'έξω το χουμε μάθει....
Αν περάσεις πρώτη φορά, σε περνάν για κουτό, γτ μόλις κάνεις δέκα βήματα, ξεκινάς να κοιτάς τις πινακίδες στις γωνιές.....να δεις αν πας καλά....
Άσε που χάνεις κ το έργο, τριγύρω σου.... χαχαχα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.938
Πόντοι
41.129
1645957759515.jpeg
Μάγκες αυτή καιρό έχω να την δω γνωρίζει κανείς τι απέγινε έκανε πιάτσα γωνία Βερανζέρου και σωκρατους
Αυτη ειναι οροθετικη, αμα θυμασαι ολη τη φασαρια που ειχε γινει το 2012 καπου εκει με Λοβερδο , η συγκεκριμενη μπορει και να εχει πεθανει.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Αυτη ειναι οροθετικη, αμα θυμασαι ολη τη φασαρια που ειχε γινει το 2012 καπου εκει με Λοβερδο , η συγκεκριμενη μπορει και να εχει πεθανει.
Πιστεύω ναι θα έχει φύγει όπως και οι υπόλοιπες μεγάλη ιστορία και από τότε πήρε την κατηφόρα το τρίγωνο
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Καμμιά βυζαρού έχετε πετύχει στην πιάτσα?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Σήμερα κατέβηκα τρίγωνο νωρίς, είχα καιρό να γευτώ Κινέζικη Σάρκα. Έξω από τον Ορφέα είδα καμιά δεκαριά δεν μου γέμισε καμία το μάτι, εκτός από την Κασσάνδρα. Πλην όμως η Κινέζα κάνει καλύτερη πίπα και καραμελώνει και τα αρχίδια, ενώ η Καμερουνέζα τα αποφεύγει, μου είχε πει να κάνω αποτρίχωση!!!!! Τέλος πάντων, να΄ναι καλά η Γυναίκα, μου άδειασε τις μπάλες και σήμερα
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
1645957759515.jpeg
Μάγκες αυτή καιρό έχω να την δω γνωρίζει κανείς τι απέγινε έκανε πιάτσα γωνία Βερανζέρου και σωκρατους
επιτρεπεται καποια που ειναι οροθετικη να κανει πιατσα ? αυτο ειναι τρελο αλλα μιλαμε για τριγωνο.εαν κολλησει καποιος νομικα τι μπορει να κανει ???
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
βρεθηκα με συναγωνιστη για καφεδακι , μπουρδελιαρη με απειρα χιλιομετρα κυριως σε μπουρδελα και λιγοτερο σε στουντιο,βιζιτες και πεζοδρομιο . πηγαμε μαζι για τσαρκα στο τριγωνο για να παρουμε μια δωση μιζεριας και η σηψης. ο φιλος μου πηρε ενα τσιγγανακι νεαρο ξανθο με ενα σαπιο δοντι μπροστα εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας , εχουμε ξανα αναφερθει για το συγκεκριμενη κοπελα στο παρελθον , μας συστηθηκε ως αννιτα , την πηρε ο φιλος μου για 30 ευρω για απλο προγραμμα. εφαγε μεγαλη φολα στο δωματιο . πρωτον τα 20 λεπτα που υποσχεθηκε για 30 ευρω , μεσα στο δωματιο εγιναν 10 λεπτα , δευτερον για οτιδήποτε ζηταγε εξτρα 20 ευρω , ακομα και για να βγαλει την μπλουζα της ηθελε 20 ευρω εξτρα !!! με τετοια ξενερα , σου πεφτει η σημαια , δεν καταφερε να χυσει ο φιλος μου,ακριβως στο 10λεπτο εφυγε σφαιρα απο το δωματιο με ταχυτητα αλα Usain Bolt , ακομα κλαιει τα λεφτα του , υπηρεσιες κατω του 10αρικου. ειχε δικιο ο μποκολης που το εντσικτο του, του ελεγε οτι δεν αξιζει το συγκεκριμενο κομματι. τσαμπα η εξωτερικη εμφανιση , κριμα . ΠΡΟΣΟΧΗ.

20€ για να βγάλει την μπλούζα και 20€ για να ξαπλώσει στο κρεβάτι.. λογικά ούτε συζήτηση για ντους...
Ρεεέεεεε μαλάκες ειλικρινά πού πάτε και πετάτε τα λεφτά σας τέτοιες εποχές...
:confused: :confused::confused::confused::confused:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Ανεβάστε φωτό ρε παιδιά να βοηθήσουμε ποιες είναι ,και τις τιμές τους έτσι αόριστα δε γίνεται δουλειά,μια μελαχρινή,μια αλβανιδοκολαρα,μια γυφτοπουλα,κτλ φωτό να βοηθήσουμε οι υπόλοιποι μύστες

Μήπως θέλεις να σου την παίξουμε κιόλας τύπε;;;;;; ?

επιτρεπεται καποια που ειναι οροθετικη να κανει πιατσα ? αυτο ειναι τρελο αλλα μιλαμε για τριγωνο.εαν κολλησει καποιος νομικα τι μπορει να κανει ???

Στην Ελλάδα ζεις ρεεέεεεε τύπε.. τα πάντα επιτρέπονται!
 
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
1.230
Πόντοι
201
Μήπως θέλεις να σου την παίξουμε κιόλας τύπε;;;;;; ?



Στην Ελλάδα ζεις ρεεέεεεε τύπε.. τα πάντα επιτρέπονται!
Αν θέλεις έλα να μου την παίξεις,τα δέχεσαι στο πρόσωπο ή τα καταπίνεις
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η βόλτα στο τρίγωνο με έφερε μπροστά σε μια απρόσμενη συνάντηση με την Λιούντα, Ουκραινικό gilf που συνευρίσκομαι εδώ και πολλά χρόνια (τουλάχιστον από το 2013).
Αυτή πηγαινοέρχεται στην πατρίδα της λόγω βίζας και κάποιες φορές κάνει και πολύ καιρό να ξαναέρθει.
Τελευταία φορά που την είχα δει ήταν το καλοκαίρι που μας πέρασε, κάποια άλλη φορά είχα να τη δω και χρόνια.
Πρόλαβε και ήρθε την περασμένη Δευτέρα - ο πόλεμος ξέσπασε Τρίτη/Τετάρτη.
Έχω ξαναγράψει κριτική γι' αυτήν οπότε περιληπτικά θα πω ότι εμφανισιακά φαίνονται τα χρόνια της (πρέπει να είναι 65+), αλλά είναι κλασάτη, επιδερμίδα λευκή με γαλάζια μάτια, πολύ καλοδιατηρημένη με αδύνατο σώμα, σχετικά μικροκαμωμένη, ξανθιά (εννοείται βαμμένα) μαλλιά και πολύ ωραίο στήθος για την ηλικία της.
20€ για απλό πρόγραμμα χωρίς βιασύνες (χοτελ έξτρα 10€), σχεδόν gfe. Δεν ξέρω αν κάνει πρωκτικό, αν κρίνω από την σού΄φρα δείχνει μια μικρή διάρρηξη - όχι σαν κάτι άλλες που βάζουν και τρένα - αλλά δεν μ' ενδιαφέρει κιόλας μαζί της (ο κώλος δεν είναι πολύ δυνατό της σημείο).
Γενική παρατήρηση προς όλους σε όσους αρέσκονται να πηγαίνουν με τα σοβιετικά gilf της περιοχής. Μην παρασύρεστε για ακάποτες συνευρέσεις (που κάποιες σίγουρα κάνουν - δε μιλάω για τη συγκεκριμένη). Λόγω των χρόνων και του αριθμού των επαφών που έχουν είναι σχεδόν σίγουρο ότι μπορεί να έχουν αρπάξει κάτι, οπότε καλό να είμαστε υποψιασμένοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
1645957759515.jpeg
Μάγκες αυτή καιρό έχω να την δω γνωρίζει κανείς τι απέγινε έκανε πιάτσα γωνία Βερανζέρου και σωκρατους
Πωπω ρε μαλακα φαινεται η τρυπα απο την συριγγα στο λαιμο :skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones::skull-and-crossbones:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.258
Κριτικές
2
Like
2.043
Πόντοι
216
επιτρεπεται καποια που ειναι οροθετικη να κανει πιατσα ? αυτο ειναι τρελο αλλα μιλαμε για τριγωνο.εαν κολλησει καποιος νομικα τι μπορει να κανει ???
Αν κολλήσεις απο οροθετική πόρνη... και έχεις τη φαντασίωση οτι μπορείς να κάνεις το οτιδήποτε νομικά... καλή τύχη.
στα σοβαρά τώρα... ας φανταστούμε λίγο την υπόθεση... πας για εξετάσεις, σου βρίσκουν το παράσημο, τραβάς στο δικηγόρο σου για να κινηθείς νομικά... ή στην αστυνομία... και εκεί αρχίζει να σφίγγει το πράμα φίλε μου. Και, σφίγγει, γιατί, παίζει πολύ πιθανόν να βρεθείς απο θύμα, συνένοχος... για να κολλήσεις, την πήρες χωρίς σκούφο. Και, απο τη στιγμή που την πήρες χωρίς σκούφο χάνεις το οποιοδήποτε δίκιο που, μεταξύ μας, δεν έχεις, κανένας μας δεν έχει απο τη στιγμή που τρέχουμε, κι εγώ μαζί, κάθε φορά που ακούμε για ακά πίπα. Κυρίως όταν αποδειχτεί οτι ήταν του... επαγγέλματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom